SPOILER: F.A.Q.Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Slowchat is toegestaan, maar houd tijdens shows graag wel rekening met de DJ! Praat op deze momenten het liefst over de muziek en de DJ's die aan het draaien zijn voor jouw plezier en vermaakSPOILER: de eedOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.We hebben ook een Facebookpagina: klik
DISCLAIMER
Radio49 aanvaardt GEEN aansprakelijkheid voor hysterische lachbuien, defecte apparatuur of andersoortig (licht tot zwaar) lichamelijk, dan wel geestelijk letsel voortvloeiende uit het luisteren naar de shows van onze DJ's
Mobiel luisteren kan via de app TuneIn en dan deze link: Mobiele luisterlink
Nieuw: Radio 49 TAILBOT webplayer
http://www.radio49.ga/player.html![]()
![]()
good morning to you 2quote:
Oh dat was je vorig jaar toch ook ?quote:Op zondag 25 juni 2017 08:38 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Helleu!
Was gisteren nog bij je om de hoek, in Ypenburg...
Ik mag toch hopen van welquote:
Ik kom er regelmatig, vriend heeft daar een whisky mancave.quote:
Dan ben je al vroeg weer op als je dat gisteren gehad hebt.quote:Op zondag 25 juni 2017 08:45 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Ik kom er regelmatig, vriend heeft daar een whisky mancave.
Gisteren was er het jaarlijkse whisky festival...
[ afbeelding ]
Ik was gisteren met de auto en heb daarom na 17.00 uur geen druppel meer gedronken...quote:Op zondag 25 juni 2017 08:45 schreef Melting het volgende:
[..]
Dan ben je al vroeg weer op als je dat gisteren gehad hebt.
Doe je goed.quote:Op zondag 25 juni 2017 08:46 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Ik was gisteren met de auto en heb daarom na 17.00 uur geen druppel meer gedronken...
Maar denk dat ik nog had geslapen als die islamshow er niet was geweest.
het is daar idd een uithoekquote:Op zondag 25 juni 2017 08:48 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Met het OV ben ik veel te lang onderweg, dus dan maar zo...
Whahahaquote:Op zondag 25 juni 2017 08:42 schreef MadMaster het volgende:
Even naar buiten geweest, ben blij dat we wat verder weg van de sportvelden zitten.
Die takkenherrie gaat maar door en er is een soort van modeshow van bebaarde mannen in lange witte jurken in de buurt. Een hele optocht en auto's staan overal geparkeerd, tot in de plantsoenen aan toe...
Debiel!
Hun nieuwste werk is hun beste werk.quote:
Hij is grappig, maar wel fake news.quote:
Hè, je hebt hem door.....en dat laatste, ik vond ze vroeger interessant, maar de laatste jaren kan ik het ook niet meer zo volgen.quote:Op zondag 25 juni 2017 09:16 schreef OscarMopperkont het volgende:
[..]
Hij is grappig, maar wel fake news.
Al vind ik wel dat men alles maar blind adoreert wat die gasten doen, terwijl ik het gros toch best middelmatig vind.
Het laatste album is juist erg mooi. In Rainbows ook. Het zijn wel albums die je niet ij één keer pakken, maar die je moet blijven luisteren. Net als veel van hun werk vind ik. Live vind ik ze echt heel goedquote:Op zondag 25 juni 2017 09:24 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Hè, je hebt hem door.....en dat laatste, ik vond ze vroeger interessant, maar de laatste jaren kan ik het ook niet meer zo volgen.
Het had dus best waar kunnen zijn....![]()
quote:
Terug naar het gewone leven. Is ook beter voor je.quote:Op zondag 25 juni 2017 09:38 schreef Diaan73 het volgende:
[..]![]()
Laatste dag vandaag....straks de tent en spullen inpakken.... En dan naar het terrein.
2 hands zaak. Of kijken online via Discogs.quote:Op zondag 25 juni 2017 09:42 schreef tailfox het volgende:
Even een vraag waar kan ik goedkoop platen halen wil nu weten ook of mijn phillips werkt
quote:Op zondag 25 juni 2017 09:39 schreef Melting het volgende:
[..]
Terug naar het gewone leven. Is ook beter voor je.
Veel plezier nog vandaag.
Kun je wat van die bakken meenemen voor me? Komen altijd van pas.quote:Op zondag 25 juni 2017 10:02 schreef Diaan73 het volgende:
[..]![]()
vooralsnog blijven we in de tent. De regen komt hier met bakken uit de lucht.
jij de bakken, ik de regenquote:Op zondag 25 juni 2017 10:03 schreef Melting het volgende:
[..]
Kun je wat van die bakken meenemen voor me? Komen altijd van pas.
Deze bakken wil je niet hebbenquote:Op zondag 25 juni 2017 10:03 schreef Melting het volgende:
[..]
Kun je wat van die bakken meenemen voor me? Komen altijd van pas.
kringloopwinkel. Wat je er zeker gaat aantreffen: Kamahl, James Last op klompen, BZN....quote:Op zondag 25 juni 2017 09:42 schreef tailfox het volgende:
Even een vraag waar kan ik goedkoop platen halen wil nu weten ook of mijn phillips werkt
Eén zijn met de natuur, heerlijk...quote:Op zondag 25 juni 2017 10:02 schreef Diaan73 het volgende:
[..]![]()
vooralsnog blijven we in de tent. De regen komt hier met bakken uit de lucht.
quote:Op zondag 25 juni 2017 10:38 schreef just me het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
er staan wel bakken buiten![]()
als jij de deksel dicht hebt kan ik toch niet weten dat jij erin zitquote:
breakfast at Tiffany'squote:Op zondag 25 juni 2017 10:38 schreef just me het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
er staan wel bakken buiten![]()
quote:
gaan we dan met de auto van Oscar Symph ?quote:Op zondag 25 juni 2017 10:45 schreef OscarMopperkont het volgende:
[ afbeelding ]
Ik wilde morgen deze bestellen. Maar met een verbruik van nog geen 1 op 3, denk ik dat ik hem maar oversla.
whehehe ga jij me daar uit takelen dan?quote:Op zondag 25 juni 2017 10:59 schreef just me het volgende:
[..]
[..]
gaan we dan met de auto van Oscar Symph ?
Ik moest weer denken aan de Help ik zoek een nummer over het gelijknamige liedjequote:
mijn dag is weer goedquote:Op zondag 25 juni 2017 11:33 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
Ik moest weer denken aan de Help ik zoek een nummer over het gelijknamige liedje
MUZ / Help! Ik zoek... #188
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |