SPOILER: Schema'sOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Wie loopt er waar en wanneer?Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: 2017 ChallengeOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: PRs bijhoudenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: DiversOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Blogs van enkele vaste postersOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 3% gewijzigd door DeLuna op 14-06-2017 12:16:53 ]❤ Pino112 ❤ | FeanFan | heywoodugod _O_![]()
Vandaag meegelopen bij de #lenteloop van #avpassaat. Bij de 5 km een derde plaats behaald. Mooie klassering voor het klassement van het 'Grote rivieren loopcircuit '. Ondanks de warmte en een rustige laatste 2 km toch net onder de 19 minuten gelopen. Waarschijnlijk donderdag knallen bij de Inner Circle Run in Ambacht.<a href="http://allergenenhardloper.wordpress.com/" rel="nofollow" target="_blank">Hardlopen zonder gluten, melk, ei, pinda...</a>![]()
Morgen Maastrichts Mooiste 10Km bij 29 graden
Kierkegaard: Life Can Only Be Understood Backwards, But It Must Be Lived Forwards![]()
Dapper, mijn wederhelft loopt de 10EM.quote:Op zaterdag 10 juni 2017 21:26 schreef SEMTEX het volgende:
Morgen Maastrichts Mooiste 10Km bij 29 graden![]()
Dat lijkt me nog dapperder.quote:Op zaterdag 10 juni 2017 21:30 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Dapper, mijn wederhelft loopt de 10EM.Kierkegaard: Life Can Only Be Understood Backwards, But It Must Be Lived Forwards![]()
Ik kom net terug van Maastrichts Mooiste 10EM. Ik heb mij toch wel aardig verkeken op het parcours en de temperatuur, ik had het heel zwaar. Uiteindelijk nog 57ste geëindigd, waar ik best trots op ben. Langzaam begin ik weer een beetje mijn snelheid terug te krijgen.
Veel te weinig waterposten, iedereen was aan het snakken voor wat water.![]()
Zwaar parcours lijkt me, die 10em. Met de pietersberg erin... Wel een heel mooi parcours.
Zet hem op het lijstje voor 2018. Goede reden om weer eens in mijn studiestadje te komen.![]()
Het was inderdaad erg warm! Maar ik liep op hartslag dus dan maakt het wat minder uit. Aan het einde van mijn run een lekkere duik in zee genomen, zo chill!Ik hou van mij van mij van mij en van geen ander, want ik ben verreweg de leukste die ik ken!![]()
Fijn dat het weer gaat! Blessure helemaal over?quote:Op zondag 11 juni 2017 13:12 schreef MiG31 het volgende:
Ik kom net terug van Maastrichts Mooiste 10EM. Ik heb mij toch wel aardig verkeken op het parcours en de temperatuur, ik had het heel zwaar. Uiteindelijk nog 57ste geëindigd, waar ik best trots op ben. Langzaam begin ik weer een beetje mijn snelheid terug te krijgen.
Veel te weinig waterposten, iedereen was aan het snakken voor wat water.Ik hou van mij van mij van mij en van geen ander, want ik ben verreweg de leukste die ik ken!![]()
Beetje moeite met het vinden van motivatie om op de fietspaden hier te gaan lopen.
Gelukkig heb ik een mooi plekje gevonden voor heuveltraining.Met een verbeten grimas en een verborgen glimlach.![]()
Ik heb een beetje het omgekeerde. Vind het zo "vreemd" om ineens een bos oid op te gaan zoeken en daar te gaan lopen. Ken de weg niet, geen routes enzovoortquote:Op zondag 11 juni 2017 17:02 schreef Guard het volgende:
Beetje moeite met het vinden van motivatie om op de fietspaden hier te gaan lopen.
Gelukkig heb ik een mooi plekje gevonden voor heuveltraining.
❤ Pino112 ❤ | FeanFan | heywoodugod _O_![]()
Net was het wel weer lekker. Windje deed veel voor de koeling. Ben nog steeds (alweer bijna een half jaar) aan het herstellen met mijn kuitblessure. Er zit wel een stijgende lijn in, maar nog steeds niet waar ik was of had willen zijn.
Had mijn zinnen gezet op een pr op de 10km binnenkort, maar uitlopen zal nog een kluif worden. Wellicht in september een wedstrijdje vinden voor een pr op de 10km.Een vel leeg papier kan altijd nog een mooie tekening worden.![]()
Bos is leuk, gewoon paadjes opzoeken, Als je de weg niet meer weet gewoon omdraaien en zelfde weg terug.quote:Op zondag 11 juni 2017 20:29 schreef DeLuna het volgende:
[..]
Ik heb een beetje het omgekeerde. Vind het zo "vreemd" om ineens een bos oid op te gaan zoeken en daar te gaan lopen. Ken de weg niet, geen routes enzovoort
Iedere keer dat je gaat leer je het gebied beter kennen
Met een verbeten grimas en een verborgen glimlach.![]()
Dát vind ik zó ergerlijk!quote:Op zondag 11 juni 2017 21:10 schreef Guard het volgende:
[..]
Bos is leuk, gewoon paadjes opzoeken, Als je de weg niet meer weet gewoon omdraaien en zelfde weg terug.
Iedere keer dat je gaat leer je het gebied beter kennen
Als ik in het bos ga lopen, zoek ik van die Natuurmonumenten-routes op
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
nou ja als je de weg kwijt bent is het een prima optie.quote:Op zondag 11 juni 2017 21:16 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Dát vind ik zó ergerlijk!
Als ik in het bos ga lopen, zoek ik van die Natuurmonumenten-routes op
Ik ga mijn rondjes uiteraard ook niet plannen om dezelfde weg terug te lopen![]()
Als ik ergens ga lopen waar ik de weg niet ken, kijk ik of ik een gpx kan vinden, of anders een bewegwijzerde wandelingMet een verbeten grimas en een verborgen glimlach.![]()
Zelf pruts ik gewoon zelf wat gpxjes in elkaar in een gebied waar ik de weg niet ken. 1 van de best upgrades die ik met een klokje heb gedaan die navigatiefunctie.![]()
Ik denk het wel. Alle pijntjes zijn weg, helaas mijn conditie ook.quote:Op zondag 11 juni 2017 16:33 schreef La_Tramposa het volgende:
[..]
Fijn dat het weer gaat! Blessure helemaal over?![]()
Daar wil ik ook eens aan meedoen. Dat lijkt me wel leuk!quote:Op maandag 12 juni 2017 18:18 schreef DeLuna het volgende:
Ingeschreven voor de 7^^ 15km!Inclusief shirt.
![]()
Zevenheuvelenloop is een schitterende wedstrijd, mooi doel.quote:Op maandag 12 juni 2017 18:18 schreef DeLuna het volgende:
Ingeschreven voor de 7^^ 15km!Inclusief shirt.
Ik was dit weekend ri. Europa om de warmte te ontvluchten, maar dit lukte slechts deels want het was denk het warmste weekend van het jaar in Helsinki.Donderdag laat aangekomen en vrijdag vooral sightseeing en lekker van het weer genoten. Vrijdagochtend was al vroeg de start, om 8:45u en er deden een paar duizend mensen mee. Eigenlijk vrij prima, niet zo mega als sommige andere evenementen, dus het was allemaal niet echt stressvol bij de start enzo.
Parcours was daardoor wel wat over kleinere paadjes enzo af en toe (fietspaden, looppaden) en vrij veel draaien en keren, maar wel heel erg pittoresk langs de kust met uitzicht op alle bootjes en eilanden. Dit alles onder een strakblauwe hemel en een graadje of 20, dus weinig op aan te merken.
De halve marathon zelf ging niet super voor mij, want had moeite het beoogde tempo op te pakken (4:15 / km). Eerste 10 kilometer lukte het nog redelijk, maar daarna begon het lastiger te worden. Erg zware benen en rond 13/14 km flinke maag- en buikkramp wat nogal naar is.Laatste kilometers lagen ook nog leuke heuveltjes in, pittige klimmetjes en op en af, waardoor dit vooral afzien was. Uiteindelijk gefinished in 1:35, waar ik rond de 1:30 had gehoopt. Maar ja, er blijft wat te verbeteren de komende maanden zullen we maar zeggen.
Logje: https://www.strava.com/activities/1030494136Jack does it in real time...![]()
quote:Op zondag 11 juni 2017 21:10 schreef Guard het volgende:
[..]
Bos is leuk, gewoon paadjes opzoeken, Als je de weg niet meer weet gewoon omdraaien en zelfde weg terug.
Iedere keer dat je gaat leer je het gebied beter kennen
of je komt op plekken waar je niet mag komenmaar gaat toch maar door, om er vervolgens nooit meer te komen, maar wel erachter te komen hoe je dan wel had moeten/kunnen lopen
Al doende leert men!
Ja doei.![]()
Leuk!quote:Op maandag 12 juni 2017 18:18 schreef DeLuna het volgende:
Ingeschreven voor de 7^^ 15km!Inclusief shirt.
Heb er een keer aan meegedaan, het was koud pleurisweer en tóch stonden er van begin tot eind allemaal leuke, vrolijke mensen je aan te moedigen. Geweldige loop vond ik het. Van iedere kilometer genoten.
Wat betreft nieuwe routes verkennen: dat doe ik graag maar ik moet het echt afleren om zomaar een zijweg of een zijpaadje in te slaan aangezien ik het richtingsgevoel van Stevie Wonder na een half vat whiskey heb. Zo heb ik ooit 1,5 (anderhalf!) uur in het 'bos' van de Oude Warande rondgedoold omdat ik de uitgang niet kon vinden. Als je die omgeving kent dan ben je nu aan het lachen.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: