http://www.ad.nl/binnenla(...)voorgeleid~ad0e0844/quote:De 16-jarige jongen die ervan verdacht wordt betrokken te zijn bij de dood van de 14-jarige Savannah uit Bunschoten, wordt morgen voorgeleid aan de rechter-commissaris.
Het meisje werd 4 juni levenloos gevonden in het water op industrieterrein De Kronkels in Bunschoten. Ze was sinds donderdag 1 juni vermist. Omstandigheden wijzen op de betrokkenheid van de 16-jarige verdachte uit Den Bosch.
Op basis hiervan wordt hij morgen voorgeleid aan de rechter-commissaris. Die zal beslissen over de verlenging van het voorarrest. Als hij vast blijft, dan zal de Raadkamer van de rechtbank Midden-Nederland naar verwachting op 22 juni een beslissing nemen over de verdere verlenging van het voorarrest.
Met het oog op de jonge leeftijd van de betrokkenen en de beperkingen op het onderzoek, kunnen er nu verder geen mededelingen worden gedaan.
http://www.ad.nl/dossier-(...)reinfanaat~a9d42e7e/quote:Verdachte in zaak Savannah is 16-jarige treinfanaat
De 16-jarige jongen uit Den Bosch die wordt verdacht van betrokkenheid bij de dood van Savannah Dekker, heeft een passie: treinen. Op sociale media plaatste hij honderden filmpjes over het spoor.
Intussen is hij al sinds augustus niet meer op school verschenen. Directeur Tiny de Groot van het Van Maerlant in Den Bosch, waar de 16-jarige een vmbo-opleiding volgde, zegt dat de leerplichtambtenaar onderzoek deed naar de spijbelende jongen. Hij wil niet zeggen of hij nog staat ingeschreven op school.
De tiener woont met zijn moeder in een huurwoning in de wijk Boschveld, door het Onafhankelijk Buurtplatform Boschveld omschreven als 'de meest multiculturele wijk van 's-Hertogenbosch'. Hij was niet bekend bij de politie en ook voor de jeugdzorg in Brabant een onbeschreven blad, zegt een woordvoerster.
Sociale media
Het is niet bekend waar de jongen Savannah van kende. Burgemeester Melis van de Groep van Bunschoten hield het maandag op 'waarschijnlijk contact via sociale media', maar daar wil de politie niets over zeggen.
Kan, de ovj heeft dan in ieder geval een sterk vermoeden dat ze de juiste hebben.quote:Op woensdag 7 juni 2017 14:36 schreef NoXia het volgende:
Voorgeleid, betekent dat de verdachte dan schuld bekend heeft?
Nee hoor, hoeft niet. Alleen dat ze het voorarrest willen verlengen. Dus serieuze verdenkingen. Maar de rechter moet dat toetsen.quote:Op woensdag 7 juni 2017 14:36 schreef NoXia het volgende:
Voorgeleid, betekent dat de verdachte dan schuld bekend heeft?
Bewuste woordkeuze, denk ik.quote:Op woensdag 7 juni 2017 15:29 schreef Kyran het volgende:
Ze hebben het steeds over betrokkenheid bij de dood van Savannah. Bij de dader van Romy hebben ze het over verkrachting en om het leven brengen.
Denk ik hier te veel over na of lijkt dit een bewuste woordkeuze, omdat ze denken dat er meerdere daders zijn?
Ik denk dat het een bewuste woordkeuze is.quote:Op woensdag 7 juni 2017 15:29 schreef Kyran het volgende:
Ze hebben het steeds over betrokkenheid bij de dood van Savannah. Bij de dader van Romy hebben ze het over verkrachting en om het leven brengen.
Denk ik hier te veel over na of lijkt dit een bewuste woordkeuze, omdat ze denken dat er meerdere daders zijn?
Ze hebben het over seksueel misbruik, niet over verkrachting (dat dat vaak hetzelfde is doet er niet aan af), ik denk dat ze bij de zaak van Romy wat meer feiten bij elkaar hebben, en bij de zaak van Savannah het plaatje nog niet helemaal tot in de puntjes duidelijk hebben, er zou bijvoorbeeld een moordwapen kunnen ontbreken, terwijl daar wel sprake van zou moeten zijn.quote:Op woensdag 7 juni 2017 15:29 schreef Kyran het volgende:
Ze hebben het steeds over betrokkenheid bij de dood van Savannah. Bij de dader van Romy hebben ze het over verkrachting en om het leven brengen.
Denk ik hier te veel over na of lijkt dit een bewuste woordkeuze, omdat ze denken dat er meerdere daders zijn?
Ik denk dat het duidelijk is dat deze jongen er voor heeft gekozen om te zwijgen.quote:Op woensdag 7 juni 2017 15:29 schreef Kyran het volgende:
Ze hebben het steeds over betrokkenheid bij de dood van Savannah. Bij de dader van Romy hebben ze het over verkrachting en om het leven brengen.
Denk ik hier te veel over na of lijkt dit een bewuste woordkeuze, omdat ze denken dat er meerdere daders zijn?
Staat inmiddels al vast dat Savannah door een misdrijf om het leven is gekomen? Zo niet, dan zal het daar mee te maken hebben.quote:Op woensdag 7 juni 2017 15:29 schreef Kyran het volgende:
Ze hebben het steeds over betrokkenheid bij de dood van Savannah. Bij de dader van Romy hebben ze het over verkrachting en om het leven brengen.
Denk ik hier te veel over na of lijkt dit een bewuste woordkeuze, omdat ze denken dat er meerdere daders zijn?
Ja dat staat vastquote:Op woensdag 7 juni 2017 15:40 schreef Physsic het volgende:
[..]
Staat inmiddels al vast dat Savannah door een misdrijf om het leven is gekomen? Zo niet, dan zal het daar mee te maken hebben.
Klopt, seksueel misbruik, sorryquote:Op woensdag 7 juni 2017 15:37 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ze hebben het over seksueel misbruik, niet over verkrachting (dat dat vaak hetzelfde is doet er niet aan af), ik denk dat ze bij de zaak van Romy wat meer feiten bij elkaar hebben, en bij de zaak van Savannah het plaatje nog niet helemaal tot in de puntjes duidelijk hebben, er zou bijvoorbeeld een moordwapen kunnen ontbreken, terwijl daar wel sprake van zou moeten zijn.
Let wel: ik zeg "stel dat het ontbreekt terwijl het er wel zou moeten zijn", daarmee stel ik dus niet dat er daadwerkelijk een moordwapen moet zijn, alleen dat het zo kan zijn dat er sprake is van een moordwapen, en dat ze dat nog niet hebben.
Is dat zo? Was er niet alleen een heel sterk vermoeden? Heb zelf geen bevestiging gelezen nog, maar kan het gemist hebben.quote:
quote:Aanvulling Q&A maandag 5 juni
Hoe is Savannah om het leven gekomen?
De politie gaat er van uit dat Savannah door een misdrijf om het leven is gebracht. Het onderzoek moet uitwijzen wat de exacte doodsoorzaak is.
'Gaat er van uit' vind ik niet echt een bevestiging. Bij de berichtgeving van Romy waren ze meteen heel stellig dat het een misdrijf was.quote:Op woensdag 7 juni 2017 15:44 schreef ondeugend het volgende:
https://www.politie.nl/ni(...)t&utm_medium=twitter
[..]
Oke maar als de politie er van uit gaat.. en dat zullen ze niet zomaar doen.. dan ga ik er ook van uit.quote:Op woensdag 7 juni 2017 15:50 schreef Kyran het volgende:
[..]
'Gaat er van uit' vind ik niet echt een bevestiging. Bij de berichtgeving van Romy waren ze meteen heel stellig dat het een misdrijf was.
Dat is waar, maar het kan best zijn dat ze daarom voorzichtiger zijn in de woorden die ze gebruiken. Time will tell.quote:Op woensdag 7 juni 2017 15:51 schreef ondeugend het volgende:
[..]
Oke maar als de politie er van uit gaat.. en dat zullen ze niet zomaar doen.. dan ga ik er ook van uit.
Doodsoorzaak nog niet bekend dus. Dan kan ook (nog) niet met zekerheid worden gesproken over een 'dader' en het 'om het leven brengen'.quote:Op woensdag 7 juni 2017 15:50 schreef Kyran het volgende:
[..]
'Gaat er van uit' vind ik niet echt een bevestiging. Bij de berichtgeving van Romy waren ze meteen heel stellig dat het een misdrijf was.
Ja, glij nooit uit over een bananenschil.quote:Op woensdag 7 juni 2017 15:56 schreef Physsic het volgende:
[..]
Doodsoorzaak nog niet bekend dus. Dan kan ook (nog) niet met zekerheid worden gesproken over een 'dader' en het 'om het leven brengen'.
Doodsoozaak moet vastgrsteld worden. Het zou bijvoorbeeld kunnen dat ze zwaargewond door toedoen van een wapen in de sloot terecht kwam maar aan verdrinking is overleden.quote:Op woensdag 7 juni 2017 15:56 schreef Physsic het volgende:
[..]
Doodsoorzaak nog niet bekend dus. Dan kan ook (nog) niet met zekerheid worden gesproken over een 'dader' en het 'om het leven brengen'.
Precies, en dan is er dus iemand 'betrokken bij haar dood' maar heeft die persoon haar niet per se 'omgebracht'. Dat zou dus het verschil in gebruik van woorden/termen door de politie kunnen verklaren.quote:Op woensdag 7 juni 2017 16:02 schreef ondeugend het volgende:
[..]
Doodsoozaak moet vastgrsteld worden. Het zou bijvoorbeeld kunnen dat ze zwaargewond door toedoen van een wapen in de sloot terecht kwam maar aan verdrinking is overleden.
Dit is geen speculatie maar een voorbeeld.
De termen worden door het OM in de zaak van Romy beide gebruikt; https://www.om.nl/actueel(...)verdachte-dood-romy/quote:Op woensdag 7 juni 2017 17:12 schreef Physsic het volgende:
[..]
Precies, en dan is er dus iemand 'betrokken bij haar dood' maar heeft die persoon haar niet per se 'omgebracht'. Dat zou dus het verschil in gebruik van woorden/termen door de politie kunnen verklaren.
Dit verklaart ook wel een hoop. Vroeg het mij al af.quote:Waarom politie Burgernet en Ambert Alert niet inzette bij vermissing Savannah
De politie geeft antwoord waarom er geen Burgernet en Amber Alert werd ingezet bij de vermissing van Savannah.
Burgernet is een oproep aan bewoners van een specifiek gebied om uit te kijken naar een persoon of voertuig. Voor een Burgernetactie moet concreet een straal getrokken worden rond een punt op een kaart. Op het moment dat Savannah’s vermissing als urgent werd beschouwd, was er vanuit het onderzoek aanleiding om te denken dat zij mogelijk niet in Bunschoten was. Een Burgernetactie is daarom niet ingezet.
De vermissing van Savannah paste niet in de criteria die de politie gebruikt om Amber Alert in te zetten. Voor de inzet van Amber Alert moet er concreet indicatie zijn dat het leven van een ontvoerd of vermist kind in direct gevaar is. Die indicatie was er op basis van de onderzoeksresultaten op dat moment niet.
Wat heeft de politie gedaan na melding van haar vermissing?
De politie is vrijdagavond een opsporingsonderzoek gestart en heeft in overleg met haar ouders een aantal middelen zijn ingezet om te achterhalen waar Savannah verbleef. Alles met het doel om Savannah zo snel mogelijk levend te vinden. Denk hierbij aan zoeken op voor haar bekende plekken, onderzoek aan haar digitale middelen, nagaan van contacten met vrienden en dergelijke.
De politie deed niet mee met de burgerzoektocht
De politie organiseert zoektochten, met inzet van bijvoorbeeld de mobiele eenheid, forensische experts en speurhonden, als er vanuit het politieonderzoek aanleiding is om op een specifieke locatie te zoeken. Op het moment dat bewoners gingen zoeken in de weilanden tussen Bunschoten en Hoogland was er geen aanleiding vanuit het politieonderzoek om specifiek daar te zoeken. Om die reden is de politie wel in verbinding geweest met de organisatoren, maar heeft niet zelf daar meegezocht. ,,Uiteraard begrijpen en waarderen wij de behoefte van bezorgde bewoners om te zoeken naar een vermiste’’, geeft een woordvoerder van de politie aan.
http://nieuws.debunschote(...)c_id=51476&webdept=6
Inderdaad. De politie lijkt in de zaak van Savannah nog heel erg bezig met achterhalen wat er nou precies is gebeurd en dus ook hoe ze om het leven is gekomen.quote:Op woensdag 7 juni 2017 17:20 schreef Leandra het volgende:
[..]
De termen worden door het OM in de zaak van Romy beide gebruikt; https://www.om.nl/actueel(...)verdachte-dood-romy/
Behalve dat ze daar ook stellen dat hij ervan verdacht wordt haar om het leven te hebben gebracht, maar dat noemt men in de eerste alinea weer "betrokkenheid bij haar dood".
Bij het bericht over de verdachte in de zaak van Savannah: https://www.om.nl/actueel(...)verdachte-onderzoek/
Wordt hij ervan verdacht betrokken te zijn bij haar dood, maar staat voor hen kennelijk nog niet vast dat hij haar om het leven heeft gebracht.
Kan dus inderdaad ook betekenen dat hij indirect verantwoordelijk is voor haar dood, bijvoorbeeld als zij bewusteloos in het water terechtgekomen is en hij daar heeft laten liggen.
Je bent me net voorquote:Op woensdag 7 juni 2017 19:49 schreef Leandra het volgende:
Heb je een betrouwbare bron dat op de Bisschopsweg spullen zijn gevonden?
Dat is geen betrouwbare bronquote:Op woensdag 7 juni 2017 19:53 schreef Meedenken het volgende:
ja, zie hier: https://twitter.com/112provincieutr/status/871366055779872769
Als je de kaart bekijkt (Google Earth of maps) dan past deze (paniek)route heel goed.
Dat is geen betrouwbare bronquote:Op woensdag 7 juni 2017 19:53 schreef Meedenken het volgende:
ja, zie hier: https://twitter.com/112provincieutr/status/871366055779872769
Als je de kaart bekijkt (Google Earth of maps) dan past deze (paniek)route heel goed.
Het vervelende is dat je aan die kant niet zo makkelijk via binnenweggetjes wegkomt, je moet bijna de Bisschopsweg afrijden en dan via het Zuidereind verder en onder de A1 door.quote:Op woensdag 7 juni 2017 19:51 schreef ondeugend het volgende:
[..]
Je bent me net voor
Verder vind ik het wel een geloofwaardig verhaal
Ik heb ook het idee dat die fiets heel belangrijk is
Die 112 sites en accounts worden vaak beheerd door mensen die afgaan op bijvoorbeeld P2000 meldingen. Ze doen op die manier verslag van gebeurtenissen.quote:Op woensdag 7 juni 2017 19:55 schreef Meedenken het volgende:
Heb ik daar iets gemist? in de betrouwbaarheid?
Waarom denk je dat ze wel betrouwbaar zijn? Hebben ze een verificatie?quote:Op woensdag 7 juni 2017 19:55 schreef Meedenken het volgende:
Heb ik daar iets gemist? in de betrouwbaarheid?
Hij moet ergens de snelweg zijn overgestoken. zou hij dat hebben gedaan bij de eerstvolgende mogelijkheid dan heeft hij een behoorlijk ritje gehad op die fiets.quote:Op woensdag 7 juni 2017 19:53 schreef Meedenken het volgende:
ja, zie hier: https://twitter.com/112provincieutr/status/871366055779872769
Als je de kaart bekijkt (Google Earth of maps) dan past deze (paniek)route heel goed.
Als hij de omgeving niet kende is het flink toeval geweest dat hij weer richting Amersfoort uitkwam, als hij de omgeving wel kende is de route vrij ongeloofwaardig.quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:01 schreef bastibro het volgende:
[..]
Hij moet ergens de snelweg zijn overgestoken. zou hij dat hebben gedaan bij de eerstvolgende mogelijkheid dan heeft hij een behoorlijk ritje gehad op die fiets.
Bovendien moet hij dan zijn best hebben gedaan om weer terug te komen bij die Bunschoterweg.
Hij kende de omgeving niet echt toch . .
"Op het moment dat Savannah’s vermissing als urgent werd beschouwd, was er vanuit het onderzoek aanleiding om te denken dat zij mogelijk niet in Bunschoten was. Een Burgernetactie is daarom niet ingezet."quote:Op woensdag 7 juni 2017 17:36 schreef Infection het volgende:
[..]
Dit verklaart ook wel een hoop. Vroeg het mij al af.
En waarom denk je dat hij via die route (Bisschopsweg) zou weten hoe hij weer in Amersfoort zou moeten komenquote:Op woensdag 7 juni 2017 20:02 schreef Meedenken het volgende:
Okay thanks m.b.t. die bron. Maar alsnog, je realiseert je dat niet op de drukke weg moet zijn, want elk moment kan het slachtoffer worden gevonden.Je zit op haar fiets en bent dus de eend in de eendenjacht. Een lokaal treinstation zou ik nooit heengaan, en je weet niet eens waar dat is. Je volgt de route zoals je bent gekomen.
Klopt. Trouwens, uit de toestand van die fiets valt ook veel op te maken. Als hij inderdaad door weilanden e.d. is gereden dan moet dat te zien zijn.quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:03 schreef Leandra het volgende:
[..]
Als hij de omgeving niet kende is het flink toeval geweest dat hij weer richting Amersfoort uitkwam, als hij de omgeving wel kende is de route vrij ongeloofwaardig.
Waarom kan zij zelf die fiets daar niet neergezet hebben? Ze hadden in het geheim ergens een afspraak. Zij gaat die kant op en pakt een bus.quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:08 schreef Meedenken het volgende:
Waar het uiteindelijk om gaat..... Hoe komt die fiets daar bij die bushalte.
ALS de dader is gezien met die fiets, dan klopt de theorie dat hij haar fiets heeft meegenomen.
Het is zeer onwaarschijnlijk dat zij na een ontmoeting met hem heeft gezegd.... ja joh, neem jij mijn fiets meer mee en zet hem daar neer dan haal ik die later wel op.
Andere kant van het verhaal..... ALS zij zelf die fiest daar eerder heeft neergezet, dan is het eerder omschreven scenario uitgesloten, maar draagt niet bij aan het vinden van de dader.
Daarom, de hoofdzaak.... ALS iemand anders met de fiets van Savannah is gezien, dan brengt ons dat verder naar de oplossing.
Welke route hij zou hebben gekozen, is eigenlijk irrelevant.
Het kan prima dat hij de fiets neergezet heeft, maar ik snap niet waarom het opvallend zou zijn geweest als hij erop gefietst zou hebben.quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:08 schreef Meedenken het volgende:
Waar het uiteindelijk om gaat..... Hoe komt die fiets daar bij die bushalte.
ALS de dader is gezien met die fiets, dan klopt de theorie dat hij haar fiets heeft meegenomen.
Het is zeer onwaarschijnlijk dat zij na een ontmoeting met hem heeft gezegd.... ja joh, neem jij mijn fiets meer mee en zet hem daar neer dan haal ik die later wel op.
Andere kant van het verhaal..... ALS zij zelf die fiest daar eerder heeft neergezet, dan is het eerder omschreven scenario uitgesloten, maar draagt niet bij aan het vinden van de dader.
Daarom, de hoofdzaak.... ALS iemand anders met de fiets van Savannah is gezien, dan brengt ons dat verder naar de oplossing.
Welke route hij zou hebben gekozen, is eigenlijk irrelevant.
Mijns inziens zou hij dan plaatselijk bekend moeten zijn. Dat kan natuurlijk, dat is echter (nog) niet bekend gemaakt. Mocht hij niet plaatselijk bekend zijn,mdan lijkt dit scenario mij onwaarschijnlijk.quote:Op woensdag 7 juni 2017 19:39 schreef Meedenken het volgende:
De media meldt dat er nog een puzzelstukje mist m.b.t. de informatie over de fiets. Zo ook gister bij Opsporing verzocht.
Ik wil mij ver houden van enige vorm van beschuldiging van iemand, maar een scenario belichten waarom de info over de fiets zo belangrijk kan zijn.
Het is zeer waarschijnlijk dat een dader na het delict ervandoor wilde. In geval dat hij haast had zeg maar….. dan zou de bus via een halte dicht in de buurt te link zijn. Helemaal als je eerst op de bus moet wachten.
Anyway…. Als hij HOE DAN OOK met deze fiets is gezien dan is dat bewijslast omdat hij Savannah heeft achtergelaten en oneigenlijk gebruik maakte van haar fiets.
Om te vluchten lijkt de fiets ook meest voor de hand liggend. Het vermoeden versterkt zelfs omdat dus op de Bisschopweg spullen zijn gevonden. Hij heeft snel sleutels gegrist en zaken die hij kon vinden die misschien voor hem belastend waren.
Hij vlucht niet over de hoofdweg, maar juist binnendoor, weggetjes door de weilanden. Onderweg gooit hij alles weg dat niet op zijn lichaam mag worden gevonden.
Via de Monseigneur van de Weteringstraat komt hij terug bij de hoofdweg (Bunschoterstraat) parkeert haar fiets, zet deze op slot. Enigszins verscholen wacht hij op de bus. Of misschien loopt hij verder naar het treinstation of parkeerplaats.
Ik denk dat de politie ook dit scenario voor ogen heeft. Elk signaal dat de dader op of met deze fiets is gezien, is doeltreffend bewijs.
Ik wil geen onderzoek verstoren, maar wie weet zijn er mensen zoals vogelliefhebbers die foto’s hebben geschoten tussen Bunschoten en Baarn die dag, mensen met een dashcam waarvan het schijfje nu nog niet overschreven is.
Met mijn theorie wil ik aangeven hoe cruciaal de informatie over de fiets kan zijn. Hiermee beweeg ik misschien iemand nog meer om toch te kijken of hij/zij die dag iets heeft opgenomen.
Als hij plaatselijk wel bekend is is die route net zo onwaarschijnlijk.quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:15 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Mijns inziens zou hij dan plaatselijk bekend moeten zijn. Dat kan natuurlijk, dat is echter (nog) niet bekend gemaakt. Mocht hij niet plaatselijk bekend zijn,mdan lijkt dit scenario mij onwaarschijnlijk.
Door weilanden is gereden? Ook daar heb je wegen hoorquote:Op woensdag 7 juni 2017 20:11 schreef bastibro het volgende:
[..]
Klopt. Trouwens, uit de toestand van die fiets valt ook veel op te maken. Als hij inderdaad door weilanden e.d. is gereden dan moet dat te zien zijn.
Dit acht ik helemaal niet zo onwaarschijnlijk wanneer het om een vriend gaat.quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:08 schreef Meedenken het volgende:
Waar het uiteindelijk om gaat..... Hoe komt die fiets daar bij die bushalte.
ALS de dader is gezien met die fiets, dan klopt de theorie dat hij haar fiets heeft meegenomen.
Het is zeer onwaarschijnlijk dat zij na een ontmoeting met hem heeft gezegd.... ja joh, neem jij mijn fiets meer mee en zet hem daar neer dan haal ik die later wel op.
Andere kant van het verhaal..... ALS zij zelf die fiest daar eerder heeft neergezet, dan is het eerder omschreven scenario uitgesloten, maar draagt niet bij aan het vinden van de dader.
Daarom, de hoofdzaak.... ALS iemand anders met de fiets van Savannah is gezien, dan brengt ons dat verder naar de oplossing.
Welke route hij zou hebben gekozen, is eigenlijk irrelevant.
Dat geloof ik gelijk (ik ben ook niet plaatselijk bekend), maar hoe vind je die bushalte en de parkeerplaats ad A1 als je niet plaatselijk bekend bent? Vindplaats, A1-parkeerplaats en vindplaats fiets liggen niet echt vlak bij elkaar. En dan is er nog die sloot. Of hoef je die niet over in het scenario waar ik op reageer?quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:16 schreef Leandra het volgende:
[..]
Als hij plaatselijk wel bekend is is die route net zo onwaarschijnlijk.
Waarom?quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:22 schreef Meedenken het volgende:
Waar het om gaat, is of die 16 jarige Boschenaar is gezien met haar fiets.
Als iemand een foto heeft dat Savannah zelf haar fiets daar heeft neergezet, dan is er een groot probleem voor het hele onderzoek en alle bewijsvoering.
Uiteraard geeft beeldmateriaal waar Savannah, of de verdachte, of een ander persoon met de fiets op staat al meer duidelijkheid. Maar vooralsnog beschikt de Politie nog niet over die beelden. Althans, daar lijkt het op voor zover wij weten.quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:22 schreef Meedenken het volgende:
Waar het om gaat, is of die 16 jarige Boschenaar is gezien met haar fiets.
Als iemand een foto heeft dat Savannah zelf haar fiets daar heeft neergezet, dan is er een groot probleem voor het hele onderzoek en alle bewijsvoering.
Áls je naar de omgeving kijkt dan zie je gewoon dat er geen logica in de route Bisschopsweg, Zuidereind, Bunschoterstraat zit.quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:17 schreef Meedenken het volgende:
Er zijn vele (asvalt)weggetjes daar. Zie kaarten omgeving. Hij zal best zijn tijd hebben genomen.
Sleutel blijft: Heeft iemand een signaal/beeld/getuigenis dat iemand anders dan Savannah zelf met haar fiets is gezien.
Waarom?quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:22 schreef Meedenken het volgende:
Waar het om gaat, is of die 16 jarige Boschenaar is gezien met haar fiets.
Als iemand een foto heeft dat Savannah zelf haar fiets daar heeft neergezet, dan is er een groot probleem voor het hele onderzoek en alle bewijsvoering.
Mee eens, en ik acht de kans heel klein dat hij toevallig zo zou uitkomen. Zoals jij al eerder hebt gezegd als hij bekend was in die omgeving had hij die route niet genomen en als hij onbekend is dan heeft hij heel veel geluk gehad dat het goed uitkwam. Klinkt niet echt logisch.quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:25 schreef Leandra het volgende:
[..]
Áls je naar de omgeving kijkt dan zie je gewoon dat er geen logica in de route Bisschopsweg, Zuidereind, Bunschotensestraat zit.
Die parkeerplaats aan de A1 zou ik in dit verhaal helemaal buiten beschouwing laten, als hij daar met de fiets is geweest dan moet de fiets er uitgezien hebben als een crossmotor na een wedstrijddag.quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:23 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Dat geloof ik gelijk (ik ben ook niet plaatselijk bekend), maar hoe vind je die bushalte en de parkeerplaats ad A1 als je niet plaatselijk bekend bent? Vindplaats, A1-parkeerplaats en vindplaats fiets liggen niet echt vlak bij elkaar. En dan is er nog die sloot. Of hoef je die niet over in het scenario waar ik op reageer?
Over die parkeerplaats aan de A1 is toch ook niets officieels gezegd?. Alleen dat er het vermoeden was dat er gezocht is ivm de zaak Savannah. Kan natuurlijk ook een heel ander doel hebben gehad,quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:27 schreef Leandra het volgende:
[..]
Die parkeerplaats aan de A1 zou ik in dit verhaal helemaal buiten beschouwing laten, als hij daar met de fiets is geweest dan moet de fiets er uitgezien hebben als een crossmotor na een wedstrijddag.
De politie heeft die parkeerplaats onderzocht.quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:28 schreef Meedenken het volgende:
Als ik politie was dan had ik die parkeerplaats onderzocht of iemand toch met een auto zou zijn geweest. Sporen kan je alleen vinden als ze vers zijn.
Ik verwacht dat er een auto in het spel is geweest. De verdachte zwijgt waarschijnlijk om helper in te dekken.quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:28 schreef Meedenken het volgende:
Als ik politie was dan had ik die parkeerplaats onderzocht of iemand toch met een auto zou zijn geweest. Sporen kan je alleen vinden als ze vers zijn.
Klopt, en ondertussen worden er hier hele scenario's geschreven over locaties die helemaal niet van belang hoeven te zijn, ze krijgen een hoofdrol zelfs.quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:30 schreef ondeugend het volgende:
[..]
Over die parkeerplaats aan de A1 is toch ook niets officieels gezegd?. Alleen dat er het vermoeden was dat er gezocht is ivm de zaak Savannah. Kan natuurlijk ook een heel andere doel hebben gehad,
Bunschoterstraat.quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:30 schreef Meedenken het volgende:
Ik zeg ook niet dat het uitgesloten is dat de fietser de Bunschoterweg heeft genomen.
Het lijkt mij alleen onwaarschijnlijk voor iemand die op de vlucht is.
Al met al, blijft het terugwijzen naar de hoofdlijnvraag: wat weten wij over de fiets, en hoe kwam die daar.
Heb je een signalement? En van welke bron?quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:35 schreef Meedenken het volgende:
Zijn signalement is bekend. Als hij...... zou zijn gezien met haar fiets. Niet een willekeurig iemand.
het gaat er op dit moment om dat de jongen wel/niet in voorarrest wordt gehouden of niet.
Ok, als jij dat zegt.quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:27 schreef Leandra het volgende:
[..]
Die parkeerplaats aan de A1 zou ik in dit verhaal helemaal buiten beschouwing laten, als hij daar met de fiets is geweest dan moet de fiets er uitgezien hebben als een crossmotor na een wedstrijddag.
Ik ken dat signalement niet hoor. Bron?quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:35 schreef Meedenken het volgende:
Zijn signalement is bekend. Als hij...... zou zijn gezien met haar fiets. Niet een willekeurig iemand.
het gaat er op dit moment om dat de jongen wel/niet in voorarrest wordt gehouden of niet.
Leuk, maar een signalement gaat wel wat verder dan een knul van 1.85 lang en donkerblond haar. Of verwacht je dat ze ook weten wat hij die dag aanhad en bij zich had?quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:38 schreef Meedenken het volgende:
Ik niet.....
De politie vraagt naar fotos en getuigenissen van mensen die de fiets hebben gezien. het is dan aan de politie te beoordelen of er overeenkomsten zijn.
Nope. Die kun je ook later vinden. Mits op wat minder gefrequenteerde plekken en niet vertrapt, weggeregend etc. Of gewoon domweg geluk.quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:28 schreef Meedenken het volgende:
Als ik politie was dan had ik die parkeerplaats onderzocht of iemand toch met een auto zou zijn geweest. Sporen kan je alleen vinden als ze vers zijn.
Zoals Leandra al aangeeft zijn die fietsen behoorlijk populair en rijden ze overal. Het is dus ook een beetje zoeken naar een naald in een hooiberg als de politie geen signalement geeft van de verdachte.quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:38 schreef Meedenken het volgende:
Ik niet.....
De politie vraagt naar fotos en getuigenissen van mensen die de fiets hebben gezien. het is dan aan de politie te beoordelen of er overeenkomsten zijn.
quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:32 schreef Leandra het volgende:
[..]
Klopt, en ondertussen worden er hier hele scenario's geschreven over locaties die helemaal niet van belang hoeven te zijn, ze krijgen een hoofdrol zelfs.
Er zal tijdens die zoektocht daar best wat gevonden zijn, maar het staat daar nogal bekend als homo-ontmoetingsplaats, er zal daar in de bosjes dus wel eens een sleutelbos of portemonnee verloren worden, en op dat moment gingen ze natuurlijk op iedere melding af.quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:39 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ok, als jij dat zegt.
Maar er is wel 2x een onderzoek gedaan (daarom neem ik die pp even mee, al zijn er uiteraard tig andere mogelijkheden zoals hulp van een meerderjarige met een rijbewis etc).
Lijkt mij persoonlijk ook vreemd (in het algemeen dan) dat je bij de pp ve snelweg kunt komen va plaatselijk of provinciale wegen. Maar het kan dus wel? Of moet je dan echt die (vrij brede) sloot 2x over(springen)?
En nogmaals: hoe weet je de pp en de bushalte te vinden va het industrieterrein zobder plaatselijke kennis? Als is het met plaatselijke kennis allemaal nog steeds onlogisch.
Nee.quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:32 schreef Meedenken het volgende:
Bottom line is: Als de dader is gezien met haar fiets, dan is dat nog geen sluitend bewijs, maar wel ernstig belastend.
Wat mogelijk verband had met de zaak.quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:43 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]![]()
Er is toch op zondag en maandag of dinsdag aangeven dat daar gezocht werd? Ga jij uit van een ongerelateerde zaak?
Er is daar gezocht, dat betekent niet dat dat wat ze hebben gevonden iets met de zaak te maken heeft.quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:43 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]![]()
Er is toch op zondag en maandag of dinsdag aangeven dat daar gezocht werd? Ga jij uit van een ongerelateerde zaak?
Er is officieel nooit bevestigd dat de zoekacties op de parkeerplaats ook met deze zaak te maken hadden. Ik heb het in ieder geval nergens gezien. De kans is volgens mij wel heel groot dat er een relatie is, maar zeker weten doen wij het niet.quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:43 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]![]()
Er is toch op zondag en maandag of dinsdag aangeven dat daar gezocht werd? Ga jij uit van een ongerelateerde zaak?
Dat zou betekenen dat de hele zaak staat of valt op het feit of hij die fiets daar heeft achtergelaten.quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:35 schreef Meedenken het volgende:
Zijn signalement is bekend. Als hij...... zou zijn gezien met haar fiets. Niet een willekeurig iemand.
het gaat er op dit moment om dat de jongen wel/niet in voorarrest wordt gehouden of niet.
Hoezo belastend? Enige wat je daarmee bewijst is dat ze elkaar ontmoet hebben en dat hij haar fiets had. Als hij zegt die heb ik van haar geleend kunnen zij er al niks mee. Nou lijkt het mij raar om een fiets te lenen om naar een bushalte te fietsen terwijl dezelfde buslijn een halte heeft in de buurt van de Kronkels, maar goed ...quote:
Ok, kan idd ongerelatterd zijn.quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:43 schreef Leandra het volgende:
[..]
Er zal tijdens die zoektocht daar best wat gevonden zijn, maar het staat daar nogal bekend als homo-ontmoetingsplaats, er zal daar in de bosjes dus wel eens een sleutelbos of portemonnee verloren worden, en op dat moment gingen ze natuurlijk op iedere melding af.
Enige wat ik kan bedenken is dat de dader z.s.m. weg wilde vanaf de Kronkels. De Bunschoterstraat is dan de meest logisch en voor de hand liggende optie aangezien dat de grootste weg is die Bunschoten rechtstreeks uit gaat. Als hij met de bus is gekomen kan het ook zijn dat hij daarom wist waar hij moest zijn. Echt heel veel kennis hoeft de dader daar niet voor te hebben denk ik.quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:48 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ok, kan idd ongerelatterd zijn.
Maar for arguments sake: de bushalte en de vindplaats liggen ook niet dicht bij elkaar. Dus hoe zou hij die kennen indien niet plaatselijk bekend is (zeg niet dat hij dat wel of niet was en ook niet of deze verdachte de "dader" is)? Ik probeer gewoon te begrijpen/achterhalen of olaatselijke bekenheid vereist is (of het een logische route is of niet).
Dat beweer ik ook niet. Ik probeer gewoon te achterhalen (door vragen te stellen aan mensen met (meer) plaatselijke bekendheid (dan ik zelf)) of er plaatselijke bekendheid nodig is om de vindplaatsen/onderzoeksplaatsen te bereiken. Ze lijken niet echt dicht bij elkaar te liggen.quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:45 schreef Leandra het volgende:
[..]
Er is daar gezocht, dat betekent niet dat dat wat ze hebben gevonden iets met de zaak te maken heeft.
De zoekactie was gaande, ze zochten in vlakken, die parkeerplaats was onderdeel van een van die vlakken (C waarschijnlijk, zo uit m'n hoofd), en dan zien ze daar wat liggen (sleutels, ID-kaart, portemonnee, wapen, alles is daar mogelijk), dus dan bellen ze de politie, en pakken dat niet zelf op. Logisch ook, voor je het weet heeft het er wat mee te maken en ben je verdachte.quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:45 schreef Kyran het volgende:
[..]
Er is officieel nooit bevestigd dat de zoekacties op de parkeerplaats ook met deze zaak te maken hadden. Ik heb het in ieder geval nergens gezien. De kans is volgens mij wel heel groot dat er een relatie is, maar zeker weten doen wij het niet.
Js, dat kan inderdaad.quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:45 schreef ondeugend het volgende:
[..]
Wat mogelijk verband had met de zaak.
Van officieele kant weten we niets. Kan dus ook met heel iets anders te maken hebben gehad?
Ik zei NEE he?quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:48 schreef Kyran het volgende:
[..]
Hoezo belastend? Enige wat je daarmee bewijst is dat ze elkaar ontmoet hebben en dat hij haar fiets had. Als hij zegt die heb ik van haar geleend kunnen zij er al niks mee. Nou lijkt het mij raar om een fiets te lenen om naar een bushalte te fietsen terwijl dezelfde buslijn een halte heeft in de buurt van de Kronkels, maar goed ...
Je bedoelt de zoekactie van de burgers?quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:53 schreef Leandra het volgende:
[..]
De zoekactie was gaande, ze zochten in vlakken, die parkeerplaats was onderdeel van een van die vlakken (C waarschijnlijk, zo uit m'n hoofd), en dan zien ze daar wat liggen (sleutels, ID-kaart, portemonnee, wapen, alles is daar mogelijk), dus dan bellen ze de politie, en pakken dat niet zelf op. Logisch ook, voor je het weet heeft het er wat mee te maken en ben je verdachte.
Dus ja, dat ze er zo rap op afkwamen zal zeker met de vondst van het lichaam te maken hebben gehad, maar dat zegt niet dat datgene wat gevonden is er ook mee te maken had.
Eensquote:Op woensdag 7 juni 2017 20:50 schreef ondeugend het volgende:
Het is voor ons toch allemaal sowieso moeilijker te begrijpen aangezien we een aanzienlijk deel informatie missen. En terecht natuurlijk.
Als hij met de bus naar Bunschoten is gekomen dan is hij daar langs gekomen, en zo moeilijk is de rechtstreekse route niet, dat namelijk gewoon de doorgaande weg volgen.quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:48 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ok, kan idd ongerelatterd zijn.
Maar for arguments sake: de bushalte en de vindplaats liggen ook niet dicht bij elkaar. Dus hoe zou hij die kennen indien niet plaatselijk bekend is (zeg niet dat hij dat wel of niet was en ook niet of deze verdachte de "dader" is)? Ik probeer gewoon te begrijpen/achterhalen of olaatselijke bekenheid vereist is (of het een logische route is of niet).
Zochten die dan ook op die pp?quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:56 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ja, dat was de enige zoekactie die er was toch?
Ik denk dat er bij de politie ook nog een aanzienlijk deel van de informatie mist, anders hadden ze gisteren de hulp van het publiek niet hoeven inroepen mbt die fietsquote:Op woensdag 7 juni 2017 20:50 schreef ondeugend het volgende:
Het is voor ons toch allemaal sowieso moeilijker te begrijpen aangezien we een aanzienlijk deel informatie missen. En terecht natuurlijk.
Ik acht de kans HEEL groot dat de dader op de heenweg al op de Bunschoterstraat is geweest. Of je nou zelf met de auto bent of de bus pakt, als je vanuit Den Bosch die kant op gaat dan kan je bijna niet anders dan de N199 pakken.quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:56 schreef Leandra het volgende:
[..]
Als hij met de bus naar Bunschoten is gekomen dan is hij daar langs gekomen, en zo moeilijk is de rechtstreekse route niet, dat namelijk gewoon de doorgaande weg volgen.
Ok, kan dus zonder plaatselijke bekendheid. Dank je.quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:56 schreef Leandra het volgende:
[..]
Als hij met de bus naar Bunschoten is gekomen dan is hij daar langs gekomen, en zo moeilijk is de rechtstreekse route niet, dat namelijk gewoon de doorgaande weg volgen.
Het kan ook zijn dat ze al eerder hebben afgesproken in die buurt en dat hij daarom weet hoe hij terug naar huis moet komen. Dat hij dus niet plaatselijke bekend is, maar wel net dat stukje naar de bushalte kent.quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:48 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ok, kan idd ongerelatterd zijn.
Maar for arguments sake: de bushalte en de vindplaats liggen ook niet dicht bij elkaar. Dus hoe zou hij die kennen indien niet plaatselijk bekend is (zeg niet dat hij dat wel of niet was en ook niet of deze verdachte de "dader" is)? Ik probeer gewoon te begrijpen/achterhalen of olaatselijke bekenheid vereist is (of het een logische route is of niet).
Ja, maar even voor de zekerheid voordat ik conclusies ga trekkenquote:Op woensdag 7 juni 2017 20:56 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ja, dat was de enige zoekactie die er was toch?
Dit is niet bedoeld als rotopmerking oid, echt niet. Maar zoveel topics, zoveel users: ik kan niet alles onthouden. Ben jij plaatselijk bekend?quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:59 schreef Kyran het volgende:
[..]
Ik acht de kans HEEL groot dat de dader op de heenweg al op de Bunschoterstraat is geweest. Of je nou zelf met de auto bent of de bus pakt, als je vanuit Den Bosch die kant op gaat dan kan je bijna niet anders dan de N199 pakken.
Klopt, alleen als je met de trein naar Baarn of Nijkerk gaat zou je (met de auto of fiets) een andere route nemenquote:Op woensdag 7 juni 2017 20:59 schreef Kyran het volgende:
[..]
Ik acht de kans HEEL groot dat de dader op de heenweg al op de Bunschoterstraat is geweest. Of je nou zelf met de auto bent of de bus pakt, als je vanuit Den Bosch die kant op gaat dan kan je bijna niet anders dan de N199 pakken.
Maar de bushalte is niet vlak bij haar huis (of de pd cq vindplaats vh stoffelijk overschot).quote:Op woensdag 7 juni 2017 20:59 schreef Physsic het volgende:
[..]
Het kan ook zijn dat ze al eerder hebben afgesproken in die buurt en dat hij daarom weet hoe hij terug naar huis moet komen. Dat hij dus niet plaatselijke bekend is, maar wel net dat stukje naar de bushalte kent.
Bekend als daar wonen? Dat niet, maar ken het wel een beetje, maar dan eigenlijk voor de noordelijke kant om eerlijk te zijn.quote:Op woensdag 7 juni 2017 21:00 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Dit is niet bedoeld als rotopmerking oid, echt niet. Maar zoveel topics, zoveel users: ik kan niet alles onthouden. Ben jij plaatselijk bekend?
Dat denk ik dat de reden is dat de politie de parkeerplaats die middag heeft afgezet.quote:Op woensdag 7 juni 2017 21:00 schreef Kyran het volgende:
[..]
Ja, maar even voor de zekerheid voordat ik conclusies ga trekken
Dus, dan hebben ze tijdens de zoekactie iets gevonden, wat niet eens gerelateerd zou kunnen zijn, en daar de politie bijgehaald. Snap het, thanks
Klopt, maar het zou kunnen dat hij gewoon z.s.m. de fiets pakte om er weg te komen. Dan is de Bunschoterstraat op gaan de meest logische keuze en waarschijnlijk ook de meest bekende keuze voor diegene. Als een gek wegfietsen en dan als je denkt dat je ver genoeg bent de fiets dumpen en een bus pakken. Allemaal speculatie natuurlijk, niet dat ik iets weetquote:Op woensdag 7 juni 2017 21:02 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Maar de bushalte is niet vlak bij haar huis (of de pd cq vindplaats vh stoffelijk overschot).
quote:Op woensdag 7 juni 2017 21:06 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dat denk ik dat de reden is dat de politie de parkeerplaats die middag heeft afgezet.
En inmiddels heeft meneer Jansen een berichtje gehad dat zijn portemonnee, die hij 5 maanden geleden verloren was, gevonden is, al het geld er nog in, mevrouw Jansen weet nog niet hoe het kan dat zijn portemonnee daar lag.
Deze alinea was speculatie.
Ik weet niet hoor, maar volgens mij zit je conclusies te trekken die behoorlijk voorbarig zijn. De politie heeft gisteren ook duidelijk een oproep gedaan aan mensen die mogelijk beelden van de locaties hebben.quote:Op woensdag 7 juni 2017 21:03 schreef Meedenken het volgende:
Dit scenario is nog veel lastiger.
Het is goed mogelijk dat als er geen helderheid komt over de fiets, dat de verdachte mag gaan.
En okay, in alle eerlijkheid...... als er niets opduikt, dan kan het zijn dat hij er niets mee te maken heeft.....
Nee, niet perse daar wonen. Wel wat meer weten of de situatie ter plekke (wat zijn logische routes van A naar B, wat zou je (vermoedelijk) zelf voor route kiezen, welke buslijnen en hoe rijden ze, is de pd afgelegen of druk, is de pp te bereiken per fiets of niet, waarom zou of Savannah of de verdachte voor betreffende bushalte kiezen etc,)quote:Op woensdag 7 juni 2017 21:04 schreef Kyran het volgende:
[..]
Bekend als daar wonen? Dat niet, maar ken het wel een beetje, maar dan eigenlijk voor de noordelijke kant om eerlijk te zijn.
Dat is ook echt mijn grootste vraagteken.quote:Op woensdag 7 juni 2017 21:07 schreef Whiskers2009 het volgende:
En ik snap ook niet dat ze (relatief) zo dicht bij haar ouderlijk huis gevonden is. Ik zou clandistiene afspraakjes wat verder van huis doen. Al is er vanalles te verzinnen wat de vindplaats kan verklaren.
Maar goed: dat is eventuele verdere info afwachten (als we die krijgen, we hebben er zeker geen recht op).
En gister? nader onderzoek naar de portemonnee van meneer Jansen? (reactie op speculatie, ik weet het, niet handig).quote:Op woensdag 7 juni 2017 21:06 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dat denk ik dat de reden is dat de politie de parkeerplaats die middag heeft afgezet.
En inmiddels heeft meneer Jansen een berichtje gehad dat zijn portemonnee, die hij 5 maanden geleden verloren was, gevonden is, al het geld er nog in, mevrouw Jansen weet nog niet hoe het kan dat zijn portemonnee daar lag.
Deze alinea was speculatie.
Heb jij enig inzicht in, of ervaring, met strafrechtelijke onderzoeken en strafrechtelijke vervolgingen?quote:Op woensdag 7 juni 2017 21:03 schreef Meedenken het volgende:
Dit scenario is nog veel lastiger.
Het is goed mogelijk dat als er geen helderheid komt over de fiets, dat de verdachte mag gaan.
En okay, in alle eerlijkheid...... als er niets opduikt, dan kan het zijn dat hij er niets mee te maken heeft.....
Daar weet meneer Google meer antwoorden op dan menig bekende denk ik toch?quote:Op woensdag 7 juni 2017 21:11 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Nee, niet perse daar wonen. Wel wat meer weten of de situatie ter plekke (wat zijn logische routes van A naar B, wat zou je (vermoedelijk) zelf voor route kiezen, welke buslijndn en hoe rijden ze, isde pd afgelegen of druk, is depp te bereiken per fiets of niet, waarom zou of Savaanah of de verdachte voor betrefdende bushalte kiezen etc,)
Eerste berichten waren vrijdag. Heb later ook berichten gezien over donderdag. Wellicht weet Leandra het nog/nu?quote:Op woensdag 7 juni 2017 21:12 schreef Kyran het volgende:
[..]
Dat is ook echt mijn grootste vraagteken.
Trouwens, wanneer was haar fiets nou gevonden? Donderdagavond al?
In welke tunnel/scenario denk je dat 'wij' zitten?quote:Op woensdag 7 juni 2017 21:15 schreef ootjekatootje het volgende:
Jullie zitten ondertussen wel met zijn allen in een tunnel.
De politie ging er vanuit dat ze nog in leven was zaterdagmiddag, heeft ze volgens jullie dan vanaf donderdag in die sloot gelegen?quote:Op woensdag 7 juni 2017 21:16 schreef Meedenken het volgende:
Als wij in een tunnel zitten dan is dat geen probleem. Als de politie in een tunnel zitten, dan maak ik mij wel zorgen.
Is niet hetzelde, naar mijn ervaring.quote:Op woensdag 7 juni 2017 21:14 schreef Kyran het volgende:
[..]
Daar weet meneer Google meer antwoorden op dan menig bekende denk ik toch?
Ik vind het zo moeilijk te geloven dat zij donderdagavond al vermoord zou zijn. Ik baseer dat nergens op hoor, pure speculatie en puur op gevoel. Ik denk dat ze dan al eerder gevonden zou zijn.quote:
Owh?quote:Op woensdag 7 juni 2017 21:15 schreef ootjekatootje het volgende:
Jullie zitten ondertussen wel met zijn allen in een tunnel.
tunnel van snelweg/PD en plek waar fiets gevonden is.quote:Op woensdag 7 juni 2017 21:17 schreef Stupidisco het volgende:
[..]
In welke tunnel/scenario denk je dat 'wij' zitten?
Ja, want de sloot waar ze gevonden is en de fiets van slachtoffer zijn niet belangrijk?quote:Op woensdag 7 juni 2017 21:18 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
tunnel van snelweg/PD en plek waar fiets gevonden is.
Nee, niks owh dame. Maar ik verdwijn uit dit topic. Geen zin in weer ellende.quote:
Internet geschiedenis of OV-chipkaart misschien?quote:Op woensdag 7 juni 2017 21:19 schreef math1985 het volgende:
De fiets was gevonden ter hoogte van bushalte Zeldertseweg, toch? Dat is inderdaad drie bushaltes van de vindplaats van het lichaam, en nog verder van het huis van Savannah.
Heeft iemand de exacte vindplaats van het lichaam? Op de Kronkels, maar waar precies?
Wat zijn de theorieen hier over hoe waar de moord gepleegd is? Op het industrieterrein? Is dat een geschikte plek voor een date? Of ergens anders? Maar hoe is het lichaam dan op het industrieterrein terecht gekomen?
Andere invalshoek: stel je rijdt per auto vanaf de fiets over de N199 richting Bunschoten, en je bent in paniek op zoek naar een rustige plek, waar zou je dan heenrijden? Je zit op een drukke weg, waar je zo snel mogelijk af wilt. Op de eerste rotonde kun je er niet af, daar staat een hek. De eerstvolgende mogelijkheid is dan Bisschopsweg links. Dat is nog steeds een vrij drukke weg, dus je pakt de volgende zijweg, dan ben je op de Kronkels. Dat is waarschijnlijk het eerste moment zonder andere auto's om je heen.
Nog iets: de politie geeft aan dat 'er vanuit het onderzoek aanleiding was om te denken dat Savannah mogelijk niet in Bunschoten was'. Niet eens dat er geen aanleiding was om te denken dat ze in Bunschoten was, nee, er was aanleiding om te denken dat ze niet in Bunschoten was. Ook bij de zoekactie leek de politie te menen dat Savannah niet in Bunschoten was. Wat zou de politie op dat idee hebben kunnen brengen? Zou er iets uit haar internet-geschiedenis gehaald zijn waaruit bleek dat zij bijvoorbeeld ergens anders had afgesproken?
Waar is ze geweest en waar heeft ze afgesproken?quote:Op woensdag 7 juni 2017 21:19 schreef Kyran het volgende:
[..]
Ja, want de sloot waar ze gevonden is en de fiets van slachtoffer zijn niet belangrijk?
Jij zit in de haven.quote:Op woensdag 7 juni 2017 21:15 schreef ootjekatootje het volgende:
Jullie zitten ondertussen wel met zijn allen in een tunnel.
Jeugdstrafrecht is Jeugdstrafrecht om een reden. Het hele strafrechtsstelsel is zo om een reden.quote:Op woensdag 7 juni 2017 21:18 schreef Meedenken het volgende:
Afgelopen jaren zijn er diverse discussies geweest in hoeverre jeugdstrafrecht moet worden aangepast n.a.v. een veranderende maatschappij.
Afgelopen week is in jaren niet zo confronterend geweest.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |