Dat zijn geen echte Joden.quote:Op zondag 4 juni 2017 09:58 schreef Falco het volgende:
[..]
In WO 2 waren er ook Joden die de Nazi's hielpen bij het oplossen van het jodenprobleem.
Dat ben ik niet gelukkig.quote:Op zondag 4 juni 2017 10:01 schreef Falco het volgende:
[..]
Misschien ben je zelf ook wel een achterlijke en gestoorde Marokkaan?
Ik denk dat de meeste moslims gewoon hun leven willen leiden, zonder zich iedere keer te moeten verantwoorden voor de debiele acties van geradicaliseerde idioten.quote:Op zondag 4 juni 2017 09:59 schreef Odaiba het volgende:
[..]
Wat doen moslims zelf trouwens om het te voorkomen, want ik krijg niet echt de indruk dat er binnen hun gemeenschap raar of negatief gekeken wordt naar het salafisme. Ik denk zelf dat het aanzien van salafisten stijgende is zowel in als buiten Europa.
En dan gelijk voelen of ze een bomgordel om hebben? Slim.quote:Op zondag 4 juni 2017 09:59 schreef Doublepain het volgende:
Ik stel voor alle moslims een knuffel te geven en het gevoel geven dat ze hier gewoon welkom zijn.
Er staan afschuwelijke dingen in de Koran over ongelovigen. Als je daar geen problemen mee hebt en gewoon een moslim bent ben je veel erger dan een nazi.quote:Op zondag 4 juni 2017 09:58 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Er is nogal een verschil tussen ongenuanceerd en extremistisch op het nazistische af. Yes, I said it.
Goed voorstel, ik zeg doen! Gaan ze bijten, dan moet je wel maatregelen nemen.quote:Op zondag 4 juni 2017 09:59 schreef Doublepain het volgende:
Ik stel voor alle moslims een knuffel te geven
Ja lekker de onschuldige slachtoffers van dezelfde gestoorde mensen aan hun lot overlaten, dat zal ze lerenquote:Op zondag 4 juni 2017 10:02 schreef FL_Freak het volgende:
Ik zie geen andere oplossing dan de grenzen sluiten en zoveel mogelijk opvang stimuleren in eigen regio.
Ja met grenzen sluiten, sluit je misschien ook voor echte vluchtelingen, maar het is tijd voor harde maatregelen.
Arabieren vormen ook geen groot veiligheidsrisico als je deze aanslagen relativeert. Op cultureel gebied vormen ze een veel groter gevaar.quote:Op zondag 4 juni 2017 10:03 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Ik denk dat de meeste moslims gewoon hun leven willen leiden, zonder zich iedere keer te moeten verantwoorden voor de debiele acties van geradicaliseerde idioten.
En dan wel onder het genot van een heerlijk kopje thee.quote:Op zondag 4 juni 2017 10:03 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Dit ja
Beter gaat het voortaan alleen maar over posiviteit en negeren we negatieve berichten
Beter dan genocide wat sommige hier willenquote:Op zondag 4 juni 2017 10:04 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Ja lekker de onschuldige slachtoffers van dezelfde gestoorde mensen aan hun lot overlaten, dat zal ze leren
True. Maar gezien de hoeveelheid afrekeningen alleen al in ons kleine Nederland is het krijgen van een vuurwapen ook niet onmogelijk. Maar je loopt hier goddank geen Walmart binnen om een doos munities te kopen.quote:Op zondag 4 juni 2017 09:31 schreef Falco het volgende:
[..]
Geen 2nd amendment gelukkig hier in Europa he.
De 1,8 miljoen mensen die op 15 maart j.l. PVV en FvD hebben gestemd zijn de ware verzetshelden. De rest zijn hersendode zombies en extreemlinkse fascisten.quote:Op zondag 4 juni 2017 09:56 schreef TheJanitor het volgende:
En na decennia aanslagen in het Westen als onze samenlevingen onherkenbaar veranderd zijn en wij allemaal dood of onderworpen, dan kunnen sommige van ons tenminste zichzelf op hun borst kloppen en zeggen: Gelukkig ben ik deugdzaam gebleven.
Minttheequote:Op zondag 4 juni 2017 10:04 schreef Scrummie het volgende:
[..]
En dan wel onder het genot van een heerlijk kopje thee.
Ook niet.quote:Op zondag 4 juni 2017 10:04 schreef Confetti het volgende:
[..]
Arabieren vormen ook geen groot veiligheidsrisico als je deze aanslagen relativeert. Op cultureel gebied vormen ze een veel groter gevaar.
Grappig he dat voordat de eerste bommen in irak gegooid werden er nooit aanslagen waren in de westerse landen door moslims....heel dat gezeik begon na de irak crisis...quote:Op zondag 4 juni 2017 09:30 schreef Elzies het volgende:
[..]
Dan ben je nog echt onwetend betreffende dit onderwerp. Alsof het louter om bommen zou gaan. Die gasten groeien daar op met bommen en blazen elkaar voortdurend op met bommen. Ze betalen voor onze bommen om ze daar te kunnen gebruiken jegens hun medemoslim.
De meeste doden als gevolg van moslimgeweld vallen juist tussen de moslims zelf. Ze slaan elkaar voortdurend met sektarisch geweld om de oren maar wijzen de VS en Israël steeds als de grote schuldige aan. Bizar toch?
Weinige die weten wat deze man voor heel Europa heeft betekend.quote:Op zondag 4 juni 2017 09:55 schreef eight het volgende:
[..]
Dit. De naïviteit van onze Europese leiders is werkelijk ongekend.
De lat is wel laag komen te liggen zeg.quote:Op zondag 4 juni 2017 10:05 schreef bakfietsmoeder het volgende:
[..]
De 1,8 miljoen mensen die op 15 maart j.l. PVV en FvD hebben gestemd zijn de ware verzetshelden.
Salafisme heeft niks met de islam te maken? Begrijp ik je nou goed?quote:Op zondag 4 juni 2017 09:59 schreef Pek het volgende:
[..]
Mee eens, maar dat heeft verder niks met de islam an sich te maken, begrijp dat nou eens.
Wie wil er genocide dan?quote:Op zondag 4 juni 2017 10:05 schreef FL_Freak het volgende:
[..]
Beter dan genocide wat sommige hier willen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |