Maar een aanlag is een aanslag en doden zijn doden. Maakt het het minder erg als er geen geloof aan gekoppeld kan worden? Komt de dode dan wel terug.quote:Op zondag 4 juni 2017 03:24 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Nee terreur is gewoon een hele duidelijke definitie en gun shootings en dat incident op times square vallen daar gewoonweg niet onder.
En ja, dat klopt. Dat is ook omdat mensen nogal graag boebah islam roepen, maar ook omdat een verwarde man die iets doms doet niet te herleiden is naar een groep of geloof. Meestal, dan.
quote:Op zondag 4 juni 2017 03:28 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Terreur kent juist helemaal geen duidelijke definitie
Toch wel.quote:de terreur zelfst.naamw. (m./v.) Uitspraak: [tɛˈrør] georganiseerd geweld om een bepaald (politiek) doel te bereiken.
Want een grote aanslag is niet lullig voor de slachtoffersquote:Op zondag 4 juni 2017 03:27 schreef Stien_Struis het volgende:
[..]
In feite is het een mislukte pruts aanslag. Beetje lullig voor de slachtoffers.
Ja, ik snapte die post ook niet helemaal.quote:Op zondag 4 juni 2017 03:29 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
Want een grote aanslag is niet lullig voor de slachtoffers
Niemand neemt de retoriek die je hier vanavond hanteert nog serieus. 10 jaar geleden? Bijna iedereen. 5 jaar geleden? Nog maar de helft. Vandaag? Ik denk nog maar een kleine infantiele groep GL-stemmers.quote:Op zondag 4 juni 2017 03:28 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Terreur kent juist helemaal geen duidelijke definitie
In Kabul kunnen ze dat stuk beter.quote:Op zondag 4 juni 2017 03:28 schreef GGMM het volgende:
[..]
Klopt, die waren veel liever bij een geslaagde aanslag omgekomen.
Iets met 1 dode is een tragedie 100een statististicquote:Op zondag 4 juni 2017 03:29 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
Want een grote aanslag is niet lullig voor de slachtoffers
Je snapt het punt niet. Laat maar.quote:Op zondag 4 juni 2017 03:30 schreef Stien_Struis het volgende:
[..]
In Kabul kunnen ze dat stuk beter.
Nou ja, als je sterft, dan liever door een enorme -geschiedenis veranderende- aanslag, dan door zo'n knullige daad. Net zoals je ook liever aangereden wordt door aan Ferrari dan door een Eend.quote:Op zondag 4 juni 2017 03:30 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ja, ik snapte die post ook niet helemaal.
Beetje raar.
Daar heb ik niet zo'n last van.quote:Op zondag 4 juni 2017 03:31 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Nou ja, als je sterft, dan liever door een enorme -geschiedenis veranderende- aanslag, dan door zo'n knullige daad. Net zoals je ook liever aangereden wordt door aan Ferrari dan door een Eend.
Ja maar georganiseerd geweld kan niet precies genoeg gedefinieerd worden. Door hoeveel mensen georganiseerd bijv? En hoe kan je bij deze aanslag een politiek doel bewijzen?quote:
Een bestelwagen en wat messen heeft minder impact dan fikse bom of AK47.quote:Op zondag 4 juni 2017 03:30 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ja, ik snapte die post ook niet helemaal.
Beetje raar.
Goh, echt?quote:Op zondag 4 juni 2017 03:32 schreef Stien_Struis het volgende:
[..]
Een bestelwagen en wat messen heeft minder impact dan fikse bom of AK47.
Jij weet buiten de blogs die je van andere zolderkamerrukkers en fear-huggers leest helemaal niets van de wereld. Niet gereisd, nergens geweest, 0 politieke ervaring.quote:Op zondag 4 juni 2017 03:30 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Niemand neemt de retoriek die je hier vanavond hanteert nog serieus. 10 jaar geleden? Bijna iedereen. 5 jaar geleden? Nog maar de helft. Vandaag? Ik denk nog maar een kleine infantiele groep GL-stemmers.
twitter:BasedMonitored twitterde op zondag 04-06-2017 om 02:54:40And the "moderate Muslims" continue to laugh at us. #LondonBridge #BoroughMarket #VauxHall https://t.co/jIWxxh4HrM reageer retweet
Hoeveelheid mensen is totaal niet relevant. Bewijzen? Als er eentje 'This is for Allah' roept, b.v. Of als ie een bepaalde historie heeft/alliantie met...of als ie 't simpelweg (naderhand uitlegt).quote:Op zondag 4 juni 2017 03:32 schreef Hdero het volgende:
[..]
Ja maar georganiseerd geweld kan niet precies genoeg gedefinieerd worden. Door hoeveel mensen georganiseerd bijv? En hoe kan je bij deze aanslag een politiek doel bewijzen?
Heb je wel een punt?quote:Op zondag 4 juni 2017 03:33 schreef GGMM het volgende:
[..]
Goh, echt?
Nogmaals: dat was mijn punt niet. Laat maar.
Ja, maar als je dat niet ziet dan wordt het een beetje vermoeiend om met jou te praten, dus laat ik het liever zitten.quote:
twitter:HarryYorke1 twitterde op zondag 04-06-2017 om 03:26:53Vehicles abandoned in Borough cordon area. A restaurant with medic kit piled up around it called "Over Italian". Pa… https://t.co/uSHRfYlIlP reageer retweet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |