quote:Op dinsdag 6 juni 2017 15:54 schreef superworm het volgende:
[..]
Moeten we wel een extreem stichting-achtige naam. Zo'n makkelijk onthoudbare naam met een stomme woordspeling erin.
Stichting Bij de Hand.
Of Stichting Bijenbehouders of zo.
Stichting Bee-KeepersHelpt allen mee
Of juist een gewone doeltreffende als Stichting Imkerhulp Nederland, of Stichting Help de Bij.
Het zijn bijen, geen kippenquote:
De koningin wordt bevrucht door de darren, en zij legt eitjesquote:
KvK-kosten zijn 0 per jaar voor stichtingen, is gratis na aanvankelijke registratie. Rabobank vergoedt tot 25 euro per maand de kosten voor stichtingen. Dat even uitgerekend en dat komt op ongeveer 3 of 4 euro per maand als we veel donaties krijgen, dus het valt alleszins mee.quote:Op dinsdag 6 juni 2017 19:50 schreef TwinkleStar001 het volgende:
Een zakelijk rekeningnummer (en ik meende dat stichting daar ook onder valt) is wel veel prijziger dan een particuliere rekening. En er zitten misschien nog andere kosten aan een stichting? Ik zou het wel even goed uitzoeken van te voren.
Stichting Bij-Standquote:Op dinsdag 6 juni 2017 15:54 schreef superworm het volgende:
[..]
Moeten we wel een extreem stichting-achtige naam. Zo'n makkelijk onthoudbare naam met een stomme woordspeling erin.
Stichting Bij de Hand.
Of Stichting Bijenbehouders of zo.
Stichting Bee-KeepersHelpt allen mee
Of juist een gewone doeltreffende als Stichting Imkerhulp Nederland, of Stichting Help de Bij.
Wat knokkels zegt... kom ik op terug.quote:Op dinsdag 6 juni 2017 15:54 schreef superworm het volgende:
[..]
Moeten we wel een extreem stichting-achtige naam. Zo'n makkelijk onthoudbare naam met een stomme woordspeling erin.
Stichting Bij de Hand.
Of Stichting Bijenbehouders of zo.
Stichting Bee-KeepersHelpt allen mee
Of juist een gewone doeltreffende als Stichting Imkerhulp Nederland, of Stichting Help de Bij.
Fair enoughquote:Op dinsdag 6 juni 2017 17:32 schreef knokkels het volgende:
[..]
De koningin wordt bevrucht door de darren, en zij legt eitjes
Niet helemaal. Het bestuur van de stichting is hoofdelijk aansprakelijk voor eventuele misstanden zoals fraude of nalatigheid en dergelijke. Daar kun je je natuurlijk tegen verzekeren al vraag ik me af of dat hier de moeite waard is.quote:Op dinsdag 6 juni 2017 14:40 schreef superworm het volgende:
[..]
Nope, die liggen dan bij de stichting zelf. Punt is dat nu dit geld gewoon op m'n eigen rekening staat waar ook de boodschappen van worden betaald. En zelfs als ik een aparte rekening open, is dat nog steeds 'mijn' rekening en 'mijn' geld, en dat wil ik eigenlijk echt liever niet. Het is immers niet mijn geld. Een stichting lost dat probleem op. En maakt giften boven 1% van iemands verzamelinkomen meteen aftrekbaar.
Inderdaad het niet waard, plus, we doen niet aan fraude, alleen aan bijenquote:Op dinsdag 6 juni 2017 21:50 schreef sasquatsch het volgende:
[..]
Niet helemaal. Het bestuur van de stichting is hoofdelijk aansprakelijk voor eventuele misstanden zoals fraude of nalatigheid en dergelijke. Daar kun je je natuurlijk tegen verzekeren al vraag ik me af of dat hier de moeite waard is.
Wie is die andere iemand?quote:Op dinsdag 6 juni 2017 21:56 schreef superworm het volgende:
[..]
Inderdaad het niet waard, plus, we doen niet aan fraude, alleen aan bijenIn dit geval gaat het puur om officieel maken van het kleine beetje (relatief tov andere goede doelen) dat we hier bijdragen. Bestuur zal vooralsnog bestaan uit mezelf, m'n pa (columnist Gramps, op FOK! ook) en nog iemand die zich welwillend opstelt. Pa wordt er dan na het oprichten uiteindelijk uitgegooid omdat je geen meerderheid uit zelfde familie mag hebben in een bestuur, als je ANBI-status wilt hebben. Maar om het beginnetje te maken maakt het niks uit.
O ik bedoelde dat inderdaad als 'weten we nog niet', wie maar wil. Mensen die geïnteresseerd zijn in de zaak, en of mijn beste vriendin bijvoorbeeld. De functie die overblijft is gok ik penningmeester of secretaris. Afhankelijk van wie wat wil. Mezelf bombardeer ik gewoon tot voorzitter. Vieze fascist dat ik ben.quote:
Is het nog nodig? Zo ja, wat is het rekeningnummer?quote:Op dinsdag 6 juni 2017 21:46 schreef superworm het volgende:
Iemand hier met een Raborekening, een tientje te veel, en een enorme drang om die 2990 3000 te maken in ruil voor je naam in een FP-nieuwsberichtje?![]()
quote:Op woensdag 7 juni 2017 06:12 schreef Tankiej het volgende:
[..]
Is het nog nodig? Zo ja, wat is het rekeningnummer?
Ik bedacht me dat ik nog niks gedoneerd heb, alleen een autoritje naar België en terug
Top!quote:Op dinsdag 6 juni 2017 20:24 schreef superworm het volgende:
[..]
KvK-kosten zijn 0 per jaar voor stichtingen, is gratis na aanvankelijke registratie. Rabobank vergoedt tot 25 euro per maand de kosten voor stichtingen. Dat even uitgerekend en dat komt op ongeveer 3 of 4 euro per maand als we veel donaties krijgen, dus het valt alleszins mee.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Top!quote:Op woensdag 7 juni 2017 11:45 schreef Castus het volgende:
Ik wil ook graag doneren. Zou ik het rekeningnummer mogen?
Ik heb altijd te doen met alle bijen aangezien het slecht gaat met ze en ze van levensbelang zijn. Thuis ook alleen maar bijvriendelijke planten
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |