De meeste ondernemers kunnen niet zomaar even een volledige maandomzet opzij zetten om investeringen te doen. Dat geld gaat weer in voorfinanciering van andere projecten en bijvoorbeeld deze maand in het vakantiegeld zitten. Liquiditeit en winst zijn 2 heel verschillende zaken.quote:Op donderdag 1 juni 2017 21:25 schreef ITrade het volgende:
[..]
Ik snap dat nooit zo goed, de winst gaat van 21k naar 64k. En is in zijn EV vorig jaar terug gelopen. Je zou toch zeggen dat hij die 15k wel zelf zou moeten kunnen financieren.
Zijn EV is alleen maar toegenomen (10K naar 15K naar 21K). Je ziet wel dat hij ruimer is gaan leven van zijn toegenomen winst. Op zich mag dat (daar doe je het voor), maar als hij wat zuiniger aan gedaan had was inderdaad die lening niet nodig geweest.quote:Op donderdag 1 juni 2017 21:25 schreef ITrade het volgende:
[..]
Ik snap dat nooit zo goed, de winst gaat van 21k naar 64k. En is in zijn EV vorig jaar terug gelopen. Je zou toch zeggen dat hij die 15k wel zelf zou moeten kunnen financieren.
Ik heb 'm ook mee gepakt voor een klein bedrag.quote:Op donderdag 1 juni 2017 19:50 schreef djh77 het volgende:
aardig project (verkeersregelaars)op fnc: https://www.fundingcircle(...)parentHorizontalTab4
quote:Geachte investeerder, vanwege een storing tussen ons systeem en dat van onze bank zijn een klein deel van de uitbetalingen vertraagd.
Linkje doet het niet?quote:Op vrijdag 2 juni 2017 10:19 schreef djh77 het volgende:
Gelijk een nieuw project op IVM:
https://www.investormatch(...)-sealing-technology/
Het lijkt op een doorstart na een faillissement. Ben benieuwd wat erover in de pitch staat als die wordt gepubliceerd.quote:Op vrijdag 2 juni 2017 10:23 schreef Certeco het volgende:
[..]
Linkje doet het niet?
Edit: Wellicht een projectje dat in de pijplijn zit en door de nieuwe indeling onbedoeld zichtbaar werd.
Lijkt een aanpassing aan de stijl van De Breed & partnersquote:Op vrijdag 2 juni 2017 09:45 schreef djh77 het volgende:
De website en het dashboard van ivm is aangepast (nieuwe huisstijl):
[ afbeelding ]
De links uit dit artikel zijn wellicht ook interessant op in de OP te plaatsen (de volgende Topic starter)twitter:startcrowdfund twitterde op vrijdag 02-06-2017 om 11:04:49Platforms branchevereniging Nederland Crowdfunding rapporteren vanaf heden uniform en transparant over prestaties… http://startcrowdfunding.(...)-iedereen-zichtbaar/ reageer retweet
quote:Lid van de vereniging zijn Collin Crowdfund, Oneplanetcrowd, Symbid, Kapitaal Op Maat, The Dutch Deal, Crowdpartners, Funding Circle, Lendahand en Horeca Crowdfunding. Hiermee vertegenwoordigt de branchevereniging meer dan 90% van het via crowdfunding platforms gegenereerde kapitaal voor ondernemers. Meer informatie over onze leden vind je hier
ja zeker, was mede oprichter als ik me goed herinner.quote:Op vrijdag 2 juni 2017 11:40 schreef djh77 het volgende:
De links uit dit artikel zijn wellicht ook interessant op in de OP te plaatsen (de volgende Topic starter)twitter:startcrowdfund twitterde op vrijdag 02-06-2017 om 11:04:49Platforms branchevereniging Nederland Crowdfunding rapporteren vanaf heden uniform en transparant over prestaties… http://startcrowdfunding.(...)-iedereen-zichtbaar/ reageer retweet
Vraag: GvE was eerder toch ook lid van deze club? http://startcrowdfunding.nl/onze-leden/
Het verhaal op de gelinkte Symbid pagina is behoorlijk ontnuchterend. Als je dat leest is het eigenlijk het beste om al je aandeleninvesteringen daar maar vast preventief af te schrijven.quote:Op vrijdag 2 juni 2017 11:40 schreef djh77 het volgende:
De links uit dit artikel zijn wellicht ook interessant op in de OP te plaatsen (de volgende Topic starter)twitter:startcrowdfund twitterde op vrijdag 02-06-2017 om 11:04:49Platforms branchevereniging Nederland Crowdfunding rapporteren vanaf heden uniform en transparant over prestaties… http://startcrowdfunding.(...)-iedereen-zichtbaar/ reageer retweet
Gewoon weer een starter, nauwelijks zekerheden.quote:
Dat doe ik niet voor 7,5%. Ik kies bewust en weloverwogen er voor om niet mee te doen.quote:Ondernemer(s) kiezen bewust en weloverwogen om geen hoofdelijke aansprakelijkheid aan te gaan
Leuk, dat jaren 90-styled webdesign. Van de helft van de links is geen hyperlink gemaakt, het oogt alsof mijn neefje van 8 deze website heeft opgezet.quote:Op vrijdag 2 juni 2017 11:40 schreef djh77 het volgende:
twitter:startcrowdfund twitterde op vrijdag 02-06-2017 om 11:04:49Platforms branchevereniging Nederland Crowdfunding rapporteren vanaf heden uniform en transparant over prestaties… http://startcrowdfunding.(...)-iedereen-zichtbaar/ reageer retweet
Ik zou dit als platform niet accepteren en ze meteen de deur wijzen.quote:Op vrijdag 2 juni 2017 12:45 schreef Benger het volgende:
[..]
Gewoon weer een starter, nauwelijks zekerheden.
[..]
Dat doe ik niet voor 7,5%. Ik kies bewust en weloverwogen er voor om niet mee te doen.
eens. Zeker in combinatie met deze voorwaarde:quote:Op vrijdag 2 juni 2017 13:18 schreef komrad het volgende:
[..]
Ik zou dit als platform niet accepteren en ze meteen de deur wijzen.
Als het niet goed gaat hebben investeerders pech, gaat het wel goed krijg je een fooitjequote:Ondernemer behoudt het recht voor deze geldlening vervroegd af te lossen, met inachtneming van betaling van 2 rente termijnen over de actuele restschuld.
Helemaal mee eens. Belachelijk om hier geld naartoe te gooien zeker in combinatie van het niet accepteren van HA omdat hij het belangrijk vindt dat werk en privé strikt gescheiden blijven.quote:Op vrijdag 2 juni 2017 13:21 schreef djh77 het volgende:
[..]
eens. Zeker in combinatie met deze voorwaarde:
[..]
Als het niet goed gaat hebben investeerders pech, gaat het wel goed krijg je een fooitje
Dit heeft weinig met scheiding werk en privé te maken. Hij loopt ook met de andere B.V.'s geen risico door daar niet mee te tekenen. Indien hij met de Holding mee zou tekenen dan zou ik het nog kunnen overwegen. Als het 8% was.quote:Op vrijdag 2 juni 2017 13:29 schreef mike79_n het volgende:
[..]
Helemaal mee eens. Belachelijk om hier geld naartoe te gooien zeker in combinatie van het niet accepteren van HA omdat hij het belangrijk vindt dat werk en privé strikt gescheiden blijven.
Gistermiddag mail ontvangen over Faja met daarin deze quotequote:Op donderdag 1 juni 2017 19:29 schreef Horsemen het volgende:
[..]
Oké, ging dus inderdaad niet om het Faja project. Daar is bij mij weten ook nog geen uitslag van. Reactie van PV ging overigens wel over Faja.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hieruit zou je kunnen concluderen dat veel investeerders niet akkoord gegaan zijn. Totdat de mail van 's avonds daar achteraan kwamSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Daarna niets gehoord over het inlopen van de achterstand dus wellicht hebben ze eerst alle mails m.b.t. de zorgmobiel verwerkt en zijn ze vandaag met Faja bezig.
Nee, heb weinig geinvesteerd de laatste tijd bij Collin, maar zie dan meer heil in het bootje wat nog open staat.quote:Op vrijdag 2 juni 2017 11:27 schreef obligataire het volgende:
Volgende week zal B eltona (Collin) officieel gepubliceerd worden denk ik?
Te zien aan de inschrijvingen zijn er nog niet veel mensen enthousiast geworden hier.
Ik doe ook niet mee.quote:Op vrijdag 2 juni 2017 15:53 schreef Certeco het volgende:
2 nieuwe projecten op FNC die ik aan me voorbij laat gaan:
https://www.fundingcircle.com/nl/investor/loans/18771
https://www.fundingcircle.com/nl/investor/loans/23098
De vraag groeit omdat er niet geleverd kan wordenquote:Op vrijdag 2 juni 2017 16:23 schreef BillieCF het volgende:
[..]
Ik doe ook niet mee.
Die bruidsmodezaak: groeiende vraag??? Ik zie instortende omzet!!!
Meer dan voorheen worden de witte jurken zwart betaaldquote:Op vrijdag 2 juni 2017 16:28 schreef obligataire het volgende:
[..]
De vraag groeit omdat er niet geleverd kan worden
Pfff, wat zijn die jongens zwaar gefinancierd. En zie ik het goed dat de winst juist daalt in 2017?quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |