Kankerverwekkend.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 00:00 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Round-Up is rotzooi.
Schoonmaakazijn met bleekmiddelgenot.
Beetje respect naar wat er gisteren is gebeurd, altijd weer die arrogantie van die Ajacieden die denken dat de wereld om hun heen draait.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 21:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Op Pauw valt ook geen peil te trekken .Enthousiast altijd een item als Ajax speelt en nu vooraf de finale: een groot iets; geen item. Vind van sport & Pauw als combinatie wat je wil, maar bijzonder vaag.
quote:Op dinsdag 23 mei 2017 22:49 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Beetje respect naar wat er gisteren is gebeurd, altijd weer die arrogantie van die Ajacieden die denken dat de wereld om hun heen draait.
twitter:AFP twitterde op dinsdag 23-05-2017 om 22:48:28#BREAKING Britain deploys military personnel to support armed police: May reageer retweet
Fylax schijt zijn broek vol.twitter:AFP twitterde op dinsdag 23-05-2017 om 22:45:26#BREAKING Britain raises terror threat level, new attack 'imminent': May reageer retweet
Maar ik zag net een spotje van Paul de Leeuw dat volgende week rond deze tijd uitzendtquote:
Eva begint dan om 22:30. Is nieuw. Daarna die Paul aids.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:04 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Maar ik zag net een spotje van Paul de Leeuw dat volgende week rond deze tijd uitzendt
Ik ben niet mad. Alleen vind ik het raar.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:05 schreef Doublepain het volgende:
Wel homofietsen en geen voetbal
422 is nu VIESMAD
quote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:05 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ik ben niet mad. Alleen vind ik het raar.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ah duidelijkquote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:05 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Eva begint dan om 22:30. Is nieuw. Daarna die Paul aids.
Maak je daar maar geen zorgen omquote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:06 schreef Joezi het volgende:
Het zou Ajax sieren Man U morgen te laten winnen
Ah oke, eens zien of dat gaat bevallenquote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:06 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Dat geldt straks ook voor in de winter.
quote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:06 schreef Doublepain het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:07 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: homoOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Niet echtquote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:08 schreef Joezi het volgende:
Pechtoldgod, man met de meeste macht momenteel![]()
Helemaal niet. Gebruikt zijn positie uitstekend.quote:Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.![]()
Gaat niet gebeuren verderquote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:09 schreef Arthur_Spooner het volgende:
[..]
Ik lach echt de ballen uit m'n broek als D66 wordt ingewisseld voor de PVV.Maargoed ook hier heb ik geen verstand van![]()
quote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:09 schreef Doublepain het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: homoOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
eh dat gebeurt niet hans, nooit.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:09 schreef Arthur_Spooner het volgende:
[..]
Ik lach echt de ballen uit m'n broek als D66 wordt ingewisseld voor de PVV.![]()
Die kans schat ik ook klein maar wel groter dan dat de PVV erbij komtquote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:11 schreef Arthur_Spooner het volgende:
[..]
Net zomin als de door Pechtold gedroomde coalitie.Maargoed ook hier heb ik geen verstand van![]()
Het is wel vrij kansloos dat geen van die gasten niet met PVV willen, maar er dan gvd zelf ook niet uit kunnen komen. Sneu volkquote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:09 schreef Arthur_Spooner het volgende:
[..]
Ik lach echt de ballen uit m'n broek als D66 wordt ingewisseld voor de PVV.
Haters everywhere but I don't really care.![]()
Hoe gaat dat gehandhaafd worden?quote:You can learn anything, the secret lies in discipline.
"What the mind can conceive and believe, it can achieve"
You will make mistakes. Forgive yourself. Move on. Start rebuilding.![]()
quote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:10 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Je kan lullen wat je wil maar overtuigend was het niet ouwe reusSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
De kans is 0 dat de PVV erbij komtquote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:11 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Die kans schat ik ook klein maar wel groter dan dat de PVV erbij komtLekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.![]()
Alsof het met PVV wel gaat lukken. Geen enkele wrik te krijgen. De enige poging faalde enorm.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:11 schreef matthijst het volgende:
[..]
Het is wel vrij kansloos dat geen van die gasten niet met PVV willen, maar er dan gvd zelf ook niet uit kunnen komen. Sneu volk:')![]()
Ajax heeft de eerste helft grotendeels gedomineerd. Wonder dat Ajax niet uitliep in Lyon totdat er een ongrijpbaar moment gebeurt.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:11 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Je kan lullen wat je wil maar overtuigend was het niet ouwe reus![]()
Als Lacazette in de uitwedstrijd meedeed was het zo voorbij, geef ik je op een briefjequote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:13 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ajax heeft de eerste helft grotendeels gedomineerd. Wonder dat Ajax niet uitliep in Lyon totdat er een ongrijpbaar moment gebeurt.![]()
Lacazette in de Ligue 1 tot LYO-AJA: 10 van zijn 24 goals penalty's.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:13 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Als Lacazette in de uitwedstrijd meedeed was het zo voorbij, geef ik je op een briefje![]()
Nee, bedoel ook niet dat het daarmee gaat lukkenquote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:12 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
Alsof het met PVV wel gaat lukken. Geen enkele wrik te krijgen. De enige poging faalde enorm.
Maar dat ze die bij voorbaat uitsluiten en er dan zelf na 2 maanden nog niet uit kunnen komen.Haters everywhere but I don't really care.![]()
Als er een minderheidskabinet komt krijg je alsnog de PVV erbij dat op alle rechtse thema's meestemt.quote:![]()
Ze zouden het natuurlijk kunnen proberen, maar dat is voor geen partij meer te verantwoorden voor de kiezer.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:14 schreef matthijst het volgende:
[..]
Nee, bedoel ook niet dat het daarmee gaat lukken
Maar dat ze die bij voorbaat uitsluiten en er dan zelf na 2 maanden nog niet uit kunnen komen.:')![]()
Je kijkt niet zovaak L1 denk ikquote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:14 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Lacazette in de Ligue 1 tot LYO-AJA: 10 van zijn 24 goals penalty's.![]()
Morgen weer een stille tocht.quote:
Volgende week een artikeltje over een moslima die kleren koopt voor een random kind, en we kunnen weer verder knuffelen
Haters everywhere but I don't really care.![]()
De moderne Alizée.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:17 schreef Joezi het volgende:
Ken dat mensch alleen van fylax, tienerhoeridool?What can change the nature of a man?![]()
Bij zoveel domheid verdien je een spijkerbom.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:17 schreef Arthur_Spooner het volgende:
Mensen die aan een geknalde ballon dachten![]()
Nou nou nou nou nou nou nou nou nou nou nou nou nou nou nou.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:18 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Bij zoveel domheid verdien je een spijkerbom.You can learn anything, the secret lies in discipline.
"What the mind can conceive and believe, it can achieve"
You will make mistakes. Forgive yourself. Move on. Start rebuilding.![]()
quote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:18 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Bij zoveel domheid verdien je een spijkerbom.dat doet angst met je.
![]()
gewoon in de modder springen.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:18 schreef Doublepain het volgende:
Ariana Grande, jammer dat die alleen op donkere mannen valt
Anders sowieso kans gemaakt![]()
Oké!quote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:17 schreef matthijst het volgende:
[..]
Morgen weer een stille tocht.
Volgende week een artikeltje over een moslima die kleren koopt voor een random kind, en we kunnen weer verder knuffelen![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Verkleed je als Zwarte Piet.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:18 schreef Doublepain het volgende:
Ariana Grande, jammer dat die alleen op donkere mannen valt
Anders sowieso kans gemaakt![]()
Lekker voor jequote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:17 schreef matthijst het volgende:
[..]
Morgen weer een stille tocht.
Volgende week een artikeltje over een moslima die kleren koopt voor een random kind, en we kunnen weer verder knuffelen![]()
![]()
![]()
![]()
Ben je nu serieus of doe je sarcastisch?quote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:18 schreef Joezi het volgende:
[..]
Wel vet hoor om bij Pauw te zitten, toch mooi om mee te maken in je leven
Serieuze vraag![]()
![]()
Dit lijkt me een retorische vraagquote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:20 schreef YazooW het volgende:
[..]
Ben je nu serieus of doe je sarcastisch?
Serieuze vraag![]()
Was wel een laf knalletje.
Ballon is ballonMoet jij niet feesten ergens?quote:Haters everywhere but I don't really care.![]()
Woonbootje.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:18 schreef Joezi het volgende:
[..]
Wel vet hoor om bij Pauw te zitten, toch mooi om mee te maken in je leven![]()
Hij trollt, hij is faliekant tegen 'rechtse'' fokkers.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:20 schreef YazooW het volgende:
[..]
Ben je nu serieus of doe je sarcastisch?
Serieuze vraagWhat can change the nature of a man?![]()
Ik ben wel eens te gast geweest, mijn hoofd was vlak achter een gast, voor de helft in beeld. Echt fantastischquote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:18 schreef Joezi het volgende:
[..]
Wel vet hoor om bij Pauw te zitten, toch mooi om mee te maken in je leven:')![]()
Wat een loserquote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:21 schreef Coco. het volgende:
[..]
Hij trollt, hij is faliekant tegen 'rechtse'' fokkers.![]()
In een keer 20 duizend kinderen die rechts stemmen in de toekomst.You can learn anything, the secret lies in discipline.
"What the mind can conceive and believe, it can achieve"
You will make mistakes. Forgive yourself. Move on. Start rebuilding.![]()
Waarom zou hij moeten feesten?quote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:21 schreef matthijst het volgende:
Was wel een laf knalletje.
Ballon is ballon
[..]
Moet jij niet feesten ergens?![]()
20k minder SJW feministenquote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:21 schreef monkyyy het volgende:
In een keer 20 duizend kinderen die rechts stemmen in de toekomst.![]()
was sarcasme.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:21 schreef matthijst het volgende:
Was wel een laf knalletje.
Ballon is ballon
[..]
Moet jij niet feesten ergens?![]()
racisten niet elke Isis aanhanger is gestoordquote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:21 schreef monkyyy het volgende:
In een keer 20 duizend kinderen die rechts stemmen in de toekomst.![]()
omdat het geen volwassen zijnquote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:21 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Sinds wanneer zijn 15/16-jarige kinderen eigenlijk.0% vet, Geen suiker toegevoegd
Twitter: @BuikschuiverNL
Xbox Live: Buikschuiver
Oscar, jij mag mijn landgoed als ik kom te overlijden. - Monkyyy![]()
Tja, als je Ariana Grande luistert kun je op zich zo'n conclusie trekkenquote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:21 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Sinds wanneer zijn 15/16-jarige kinderen eigenlijk.Maargoed ook hier heb ik geen verstand van![]()
wie is die wipneus?0% vet, Geen suiker toegevoegd
Twitter: @BuikschuiverNL
Xbox Live: Buikschuiver
Oscar, jij mag mijn landgoed als ik kom te overlijden. - Monkyyy![]()
kinderen dusquote:0% vet, Geen suiker toegevoegd
Twitter: @BuikschuiverNL
Xbox Live: Buikschuiver
Oscar, jij mag mijn landgoed als ik kom te overlijden. - Monkyyy![]()
Of Israelgenotquote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:22 schreef Zipportal het volgende:
IS durft Noord-Korea niet eens binnen te vallen.RED ONS HENNIEGOD![]()
en als je op haar fapje doet.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:22 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Tja, als je Ariana Grande luistert kun je op zich zo'n conclusie trekken![]()
Niks mis met Ariana hoor, waardeloze mod ben je ookquote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:22 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Tja, als je Ariana Grande luistert kun je op zich zo'n conclusie trekken![]()
![]()
heb jij een fapje gezet op haar?quote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:23 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Niks mis met Ariana hoor, waardeloze mod ben je ook0% vet, Geen suiker toegevoegd
Twitter: @BuikschuiverNL
Xbox Live: Buikschuiver
Oscar, jij mag mijn landgoed als ik kom te overlijden. - Monkyyy![]()
Gelukkig heb ik vandaag ook aanbiddende berichten gehad. Jouw post houdt me met beide beentjes op de grond, waarvoor dankquote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:23 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Niks mis met Ariana hoor, waardeloze mod ben je ookMaargoed ook hier heb ik geen verstand van![]()
Het is goed mis, dacht hij vannachtquote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:23 schreef matthijst het volgende:
Dus, Security Company, die moet je niet hebben.٩๏̯͡๏)۶![]()
Tagliano is van de andere kant, dat geeft wat perspectief.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:23 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Niks mis met Ariana hoor, waardeloze mod ben je ookWhat can change the nature of a man?![]()
sow.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:24 schreef YazooW het volgende:
[ afbeelding ]
Vroeger was ze wel leuker met haar rode haren.![]()
Graag gedaanquote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:24 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Gelukkig heb ik vandaag ook aanbiddende berichten gehad. Jouw post houdt me met beide beentjes op de grond, waarvoor dank![]()
lekker voorbeeld voor je peuterquote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:24 schreef YazooW het volgende:
[ afbeelding ]
Vroeger was ze wel leuker met haar rode haren.![]()
Deze gast smakt irritant.
'De neiging rijke en machtige mensen te bewonderen, zelfs welhaast te aanbidden en mensen van arme of gewone komaf te verachten dan wel te negeren is de belangrijkste en meest universele oorzaak van de corruptie van ons morele besef' Adam Smith![]()
Deze man overtuigt mij niet echt om Security Company in te huren.What can change the nature of a man?![]()
Heb jij beveiliging nodig dan?quote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:25 schreef Coco. het volgende:
Deze man overtuigt mij niet echt om Security Company in te huren.![]()
Maak je geen zorgen, denk niet dat iemand van plan is om naar jouw huis te gaanquote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:25 schreef Coco. het volgende:
Deze man overtuigt mij niet echt om Security Company in te huren.![]()
en nu zou je cola krijgenquote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:24 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
Toen ik 16 was zat ik in de kroeg joh, dat is niet voor kinderen0% vet, Geen suiker toegevoegd
Twitter: @BuikschuiverNL
Xbox Live: Buikschuiver
Oscar, jij mag mijn landgoed als ik kom te overlijden. - Monkyyy![]()
quote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:24 schreef YazooW het volgende:
[ afbeelding ]
Vroeger was ze wel leuker met haar rode haren.
Iedere dag zakt de maatschappij verder weg.You can learn anything, the secret lies in discipline.
"What the mind can conceive and believe, it can achieve"
You will make mistakes. Forgive yourself. Move on. Start rebuilding.![]()
Daar denkt jouw moeder anders over.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:26 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Maak je geen zorgen, denk niet dat iemand van plan is om naar jouw huis te gaanWhat can change the nature of a man?![]()
Kan je nooit winnen. Controleren ze alle tassen dan duurt het te lang en is de beveiliging overdreven. Controleren ze minder gaan ze janken.Haters everywhere but I don't really care.![]()
ikquote:0% vet, Geen suiker toegevoegd
Twitter: @BuikschuiverNL
Xbox Live: Buikschuiver
Oscar, jij mag mijn landgoed als ik kom te overlijden. - Monkyyy![]()
er wordt een analyse gedaan logisch dat ze niet alleen scannen.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:27 schreef matthijst het volgende:
Kan je nooit winnen. Controleren ze alle tassen dan duurt het te lang en is de beveiliging overdreven. Controleren ze minder gaan ze janken.![]()
quote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:27 schreef monkyyy het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Iedere dag zakt de maatschappij verder weg.![]()
![]()
Kneus.
Kan toch nooit 18.000 man controleren en ze op tijd binnen krijgen.Haters everywhere but I don't really care.![]()
mooie vergelijking man0% vet, Geen suiker toegevoegd
Twitter: @BuikschuiverNL
Xbox Live: Buikschuiver
Oscar, jij mag mijn landgoed als ik kom te overlijden. - Monkyyy![]()
inderdaad, ghb en die doosquote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:28 schreef BobW het volgende:
Tja, je kan altijd iets meenemen in schoen of onderbroek.
0% vet, Geen suiker toegevoegd
Twitter: @BuikschuiverNL
Xbox Live: Buikschuiver
Oscar, jij mag mijn landgoed als ik kom te overlijden. - Monkyyy![]()
Fixed.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:29 schreef Joezi het volgende:
[..]
Zijn meestal van die fok! typetjes zoals jij en ik![]()
Poppodia gaan een minuut stilte houden.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:31 schreef YazooW het volgende:
Elke keer na een aanslag krijg je weer die kut discussie over beveiliging.What can change the nature of a man?![]()
uh uh uh0% vet, Geen suiker toegevoegd
Twitter: @BuikschuiverNL
Xbox Live: Buikschuiver
Oscar, jij mag mijn landgoed als ik kom te overlijden. - Monkyyy![]()
das een lange zin0% vet, Geen suiker toegevoegd
Twitter: @BuikschuiverNL
Xbox Live: Buikschuiver
Oscar, jij mag mijn landgoed als ik kom te overlijden. - Monkyyy![]()
en bijna zonder te stotteren0% vet, Geen suiker toegevoegd
Twitter: @BuikschuiverNL
Xbox Live: Buikschuiver
Oscar, jij mag mijn landgoed als ik kom te overlijden. - Monkyyy![]()
Ga nog meer met elkaar in gesprek, betrek de wijkagent er desnoods bij. Misschien heeft u nog wel contacten voor een stageplek. Eigenlijk hebben wij ook zelf schuld aan de aanslag door niet naar de lonely people te hebben omgekeken.quote:![]()
Wij zijn lief.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:35 schreef xzaz het volgende:
Waarom is er nog geen aanslag in Nederland gebeurt?Zwitser, woont vaak in Amsterdam, rijdt RaR en i8, is arts, woest aantrekkelijk en geeft modellen.![]()
ja, want theo van gogh leeft nogquote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:35 schreef xzaz het volgende:
Waarom is er nog geen aanslag in Nederland gebeurt?![]()
![]()
omdat er doekoe verdiend moet worden bij Dominosquote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:35 schreef xzaz het volgende:
Waarom is er nog geen aanslag in Nederland gebeurt?0% vet, Geen suiker toegevoegd
Twitter: @BuikschuiverNL
Xbox Live: Buikschuiver
Oscar, jij mag mijn landgoed als ik kom te overlijden. - Monkyyy![]()
Toch gaat dat in Nederland vrij goed.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:35 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ga nog meer met elkaar in gesprek, betrek de wijkagent er desnoods bij. Misschien heeft u nog wel contacten voor een stageplek. Eigenlijk hebben wij ook zelf schuld aan de aanslag door niet naar de lonely people te hebben omgekeken.![]()
Er is wel een passagiers vliegtuig uit de lucht geknald.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:35 schreef xzaz het volgende:
Waarom is er nog geen aanslag in Nederland gebeurt?
You can learn anything, the secret lies in discipline.
"What the mind can conceive and believe, it can achieve"
You will make mistakes. Forgive yourself. Move on. Start rebuilding.![]()
En een konijn.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:35 schreef Arthur_Spooner het volgende:
Een goor gebit en een smakker aan tafel vanavond.What can change the nature of a man?![]()
Omdat we Geert als vogelverschrikker gebruiken.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:35 schreef xzaz het volgende:
Waarom is er nog geen aanslag in Nederland gebeurt?![]()
Theo's moord is ook moslimterreur.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:35 schreef xzaz het volgende:
Waarom is er nog geen aanslag in Nederland gebeurt?![]()
pien waar is mijn wipneus, pien waar is mijn neussss0% vet, Geen suiker toegevoegd
Twitter: @BuikschuiverNL
Xbox Live: Buikschuiver
Oscar, jij mag mijn landgoed als ik kom te overlijden. - Monkyyy![]()
Aanslag gisteravond op je moeder is anders noemenswaardig.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:35 schreef xzaz het volgende:
Waarom is er nog geen aanslag in Nederland gebeurt?![]()
Die zijn zeker gebeurd; denk aan Alphen a/d Rijn, Apeldoorn, enz...quote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:35 schreef xzaz het volgende:
Waarom is er nog geen aanslag in Nederland gebeurt?![]()
Toch lezen we pas een paar maanden later in het nieuws dat op [insertdatum] een aanslag voorkomen is. Die terrorist Bakraoui heeft voet aan onze grond gezet, die Berlijn-dader heeft door ons land gereisd.quote:![]()
heeft die vrouw haar haar wel gewassen0% vet, Geen suiker toegevoegd
Twitter: @BuikschuiverNL
Xbox Live: Buikschuiver
Oscar, jij mag mijn landgoed als ik kom te overlijden. - Monkyyy![]()
Dan voor straf nog een aanslagje.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:38 schreef PowerLoungen het volgende:
Het woordje Islam is niet gevallen
Je verwacht het niet![]()
Een moord door een moslim is niet direct moslimterreur net zoals het niet direct zwarteharenterreurquote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:37 schreef Arthur_Spooner het volgende:
[..]
Theo's moord is ook moslimterreur.![]()
Als iedereen die bang is voor ISIS zichzelf nou van kant maakt, dan verliest ISIS. Want dan blijven alleen de mensen over die het niets boeit.You can learn anything, the secret lies in discipline.
"What the mind can conceive and believe, it can achieve"
You will make mistakes. Forgive yourself. Move on. Start rebuilding.![]()
Je vraagt je af euh, dat mensen zeg maar, zo denken, dat is eh, ja ik snap niet ja, dat het zo gaat is toch best gek hè?quote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:38 schreef PowerLoungen het volgende:
Het woordje Islam is niet gevallen
Je verwacht het niet:')![]()
Ik hoorde daarstraks islamitische staat. Slip of the tong.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:38 schreef PowerLoungen het volgende:
Het woordje Islam is niet gevallen
Je verwacht het niet![]()
#nietmijnislamquote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:38 schreef PowerLoungen het volgende:
Het woordje Islam is niet gevallen
Je verwacht het nietZwitser, woont vaak in Amsterdam, rijdt RaR en i8, is arts, woest aantrekkelijk en geeft modellen.![]()
Oei ik heb de muziek gifjes niet klaar staan. Wie staat mij bij?What can change the nature of a man?![]()
Maar liefde overwint toch alles ?quote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:38 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
Je vraagt je af euh, dat mensen zeg maar, zo denken, dat is eh, ja ik snap niet ja, dat het zo gaat is toch best gek hè?RED ONS HENNIEGOD![]()
Sympathiek van deze dikzak dat zijn gedachten bij de nabestaanden zijn.Raken om ze te helpen herinneren dat die schat van ongekende vermogens die het van ons heeft een trigger zit om er ook iets mee te doen. - Rini Stoutjesdijk
It ain't over till ehh... till... till it's over - Erik ten Hag![]()
Monkey wel.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:38 schreef Coco. het volgende:
Oei ik heb de muziek gifjes niet klaar staan. Wie staat mij bij?![]()
Tristan vergeten ?quote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:35 schreef xzaz het volgende:
Waarom is er nog geen aanslag in Nederland gebeurt?![]()
De veiligheidsdienst zit er goed op heb ik het idee.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:37 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Toch lezen we pas een paar maanden later in het nieuws dat op [insertdatum] een aanslag voorkomen is. Die terrorist Bakraoui heeft voet aan onze grond gezet, die Berlijn-dader heeft door ons land gereisd.![]()
Liefde bestaat alleen in Disney films.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:39 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Maar liefde overwint toch alles ?What can change the nature of a man?![]()
Hey een klein moordenaartjeRaken om ze te helpen herinneren dat die schat van ongekende vermogens die het van ons heeft een trigger zit om er ook iets mee te doen. - Rini Stoutjesdijk
It ain't over till ehh... till... till it's over - Erik ten Hag![]()
Maar dat is geen islam volgens de Varaquote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:38 schreef Arthur_Spooner het volgende:
[..]
Ik hoorde daarstraks islamitische staat. Slip of the tong.RED ONS HENNIEGOD![]()
quote:Op dinsdag 23 mei 2017 23:38 schreef Coco. het volgende:
Oei ik heb de muziek gifjes niet klaar staan. Wie staat mij bij?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Kiest u maar.You can learn anything, the secret lies in discipline.
"What the mind can conceive and believe, it can achieve"
You will make mistakes. Forgive yourself. Move on. Start rebuilding.![]()
You can learn anything, the secret lies in discipline.
"What the mind can conceive and believe, it can achieve"
You will make mistakes. Forgive yourself. Move on. Start rebuilding.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: