Wat zou je concreet willen dat we er nog meer mee doen?quote:
Bij mijn weten niet, voel je vrij om het aan te makenquote:Op donderdag 18 mei 2017 16:33 schreef capuchon_jongen het volgende:
Is er ergens een topic waar wedenschappen/gokken besproken wordt over voebalwedstrijden?
Zoals Bwin en unibet
Ja, die is er. In UvT.quote:Op donderdag 18 mei 2017 16:33 schreef capuchon_jongen het volgende:
Is er ergens een topic waar wedenschappen/gokken besproken wordt over voebalwedstrijden?
Zoals Bwin en unibet
Jawel hoor. sec.quote:Op donderdag 18 mei 2017 16:40 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Wat zou je concreet willen dat we ermee doen?
[..]
Bij mijn weten niet, voel je vrij om het aan te maken
Die zit een deurtje verder bij SPTquote:Op donderdag 18 mei 2017 16:40 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Wat zou je concreet willen dat we ermee doen?
[..]
Bij mijn weten niet, voel je vrij om het aan te maken
Ah oke. capuchon_jongen kan dus in ieder geval in SPT terecht maar imo ook geen probleem om daarover een VBL topic te hebben. Wel makkelijker om dan in SPT verder te gaan.quote:
Even aan mij aangeven dat er strenger op gelet word en dat tong waarschuwinkje krijgt? Zo moeilijk is het toch niet?quote:Op donderdag 18 mei 2017 16:40 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Wat zou je concreet willen dat we er nog meer mee doen?
Voor wat? Dat we uiteindelijk iemand zouden gaan bannen voor dingen die gewoon toegestaan zijn maar Scrummie niet zo graag wil zien (wat ik wel kan begrijpen daar niet van)? Volgens mij is Tong in ieder geval duidelijk dat het prettiger is als dat gewoon in een spoiler gebeurt gezien zijn reactie vanmorgen hier en dat lijkt me voor nu voldoende. Mocht het alsnog doorgaan kijken we dan wel wat we eraan doen.quote:Op donderdag 18 mei 2017 16:46 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Even aan mij aangeven dat er strenger op gelet word en dat tong waarschuwinkje krijgt? Zo moeilijk is het toch niet?
quote:Op donderdag 18 mei 2017 16:51 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Voor wat? Dat we uiteindelijk iemand zouden gaan bannen voor dingen die gewoon toegestaan zijn maar Scrummie niet zo graag wil zien (wat ik wel kan begrijpen daar niet van)? Volgens mij is Tong in ieder geval duidelijk dat het prettiger is als dat gewoon in een spoiler gebeurt gezien zijn reactie vanmorgen hier en dat lijkt me voor nu voldoende. Mocht het alsnog doorgaan kijken we dan wel wat we eraan doen.
Je edit dingen weg die gewoon mogen dus? Raar verhaal weer goos, het is al enige jaren vrij duidelijk dat buiten een paar uitzonderingen (SEX, B&H en KPD volgens mij) er geen naakt gepost mag worden. Vraag anders even bij de baas wat een pretje dat jaren geleden was toen alle adverteerders wegliepen omdat mensen porno aan het posten waren en vervolgens bij die adverteerders FOK! gingen rapporteren omdat er naakt stond.quote:Op donderdag 18 mei 2017 16:51 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Voor wat? Dat we uiteindelijk iemand zouden gaan bannen voor dingen die gewoon toegestaan zijn maar Scrummie niet zo graag wil zien (wat ik wel kan begrijpen daar niet van)? Volgens mij is Tong in ieder geval duidelijk dat het prettiger is als dat gewoon in een spoiler gebeurt gezien zijn reactie vanmorgen hier en dat lijkt me voor nu voldoende. Mocht het alsnog doorgaan kijken we dan wel wat we eraan doen.
Bij mijn weten mogen tepels in de SC wel, daarbuiten niet. Zoals ik net zeg, we begrijpen dat het niet prettig is en willen daarom best even die post in een spoiler plaatsen. Neemt echter niet weg dat het wel toegestaan is en het nogal vreemd zou zijn om dan daarvoor een ban te geven.quote:Op donderdag 18 mei 2017 16:54 schreef Scrummie het volgende:
[..]. Geen NSFW in de SC is toch gewoon een regel? Waarom editten jullie anders de post? Jullie willen dus elke keer dat tong dat doet een TR om het vervolgens te editten, maar een user vragen het niet meer te doen is teveel gevraagd?
Wat een toon weer man. "omdat scrummie het wil". Alsof ik het voor alleen mezelf vraag. Weet je, tyf maar op ook. Ik zal nog eens gewoon feedback geven op een normale manier. Eerst Stijn al met z'n cynische kutopmerkingen, nu jij met je "omdat scrummie het wil". Stik er maar in.
Zoals gezegd, op basis van de TR had ik de post ge-edit en ik zag dat tong al z'n excuses had gemaakt. Dan is het voor mij klaar verder.quote:Op donderdag 18 mei 2017 16:54 schreef Scrummie het volgende:
[..]. Geen NSFW in de SC is toch gewoon een regel? Waarom editten jullie anders de post? Jullie willen dus elke keer dat tong dat doet een TR om het vervolgens te editten, maar een user vragen het niet meer te doen is teveel gevraagd?
Wat een toon weer man. "omdat scrummie het wil". Alsof ik het voor alleen mezelf vraag. Weet je, tyf maar op ook. Ik zal nog eens gewoon feedback geven op een normale manier. Eerst Stijn al met z'n cynische kutopmerkingen, nu jij met je "omdat scrummie het wil". Stik er maar in.
VBL SC is juist om deze reden dan ook niet vindbaar in Google.quote:Op donderdag 18 mei 2017 16:55 schreef Cyanide- het volgende:
[..]
Je edit dingen weg die gewoon mogen dus? Raar verhaal weer goos, het is al enige jaren vrij duidelijk dat buiten een paar uitzonderingen (SEX, B&H en KPD volgens mij) er geen naakt gepost mag worden. Vraag anders even bij de baas wat een pretje dat jaren geleden was toen alle adverteerders wegliepen omdat mensen porno aan het posten waren en vervolgens bij die adverteerders FOK! gingen rapporteren omdat er naakt stond.
Tong faciliteren gaat ver.quote:Op donderdag 18 mei 2017 16:57 schreef Tagliano het volgende:
[..]
VBL SC is juist om deze reden dan ook niet vindbaar in Google.
Ah ja, want dit is vanwege Tongquote:
Ja, als vandaag de enige keer was dat het gebeurde had ik gezegd dikke prima.quote:Op donderdag 18 mei 2017 16:56 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Zoals gezegd, op basis van de TR had ik de post ge-edit en ik zag dat tong al z'n excuses had gemaakt. Dan is het voor mij klaar verder.
Jij leest ook maar wat je wil he.quote:
Ik heb zoals gezegd tong niet rechtstreeks aangesproken, omdat hij z'n excuses had gemaakt. Bij een volgende keer zal ik dat wel doen. Niet omdat hetgeen hij doet niet mag, maar omdat het niet gewenst is in die SC.quote:Op donderdag 18 mei 2017 16:59 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Ja, als vandaag de enige keer was dat het gebeurde had ik gezegd dikke prima.
Maar ik heb hier maandag een TR over geplaatst, dinsdag idem, en gister ook. Gister per DM Tagliano gevraagd of tong gevraagd kan worden het niet meer te doen: geen antwoord. Vandaag hetzelfde liedje. Na de klacht in FB geeft tong aan het niet meer te doen, en het enige wat ik dan wil weten is of een mod het verzoek wat ik hem deed, het niet meer te doen, ook door een blauwe gedaan kan worden. Die hebben meestal wat meer te vertellen als deze simpele user.
Niemand die om een ban heeft gevraagd. Zou ik voor zoiets überhaupt niet doen.quote:Op donderdag 18 mei 2017 16:56 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Bij mijn weten mogen tepels in de SC wel, daarbuiten niet. Zoals ik net zeg, we begrijpen dat het niet prettig is en willen daarom best even die post in een spoiler plaatsen. Neemt echter niet weg dat het wel toegestaan is en het nogal vreemd zou zijn om dan daarvoor een ban te geven.
Omdat je "omdat scrummie het wil" nogal denigrerend is. En nu zal je wel weer antwoorden dat je dat niet zo bedoelt, maar gezien het feit dat jullie mods nogal in denigrerende termen communiceren met je users is het niet zo gek dat ik dat zo opvat.quote:Ik zeg ook gewoon dat ik er begrip voor heb dat jij dat wil, dus waarom ik dan maar op zou moeten tyfen is me verder een raadsel.
Juist. Maar dit is wel precies het probleem, je roept zomaar iets zonder kennis van zaken en dan mogen wij overal op reageren.quote:Op donderdag 18 mei 2017 17:02 schreef Cyanide- het volgende:
Ja jongons rustaaagh. Niet zo happen. My bad, ik wist niet dat de boel al 'uit Google' was gehaald.
Dan zou ik bij god niet weten waar hij dan voor gewaarschuwd moet worden. Tuurlijk kunnen we hem erop wijzen dat het niet gewenst is, hij heeft al excuses gemaakt en gezegd het niet te doen. Dat is zoals Don ook zegt voor nu voldoende. Als hij doorgaat gaan we daar wel wat mee doen.quote:Op donderdag 18 mei 2017 17:02 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Niemand die om een ban heeft gevraagd. Zou ik voor zoiets überhaupt niet doen.
Waar letterlijk achter staat dat ik nota bene begrip heb voor wat je hier aankaart. Je kunt het ook gaan zoeken jaquote:[..]
Omdat je "omdat scrummie het wil" nogal denigrerend is. En nu zal je wel weer antwoorden dat je dat niet zo bedoelt, maar gezien het feit dat jullie mods nogal in denigrerende termen communiceren met je users is het niet zo gek dat ik dat zo opvat.
Ik zou niet weten hoe ik anders die info moet vergaren dan van jullie, maar ik snap je punt.quote:Op donderdag 18 mei 2017 17:04 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Juist. Maar dit is wel precies het probleem, je roept zomaar iets zonder kennis van zaken en dan mogen wij overal op reageren.
Misschien de volgende keer eerst jezelf informeren, voordat je dergelijke zaken roept?
Topquote:Op donderdag 18 mei 2017 17:05 schreef Cyanide- het volgende:
[..]
Ik zou niet weten hoe ik anders die info moet vergaren dan van jullie, maar ik snap je punt.
Jij was dit weekend al blauw genoeg waarschijnlijk.quote:Op donderdag 18 mei 2017 17:06 schreef Scrummie het volgende:
Maak mij anders maar blauw, gezien ik toch al jullie taken uitvoer.
Ik heb mij al meerdere keren aangeboden maar er is nooit op in gegaanquote:Op donderdag 18 mei 2017 17:06 schreef Scrummie het volgende:
Maak mij anders maar blauw, gezien ik toch al jullie taken uitvoer.
Heel raar dat je nog steeds genegeerd wordt, zelfs na je zeer professionele verkiezingscampagne van vorig jaar.quote:Op donderdag 18 mei 2017 17:13 schreef JanCees het volgende:
[..]
Ik heb mij al meerdere keren aangeboden maar er is nooit op in gegaan
Die ander was ook heel professioneelquote:Op donderdag 18 mei 2017 17:20 schreef AFCNiels het volgende:
[..]
Heel raar dat je nog steeds genegeerd wordt, zelfs na je zeer professionele verkiezingscampagne van vorig jaar.
[ afbeelding ]
quote:Op donderdag 18 mei 2017 17:22 schreef JanCees het volgende:
[..]
Die ander was ook heel professioneel
[ afbeelding ]
quote:Op donderdag 18 mei 2017 17:22 schreef JanCees het volgende:
[..]
Die ander was ook heel professioneel
[ afbeelding ]
Bedankt Jojo.quote:Op donderdag 18 mei 2017 17:33 schreef Jojoortje het volgende:
Dat wordt vanwege je bans een parttime job JeeCee. Ik stem wel voor.
Zo bijzonder is dat niet.quote:
1 | http://i.fok.nl/s/static.gif |
Waar zeg ik dat het bijzonder is ? En je link werkt niet.quote:Op donderdag 18 mei 2017 18:16 schreef static het volgende:
[..]
Zo bijzonder is dat niet.
[ code verwijderd ]
Je kokketeert er genoeg mee.quote:Op donderdag 18 mei 2017 18:17 schreef tong80 het volgende:
[..]
Waar zeg ik dat het bijzonder is ? En je link werkt niet.
Ga terug naar SHO aubquote:Op donderdag 18 mei 2017 18:36 schreef static het volgende:
[..]
Je kokketeert er genoeg mee.
En waar staat een link?
C/P die code eens in een nieuws scherm. Of snap je dat ook niet?
Wat heeft kinderporno hier nou weer mee te maken.quote:Op donderdag 18 mei 2017 18:36 schreef static het volgende:
[..]
Je kokketeert er genoeg mee.
En waar staat een link?
C/P die code eens in een nieuws scherm. Of snap je dat ook niet?
Als je moderator bent van een subforum waar de grapjes van flikkers als Gordon en Gerard Joling het hoogtepunt zijn dan herken je jezelf al snel in een cheerleader met roze pom poms.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |