Een week op 1 locatie vind ik vaak al te veel. Alleen in New York vond ik dat een goede periode.quote:Op woensdag 17 mei 2017 16:31 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Als het hotel is, dan is een week wel voldoende. Indien huisje met eigen boodschappen en koken dan vind ik 9 á 10 dagen wel een betere periode.
voor een stad is wel weer vrij langquote:Op woensdag 17 mei 2017 16:32 schreef opperkleurder het volgende:
[..]
Een week op 1 locatie vind ik vaak al te veel. Alleen in New York vond ik dat een goede periode.
Eens, maar wij nemen dan ook altijd een auto of doen een switch halverwege naar een ander gebied.quote:Op woensdag 17 mei 2017 16:32 schreef opperkleurder het volgende:
[..]
Een week op 1 locatie vind ik vaak al te veel. Alleen in New York vond ik dat een goede periode.
Voorjaar of najaar is wel lekker hoor. Zonder jas beetje door de stad wandelen, wat eten en drinken, museumpje, wedstrijd bezoeken. Prima hoor.quote:Op woensdag 17 mei 2017 16:34 schreef Tarado het volgende:
[..]
ik zou het daar ook wel een week uithouden in de goeie tijd van het jaar
quote:Op woensdag 17 mei 2017 16:36 schreef opperkleurder het volgende:
[..]
Madeira is een alcoholische drank, geen fris dus.
quote:Op woensdag 17 mei 2017 16:36 schreef opperkleurder het volgende:
[..]
Madeira is een alcoholische drank, geen fris dus.
Domme jongen die Elan. Ik heb nog een fles madeira staan trouwens. Bijna 5 jaar geleden gekocht.quote:
Heb dat nog nooit gedronken.quote:Op woensdag 17 mei 2017 16:38 schreef opperkleurder het volgende:
[..]
Domme jongen die Elan. Ik heb nog een fles madeira staan trouwens. Bijna 5 jaar geleden gekocht.
Dat is het ongeveer het hele jaar. Nog altijd wel lekker temperatuurtje natuurlijk maar niet echt heel warm ofzo.quote:Op woensdag 17 mei 2017 16:37 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Madeira
woensdag 15:00
Zonnig
Zonnig
18°C | °F
Neerslagkans: 0%
Luchtvochtigheid: 57%
Wind: 26 km/h
Wel eens port op.quote:Op woensdag 17 mei 2017 16:38 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Heb dat nog nooit gedronken.
BRAPAPOWquote:Op woensdag 17 mei 2017 16:36 schreef opperkleurder het volgende:
[..]
Madeira is een alcoholische drank, geen fris dus.
Misschien moeten we daar dan maar eens de VBL meet houden ipv de Chinese muur?quote:Op woensdag 17 mei 2017 16:45 schreef opperkleurder het volgende:
[..]
Je moet eens bij La Triana eten en een sherry bij een dessert nemen. Best genot eigenlijk.
Dat lijkt me een goed plan. Dan kan opper het declareren via zijn werk. Die kijken blijkbaar toch niet zo naar de kosten.quote:Op woensdag 17 mei 2017 16:46 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Misschien moeten we daar dan maar eens de VBL meet houden ipv de Chinese muur?
Goeiendag wat een dijenkletser.quote:Op woensdag 17 mei 2017 16:50 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Ik had vanmiddag ook een steak. Een zonnesteak.
Nou he.quote:Op woensdag 17 mei 2017 16:52 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Goeiendag wat een dijenkletser.
Niet de eerste keer dat kapi zich belachelijk maakt vanmiddag.quote:Op woensdag 17 mei 2017 16:52 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Goeiendag wat een dijenkletser.
quote:Op woensdag 17 mei 2017 16:51 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Dat lijkt me een goed plan. Dan kan opper het declareren via zijn werk. Die kijken blijkbaar toch niet zo naar de kosten.
Moest lachen.quote:Op woensdag 17 mei 2017 16:50 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Ik had vanmiddag ook een steak. Een zonnesteak.
Kom vechten dan.quote:Op woensdag 17 mei 2017 16:52 schreef opperkleurder het volgende:
[..]
Niet de eerste keer dat kapi zich belachelijk maakt vanmiddag.
Moet je naar Turkije gaan. Daar kosten ze maar 5 euro.quote:Op woensdag 17 mei 2017 16:54 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Ik ben op zoek naar een wit bjorn borg shirtje met de tekst in zwarte letters van dat merk. Ik had zo'n shirt maar die was een beetje geel geworden helaas. Stond mooi op mijn zwarte bjorn borg zwembroek voor op vakantie.
Dat denk ik ook wel. Al zie ik er geen topcoach in, denk dat hij in de Eredivisie prima trainer zou zijn. Maar moet je maar zien zitten, al dat gezeik.quote:Op woensdag 17 mei 2017 16:56 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Dirk Kuyt zou wel een goede voetbal coach kunnen worden, denk ik.
Zit te kijken in de online shop.quote:Op woensdag 17 mei 2017 16:56 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Moet je naar Turkije gaan. Daar kosten ze maar 5 euro.
quote:Op woensdag 17 mei 2017 16:56 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Dirk Kuyt zou wel een goede voetbal coach kunnen worden, denk ik.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |