Het linkje werkt helaas niet (Status:Tracking information is not found at this moment,please check it later."quote:Op donderdag 27 juli 2017 10:50 schreef Banggood het volgende:
[..]
Hi, ik heb hier even als tijdelijke oplossing je tracking (al had je die inmiddels zelf ook wel gevonden gok ik).
Heb je nog steeds geen icoontje op dit moment? Als dat het geval is, kun je me dan even een screenshot doorsturen wanneer je tijd hebt? We kijken er dan graag naar want ik ben dit probleem nog niet eerder tegengekomen.
Ik hoor het graag van je
Enig idee wat er met ordernr 31648157 aan de hand is?quote:
Ik moet een filmpje maken en dat zal ik morgen even doen.quote:Op donderdag 27 juli 2017 10:41 schreef Banggood het volgende:
[..]
Hoi Marco, erg vervelend om te horen! Heb je inmiddels al een reactie/oplossing ontvangen via de mail?
Hoi, heb je hier nog iets van vernomen? Verzendtermijn van 12 business days is voorbij namelijk en status is nog steeds onveranderd.quote:Op donderdag 27 juli 2017 10:36 schreef Banggood het volgende:
[..]
Hi, dat is inderdaad een erg lange tijd, en ik zie dat de verzendtermijn ook bijna verlopen is, dus ik heb je order doorgegeven aan onze transportafdeling, die er nu achteraan gaat. Zodra ik een reactie heb hoor je het van me!
Hi, ik ga vragen wat daarvan de status is en dan hoor je dat van mequote:Op donderdag 27 juli 2017 12:00 schreef Azerdion het volgende:
Hey BG, enig idee of/wanneer zwaardere orders versturen met PDM mogelijk wordt? Misschien heb je m'n eerdere post in een ander topic gemist (CHI / [Banggood] GEEN DOUANEKOSTEN MEER MET PRIORITY DIRECT MAIL!)
Heb de Chuwi 14.1 inch lapbook op het oog
De MiLight remote lijkt er eindelijk weer aan te komen na een aantal maanden2 aug weer op voorraad
Ok prima, dan ga ik er vanuit dat het voor je wordt opgelost, en mocht je nog tegen problemen aanlopen dan kijk ik via hier wat ik voor je kan betekenenquote:Op donderdag 27 juli 2017 20:18 schreef descheep het volgende:
[..]
Ik moet een filmpje maken en dat zal ik morgen even doen.
Hi, dat ziet er gekkig uit inderdaad.. ik heb net m'n collega gevraagd er naar te kijken dus zodra ik een reactie heb hoor je het van me!quote:Op vrijdag 28 juli 2017 03:25 schreef Zolderkamer het volgende:
Oh kut....![]()
2017-07-27 14:45
Catania CT, reports of problems in processing
Bedankt voor je reactie! Ik had ook nog even een reactie op de mail gestuurd, met wat de kosten voor het terugsturen zouden zijn en of dat dan idd in orde was. Zodat de medewerker die ik via de mail gesproken had hier ook van op de hoogte zou zijnquote:Op donderdag 27 juli 2017 10:47 schreef Banggood het volgende:
[..]
Hi, allereerst erg vervelend dat je een DOA hebt ontvangen! De kosten die gemaakt moeten worden voor het terugsturen betalen wij je gewoon terug, en ik zal ervoor zorgen dat eventuele douanekosten op de weg hiernaartoe niet voor jouw rekening komen, want dat hoort natuurlijk niet als je een product defect hebt ontvangen. Mocht dit laatste dus toch gebeuren dan kun je dat hier melden en dan los ik het voor je op.
Top..quote:Op vrijdag 28 juli 2017 11:29 schreef Banggood het volgende:
[..]
Hi, dat ziet er gekkig uit inderdaad.. ik heb net m'n collega gevraagd er naar te kijken dus zodra ik een reactie heb hoor je het van me!
Hi, geen dankquote:Op vrijdag 28 juli 2017 11:31 schreef VixenFromHell het volgende:
[..]
Bedankt voor je reactie! Ik had ook nog even een reactie op de mail gestuurd, met wat de kosten voor het terugsturen zouden zijn en of dat dan idd in orde was. Zodat de medewerker die ik via de mail gesproken had hier ook van op de hoogte zou zijn
Ook vroeg ik nog even of de telefoon in China wel geaccepteerd zou gaan worden ivm de batterij. Jij had op dat gebied niet echt van problemen gehoord, geloof ik?
Nu kreeg ik echter de vraag of ik akkoord wilde gaan met een refund van 25 euro, en dan kan ik daarna geen aanspraak meer maken op garantie. Misschien is het mailtje verkeerd begrepen, of 'schrok' diegene toch een beetje van de hoge verzendkosten? Maar een refund van 25 euro was niet helemaal mijn bedoeling
Kan er nog wel weer even op terug mailen, maar misschien is er wat miscommunicatie omdat diegene minder goed Engels kanordernummer is 31642662 trouwens.
Hi, ik zie dat je order op de 13e is verzonden, dus dat houdt in dat de verzendtermijn a.s. maandag verloopt (dat is de 12e werkdag). M'n collega heeft contact opgenomen met de vervoerder, dus ik verwacht daar maandag een antwoord van, en dan hoor je dat gelijk van me!quote:Op vrijdag 28 juli 2017 10:43 schreef xminator het volgende:
[..]
Hoi, heb je hier nog iets van vernomen? Verzendtermijn van 12 business days is voorbij namelijk en status is nog steeds onveranderd.
Je merkt bij aankomst al of er douanekosten gerekend zijn, dit delen ze meteen mee, je moet je pakket dan halen bij het postkantoor. Als die kosten er dus niet zijn kan je hem gewoon meenemen.quote:Op vrijdag 28 juli 2017 13:58 schreef Floriz87 het volgende:
Vraagje, ik heb een dashcam (a 85 euro oid) gekocht bij Banggood, alleen las ik pas na het bestellen (shipping: air register oid) dat bij PDM shipping eventuele douanekosten worden vergoed. Nu zou ik bij eventuele douanekosten in mijn geval het pakketje kunnen weigeren en retour laten sturen (en eventuele verzendkosten op me nemen) om vervolgens het opnieuw te bestellen en voor shipping PDM kunnen kiezen. Nogal omslachtig allemaal, en weet niet of dat nou zo handig (financieel misschien wel een beetje, maar wel weer een zeker risico of het pakketje wel aankomt). Wat zijn de retourverzendkosten precies (als ik het pakketje weiger) en wat adviseer je om te doen?
order #32147146
Het gaat mij om het hypothetische geval dat wanneer ik wel douanekosten moet betalen ik beter af was geweest met PDM shipping, aangezien ik dan de douanekosten via Banggood kan terugvragen. In dit huidige geval gaat dat niet, aangezien ik voor een andere shipping heb gekozen. Er is een behoorlijke kans dat ik helemaal geen douanekosten hoef te betalen, maar ik dek me liever in voor dat risico door 2,5 euro PDM shipping kosten te betalen.quote:Op vrijdag 28 juli 2017 14:04 schreef ErkendFokker het volgende:
[..]
Je merkt bij aankomst al of er douanekosten gerekend zijn, dit delen ze meteen mee, je moet je pakket dan halen bij het postkantoor. Als die kosten er dus niet zijn kan je hem gewoon meenemen.
Hi, dat is inderdaad een optie. In dat geval kun je het pakketje weigeren en wordt deze automatisch teruggestuurd naar ons. Er komen voor jou dan geen verzendkosten bij, alleen heb je wel kans op kosten voor de weg terug (omdat 'ie hier in China weer langs de douane gaat). Op het moment dat we je bestelling dan ontvangen worden eventuele douanekosten verrekend en vervolgens ontvang je een refund. Ik ken de tarieven hier in China niet precies (volgens m'n collega is het geen standaard percentage maar gaat er een berekening achter schuil), en weet dus niet of het je veel zal schelen om het product te weigeren.quote:Op vrijdag 28 juli 2017 14:08 schreef Floriz87 het volgende:
[..]
Het gaat mij om het hypothetische geval dat wanneer ik wel douanekosten moet betalen ik beter af was geweest met PDM shipping, aangezien ik dan de douanekosten via Banggood kan terugvragen. In dit huidige geval gaat dat niet, aangezien ik voor een andere shipping heb gekozen. Er is een behoorlijke kans dat ik helemaal geen douanekosten hoef te betalen, maar ik dek me liever in voor dat risico door 2,5 euro PDM shipping kosten te betalen.
Hi, die is inderdaad te laat.. wil je een resend of refund?quote:Op maandag 31 juli 2017 01:49 schreef Joran-Joran het volgende:
Order: 30252026
Shipped 20/6, maar nog altijd niet ontvangen. Moet haast wel iets mis zijn gegaan.. 30400880 3 dagen later shipped en die heb ik al een week of 2 in huis.
Hi, geen zorgen, want dat is hetzelfdequote:Op zondag 30 juli 2017 18:53 schreef agaam het volgende:
Ik heb eigenlijk even een vraag, ik heb een Drone besteld bij banggood heb duidelijk aangeven Priority Direct Mail, nou kijk ik hoe hij is verzonden nou staat er Priority Air Mail, nou hoop ik dus niet dat ik met extra kosten te maken heb.
Hi, dat is balen! Wellicht overbodig om te vragen, maar het stekkertje zit er wel goed in? Heb je trouwens ook je ordernummer voor me?quote:Op zaterdag 29 juli 2017 14:49 schreef Tiger_blood het volgende:
Ik heb donderdag de KZ ZS5 in-ears via Banggood ontvangen. Naar amper een dag is een van de drivers aan de rechterkant al kapot. Ik heb ze misschien net 3 keer gebruikt en heb ze nog niet eens mee op stap genomen, alleen aan m'n bureau gebruikt.
Dit moet toch niet kunnen? Hoe gaan we dit oplossen?
Hi, je pakketje is inderdaad untracked, maar heeft wel automatisch een tracking tot de Nederlandse grens. Daarna is er niets meer te zien, en ik zie inderdaad dat 'ie de 25ste al in NL is aangekomen, maar het is niet te zien wat de status nu is. Het is dus nu afwachten tot 'ie wordt bezorgd.quote:Op zaterdag 29 juli 2017 02:44 schreef zerokil het volgende:
31905415
Bij trackingnumber staat untracked, maar als ik op track klik kan ik hem toch traceren? Pakketje zou de 25ste in Nederland zijn aangekomen. Is hij dan toch met een tracking nummer verzonden? Zoja welke?
Wanneer kan ik reactie verwachten? Status is nog steeds onveranderd.quote:Op vrijdag 28 juli 2017 13:14 schreef Banggood het volgende:
[..]
Hi, ik zie dat je order op de 13e is verzonden, dus dat houdt in dat de verzendtermijn a.s. maandag verloopt (dat is de 12e werkdag). M'n collega heeft contact opgenomen met de vervoerder, dus ik verwacht daar maandag een antwoord van, en dan hoor je dat gelijk van me!
Is er al nieuws? Er is geen beweging meer geweest sinds donderdagmiddag..quote:Op vrijdag 28 juli 2017 11:29 schreef Banggood het volgende:
[..]
Hi, dat ziet er gekkig uit inderdaad.. ik heb net m'n collega gevraagd er naar te kijken dus zodra ik een reactie heb hoor je het van me!
Hi, de vervoerder heeft net bevestigd dat je pakketje kwijt is, dus ik kan je een resend of refund aanbieden! Waar gaat je voorkeur naar uit?quote:Op maandag 31 juli 2017 09:25 schreef xminator het volgende:
[..]
Wanneer kan ik reactie verwachten? Status is nog steeds onveranderd.
Wil namelijk zsm. een nieuw telefoontje bestellen.
Met dat bedrag is het inderdaad lekker dat er geen extra kosten overheen komen!quote:Op maandag 31 juli 2017 11:12 schreef agaam het volgende:
Hi, oke gelukkig, want gaat wel over 199 euro dus schrok al, maar Thanks
Hi, ook voor jouw order lijkt er onderweg iets fout te zijn gegaan, wat erg balen is. Hij is wel gewoon naar het adres verzonden dat je hebt opgegeven, maar er gebeuren wel eens vreemde dingen onderweg.. Wil je een resend of een refund?quote:Op maandag 31 juli 2017 10:16 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
Is er al nieuws? Er is geen beweging meer geweest sinds donderdagmiddag..
Ik wil wel een resend, maar dan wil ik het verschil met de huidige prijs terug..quote:Op maandag 31 juli 2017 11:28 schreef Banggood het volgende:
[..]
Hi, ook voor jouw order lijkt er onderweg iets fout te zijn gegaan, wat erg balen is. Hij is wel gewoon naar het adres verzonden dat je hebt opgegeven, maar er gebeuren wel eens vreemde dingen onderweg.. Wil je een resend of een refund?
Graag refund aub. wanneer kan ik dat verwachten?quote:Op maandag 31 juli 2017 11:22 schreef Banggood het volgende:
[..]
Hi, de vervoerder heeft net bevestigd dat je pakketje kwijt is, dus ik kan je een resend of refund aanbieden! Waar gaat je voorkeur naar uit?
Resend graagquote:Op maandag 31 juli 2017 05:39 schreef Banggood het volgende:
[..]
Hi, die is inderdaad te laat.. wil je een resend of refund?
Ja, alles al geprobeerd. In ander oor luisteren, kabel losgekoppeld en weer aangesloten, kabel links rechts gewisseld. Niets bood relaas. Het is echt de rechterdriver die kaduuk isquote:Op maandag 31 juli 2017 08:23 schreef Banggood het volgende:
[..]
Hi, dat is balen! Wellicht overbodig om te vragen, maar het stekkertje zit er wel goed in? Heb je trouwens ook je ordernummer voor me?
Bedankt voor de info, nu hopen dat het voor zaterdag wordt geleverd, zodat ik op vakantie mijn telefoon case kan gebruikenquote:Op maandag 31 juli 2017 08:27 schreef Banggood het volgende:
[..]
Hi, je pakketje is inderdaad untracked, maar heeft wel automatisch een tracking tot de Nederlandse grens. Daarna is er niets meer te zien, en ik zie inderdaad dat 'ie de 25ste al in NL is aangekomen, maar het is niet te zien wat de status nu is. Het is dus nu afwachten tot 'ie wordt bezorgd.
quote:
quote:Op maandag 31 juli 2017 12:26 schreef xminator het volgende:
[..]
Graag refund aub. wanneer kan ik dat verwachten?
Beide refunds (en een resend voor Joran-Joran) zijn gedaan. De refunds staan indien er betaald is met iDeal of PayPal binnen 2 werkdagen weer op de rekening.quote:Op maandag 31 juli 2017 11:35 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
Ik wil wel een resend, maar dan wil ik het verschil met de huidige prijs terug..
Is dat niet mogelijk dan zsm een refund, dan bestel ik hem zelf even opnieuw voor deze prijs..
Doe maar een refund mits het niet een week duurt.. dan kan ik nog even twijfelen over de Note of de 4x..![]()
Bedankt en indien creditcard?quote:Op dinsdag 1 augustus 2017 08:36 schreef Banggood het volgende:
[..]
[..]
[..]
Beide refunds (en een resend voor Joran-Joran) zijn gedaan. De refunds staan indien er betaald is met iDeal of PayPal binnen 2 werkdagen weer op de rekening.
Hi, in dat geval lijkt het erop dat je gelijk hebt inderdaad. M'n collega stelt een resend voor; is dat oke voor jou?quote:Op maandag 31 juli 2017 14:19 schreef Tiger_blood het volgende:
[..]
Ja, alles al geprobeerd. In ander oor luisteren, kabel losgekoppeld en weer aangesloten, kabel links rechts gewisseld. Niets bood relaas. Het is echt de rechterdriver die kaduuk is![]()
Ordernummer is 31853899
Dank u dank u.. dat verdiend een fles tsingtao of baijiuquote:Op dinsdag 1 augustus 2017 08:36 schreef Banggood het volgende:
[..]
[..]
[..]
Beide refunds (en een resend voor Joran-Joran) zijn gedaan. De refunds staan indien er betaald is met iDeal of PayPal binnen 2 werkdagen weer op de rekening.
Ja, is helemaal prima. Stuur je een tracking code via DM zodra deze verstuurd word?quote:Op dinsdag 1 augustus 2017 09:42 schreef Banggood het volgende:
[..]
Hi, in dat geval lijkt het erop dat je gelijk hebt inderdaad. M'n collega stelt een resend voor; is dat oke voor jou?
We hebben een kenner in de zaalquote:Op dinsdag 1 augustus 2017 11:29 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
Dank u dank u.. dat verdiend een fles tsingtao of baijiu
Dank je voor het compliment en veel plezier ermee!quote:Op dinsdag 1 augustus 2017 22:20 schreef agaam het volgende:
Banggood, is echt snel vorige week besteld een koffer voor de Drone allemaal onderdelen, vandaag al binnen, en de Drone zelf komt morgen al, Top, en zit bij banggood nu in Vip3 Top zaak.
Top, we sturen een nieuwe met PDM en ik zal een notitie maken voor het doorgeven van de trackingcodequote:Op dinsdag 1 augustus 2017 13:22 schreef Tiger_blood het volgende:
[..]
Ja, is helemaal prima. Stuur je een tracking code via DM zodra deze verstuurd word?
Hoi,quote:Op zaterdag 22 juli 2017 04:35 schreef Banggood het volgende:
[..]
Hi, ik snap 'em. Ik ga m'n collega vragen of 'ie nog suggesties heeft en dan hoor je het van me als ik een reactie heb
Postnl kan niks vinden en verwijzen me door, is het vaker voorgekomen dat pakketjes in Nederland vertraagd worden geleverd?quote:Op dinsdag 1 augustus 2017 01:35 schreef zerokil het volgende:
[..]
Bedankt voor de info, nu hopen dat het voor zaterdag wordt geleverd, zodat ik op vakantie mijn telefoon case kan gebruiken
Inmiddels heb ik het product ontvangen. Blijft natuurlijk jammer dat je betaald voor tracking maar dat ik hem via de app niet kon volgen. Op 1-8 schreef je via DM dat je het aan je shipping collega's doorgestuurd had, nog iets van vernomen?quote:Op donderdag 27 juli 2017 10:50 schreef Banggood het volgende:
[..]
Hi, ik heb hier even als tijdelijke oplossing je tracking (al had je die inmiddels zelf ook wel gevonden gok ik).
Heb je nog steeds geen icoontje op dit moment? Als dat het geval is, kun je me dan even een screenshot doorsturen wanneer je tijd hebt? We kijken er dan graag naar want ik ben dit probleem nog niet eerder tegengekomen.
Ik hoor het graag van je
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |