Yup, ik heb ook veel verschillende gehad, van supermarkt repenquote:Op vrijdag 12 mei 2017 22:16 schreef Maraca het volgende:
[..]
Heb ze in mijn favorieten opgeslagenZal sowieso een beetje trial and error worden van wat bij mij het beste past
Nee, zag bij Futurumshop al een paar proefpakketten en soms zie ik ze ook wel in de fietsenwinkel liggen. Dus dat komt goed!quote:Op vrijdag 12 mei 2017 22:20 schreef Yankee het volgende:
Gelletjes / repen kan je het beste wat mee experimenteren om er achter te komen wat je lekker en handig vindt. Gelletjes die je in combinatie met water moet nemen vind ik zelf niet handig, maar iemand anders misschien wel.
Ik zou zelf in ieder geval nooit direct zo'n hoeveelheid kopen zonder de reep / gel eens geprobeerd te hebben
8 uurquote:Op vrijdag 12 mei 2017 22:21 schreef Najieto het volgende:
[..]
Yup, ik heb ook veel verschillende gehad, van supermarkt repentot plakkerige sis repen. Met veel had ik verschillende problemen totdat ik via dit topic bij High5 uit kwam. Op die repen en gels kan ik makkelijk een rit van 8 uur teren.
http://www.sportvoedingwebshop.com/quote:Op vrijdag 12 mei 2017 22:16 schreef Maraca het volgende:
[..]
Heb ze in mijn favorieten opgeslagenZal sowieso een beetje trial and error worden van wat bij mij het beste past
Maar bananen blijven ook altijd goed of muesli repen oidquote:Op vrijdag 12 mei 2017 22:23 schreef Maraca het volgende:
[..]
Nee, zag bij Futurumshop al een paar proefpakketten en soms zie ik ze ook wel in de fietsenwinkel liggen. Dus dat komt goed!
[..]
8 uur
En ook opgeslagenquote:Op vrijdag 12 mei 2017 22:24 schreef Barbewire het volgende:
[..]
http://www.sportvoedingwebshop.com/
Hier heb ik 3 weken geleden 10 verschillende repen/gels gekocht om te proberen. Samen met verzendkosten en 4 bidons was ik ¤23 kwijt. Keuze genoeg en je hoeft natuurlijk niet het duurste product te nemen
Ja, maar dan moet ik weer een zakje meenemen en gedoe bahquote:Op vrijdag 12 mei 2017 22:27 schreef Yankee het volgende:
[..]
Maar bananen blijven ook altijd goed of muesli repen oid
Die reepjes zijn kut, onmogelijk om uit de verpakking te krijgen tijdens het fietsen.quote:Op vrijdag 12 mei 2017 22:13 schreef Najieto het volgende:
Als je nog goede repen zoekt die niet al te duur zijn http://www.wiggle.nl/high5-energierepen-25-x-60g/
Zelfde voor de gels: http://www.wiggle.nl/high5-energiegel-20-x-38g-sachets/ of http://www.wiggle.nl/high5-isogel-sachets-25x60-g/
Geen onwijs zoete meuk, repen eten goed weg en zijn lekker van smaak. Behalve de banana flavour. Gels zijn wel aan de zoetere kant maar met een slok water spoel je dat zo weg. De IsoGels zijn nog beter van smaak.
Nee tochquote:Op vrijdag 12 mei 2017 22:38 schreef cafca het volgende:
Zakje meenemen? Bananenschil=natuurlijk afval. Mag gewoon in de berm, in het buitengebied
Sportvoedingwebshop is wel fijne site. Nederlands bedrijf, ruime keuze en eigenaar Henk-Jan is deskundige voor al je vragen. (Werkte in verleden ook voor az, Ajax etc) dus kun je altijd mailen voor vragen en hulp..quote:Op vrijdag 12 mei 2017 22:34 schreef Maraca het volgende:
[..]
En ook opgeslagendenk dat ik nu wel even genoeg linkjes heb. Bedankt allemaal
[..]
Ja, maar dan moet ik weer een zakje meenemen en gedoe bahNeem ik liever mee als ik alleen fiets
Hoe lang doe je over die 70km dan?quote:Op vrijdag 12 mei 2017 21:58 schreef Maraca het volgende:
[..]
Voor jouw beeldvorming. Ik fiets mee in een groep met mensen die langer trainen dan ik leef en probeer ze 70km bij te houdenVraag dus echt alles wat ik in me heb en probeer niet dood te gaan
In groep 2 uur en 45 minuten (ze hielden zich in voor mijquote:Op zaterdag 13 mei 2017 07:24 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
Hoe lang doe je over die 70km dan?
Oh gaaf! Zag al wat leuke productenquote:Op vrijdag 12 mei 2017 22:59 schreef the_critic het volgende:
[..]
Sportvoedingwebshop is wel fijne site. Nederlands bedrijf, ruime keuze en eigenaar Henk-Jan is deskundige voor al je vragen. (Werkte in verleden ook voor az, Ajax etc) dus kun je altijd mailen voor vragen en hulp..
Dus je rijdt dan 2.45 uur. Je hartslag is relatief hoog want zij zijn sneller dan jij. Je kan dan geen vast voedsel eten zoals repen oid, want dat krijg je slecht weg als je ademhaling versnelt is.quote:Op zaterdag 13 mei 2017 08:22 schreef Maraca het volgende:
[..]
In groep 2 uur en 45 minuten (ze hielden zich in voor mij) Zelf fiets ik in die tijd 60km. Maar het probleem is dat een groep voor mij nog heel zwaar is. Ik raak ze in bochten kwijt en moet dan steeds sprinten om weer bij te zijn. Dat komt wel goed als ik vaker meefiets, Als ik in wiel rij is het niet zo zwaar. Maar als ik amper tot geen energie meer heb, ben ik kansloos
[..]
Oh gaaf! Zag al wat leuke producten
Ja, dat vooraf eten is wel een dingetjequote:Op zaterdag 13 mei 2017 08:27 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
Dus je rijdt dan 2.45 uur. Je hartslag is relatief hoog want zij zijn sneller dan jij. Je kan dan geen vast voedsel eten zoals repen oid, want dat krijg je slecht weg als je ademhaling versnelt is.
Je hebt ook niet veel voeding nodig want als je vooraf goed gegeten hebt kan je makkelijk tot 2 uur daarop rijden. Ik zou 1 banaan meenemen of 1 gelletje en die na 2 uur opeten.
En wat je vooraf at moet ook gezakt zijn, anders heb je daar weer last mee.
Je hoeft voor een rit van 2.45 ook niet heel veel te eten. Een goed ontbijt of lunch hoeveelheid is voldoende.quote:Op zaterdag 13 mei 2017 08:47 schreef Maraca het volgende:
[..]
Ja, dat vooraf eten is wel een dingetjeheb nu maar mijn planning omgegooid zodat ik niet vanuit werk direct ga fietsen, maar vanuit huis (thuiswerken ftw). Dan kan ik op tijd goed eten
Dat zal ook wel een verschil maken
Thnx. Ik weet nu wat ik moet doenquote:Op zaterdag 13 mei 2017 09:21 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
Je hoeft voor een rit van 2.45 ook niet heel veel te eten. Een goed ontbijt of lunch hoeveelheid is voldoende.
Opgeslagen. Wordt wel een beste rit (200km) vanaf mijn standplaats als ik die ga doen.quote:Op vrijdag 12 mei 2017 10:15 schreef Flipmoehoe het volgende:
[..]
In heel Tirol is het prachtig fietsen, een berg die ik daar vorig jaar beklommen heb is de Kitzbuheler horn.. pff wat een puist..
https://www.strava.com/activities/663018249
[ afbeelding ]
Maar jouw vet verbranding is veel beter getraind. Ik heb nu een jaar wat minder gedaan en moet na 1u echt wel wat eten. Dat was normaal pas na 2u ofzo.quote:Op zaterdag 13 mei 2017 09:21 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
Je hoeft voor een rit van 2.45 ook niet heel veel te eten. Een goed ontbijt of lunch hoeveelheid is voldoende.
ik kan een halve dag fietsen zonder eten, ik neem voor 3u niet eens iets mee behalve drinken.quote:Op zaterdag 13 mei 2017 09:28 schreef Patroon het volgende:
[..]
Maar jouw vet verbranding is veel beter getraind. Ik heb nu een jaar wat minder gedaan en moet na 1u echt wel wat eten. Dat was normaal pas na 2u ofzo.
Probeer op de 3e/4e rij te zitten. Zo zit je voldoende uit de wind maar heb je niet zoveel last van het harmonica effect en kost het niet zoveel energie om weer aan te sluiten na bochten. En als de wind van de zijkant komt moet je zorgen dat je aan de windluwe kant zit zodat de rij naast je als een soort van windscherm fungeert.quote:Op zaterdag 13 mei 2017 08:22 schreef Maraca het volgende:
[..]
In groep 2 uur en 45 minuten (ze hielden zich in voor mij) Zelf fiets ik in die tijd 60km. Maar het probleem is dat een groep voor mij nog heel zwaar is. Ik raak ze in bochten kwijt en moet dan steeds sprinten om weer bij te zijn. Dat komt wel goed als ik vaker meefiets, Als ik in wiel rij is het niet zo zwaar. Maar als ik amper tot geen energie meer heb, ben ik kansloos
1 bidon met isodrink en 1 met water, als voeding mueslirepen/ fruitkicks/ bananen als je geen sportvoeding hebt. Anders 1 reep met een gelletje. Reepje gooi je na 1uur in, gel na 2uur. Ik neem altijd één ding meer mee als reserve.quote:Op vrijdag 12 mei 2017 21:52 schreef Maraca het volgende:
Wat raden jullie aan voor een intensieve training van 70km? Sportrepen of de gels? Neem normaal gesproken een banaan en wat anders te eten mee en stop ik onderweg even. Maar als ik met een groepje train dan is dat niet echt praktischDus zit daar even naar te kijken. Heb daarnaast ook een bidon met Isostar (2 is ook eventueel mogelijk, maar zat aan 1x isostar te denken en 1x gewoon water)
Die reep waar naar jij refereert heb ik laatst ook doos van gekocht; banana. Extreem goor in vergelijking met die van sportvoedingwebshop. Lijkt net kauwgom wat je opeet, en smaak is veel te sterk. Heb ook doos met repen van Wiggle zijn gekocht, die zijn aardig zoet maar iig beter dan die van High5. Daarnaast ook nog doos met gelletjes van Wiggle gekocht, die zijn prima voor dat geld. Scheelt de helft met die van sportvoedingwebshop, alleen zit daar iets meer in; http://www.wiggle.nl/wiggle-nutrition-energiegel-20-x-38-g/quote:Op vrijdag 12 mei 2017 22:13 schreef Najieto het volgende:
Als je nog goede repen zoekt die niet al te duur zijn http://www.wiggle.nl/high5-energierepen-25-x-60g/
Zelfde voor de gels: http://www.wiggle.nl/high5-energiegel-20-x-38g-sachets/ of http://www.wiggle.nl/high5-isogel-sachets-25x60-g/
Geen onwijs zoete meuk, repen eten goed weg en zijn lekker van smaak. Behalve de banana flavour. Gels zijn wel aan de zoetere kant maar met een slok water spoel je dat zo weg. De IsoGels zijn nog beter van smaak.
Normaal krijg je die gratis bij een bestelling. Heb garage vol staan met die bidons; uitgereikt bij presentaties, van bestellingen, in de winkel krijg je er altijd wat mee. Heel wat repen gehad van verschillende merken maar die banaan/ aardbei van sportvoeding is heerlijk, vult goed en ligt niet zwaar op de maag. Als je die normaal als tussendoortje eet is dat ook geen straf, kan er op ritten echt naar uitkijken om zo'n reep op te eten, dat heb ik bij al die anderen niet dan is 't eten om te eten.quote:Op vrijdag 12 mei 2017 22:24 schreef Barbewire het volgende:
[..]
http://www.sportvoedingwebshop.com/
Hier heb ik 3 weken geleden 10 verschillende repen/gels gekocht om te proberen. Samen met verzendkosten en 4 bidons was ik ¤23 kwijt. Keuze genoeg en je hoeft natuurlijk niet het duurste product te nemen
Ach die meid moet mss nog een beetje kracht en stuurvaardigheid opdoen dat komt vanzelf gaandeweg.quote:Op zaterdag 13 mei 2017 09:43 schreef ratatat het volgende:
[..]
Probeer op de 3e/4e rij te zitten. Zo zit je voldoende uit de wind maar heb je niet zoveel last van het harmonica effect en kost het niet zoveel energie om weer aan te sluiten na bochten. En als de wind van de zijkant komt moet je zorgen dat je aan de windluwe kant zit zodat de rij naast je als een soort van windscherm fungeert.
En gewoon van tevoren aangeven dat je het liefst zo wilt fietsen. Jij komt dan minder snel in de problemen waardoor de groep over de gehele rit wat rapper kan fietsen.
De banana repen zijn idd goor. De Berry is wat zuurder van smaak en stevig qua structuur. De coconut smaakt gewoon naar kokos. Niet overdreven zoals een bounty oid en zijn wat zachter van structuur. De peanut smaak naar een zoetige pinda, is stevig en een beetje korrelig qua structuur. Als ik lang ga rijden neem ik vaak van elk 1 mee zodat ik afwisselende structuren kan eten afhankelijk van hoe mijn hartslag/ademhaling is op dat moment.quote:Op zaterdag 13 mei 2017 09:53 schreef poiuytr het volgende:
[..]
1 bidon met isodrink en 1 met water, als voeding mueslirepen/ fruitkicks/ bananen als je geen sportvoeding hebt. Anders 1 reep met een gelletje. Reepje gooi je na 1uur in, gel na 2uur. Ik neem altijd één ding meer mee als reserve.
[..]
Die reep waar naar jij refereert heb ik laatst ook doos van gekocht; banana. Extreem goor in vergelijking met die van sportvoedingwebshop. Lijkt net kauwgom wat je opeet, en smaak is veel te sterk. Heb ook doos met repen van Wiggle zijn gekocht, die zijn aardig zoet maar iig beter dan die van High5. Daarnaast ook nog doos met gelletjes van Wiggle gekocht, die zijn prima voor dat geld. Scheelt de helft met die van sportvoedingwebshop, alleen zit daar iets meer in; http://www.wiggle.nl/wiggle-nutrition-energiegel-20-x-38-g/
[..]
Normaal krijg je die gratis bij een bestelling. Heb garage vol staan met die bidons; uitgereikt bij presentaties, van bestellingen, in de winkel krijg je er altijd wat mee. Heel wat repen gehad van verschillende merken maar die banaan/ aardbei van sportvoeding is heerlijk, vult goed en ligt niet zwaar op de maag. Als je die normaal als tussendoortje eet is dat ook geen straf, kan er op ritten echt naar uitkijken om zo'n reep op te eten, dat heb ik bij al die anderen niet dan is 't eten om te eten.
Maar dat geldt dus niet voor iedereen. Jij hebt dat al jaren opgebouwd.quote:Op zaterdag 13 mei 2017 09:42 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
ik kan een halve dag fietsen zonder eten, ik neem voor 3u niet eens iets mee behalve drinken.
Jij hebt nu toch ook wel voldoende vet daarvoor?quote:Op zaterdag 13 mei 2017 10:23 schreef Patroon het volgende:
[..]
Maar dat geldt dus niet voor iedereen. Jij hebt dat al jaren opgebouwd.
Denk dat hij op mij doeltquote:Op zaterdag 13 mei 2017 10:30 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Jij hebt nu toch ook wel voldoende vet daarvoor?
67kg bij 1m79. Valt meequote:Op zaterdag 13 mei 2017 10:30 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Jij hebt nu toch ook wel voldoende vet daarvoor?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 25% gewijzigd door Patroon op 13-05-2017 15:56:49 ]Maar ik kan 't mis hebben...
quote:Op zaterdag 13 mei 2017 15:45 schreef Patroon het volgende:
[..]
67kg bij 1m79. Valt mee
Ik denk dat ik wel weer even vooruit kanDamnSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Koud 5 minuten binnen na het fietsen begint het toch te plenzen, timing is key![]()
Haha ja dat had ik ook.quote:Op zaterdag 13 mei 2017 15:59 schreef Najieto het volgende:
[..]
Damn![]()
Koud 5 minuten binnen na het fietsen begint het toch te plenzen, timing is key
Maar is toch lief van Ratatat dat hij de moeite neemt om advies te geven. Ik zou er heel blij mee zijnquote:Op zaterdag 13 mei 2017 09:56 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
Ach die meid moet mss nog een beetje kracht en stuurvaardigheid opdoen dat komt vanzelf gaandeweg.
quote:Op zaterdag 13 mei 2017 15:45 schreef Patroon het volgende:
[..]
67kg bij 1m79. Valt mee
Ik denk dat ik wel weer even vooruit kanleg maar in de kelder dan blijven ze goedSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Heb geen kelder..quote:Op zaterdag 13 mei 2017 16:56 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
leg maar in de kelder dan blijven ze goed
Leg hem in de kruipruimte. Die is koel en nu goed droog door die drowa chips. Liggen ze ook lekker zachtquote:Op zaterdag 13 mei 2017 17:42 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
dan de koelste plaats in huis op de frigo na
ratatat is ook echt een hele lieve jongenquote:Op zaterdag 13 mei 2017 16:16 schreef Keroppi het volgende:
[..]
Maar is toch lief van Ratatat dat hij de moeite neemt om advies te geven. Ik zou er heel blij mee zijnSterker nog, ik heb mental notes gemaakt
En kun je een mooie zoektocht houden als je ze nodig hebt.quote:Op zaterdag 13 mei 2017 17:47 schreef Patroon het volgende:
[..]
Leg hem in de kruipruimte. Die is koel en nu goed droog door die drowa chips. Liggen ze ook lekker zacht
Maarre als jij in een groepje debuteert moet je toch aanpassen aan hen ipv te dicteren hoe men zich aan jou moet aanpassen omdat je er anders afwaait?quote:Op zaterdag 13 mei 2017 16:16 schreef Keroppi het volgende:
[..]
Maar is toch lief van Ratatat dat hij de moeite neemt om advies te geven. Ik zou er heel blij mee zijnSterker nog, ik heb mental notes gemaakt
haha toerderquote:Op zaterdag 13 mei 2017 18:48 schreef Patroon het volgende:
Wie gaan ook de klimclassic rijden? Ik wil de sissy afstand van 110km doenDaar schijnen ook meer vrouwen mee te doen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |