Je zit weer moedwillig de boel te verdraaien denk ik?quote:Op zaterdag 15 april 2017 15:43 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Ons een of andere leitkultur willen opleggen is ook onderdeel van het fascism.
Verder is Baudet volgens jouw definities ook een fascist. Hij werkt immers samen met iemand die fascisten verdedigt in de rechtszaal. Dus als je Klaver op zijn samenwerkingspartners gaat beoordelen kan dat met Baudet ook.
Ik wil je deze graag aanraden CC:quote:Op zaterdag 15 april 2017 15:54 schreef ChrisCarter het volgende:
[..]
Ik heb het gevoel dat mensen die roepen dat hij "net als Pim" wordt gedemoniseerd die periode helemaal niet hebben meegemaakt. Totaal andere orde in een totaal andere maatschappelijke setting.
Andersom remlof. Ik baseer me op de feiten. Mensen die hetzelfde beweren als jij missen raakvlak met de werkelijkheid. Als ik jou was zou ik aan ChrisCarter vragen hoe je een alu hoedje moet maken..quote:Op zaterdag 15 april 2017 16:18 schreef remlof het volgende:
Als je Klaver een fascist noemt en tegelijkertijd ontkent dat Baudet er een is ben je wel behoorlijk van het padje af
Hoe is dat op welke manier een inhoudelijke reactie?quote:
Jouw beide bijdragen hier zijn niet inhoudelijk en zijn gewoon getrol van je.quote:Op zaterdag 15 april 2017 16:33 schreef ChrisCarter het volgende:
[..]
Hoe is dat op welke manier een inhoudelijke reactie?
Het is weldegelijk zo. De politieke arena is verhard, ook jan met de pet kan nu via social media elke hersenscheet nagenoeg ongefilterd uitzenden.
Dat maakt iets nog geen hetze.
Sterker nog, FvD en dus Baudet hebben voor een nieuwe partij uitzonderlijk veel normale media aandacht gehad. Dat heeft ze zetels opgeleverd.
Toch is het wel gewoon zo. Baudet staat vrij ver af van jan met de pet. Hij denkt zelf van niet. Het goede voorbeeld hiervan was zijn opening in Latijn. Dat heeft hij niet nodig zou je denken; laat inhoud de plaats van de vorm overnemen.quote:
Twitter is onderdeel van het openbare, publieke debat. Een politicus die Twitter en dergelijke negeert, leeft nog in de 20e eeuw.quote:Op zaterdag 15 april 2017 10:14 schreef keste010 het volgende:
[..]
Als je Twitter als criterium gaat gebruiken dan wordt elk politicus gedemoniseerd. Een beetje politicus staat daarboven..
Ik zie Baudet om de haverklap in de extreem-rechtse hoek geduwd worden. Enkele voorbeelden staan in dit artikel: https://www.rtlz.nl/opini(...)r-voor-karaktermoordquote:Op zaterdag 15 april 2017 12:47 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Jawel, want Baudet wordt niet gedemoniseerd. Mensen zijn het niet met hem eens, dat mag gewoon. Die paar Twitteraars die van alles vinden zeggen niet zoveel.
Turken en Marokkanen in Nederland trouwen massaal met iemand van de eigen nationaliteit, die dikwijls ook nog eens uit het land van herkomst wordt ingevlogen. Ik hoor niemand een krimp geven.quote:Op zaterdag 15 april 2017 14:31 schreef Hexagon het volgende:
[..]
"Homeopathische verdunning" dat is een regelrechte aanval op rassenvermenging. En feitelijk bemoeit hij zich dus met ieders partnerkeuze. En dat is onderdeel van het fascistische gedachtengoed.
[..]
Voor mijn mening over Baudet is dat niet relevant nee.
Ik heb iets gemist, geloof ik? Welke GroenLinks-politici zijn door FvD-aanhangers bedreigd?quote:Op zaterdag 15 april 2017 10:31 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Bedreigen is schandelijk. Maar wel juist iets waar de aanhang van Baudet zeer bedreven in is. Iets wat jij in je betoogjes uiteraard weer vergeet te benoemen....
http://www.watbetekenthet.nl/wat-betekent-hetze/quote:Op zaterdag 15 april 2017 17:00 schreef ChrisCarter het volgende:
[..]
Toch is het wel gewoon zo. Baudet staat vrij ver af van jan met de pet. Hij denkt zelf van niet. Het goede voorbeeld hiervan was zijn opening in Latijn. Dat heeft hij niet nodig zou je denken; laat inhoud de plaats van de vorm overnemen.
De partijpunten (en ik ben zelf een rechtse rukker) zijn ook niet echt je van het, waarbij toch echt wordt gesuggereerd dat rassenmenging niet goed is.
Ik zal niet zo ver gaan om hem een fascist te noemen. Klaver vind ik een linkspopulist met grote woorden maar weinig resultaat, een soort Pokemon Go in politieke vorm.
Maar de term hetze is tegenwoordig wel echt aan inflatie onderhevig zeg.
Nee, feit is dat Baudet voldoet aan bijna alle kenmerken van het klassieke fascisme. En daarbij ook nog uit de rassenleer van de nazi's put. Veel fouter kan bijna niet.quote:Op zaterdag 15 april 2017 16:28 schreef BenmaF1 het volgende:
[..]
Andersom remlof. Ik baseer me op de feiten. Mensen die hetzelfde beweren als jij missen raakvlak met de werkelijkheid. Als ik jou was zou ik aan ChrisCarter vragen hoe je een alu hoedje moet maken..
Mensen slaan gauw door in wat ze fascistisch / racistisch noemen. Dat ging bij Fortuyn precies zo. Als je nu, 15-16 jaar later, terugkijkt naar wat Fortuyn werkelijk zei en vond, was het lang niet zo extreem als toen werd voorgesteld. "U bent een minderwaardig mens", zei Marcel van Dam destijds.quote:Op zaterdag 15 april 2017 09:52 schreef Hexagon het volgende:
Baudet zegt ook gewoon dingen die je als fascistisch kunt definieren. Dus in die zin is het geen demonisering.
De bedoeling was goed, maar er zijn 8 pagina's met valse beschuldigingen tegen Baudet en goedpraterij over Klaver geplaatst. Er is geen gesprek op gang gekomen over waarom de media klaver zo ophemelt en een hetze tegen baudet begonnen is, maar er is wel 8 pagina's bewijs geleverd.quote:Op zaterdag 15 april 2017 17:23 schreef Straatcommando. het volgende:
Leuk topic. Gaat 'ie nou over Baudet en Co of is het gewoon een verzameling jij bakken?
Dit is niet waar.quote:Op zaterdag 15 april 2017 17:25 schreef remlof het volgende:
[..]
Nee, feit is dat Baudet voldoet aan bijna alle kenmerken van het klassieke fascisme. En daarbij ook nog uit de rassenleer van de nazi's put. Veel fouter kan bijna niet.
Baudet is antidemocratisch, antiliberaal en anti-intellectueel ja? Grappig. Ik moet hem ook nog zien oproepen een eindoplossing te verzinnen voor het ''xxx probleem'' of uberhaupt het oproepen dat een ras superieur is aan het andere en dat daarom gewelddadige acties geoorloofd zijn.quote:Op zaterdag 15 april 2017 17:25 schreef remlof het volgende:
[..]
Nee, feit is dat Baudet voldoet aan bijna alle kenmerken van het klassieke fascisme. En daarbij ook nog uit de rassenleer van de nazi's put. Veel fouter kan bijna niet.
Als jij er dit soort gedachten op na houdt dan denk ik dat je niet geschikt bent als moderator in een subforum als POL, misschien is er wel een vacature in KLBquote:Op zaterdag 15 april 2017 15:43 schreef Hexagon het volgende:
Ons een of andere leitkultur willen opleggen is ook onderdeel van het fascism.
Verder is Baudet volgens jouw definities ook een fascist. Hij werkt immers samen met iemand die fascisten verdedigt in de rechtszaal. Dus als je Klaver op zijn samenwerkingspartners gaat beoordelen kan dat met Baudet ook.
Veel moslims voldoen ook aan veel kenmerken van het klassieke fascisme.quote:Op zaterdag 15 april 2017 17:25 schreef remlof het volgende:
Nee, feit is dat Baudet voldoet aan bijna alle kenmerken van het klassieke fascisme. En daarbij ook nog uit de rassenleer van de nazi's put. Veel fouter kan bijna niet.
Ook dat begon klein natuurlijk.quote:Op zaterdag 15 april 2017 15:54 schreef ChrisCarter het volgende:
Ik heb het gevoel dat mensen die roepen dat hij "net als Pim" wordt gedemoniseerd die periode helemaal niet hebben meegemaakt. Totaal andere orde in een totaal andere maatschappelijke setting.
Überhaupt is een (poging) tot karaktermoord op politici walgelijk. Dat is bij Fortuyn wel (letterlijk) verder gegaan dan dat, maar de trend om alles en iedereen die je niet aanstaat maar uit te maken voor (groen)facsist, gutmensch of nazi begint me echt de keel uit te komen.quote:
Als je een mening over rassenvermenging hebt dan kan het niet anders dat je je bemoeit met partnerkeuzes. Je wilt immers raszuiverheid dus keur je gemengde huwelijken af.quote:Op zaterdag 15 april 2017 17:17 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Turken en Marokkanen in Nederland trouwen massaal met iemand van de eigen nationaliteit, die dikwijls ook nog eens uit het land van herkomst wordt ingevlogen. Ik hoor niemand een krimp geven.
Overigens is een mening geven over rassenvermenging niet hetzelfde als je actief bemoeien met andermans partnerkeuze. Een politicus moet algemene ontwikkelingen in de samenleving mogen opmerken en benoemen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |