SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Claim hier je land en doe mee.
Huidige status van Europa
[ Bericht 1% gewijzigd door richolio op 08-04-2017 22:52:46 ]
en Joegoslavisch-Kurwa-Aambeiland wordt nu Urbanussiëquote:Op vrijdag 7 april 2017 19:11 schreef Hermanusvanurbanus het volgende:
* Hermanusvanurbanus Valt met zijn vloot vanuit Urbanussië Joegoslavisch-Kurwa-Aambeiland aan
Byzantium (Griekenland) is gevallen en hoort vanaf heden bij Dönerlandquote:Op vrijdag 7 april 2017 19:10 schreef Tevik het volgende:
[..]
* Lamemerus is veroverd door Dönerland. Ik zet de aanval in op Byzantium.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Inmiddels heet het LalaLand. Het leger wordt klaargezet om het land te verdedigen tegen indringers.quote:Op zaterdag 8 april 2017 12:23 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
* Drizzt_DoUrden sommeert zijn krijgers de langschepen in om de UK, tegenwoordig Hollandistan, binnen te vallen, zoals in de goede oude tijd.
* Black Metal ist Krieg-land pareert de aanval.quote:Op zaterdag 8 april 2017 15:38 schreef girlygirl8 het volgende:
* girlygirl8 valt Black metal ist krieg-Land aan
* Sinklar's visa zet afweergeschut in en steekt een dikke middelvinger op!quote:Op zaterdag 8 april 2017 15:32 schreef Nattekat het volgende:
* Nattekat de luchtvloot naar Sinklars Bisa stuurt voor complete controle der Antlantische Oceaan
* Nattekat de vloot maar omleidt naar Richolandia om verliezen te voorkomen.quote:Op zaterdag 8 april 2017 15:59 schreef ToT het volgende:
[..]
* Sinklar's visa zet afweergeschut in en steekt een dikke middelvinger op!
quote:Op zaterdag 8 april 2017 00:27 schreef Houtenbeen het volgende:
* Nieuw-Gibraltar verzamelt zijn vloot en vaart naar de Republic of Green-Island. Daar aan gekomen gaan de troepen van de hertog van Nieuw-Gibraltar meteen opweg naar Dublin om de voorraad Guinness op te drinken
* Deze aanval van het leger van Vampyreland wordt afgestoten door het superieure leger van Urbanussië.quote:Op zaterdag 8 april 2017 15:27 schreef DeHovenier het volgende:
* Het leger van Vampyreland valt Urbanussië aan om voormalig Joegoslavisch-Kurwa-Aambeiland te veroveren.
* detulp050 lacht Dönerland uit.quote:Op zaterdag 8 april 2017 15:36 schreef Tevik het volgende:
* Dönerland wil uitbreiden naar het oosten en valt Ardatmeenjenie! aan.
* ZwevendToetsenbord BLOCKquote:Op zaterdag 8 april 2017 14:25 schreef LelijKnap het volgende:
* Hollandistan valt Repbulic Green-Island aan.
(Mag ik meerdere landen tegelijk aanvallen? Zo ja, dan;
* Hollandistan valt Richolandia aan in een poging zijn landgebied terug te winnen)
Hollandistan bestaat niet meerquote:Op zaterdag 8 april 2017 18:16 schreef ZwevendToetsenbord het volgende:
[..]
* ZwevendToetsenbord BLOCK
* ZwevendToetsenbord Block!quote:Op zaterdag 8 april 2017 15:01 schreef Nattekat het volgende:
* Nattekat van de grote verwarring gebruik maakt en met een grote vloot richting Republic Green-island vaart voor plundertochten
* ZwevendToetsenbord Blockquote:Op zaterdag 8 april 2017 15:08 schreef girlygirl8 het volgende:
* girlygirl8 Valt Republic Green-Island binnen
Stuurt troepen weer wegquote:Op zaterdag 8 april 2017 16:36 schreef ZwevendToetsenbord het volgende:
* ZwevendToetsenbord Stuurt troepen naar UK!
quote:Op zaterdag 8 april 2017 15:53 schreef PartyHard het volgende:
* Nieuw Kekistan staakt de aanval op Boergondië en valt Lalaland aan
* Katland heeft de slag verloren, maar de oorlog leeft voortquote:Op zaterdag 8 april 2017 20:11 schreef ZwevendToetsenbord het volgende:
[..]
* ZwevendToetsenbord Block!
[..]
* ZwevendToetsenbord Block
De machtige Katlandse marine vernietigt die miezerige vloot.quote:Op zaterdag 8 april 2017 20:42 schreef ZwevendToetsenbord het volgende:
* ZwevendToetsenbord Het immer neutrale Republic Green-Island acht het noodzakelijk de aanval op Katland te openen![]()
Sukses.quote:Op zaterdag 8 april 2017 20:49 schreef 6star6lord6 het volgende:
[..]
Dan zetten we die mongool af en kan ik de baas worden.
AsobijJan blijft soeverein!quote:Op zaterdag 8 april 2017 15:46 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
* Black Metal ist Krieg-land verzamelt de troepen in het diepe zuiden en valt AsobijJan aan
Dan wil ik Oostenrijk en wit Ruslandquote:Op zaterdag 8 april 2017 20:50 schreef DeHovenier het volgende:
[..]
Sukses.
Oostenrijk, Tsjechië, Slowakije, Slovenië, Kroatië, Kosovo, Macedonië, Albanië, Bulgarije, Oekraďne, Wit-Rusland, Letland, en Litouwen zijn nog vrij.
Je kan maar 1 land kiezen. En de landen die je kan binnenvallen moeten aan jouw land grenzen door land of zee.quote:Op zaterdag 8 april 2017 20:52 schreef 6star6lord6 het volgende:
[..]
Dan wil ik Oostenrijk en wit Rusland
Dan kies ik wit-rusland. De naam van mijn land is neo-ussr.quote:Op zaterdag 8 april 2017 20:53 schreef DeHovenier het volgende:
[..]
Je kan maar 1 land kiezen. En de landen die je kan binnenvallen moeten aan jouw land grenzen door land of zee.
Genoteerd.quote:Op zaterdag 8 april 2017 20:54 schreef 6star6lord6 het volgende:
[..]
Dan kies ik wit-rusland. De naam van mijn land is neo-ussr.
* Black Metal is Krieg-land pareert die lachwekkende aanval met gemak.quote:Op zaterdag 8 april 2017 21:03 schreef 6star6lord6 het volgende:
* 6star6lord6 neo-ussr valt black metal ist krieg-land aan
Nee dat gebeurt nietquote:Op zaterdag 8 april 2017 15:27 schreef capuchon_jongen het volgende:
* capuchonland valt nieuw-Gibraltar binnen
Geen idee waar dit idee vandaan komt. Leuke ontspanning, dat wel. Maar als we hier een winnaar in willen zien, dan denk ik inderdaad dat we na bv 1 week de tijd van reageren moeten inkorten naar 10 uur, na 2 weken naar 5 uur, etc etc....quote:Op zaterdag 8 april 2017 22:14 schreef capuchon_jongen het volgende:
Ik vind het wel een leuk spel, mss moeten we dat eens proberen met andere continenten ik denk dat Afrika wel een leuke continent ervoor is
Of het tijdspanne verkorten met 10 uur ofzo
Het kleine leger van Capuchonland verzameld zijn troepen en vallen Lalaland binnen
* capuchonland valt het grote lalaland aan
quote:Op zaterdag 8 april 2017 16:08 schreef Nattekat het volgende:
[..]
* Nattekat de vloot maar omleidt naar Richolandia om verliezen te voorkomen.
Allebei afgeweerdquote:Op zaterdag 8 april 2017 14:25 schreef LelijKnap het volgende:
* Hollandistan valt Repbulic Green-Island aan.
(Mag ik meerdere landen tegelijk aanvallen? Zo ja, dan;
* Hollandistan valt Richolandia aan in een poging zijn landgebied terug te winnen)
LalaLand zet leger klaar om bezetting te voorkomenquote:Op zaterdag 8 april 2017 22:14 schreef capuchon_jongen het volgende:
Ik vind het wel een leuk spel, mss moeten we dat eens proberen met andere continenten ik denk dat Afrika wel een leuke continent ervoor is
Of het tijdspanne verkorten met 10 uur ofzo
Het kleine leger van Capuchonland verzameld zijn troepen en vallen Lalaland binnen
* capuchonland valt het grote lalaland aan
Voorheen deden we dit wel eens in één avondje (nachtjequote:Op zaterdag 8 april 2017 22:14 schreef capuchon_jongen het volgende:
Ik vind het wel een leuk spel, mss moeten we dat eens proberen met andere continenten ik denk dat Afrika wel een leuke continent ervoor is
Of het tijdspanne verkorten met 10 uur ofzo
Het kleine leger van Capuchonland verzameld zijn troepen en vallen Lalaland binnen
* capuchonland valt het grote lalaland aan
Even kijken wat de rest vindt, anders vind ik dat ook primaquote:Op zaterdag 8 april 2017 22:44 schreef Montagui het volgende:
[..]
Geen idee waar dit idee vandaan komt. Leuke ontspanning, dat wel. Maar als we hier een winnaar in willen zien, dan denk ik inderdaad dat we na bv 1 week de tijd van reageren moeten inkorten naar 10 uur, na 2 weken naar 5 uur, etc etc....
Just a thought.
Mag je een aanval ook in een spoiler zetten?quote:Op zaterdag 8 april 2017 23:02 schreef richolio het volgende:
* richolio is bang dat hij een aanval in één van de topics over het hoofd heeft gezien en straks alles wat hij heeft kwijt is
Nu al paranoide.quote:Op zaterdag 8 april 2017 23:02 schreef richolio het volgende:
* richolio is bang dat hij een aanval in één van de topics over het hoofd heeft gezien en straks alles wat hij heeft kwijt is
quote:Op zaterdag 8 april 2017 20:55 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
* Black Metal ist Krieg-land valt Dönerland aan.
* Drizzt stopt Nattekat en stuurt die legers jankend weer naar huis.quote:Op zaterdag 8 april 2017 22:58 schreef Nattekat het volgende:
Goed idee. Rip nachtrust.
* Nattekat approves this message
* Nattekat valt ook gelijk blackmetal ist krieg-land aan om wat te drinken daar
Ik stel voor dat we het inkorten naar 6 of 12 uur ofzo. Niet te kort, niet te lang, gewoon knallenquote:Op zaterdag 8 april 2017 22:57 schreef richolio het volgende:
[..]
Voorheen deden we dit wel eens in één avondje (nachtje), met een tijd van 15 minuten om te veroveren.
Dat kan ook gewoon nog steeds
[..]
Even kijken wat de rest vindt, anders vind ik dat ook prima
Wacht maar....quote:Op zaterdag 8 april 2017 23:20 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
* Drizzt stopt Nattekat en stuurt die legers jankend weer naar huis.
* De troepen van Black Metal ist Krieg-land staan met de armen over elkaar te wachten, grimmige uitdrukking op het gelaat.quote:
* Mijn eigen variant van de Atlantikwall draait de lopen richting de zeemacht van Katland.quote:Op zaterdag 8 april 2017 23:24 schreef Nattekat het volgende:
* De machtige Katlandse marine rustig voor de kust blijft liggen
Not impressedquote:Op zaterdag 8 april 2017 23:25 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
* Mijn eigen variant van de Atlantikwall draait de lopen richting de zeemacht van Katland.
Be gone or be fed to Satan
Je komt er iig NIET in.quote:
* ZwevendToetsenbord Defend!quote:Op zaterdag 8 april 2017 20:40 schreef Nattekat het volgende:
[..]
* Katland heeft de slag verloren, maar de oorlog leeft voort
Ik moet altijd op mijn hoede zijn. Ik moet mijn volk beschermen, ze houden van hun leider.quote:
* Richolandia leidt Nattekat af met Duitsche en Neerlandsche tetten en schopt ze terug naar waar ze vandaan kwamenquote:Op zaterdag 8 april 2017 23:19 schreef Nattekat het volgende:
Even kijken of dit werkt.... * Nattekat valt Richolio nogmaals aan want leger
12 doen anders?quote:Op zaterdag 8 april 2017 23:21 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Ik stel voor dat we het inkorten naar 6 of 12 uur ofzo. Niet te kort, niet te lang, gewoon knallen
quote:Op zaterdag 8 april 2017 23:48 schreef richolio het volgende:
[..]
Ik moet altijd op mijn hoede zijn. Ik moet mijn volk beschermen, ze houden van hun leider.
[..]
* Richolandia leidt Nattekat af met Duitsche en Neerlandsche tetten en schopt ze terug naar waar ze vandaan kwamen
* Graaf Roman van Vampyreland bedankt Prins Dragos voor de heerlijke wijn en vraagt zich af of de mogelijkheid er is om een verbond te sluiten dat verder gaat dan het uitwisselen van bier en wijn, om tegenstand te bieden jegens de groeiende onlusten in het westen en noorden? Uiteraard samen met Koning Willem van Oranjeboomquote:Op zaterdag 8 april 2017 22:42 schreef Montagui het volgende:
Vampyreland ontvangt een buslading wijn ter ondersteuning van de afgeslagen aanval tegen Joegoslavisch-Kurwa-Aambeiland.
De regio rondom Cucuteni-Trypillia blijft verdacht rustig.
In de raad van afgevaardigden beraadt men zich op de toestand in Europa en met name de veelvuldige oorlogsacties in West en Noord Europa.
Prins Dragos brengt een officieel statement van de regering naar buiten: "Jongons, jongons, doe effe normaal, of anders pleurt op,....ja".
Wordt wel een gedoe dan als de kaart steeds aangepast moet wordenquote:
12 klinkt goedquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik ben een man met een onverklaarbare fascinatie voor capuchons. Ze zijn mijn tweede huid—altijd om me heen, altijd vertrouwd. Ik draag ze niet alleen, ik lééf erin. Het voelt magisch als iemand er zachtjes aan trekt, een speels moment vol onverwachte connectie. En als mijn capuchon ergens blijft haken? Pure vreugde! Een klein avontuur in het alledaagse, alsof de wereld me even vasthoudt. Capuchons en ik? Een onafscheidelijk duo
quote:Op zondag 9 april 2017 00:04 schreef capuchon_jongen het volgende:
Kan maar 2 landen aangevallen, niet bij nagedacht.Be gone voordat ik besluit jouw land aan te vallen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Naast gerste en vino nat zijn tetter de tettten toch wel een dingetje.quote:
De troepen van capuchonland, naar schatting zo'n 450 man bereid zich voor om een eventueele aanval van Lalaland te voorkomenquote:Op zondag 9 april 2017 00:06 schreef girlygirl8 het volgende:
[..]
Be gone voordat ik besluit jouw land aan te vallen.
* Nieuw-Gibraltar schiet de boten lekquote:Op zaterdag 8 april 2017 22:58 schreef ZwevendToetsenbord het volgende:
* ZwevendToetsenbord Leger onderweg naar Nieuw-Gibraltar
quote:Op zondag 9 april 2017 00:04 schreef capuchon_jongen het volgende:
Kan maar 2 landen aangevallen, niet bij nagedacht.Gaat niet gebeuren vrienden uit het NoordenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 9 april 2017 00:04 schreef capuchon_jongen het volgende:
Kan maar 2 landen aangevallen, niet bij nagedacht.Gaarne zonder spoiler posten.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]
Ja.quote:Op zondag 9 april 2017 00:47 schreef DeHovenier het volgende:
[..]
Gaarne graatloze garnalen garen met granaten.
quote:Op zondag 9 april 2017 01:15 schreef PartyHard het volgende:
* Nieuw Kekistan stuurt een eenheid van de Kekistaanse geheime dienst om de regering van LalaLand binnen te dringen en te executeren
LalaLand stuurt per direct bewaking rondom de grenzen van het land, girlygirl8 is namelijk niet blij met onuitgenodigd bezoek bij haar burenquote:Op zondag 9 april 2017 00:27 schreef Houtenbeen het volgende:
* Nieuw-Gibraltar verzamelt de troepen rondom de landsgrenzen van Capuchonland en vallen daarna het land binnen.
quote:Op zondag 9 april 2017 01:30 schreef girlygirl8 het volgende:
[..]
LalaLand stuurt per direct bewaking rondom de grenzen van het land, girlygirl8 is namelijk niet blij met onuitgenodigd bezoek bij haar buren
Ze nemen allemaal gezellig hun cyanidepil.quote:Op zondag 9 april 2017 01:25 schreef girlygirl8 het volgende:
[..]![]()
![]()
De vogeltjes van LalaLand hebben girlygirl8 op de hoogte gebracht van de plannen van Nieuw Kekistan. Bij aankomst in het land wordt de Kekistaanse geheime dienst ontmanteld, gearresteerd en er wacht hun een proces af.
Verstopt in hun tanden?quote:Op zondag 9 april 2017 01:35 schreef PartyHard het volgende:
[..]
Ze nemen allemaal gezellig hun cyanidepil.
Beergondië verjaagt het uitschot van BMIKL door heldhaftig te vechten.quote:Op zondag 9 april 2017 01:41 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
* De vuige heerschappen van Black Metal ist Krieg-land vallen onder het slaken van ijselijke kreten Beergondië binnen.
* Hermanusvanurbanus is op tijd wakker en de aanval wordt neergeslagen en tegen gehouden door het leger van de groot Hertog van Urbanissië.quote:
* Hermanusvanurbanus Schrikt wakker uit xijn nachtmerrie en deze blijkt helaas echt waar te zijn. Verzamelt al zijn overige troepen en houdt stand tegen deze verassingsaanval.quote:Op zondag 9 april 2017 01:12 schreef DeHovenier het volgende:
'ns kijken of Urbanussië wakker is. Verrassingsaanvallen lukken altijd
Op naar Bosnië!
De troepen van Katland triomfantelijk door de Portugese straten marcherenquote:Op zaterdag 8 april 2017 15:23 schreef Nattekat het volgende:
* Nattekat de tweede divisie op Blokkaan afstuurt
Opdonderen, mijn landquote:Op zaterdag 8 april 2017 22:06 schreef Houtenbeen het volgende:
* Nieuw-Gibraltar valt Blokkaan binnen
* Nattekat de blokkade opdracht geeft om de diplomaat door te latenquote:Op zondag 9 april 2017 11:55 schreef ZwevendToetsenbord het volgende:
Republic Green-Island voelt zicht bedreigt door het steeds groter wordende buurland LalaLand.
* Republic Green-Island stuurt een topdiplomaat naar Katland om een NAO-(North Atlantic Ocean)-alliantie bespreekbaar te maken met groot leider Nattekat.
Met welk land doe je dat?quote:Op zondag 9 april 2017 12:05 schreef tijnbrein het volgende:
Tijnbrein lijft San Marino en Liechtenstein in.
quote:Op zaterdag 8 april 2017 15:22 schreef Tevik het volgende:
[..]
Byzantium (Griekenland) is gevallen en hoort vanaf heden bij Dönerland
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het onmogelijke is gebeurd: Nieuw-Gibraltar is gevallen door een onopgemerkte aanval door Dönerland
![]()
![]()
Laf in een spoilerquote:Op zondag 9 april 2017 12:35 schreef Tevik het volgende:
[..]Het onmogelijke is gebeurd: Nieuw-Gibraltar is gevallen door een onopgemerkte aanval door Dönerland
![]()
Dit dus. Spoilers zijn sneu in dit topic.quote:
* ikbennieuwopfok 's troepen jagen de amateurs terug de zee in.quote:Op zaterdag 8 april 2017 15:23 schreef Nattekat het volgende:
* Nattekat de tweede divisie op Blokkaan afstuurt
Te laat, je bent al ingelijfd.quote:Op zondag 9 april 2017 12:46 schreef ikbennieuwopfok het volgende:
[..]
* ikbennieuwopfok 's troepen jagen de amateurs terug de zee in.
Tijnistanquote:
Oh, 20 uur.quote:
Lafquote:
Laf jaquote:Op zondag 9 april 2017 12:52 schreef Tevik het volgende:
[..]
Lafplease. Maar als het volgens internationale regels niet mag, dan trekt Dönerland zich netjes terug.
* Nattekat de gevangen leiders gratie verleentquote:Op zondag 9 april 2017 12:51 schreef ikbennieuwopfok het volgende:
[..]
Oh, 20 uur.![]()
* ikbennieuwopfok neemt zijn eigen leven uit schaamte voor zijn tweede cruciale fout in korte tijd.
Die twee landen hebben geen kustlijn, dus kan niet doorgaanquote:
En landen die nog geen leider hebben?quote:Op zondag 9 april 2017 13:32 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Die twee landen hebben geen kustlijn, dus kan niet doorgaanTevens kun je alleen landen aanvallen die al een leider hebben.
edit: tevens moet TS even Malta vervangen door Tijnistan.
Daar mogen we niks mee doenquote:Op zondag 9 april 2017 13:36 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
En landen die nog geen leider hebben?
Maar, maar ik wil ze inlijven in mijn rijk. Ik wil een vrijplaats voor hele rijke mensen creëren om alles te kunnen wat god verboden heeft.quote:
Sja, dat kan dus helaas nietquote:Op zondag 9 april 2017 13:42 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Maar, maar ik wil ze inlijven in mijn rijk. Ik wil een vrijplaats voor hele rijke mensen creëren om alles te kunnen wat god verboden heeft.
* Alan_Bastard komt net met zijn leger uit de zon om de troepen van Black Metal wist Krieg-and terug te drijven de grens over door ze met Nivea factor 20 in de ogen te spuiten!quote:Op zondag 9 april 2017 12:10 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
* Black Metal ist Krieg-land valt AsobijJan nog maar eens binnen.
Wel jammerquote:
quote:Op zondag 9 april 2017 13:46 schreef PartyHard het volgende:
* Nieuw Kekistan valt LalaLand (UK-gedeelte) binnen. Het leger executeert iedere burger die ze onderweg naar Londen zien.
Ga maar weer wegquote:
Oh, werkt dat tegenwoordig zo? Dan is het wellicht handiger om blokken de kleur van de alliantie te geven.quote:Op zondag 9 april 2017 15:00 schreef girlygirl8 het volgende:
Hierbij sluit ik een pact met rich, ons grondgebied vormt nu 1 blok. Dit houdt in dat hij ook namens mij omliggende landen mag veroveren of aanvallen pareren en vice versa.
Gaat Rich ermee akkoord?quote:Op zondag 9 april 2017 15:00 schreef girlygirl8 het volgende:
Hierbij sluit ik een pact met rich, ons grondgebied vormt nu 1 blok. Dit houdt in dat hij ook namens mij omliggende landen mag veroveren of aanvallen pareren en vice versa.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |