Sowieso als eerste Appje zou ik het kort houden.quote:
en dat vind ik zelf echt een enorme afknapper. Laatst iemand mijn nr gegeven, gezegd dat ik druk was die dag en aan het eind van de dag had ik al meerdere berichten verspreid over meerdere momentenquote:Op woensdag 3 mei 2017 11:59 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Ja tuurlijk. Maar maak zelf nogal eens mee dat mannen de ene na de andere app blijven doorsturen ook al reageer ik zelf niet uitgebreid.
Sure, in het begin is het even aftasten maar na een aantal berichten kan je rustig wel wat meer moeite in een berichtje steken no? Wat is het nut van het contact bewust bondig houden? Je zit toch op zo'n site om iemand te leren kennen?quote:Op woensdag 3 mei 2017 12:00 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Sowieso als eerste Appje zou ik het kort houden.
En ik begin zelf zelden.
Gelijk op gaan idd. Dat vat het eigenlijk wel samen. O en dat je elkaar interessant vindt helpt ook wel.quote:Op woensdag 3 mei 2017 12:36 schreef Allures het volgende:
Maar dat is wat ze bedoeld denk ik. Als dat alles is wat je van de ander krijgt moet je zelf niet er aan blijven trekken. En als de ander veel zegt zit je goed. Dat het gelijk op moet gaan
Dit jaquote:Op woensdag 3 mei 2017 12:14 schreef Trashcanman het volgende:
Van die berichten die alleen uit 'ja', 'nee', 'haha' of andere autopiloot woorden bestaan word ik zelf nl niet zo warm.
ik gok dat je 1 van de 10 single mannen daar bent want ik krijg alleen maar vreemdgangersquote:Op woensdag 3 mei 2017 13:11 schreef Trashcanman het volgende:
[..]
Gelijk op gaan idd. Dat vat het eigenlijk wel samen. O en dat je elkaar interessant vindt helpt ook wel.
Ik snap btw niet waar de haat voor paiq op fok vandaan komt, ik tref toch regelmatig leuke vrouwen daar.
Sta ik er iig wel beter opquote:Op woensdag 3 mei 2017 13:23 schreef Allures het volgende:
[..]
ik gok dat je 1 van de 10 single mannen daar bent want ik krijg alleen maar vreemdgangers
Heb jij pom poms-emoticons in je autopilootvocabulaire ja?quote:Op woensdag 3 mei 2017 13:21 schreef weethetevennietmeer het volgende:
[..]
Dit ja![]()
Edit: Dit was ook een autopilot antwoord![]()
![]()
Dat voorwat hoortwat principe zit niet in mij. Een vrouw die dat wel doet past sowieso niet bij mij.quote:Op woensdag 3 mei 2017 09:53 schreef MissButterflyy het volgende:
Alleen lange berichten sturen als zij dat zelf ook doet
Vrouwen zijn super geemancipeerd, behalve als het om praten en betalen gaat (of dankjewel zeggen nadat de man heeft betaald).quote:
Wat is daar nou irritant aan?quote:Op woensdag 3 mei 2017 12:05 schreef Allures het volgende:
[..]
en dat vind ik zelf echt een enorme afknapper. Laatst iemand mijn nr gegeven, gezegd dat ik druk was die dag en aan het eind van de dag had ik al meerdere berichten verspreid over meerdere momenten
Niet sexy
Eerst zeg je dat je het irritant vind als iemand je appt en daarna dat het gelijk op moet gaan....quote:Op woensdag 3 mei 2017 12:36 schreef Allures het volgende:
Maar dat is wat ze bedoeld denk ik. Als dat alles is wat je van de ander krijgt moet je zelf niet er aan blijven trekken. En als de ander veel zegt zit je goed. Dat het gelijk op moet gaan
Die haat komt eruit voort dat Paiq toch velen zitten die vol met drama zitten, althans dat is de rumor. In het echt maakt het geen al uit want Tinder idem.quote:Op woensdag 3 mei 2017 13:11 schreef Trashcanman het volgende:
[..]
Gelijk op gaan idd. Dat vat het eigenlijk wel samen. O en dat je elkaar interessant vindt helpt ook wel.
Ik snap btw niet waar de haat voor paiq op fok vandaan komt, ik tref toch regelmatig leuke vrouwen daar.
Egoisme alertquote:Op woensdag 3 mei 2017 11:59 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Ja tuurlijk. Maar maak zelf nogal eens mee dat mannen de ene na de andere app blijven doorsturen ook al reageer ik zelf niet uitgebreid.
ja en als het niet gelijk op gaat is het irritantquote:Op woensdag 3 mei 2017 13:52 schreef W00fer het volgende:
[..]
Eerst zeg je dat je het irritant vind als iemand je appt en daarna dat het gelijk op moet gaan....
ja die vind ik het fijnstquote:Op woensdag 3 mei 2017 13:29 schreef Trashcanman het volgende:
[..]
Sta ik er iig wel beter op
Is OKC btw niet een betere site voor jou? Grotere pool aan mensen met poly levensstijl, en dat staat er dan ook gewoon netjes bij enzo
Het ruikt een beetje naar dat je zelf ook niet echt veel moeite doet.quote:Op woensdag 3 mei 2017 14:09 schreef Allures het volgende:
[..]
ja en als het niet gelijk op gaat is het irritant
Als in tegen iemand zeg 'ik heb geen tijd en ik spreek je morgen' dan vind ik appjes die maar binnen blijven komen irritant. Vooral als het niet op 1 moment is maar de hele dag door
Serieus, wat is daar lastig aan te snappen
nee klopt. Ik vind niet dat het iets is waar je moeite voor moet doen. Het loopt of het loopt nietquote:Op woensdag 3 mei 2017 15:46 schreef W00fer het volgende:
[..]
Het ruikt een beetje naar dat je zelf ook niet echt veel moeite doet.
Volgens mij kan jij sowieso beter kappen met polydaten, het levert jou meer frustratie dan plezier op lijkt het...quote:Op woensdag 3 mei 2017 15:53 schreef Allures het volgende:
[..]
nee klopt. Ik vind niet dat het iets is waar je moeite voor moet doen. Het loopt of het loopt niet
Ik loop niet te trekken aan dode paarden of zo
Hoe kom je daar nou weer bijquote:Op woensdag 3 mei 2017 15:56 schreef Godshand het volgende:
[..]
Volgens mij kan jij sowieso beter kappen met polydaten, het levert jou meer frustratie dan plezier op lijkt het...
aan een dood paard ga ik iig niet trekken...quote:Op woensdag 3 mei 2017 12:14 schreef Trashcanman het volgende:
Van die berichten die alleen uit 'ja', 'nee', 'haha' of andere autopiloot woorden bestaan word ik zelf nl niet zo warm.
Dat je eerst niet aangaf dat er morgen verder gesproken werd. En zonder inhoud van die meerdere berichten over de dag ga ik geen oordeel vellen. Immers kan hij in de loop van de dag meerdere dingen die hij kwijt wil bedenken en er dan genoegen meenemen dat dat morgen dan komt, anderzijds ken ik ook verhalen van figuren die dan blijven spammen tot ze een ons wegen, juist omdat reactie uitblijft.quote:Op woensdag 3 mei 2017 14:09 schreef Allures het volgende:
[..]
ja en als het niet gelijk op gaat is het irritant
Als in tegen iemand zeg 'ik heb geen tijd en ik spreek je morgen' dan vind ik appjes die maar binnen blijven komen irritant. Vooral als het niet op 1 moment is maar de hele dag door
Serieus, wat is daar lastig aan te snappen
Necrobestialiteit is ook bah.quote:Op woensdag 3 mei 2017 16:34 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
aan een dood paard ga ik iig niet trekken...
Ik had het duidelijk aangegeven zelfs met een schatting van hoe laat, ook met een 'don't call us we'll call you' en het was alleen maar van het niveau 'haha kijk deze schattige kat' en 'ik heb net een lekker broodje op'quote:Op woensdag 3 mei 2017 16:37 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Dat je eerst niet aangaf dat er morgen verder gesproken werd. En zonder inhoud van die meerdere berichten over de dag ga ik geen oordeel vellen. Immers kan hij in de loop van de dag meerdere dingen die hij kwijt wil bedenken en er dan genoegen meenemen dat dat morgen dan komt, anderzijds ken ik ook verhalen van figuren die dan blijven spammen tot ze een ons wegen, juist omdat reactie uitblijft.
Iets met lerend vermogen van die figuren ook.
Toch niks mis mee, wil dat zelf ook altijd. Ik doe zelf namelijk aan online dating met als doel een relatie te vinden, als de tegenpartij andere intenties heeft dan weet ik dat liever gelijk op dag 1 van het appen dan pas een maand en een handvol dates later. Anders besteed ik kostbare tijd en moeite aan iemand met de gedachte dat er meer in zit terwijl het voor die persoon niet veel meer dan een scharreltje bleek.quote:Op woensdag 3 mei 2017 17:07 schreef Maria2.0 het volgende:
Ik wil eigenlijk van tevoren al weten of iemand me als potentieel relatiemateriaal ziet of als scharrel. Beetje autistische inslag geloof ik.
Maar jij bent een man? Dan is het denk ik wel wat makkelijker om te peilen.quote:Op woensdag 3 mei 2017 17:11 schreef GlenSpey het volgende:
[..]
Toch niks mis mee, wil dat zelf ook altijd. Ik doe zelf namelijk aan online dating met als doel een relatie te vinden, als de tegenpartij andere intenties heeft dan weet ik dat liever gelijk op dag 1 van het appen dan pas een maand en een handvol dates later. Anders besteed ik kostbare tijd en moeite aan iemand met de gedachte dat er meer in zit terwijl het voor die persoon niet veel meer dan een scharreltje bleek.
Is zeker zo, maar dat maakt het ook lastig.quote:Op woensdag 3 mei 2017 17:13 schreef Allures het volgende:
Maar dat kun je toch pas weten als je iemand leert kennen
Iemand kan op bijv paiq zitten en een serieuze relatie willen. Maar als hij/zij jou ontmoet er achter komen dat jij die serieuze partner niet bent, maar wel leuk voor een scharrel of zo
Andersom kan ook. Dat iemand je ontmoet en denkt wow dit is zo veel meer dan ik dacht/gehoopt had
In welke leeftijdsvijver vis je?quote:Op woensdag 3 mei 2017 17:15 schreef Maria2.0 het volgende:
[..]
Is zeker zo, maar dat maakt het ook lastig.
Ik hoop in elk geval dat meneer 2 mij enorm ziet zitten
quote:Op woensdag 3 mei 2017 17:30 schreef weethetevennietmeer het volgende:
Ja hoor, ik tref er ook weer een. Leuk chatten, zodra het woord afspreken of daten valt dan rent ze al weg: "heb geen vertrouwen meer in mannen, bla die bla".
Daarom ben je ook opzoek naar iemand in de buurt om te leren kennen.. Ik begrijp het niet, zal vast aan mij liggen.
Komt iig over als een smoes bij mij. Ga geen weken chatten om vervolgens aan de wilgen gehangen te worden door haar. Jammer, want ik vond haar interessant..
Dit dus, al vind ik het erg grappig dit van jou te lezen aangezien jij juist vaak hier betoogde alleen een kans te geven als jij er werkelijk iets in zag...quote:Op woensdag 3 mei 2017 17:13 schreef Allures het volgende:
Maar dat kun je toch pas weten als je iemand leert kennen
Iemand kan op bijv paiq zitten en een serieuze relatie willen. Maar als hij/zij jou ontmoet er achter komen dat jij die serieuze partner niet bent, maar wel leuk voor een scharrel of zo
Andersom kan ook. Dat iemand je ontmoet en denkt wow dit is zo veel meer dan ik dacht/gehoopt had
Ging het bij DancingPhoebe niet ongeveer zo? En die gaat nu samenwonen
Nah opzich kan het wel werken. Voordat ik met mijn huidige Tinderreeks begon had ik vier keer eerder iemand via een datingsite ontmoet en daar uiteindelijk drie relaties aan overgehouden. Wel verspreid over een periode van bijna 10 jaarquote:Op woensdag 3 mei 2017 17:43 schreef S95Sedan het volgende:
Maargoed uiteindelijk zijn dating websites en apps toch gewoon tijdsverspilling, voor die 0,05% die erop zit die wel serieus is.
Helemaal als ik wel eens de verhalen lees die hier voorbij komen.
Ja, ok, dan zou ik ook snel klaar zijn. Ik verstuur met mijn lief ook memes heen en weer en andere ongein, maar we zijn ook wel voorbij die kennismakingsfase heen...quote:Op woensdag 3 mei 2017 16:40 schreef Allures het volgende:
[..]
Ik had het duidelijk aangegeven zelfs met een schatting van hoe laat, ook met een 'don't call us we'll call you' en het was alleen maar van het niveau 'haha kijk deze schattige kat' en 'ik heb net een lekker broodje op'
Nou waardeer ik een schattige kat normaal enorm, maar niet op deze manier
Nah, dat onbevlekte is al even voorbijquote:Op woensdag 3 mei 2017 17:31 schreef Godshand het volgende:
[..]
In welke leeftijdsvijver vis je?
Het scheelt nogal of je een leve de lol type van 25 hebt of een 35+er (kan ook leve de lol zijn, maar vaak toch minder).
Maar Halleluja, Maria op datingtoer. Dat ik dit nog mag meemaken. Je gaat dit keer niet voor de onbevlekte ontvangnis he?
ja maar ik zoek geen relatie en zoals ik al zei ik hoef niet zo nodigquote:Op woensdag 3 mei 2017 17:35 schreef yats het volgende:
[..]
Dit dus, al vind ik het erg grappig dit van jou te lezen aangezien jij juist vaak hier betoogde alleen een kans te geven als jij er werkelijk iets in zag...
Hoezo gek, vind je jezelf niet leuk ofzo?quote:Op woensdag 3 mei 2017 18:43 schreef Maria2.0 het volgende:
[..]
Nah, dat onbevlekte is al even voorbij![]()
Ik vis in de 28-36 vijver ongeveer. Hoewel leeftijd me ook niet zo gek veel zegt hoor, diverse relaties met diverse leeftijdsverschillen gehad, van 11 jaar ouder tot 7 jaar jonger.
Ik vermaak me er overigens wel mee. Spreek alleen af met mannen die echt bij me lijken te passen. Dan is het risico dat je ze leuk gaat vinden ook wel weer groter, maar er zal er vast op den duur eentje zo gek zijn te blijven plakken
Matter of speech. Ik vind mezelf prima, ik ben niet lelijk en ik ben een intelligent en vrolijk ding, maar ik ben ook wel ietwat apart. Dus misschien moet iemand ook wel een beetje gek zijn.quote:Op woensdag 3 mei 2017 19:40 schreef Trashcanman het volgende:
[..]
Hoezo gek, vind je jezelf niet leuk ofzo?
Apart ja? Ben wel benieuwd op hoe zo'n manier.quote:Op woensdag 3 mei 2017 19:42 schreef Maria2.0 het volgende:
[..]
Matter of speech. Ik vind mezelf prima, ik ben niet lelijk en ik ben een intelligent en vrolijk ding, maar ik ben ook wel ietwat apart. Dus misschien moet iemand ook wel een beetje gek zijn.
Ik hou wel van een beetje gek
En mannen dan? Die doen wel moeite voor jou...quote:Op woensdag 3 mei 2017 15:53 schreef Allures het volgende:
[..]
nee klopt. Ik vind niet dat het iets is waar je moeite voor moet doen. Het loopt of het loopt niet
Ik loop niet te trekken aan dode paarden of zo
-Als het niet hoeft van jou geef je iemand dus valse hoopquote:Op woensdag 3 mei 2017 15:58 schreef Allures het volgende:
[..]
Hoe kom je daar nou weer bij
Volgens mij loop ik alleen tegen dezelfde frustraties aan als alle vrouwen hier: vreemde berichtjes en vreemdgaande mannen
Maar dat hoort er gewoon bij als je als vrouw een profiel ergens hebt (zelfs op fok)
En verder hoef ik niet perse elk weekend een date of zo, dus ik ga inderdaad niet investeren in iemand die me maar meh lijkt of iemand die mij op mijn zenuwen werkt door 4x per dag te appen als ik zeg dat ik er die dag niet ben
Ik ben dat ook niemand verplicht of zoMaar ik kan geen enkele vrouw indenken die na dat soort gedrag denkt 'hij wil zo graag, hij is het vast helemaal
'
juist dat hele 'als het leuk is, is het leuk maar het hoeft niet' vind ik zelf een heel relaxte houding en sowieso volgens mij de enige manier waarop je gaat slagen
Al die druk die ik mensen hier zie leggen op chatten en zo. Blegh
Dat maakt niet dat ik ze iets verplicht ben? dat vind ik echt een rare en ook een beetje een creepy insteekquote:Op woensdag 3 mei 2017 21:14 schreef W00fer het volgende:
[..]
En mannen dan? Die doen wel moeite voor jou...
Hoezo valse hoop? Dat ik op tinder zit en een gesprek met iemand heb maakt mij inderdaad tot niets verplicht. Waarom kots je daar van? Wat is er zo lastig aan of wat valt je zwaar?quote:Op woensdag 3 mei 2017 21:15 schreef W00fer het volgende:
[..]
-Als het niet hoeft van jou geef je iemand dus valse hoop
-Ik kots echt van dat vrouwen roepen "ik ben niks verplicht"
-Alsof vrouwen niet vreemdgaan
-Elk weekend een date klinkt heel verwend
Dat als als daar heeft een man geen kloot aan. Dan hou je hem alleen maar aan het lijntje.quote:Op woensdag 3 mei 2017 21:16 schreef Allures het volgende:
[..]
Dat maakt niet dat ik ze iets verplicht ben? dat vind ik echt een rare en ook een beetje een creepy insteek
Als iemand mij leuk vind en daar moeite voor wil doen dan is dat zijn keus. Als ik die persoon dan ook leuk vind dan komt er misschien iets leuks uit
Maar als ik die ander niet leuk vind dan niet. Daar moet ie dan maar mee dealen hoor
Wie hou ik precies wanneer aan het lijntje? Volgens mij ben je een beetje je eigen negatieve ervaringen aan het projecteren...quote:Op woensdag 3 mei 2017 21:19 schreef W00fer het volgende:
[..]
Dat als als daar heeft een man geen kloot aan. Dan hou je hem alleen maar aan het lijntje.
Vaak is het zo dat de vrouw vijnst dat ze de man leuk vind en hem dan weggooit als een prop papier. Ik durf te wedden als we de zaken omdraaien en "Allures moet er maar mee dealen hoor" dat je tranen met tuiten huilt.
Klinkt alsof je even een pauze wat daten betreft moet inlassen.quote:Op woensdag 3 mei 2017 21:19 schreef W00fer het volgende:
[..]
Dat als als daar heeft een man geen kloot aan. Dan hou je hem alleen maar aan het lijntje.
Vaak is het zo dat de vrouw vijnst dat ze de man leuk vind en hem dan weggooit als een prop papier. Ik durf te wedden als we de zaken omdraaien en "Allures moet er maar mee dealen hoor" dat je tranen met tuiten huilt.
Ik kots ervan omdat veel vrouwen geen moeite meer doen. Het komt ze allemaal aanwaaien en veinzen dus interesse terwijl je van de een op de andere dag weggeflikkerd wordt met "geen klik" terwijl dat totaal niet onderbouwd is. Zeg dan of je iemand lelijk vind.
Al helemaal erg is de types die wel de ballen hebben om je op alles te bekritiseren maar niet de ballen hebben om het face to face te zeggen. 99/100 vrouwen exit de dateseries via een stom appje.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |