quote:Op dinsdag 16 mei 2017 11:18 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]spinal tap
al ben ik meer van de "gimme some money" periode
hehe gmtaquote:
Had je bier bij me gehaald?quote:
Thuis.quote:Op zaterdag 27 mei 2017 00:58 schreef ErwinDikkie het volgende:
[..]
Had je bier bij me gehaald?
Ik stond te tappen bij de bar achter in de zaal.
Monster magnet ging lekker Door
Allebei worden aan alle kanten bejubeld, maar ik vind ze beide gewoon 'wel ok' eerlijk gezegdquote:Op vrijdag 9 juni 2017 10:45 schreef Ringel-S het volgende:
Die Elder is echt heel goed. Ik kende de band wel van naam, maar eigenlijk nooit geluisterd.
Waar ik overigens ook heb liggen slapen en mij nu voor schaam: The Devil's Blood. Wat een toffe band is dat zeg!
Oeh. Hou ik als optie aan, al is mijn agenda al weer veel te vol...quote:Op maandag 12 juni 2017 15:54 schreef Dagoduck het volgende:
27 juli Elder in Nijmegen, tweeënhalf uur rijden
Denk dat dat voor mij ook geldt voor deze. Agenda te vol portemonnee te leeg.quote:Op maandag 12 juni 2017 16:50 schreef Trashcanman het volgende:
al is mijn agenda al weer veel te vol
Ik zit dan in België te kamperenquote:Op maandag 12 juni 2017 16:50 schreef Trashcanman het volgende:
[..]
Oeh. Hou ik als optie aan, al is mijn agenda al weer veel te vol...
BB, Gehenna?
Tuurlijk Bert, maar volgens mij wilde je deze pluggen http://firedownbelow.bandcamp.comquote:Op woensdag 14 juni 2017 16:03 schreef Thunderfingers het volgende:
Stonervrienden! Mag ik hier schaamteloos mijn band even in de kijker zetten?
www.facebook.com/firedownbelow
www.bandcamp.com/firedownbelow
Ja, daar stond ik vooraan met mijn vaderquote:Op woensdag 14 juni 2017 16:03 schreef Thunderfingers het volgende:
p.p.s. Ik zag dat het hierboven over Stonerfall in Alkmaar ging. Daar waren wij dus ook, wij speelden in de kleine zaal net voor Monster Magnet in de grote zaal aan de slag ging :-)
Whoops! Fixed, bedankt. En bedankt! :-)quote:Op woensdag 14 juni 2017 16:12 schreef Gehenna het volgende:
[..]
Tuurlijk Bert, maar volgens mij wilde je deze pluggen http://firedownbelow.bandcamp.com
Klinkt trouwens erg vet (zo op het eerste gehoor)
Haha, cool!quote:Op woensdag 14 juni 2017 16:22 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Ja, daar stond ik vooraan met mijn vader![]()
"Is it really written in the stars, who I will beeee?" [ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ik ga zo even luisteren, ben je hier puur voor het promoten of blijf je voor de gezelligheid nog even plakken?quote:Op woensdag 14 juni 2017 16:03 schreef Thunderfingers het volgende:
Stonervrienden! Mag ik hier schaamteloos mijn band even in de kijker zetten?
www.facebook.com/firedownbelow
www.firedownbelow.bandcamp.com/
Fire Down Below dus, een stonerrockband uit Vlaanderen. Muziek voor fans van Kyuss, Truckfighters, oude Soundgarden maar ook Tool, Elder ...
p.s. Volgende week vrijdag, 23 juni, wordt ons album (her)uitgebracht op cd en vinyl door het Amerikaanse label Ripple Music. Verkrijgbaar via Amazon, Bol.com, Fnac ... maar ook in de betere platenzaak en natuurlijk ook bij ons en op shows, zoals bijvoorbeeld Roadkill Festival op 5 augustus ... ;-)
p.p.s. Ik zag dat het hierboven over Stonerfall in Alkmaar ging. Daar waren wij dus ook, wij speelden in de kleine zaal net voor Monster Magnet in de grote zaal aan de slag ging :-)
Ik blijf wel even hangen denk ik, weinig Nederlandstalige fora die het over deze soort muziek hebben.quote:Op woensdag 14 juni 2017 18:21 schreef Trashcanman het volgende:
[..]
Ik ga zo even luisteren, ben je hier puur voor het promoten of blijf je voor de gezelligheid nog even plakken?
O en gezien je usernaam: ben jij de bassist of gewoon populair bij vrouwen?
'Of gewoon'.. bij bassisten spreekt het al voor zich dat ze het goed bij de vrouwen doenquote:Op woensdag 14 juni 2017 18:33 schreef Thunderfingers het volgende:
[..]
Ik blijf wel even hangen denk ik, weinig Nederlandstalige fora die het over deze soort muziek hebben.
Enneuh, waarom zou dat of/of moeten zijn? ;-)
Amen, brother!quote:Op woensdag 14 juni 2017 18:35 schreef Trashcanman het volgende:
[..]
'Of gewoon'.. bij bassisten spreekt het al voor zich dat ze het goed bij de vrouwen doen
GMM \M/quote:
Wanneer dat zo uitkomt?quote:Op donderdag 15 juni 2017 20:17 schreef Trashcanman het volgende:
[..]
Ja wanneer gaan wij eens bieren?
Zo is Metallica nog wel te doen ...quote:
Ja, maar Boxxed en Wilde zijn wel echt green houses zeg. Pas het tweede festival met die zalen ipv Custard Factory. Het gratis water was hard nodigquote:Op woensdag 21 juni 2017 07:49 schreef bartrid het volgende:
SupersonicPrima festival, vaak geweest. Gelukkig is het weer in juni, toen het in in october was, was het erg koud....En Rocket Recordings zitten lekkere bandjes op
Ja ik vond the Custard Factory een geweldige locatie, Boxxed en Wilde stukken minder. De library was helemaal primaquote:Op woensdag 21 juni 2017 09:10 schreef Jabberwocky het volgende:
[..]
Ja, maar Boxxed en Wilde zijn wel echt green houses zeg. Pas het tweede festival met die zalen ipv Custard Factory. Het gratis water was hard nodig
Vet!quote:Op woensdag 21 juni 2017 10:05 schreef Bosbeetle het volgende:
Trouwens the obsessed gaat ook komen met een nieuwe plaatLijkt me een vrij duidelijke candidaat voor een roadburn optreden!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |