1pm volgens http://miamiopen.com/, dus dat is volgens mij 19:00 onze tijd.quote:Op zaterdag 1 april 2017 20:46 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
Op tennis Temple app staat 1 uur 's nachts, vandaar. Hopelijk is het gewoon 7 uur 's avonds, of voor mijn part 9 uur
19.00 Nederlandse tijd ja, wel opvallend dat ze al zo vroeg beginnen eigenlijk, was bij Indian Wells ook al zo (al was het toen waarschijnlijk ook om het voor de Europeanen wat makkelijker te maken)quote:Op zaterdag 1 april 2017 22:32 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
1pm volgens http://miamiopen.com/, dus dat is volgens mij 19:00 onze tijd.
Klopt. En er gaat geen partij aan vooraf. Dus als het droog is, beginnen ze gewoon om 19.00 u. NL tijd.quote:Op zaterdag 1 april 2017 22:32 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
1pm volgens http://miamiopen.com/, dus dat is volgens mij 19:00 onze tijd.
Federer is de laatste twee rondes door het oog van de naald gekropen, ik kan me voorstellen dat dat meespeelt.quote:Op zondag 2 april 2017 10:41 schreef Federer-fan het volgende:
Ik vind de odds erg dicht bij elkaar liggen: Federer 1.75, Nadal 2.2. Had eerder verwacht Federer 1.4, Nadal 2.8 - of nog verder uit elkaar.
Ja, dat is zo. Ik gung het ze beiden, Nadal iets meer, want voor hem is het wat broodnodiger dan voor Federer lijkt me. Maar ik hoop in elk geval dat ze allebei goed spelen en dat Nadal die ballen weer eens wat dieper slaat.quote:Op zondag 2 april 2017 12:20 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
Federer is de laatste twee rondes door het oog van de naald gekropen, ik kan me voorstellen dat dat meespeelt.
gaat Nadal Federer slopen vanavond?quote:
Van mij mag het een mooie driesetter worden. Ik zou willen dat ze beide zouden winnen. Maakt me weinig uit. Zolang Nadal RG wint, is 2017 voor mij al geslaagd als tennisjaar. Als was het dat eigenlijk al toen Federer de AO won.quote:Op zondag 2 april 2017 14:34 schreef Anonymousz het volgende:
[..]
gaat Nadal Federer slopen vanavond?
quote:Op zondag 2 april 2017 14:34 schreef Anonymousz het volgende:
[..]
gaat Nadal Federer slopen vanavond?
Op basis van 1 Ao-wedstrijd?quote:Op zondag 2 april 2017 10:41 schreef Federer-fan het volgende:
Ik vind de odds erg dicht bij elkaar liggen: Federer 1.75, Nadal 2.2. Had eerder verwacht Federer 1.4, Nadal 2.8 - of nog verder uit elkaar.
En die in Indian Wells.quote:
quote:Op zondag 2 april 2017 18:55 schreef Federer-fan het volgende:
Over tien minuten dus Federer-Nadal # MCMXXXVIII (37 dus - weet niet of het Latijn klopt).
quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |