Is maar 14 uur rijden voor een leuke plek.quote:Op zaterdag 1 april 2017 12:06 schreef 99.999 het volgende:
Scandi leeg is iets te ver voor een weekendje
Dit veertig minutenquote:Op zaterdag 1 april 2017 12:07 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Is maar 14 uur rijden voor een leuke plek.
Snap het, maar zoals gezegd, dan sla ik even over. Ga liever twee weken door het bos/rivieren/etc langs dan een weekendje in een tentje zitten.quote:
Bekijk het vorige deel anders even.quote:Op zaterdag 1 april 2017 12:31 schreef Pokkelmans het volgende:
Is Kaas- nog gesignaleerd na zijn trip, of is hij eerst even zijn visioenen neerpennen in een economisch paper?
Hé Riazop.quote:Op zaterdag 1 april 2017 12:29 schreef Euribob het volgende:
Nog een mooi Rotterdams exportproductje trouwens. En dat met een minieme uitstoot aan CO2.
Hij gaat de Nobelprijs winnen, als im het zo lees.quote:Op zaterdag 1 april 2017 12:31 schreef Pokkelmans het volgende:
Is Kaas- nog gesignaleerd na zijn trip, of is hij eerst even zijn visioenen neerpennen in een economisch paper?
quote:
quote:Op zaterdag 1 april 2017 12:34 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Hij gaat de Nobelprijs winnen, als im het zo lees.
Trip reports achteraf schrijf is stom, je weet toch de heflt niet meer.quote:Op zaterdag 1 april 2017 12:34 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Hij gaat de Nobelprijs winnen, als im het zo lees.
quote:Op zaterdag 1 april 2017 11:54 schreef Kaas- het volgende:
Gisteravond deed ik met vier hele goede vrienden voor het eerst ooit truffels, in een bungalow op Schiermonnikoog. Het was echt fucking extreem.
We hadden de gordijnen dicht gedaan en overal bedden neergelegd en rare lichtjes opgehangen en zo en een lange perfecte muziekplaylist opgezet. Dat spul begon al zeer snel te werken en ik was compleet verbaasd dat die hallucinaties dus echt bestaat en levensecht zijn: de boeken dansten met elkaar, de muren en alle meubels bewogen en de kleuren kwamen in wolken overal vanaf om met elkaar te vermengen, een vriend van me veranderde in mijn ogen in een leeuw en toen ik maar even liggen.
Eenmaal met ogen dicht ging ik echt beyond. Ik ben com-pleeeeet uit mezelf gestegen. Ik wist niet meer dat ik bestond. Ik zag, hoorde en voelde de meest bizarre dingen die ik nooit zal kunnen beschrijven en was in een totaal ander universum. Als iemand me ineens ging masseren of tegen me ging praten kon ik dat wel voelen of horen, maar ik kon het niet definiëren want ik wist niet waar het vandaan kwam of waar of wat ik was. Het was totaal niet aards meer en het was gewoon alsof de tijd opgehouden was en de wereld niet meer bestond.
Eerst vond ik dat prachtig, maar toen ging ik plotseling aardig bad, werd het me te veel en probeerde ik omhoog te komen. Ik vroeg of iemand me wat suiker wilde geven om het iets minder heftig te maken. Iemand kwam toen met suikerwater maar ik wist niet meer hoe ik moest eten of drinken. Ik hoorde wel z'n stem en had dus door dat die vriend 'ergens' was. Toen ik toch begon te drinken voelde dat als een heel uur en ik dacht dat het water mij opdronk. Ik kon niks.
Toen werd ik best wel bang en ging ik erbij liggen. Een andere hele goede vriend lag ernaast een beetje te trippen en hield m'n hand vast en een andere vriend ook en zeiden wel positieve dingen als 'we maken samen deze reis, ga mee met onze chill reis want alles is goed' en zo.
Maar ik was in een compleet ander universum en ik was fucking bang dat ik erin vast zat en nooit meer in de normale wereld zou kunnen komen. Ik hoorde soms hun stemmen wel, maar dat was meer als een soort stem van god terwijl het enige wat ik zag het best te omschrijven valt als wanneer je in zo'n kijkbuis kijkt met figuurtjes en alles ver-8-voudigd ziet. Toen hebben ze me wel echt soort moeten redden en alleen dankzij die goede vrienden heb ik dat overleefd voor m'n gevoel. Vond dat misschien wel het ergste moment uit m'n hele leven, zo vreselijk.
Toen kwam er opeens een omslagpunt. Er kwam een heel vrolijk liefje en iemand maakte een grapje die ik supergrappig vond en die vriend hield nog steeds m'n hand vast en hoewel het nog steeds totaaaaal overweldigend was had ik er opeens vertrouwen in dat het wel goed zou komen. Toen kon ik voor het eerst in weken (gevoelsmatig) m'n ogen openkrijgen en gingen we echt met z'n vijven gezamenlijk trippen en lachen en werd het fucking leuk.
Iedereen kroop overal. Mensen speelden met elkaars vingers. Alles zag eruit als een Disney-film. M'n armen vergroeiden volledig met de bank en dan werd een vriend ineens een hagedis etc etc etc.
Toen kwam er een fase dat iedereen plotseling van liggen met elkaar naar actief ging en we allemaal op ontdekkingstocht door de kamer gingen. Het was echt overweldigend. Al die prikkels. Elke seconde kwam er een nieuwe gedachte in m'n hoofd op en dat deed ik dan direct. In die kamer was iedereen elke seconde met een nieuw grootschalig project bezig.
Waar andere mensen gaan denken werd het voor mij een ontdekking van de zintuigen. Zien, horen, ruiken, voelen, alles vermengde en was zooo absurd. Je rook kleuren, zag muziek etc etc. De angst was er wel nog een beetje; toen ik naar wc moest vroeg ik een vriend om op de gang te zitten omdat ik bang was de weg niet terug te vinden. Elke keer als je een kamer uit ging was je totaal verbaasd over waar alle andere ruimtes bleken te zijn.
Toen gingen we ineens naar buiten. Een ontdekkingstocht waarbij alles zo bijzonder is als toen je kind was. Ik had een kussentje meegenomen 'om me te beschermen' tegen het donker. Een hoekje omkijken was zoooo spannend en leuk. Van een raam van ons kwam licht en dat was voor een vriend reden om aan het raam te likken. Toen sprong ik ineens met al m'n kleding aan onder de douche, want dat leek een geweldig idee. We gingen daarna in de keuken samen onze wanden wassen want dat heel leuk.
Eten was ook ge-wel-DIG. Een complete ontdekkingstocht. Een enkel klein snoepje gaf je totale aandacht en deed je gevoelsmatig uuuuren over.
Gaan nu een strandwandeling maken, dus moet stoppen met typen. Maar er gebeurden nog zoveel ex-treem bizarre dingen die zo leuk en zo geweldig waren. Maar het was zo levensecht allemaal. Onvoorstelbaar.
Maar samengevat. Ik weet niet of ik het ooit weer zal durven. Toen het eenmaal chill was werd het geweldig en werd het de meest bijzondere avond van m'n hele leven. Maar daarvoor had ik ook het meest verschrikkelijke moment van m'n leven en gevoelsmatig duurde dat extreem lang (was waarschijnlijk in werkelijkheid maar een half uurtje) en ik was echt bang dat het nooit meer normaal zou worden. Ik ontsteeg alles, wist niet meer dat ik of de wereld bestond en kon ook niet meer rationeel bedenken dat het niet echt was. Als ik het ooit weer doe, dan met maximaal een halve portie (had nu bijna 20 gram).
Maar wat een avond.
Jezus, wat voor spul heb je genomen en hoeveel? Klinkt alsof je wel heel hard bent gegaan hoor. Goed dat je weer terug op aarde bent.quote:Op zaterdag 1 april 2017 12:42 schreef Kaas- het volgende:
Jawel, ik weet nu plotseling alles weer.
Hier staat dat verslag Pokkel. http://forum.fok.nl/topic/2216342/5/25#p169922681
[..]
quote:Op zaterdag 1 april 2017 12:42 schreef Kaas- het volgende:
Jawel, ik weet nu plotseling alles weer.
Hier staat dat verslag Pokkel. http://forum.fok.nl/topic/2216342/5/25#p169922681
[..]
Zal dan wel vers zijn geweest?quote:Op zaterdag 1 april 2017 12:49 schreef Friek_ het volgende:
Lees nu dat je 20 gram op had.Kerel, op minder dan de helft was je al hard genoeg gegaan.
Geen idee, maar de porties gaan meestal per 15 gram. Dat compleet nemen zorgt al voor een trip van heb ik jou daar.quote:Op zaterdag 1 april 2017 12:51 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
[..]
Zal dan wel vers zijn geweest?
Wat 'n kerel.quote:Op zaterdag 1 april 2017 12:55 schreef Ryon het volgende:
Door die reactie van Japie in dat topic spuugde ik mijn koffie uit van het lachen. Nice.
Zonde van de koffo.quote:Op zaterdag 1 april 2017 12:55 schreef Ryon het volgende:
Door die reactie van Japie in dat topic spuugde ik mijn koffie uit van het lachen. Nice.
Tis toch wel erg dat jij (jullie) zo enorm ver afstaan van de realiteit. Gelukkig zijn er niet zo heel veel zoals jullie. Ik waan me soms echt in een dierentuin hier.quote:Op zaterdag 1 april 2017 12:55 schreef Ryon het volgende:
Door die reactie van Japie in dat topic spuugde ik mijn koffie uit van het lachen. Nice.
Dat klinkt als Kaas- in een trip.quote:Op zaterdag 1 april 2017 13:03 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Tis toch wel erg dat jij (jullie) zo enorm ver afstaan van de realiteit. Gelukkig zijn er niet zo heel veel zoals jullie. Ik waan me soms echt in een dierentuin hier.
Zit jij nu ook al aan de paddo's?quote:Op zaterdag 1 april 2017 13:03 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Tis toch wel erg dat jij (jullie) zo enorm ver afstaan van de realiteit. Gelukkig zijn er niet zo heel veel zoals jullie. Ik waan me soms echt in een dierentuin hier.
Effe handje vol hallucinogenen achterover slaan voor ik dit ga lezen. Wellicht dat ik het dan begrijp.quote:Op zaterdag 1 april 2017 13:03 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Tis toch wel erg dat jij (jullie) zo enorm ver afstaan van de realiteit. Gelukkig zijn er niet zo heel veel zoals jullie. Ik waan me soms echt in een dierentuin hier.
Het zijn waarschijnlijk de woorden "andere dimensie" waarom je moest lachen maar dat deze dingen bestaan zijn in de Quantum Fysica bijna feiten. Dus dat je zo enorm gebrainwashed bent dat je bij dit soort woorden moet lachen is best wel eng.
http://nos.nl/artikel/216(...)ekening-decreet.htmlquote:Een opmerkelijke situatie in het Witte Huis: Donald Trump liet de pers opdraven voor het tekenen van een decreet, maar hij vergat vervolgens het decreet ook daadwerkelijk te tekenen.
Kritische vragen hè.quote:Op zaterdag 1 april 2017 13:07 schreef Friek_ het volgende:
[..]
http://nos.nl/artikel/216(...)ekening-decreet.html
De link tussen paddo's en quantum fysica ontgaat mij even. Maar ik sta dan ook ver af van de realiteit.quote:Op zaterdag 1 april 2017 13:03 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Tis toch wel erg dat jij (jullie) zo enorm ver afstaan van de realiteit. Gelukkig zijn er niet zo heel veel zoals jullie. Ik waan me soms echt in een dierentuin hier.
Het zijn waarschijnlijk de woorden "andere dimensie" waarom je moest lachen maar dat deze dingen bestaan zijn in de Quantum Fysica bijna feiten. Dus dat je zo enorm gebrainwashed bent dat je bij dit soort woorden moet lachen is best wel eng.
Zal wel ongeveer zo "gelinked" zijn:quote:Op zaterdag 1 april 2017 13:18 schreef Ryon het volgende:
[..]
De link tussen paddo's en quantum fysica ontgaat mij even. Maar ik sta dan ook ver af van de realiteit.
Tja er ontgaat je wel meer. Neemt niet weg dat je wel af en toe grappig bent met je memes.quote:Op zaterdag 1 april 2017 13:18 schreef Ryon het volgende:
[..]
De link tussen paddo's en quantum fysica ontgaat mij even. Maar ik sta dan ook ver af van de realiteit.
Dat is niet Deepak die ons dat geleerd heeft maar de inzichten verkregen uit de Quantum Fysica. Bv Double Slit experiment.quote:Op zaterdag 1 april 2017 13:23 schreef ExtraWaskracht het volgende:
[..]
Zal wel ongeveer zo "gelinked" zijn:
[ afbeelding ]
Ik ben blij dat jij ons eindelijk kan verlossen en antwoord kan geven op de grote vragen omtrent de interpretatie van de kwantummechanica. Toch een probleem dat al sinds de introductie van de kwantumfysica speelt.quote:Op zaterdag 1 april 2017 13:33 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Dat is niet Deepak die ons dat geleerd heeft maar de inzichten verkregen uit de Quantum Fysica. Bv Double Slit experiment.
Nee hoor. Gewoon autodidact. Internet, boeken en gezond verstand is alles wat je nodig hebt. Bereik je veel meer mee dan ons huidige onderwijsstelsel.quote:Op zaterdag 1 april 2017 13:52 schreef Ryon het volgende:
Japie met zijn afkeer van academische titels blijkt gewoon gepromoveerd theoretisch natuurkundige te zijn. #plottwist
Waarvan akte.quote:Op zaterdag 1 april 2017 13:57 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Nee hoor. Gewoon autodidact. Internet, boeken en gezond verstand is alles wat je nodig hebt. Bereik je veel meer mee dan ons huidige onderwijsstelsel.
Is dat zo? Er zijn toch wel een aantal dingen vrij duidelijk geworden door deze tak van wetenschap. Ten eerste de rol van de observer is zo belangrijk dat deeltjes zich anders gedragen bij het hebben van wel of geen observer. Dit feit alleen al is magisch. Dat gaat in tegen alles wat mensen geloven die denken dat onze wereld alleen uit een materiele wereld bestaat. En verder natuurlijk het bestaan van andere werelden of andere dimensies.quote:Op zaterdag 1 april 2017 13:56 schreef Viltje het volgende:
[..]
Ik ben blij dat jij ons eindelijk kan verlossen en antwoord kan geven op de grote vragen omtrent de interpretatie van de kwantummechanica. Toch een probleem dat al sinds de introductie van de kwantumfysica speelt.
Hij heeft een theoretisch diploma in natuurkunde.quote:Op zaterdag 1 april 2017 13:52 schreef Ryon het volgende:
Japie met zijn afkeer van academische titels blijkt gewoon gepromoveerd theoretisch natuurkundige te zijn. #plottwist
Oh, ik was niet de enige gelukkig.quote:Op zaterdag 1 april 2017 12:55 schreef Ryon het volgende:
Door die reactie van Japie in dat topic spuugde ik mijn koffie uit van het lachen. Nice.
Tevens was 9/11 een inside job.quote:Op zaterdag 1 april 2017 13:57 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Nee hoor. Gewoon autodidact. Internet, boeken en gezond verstand is alles wat je nodig hebt. Bereik je veel meer mee dan ons huidige onderwijsstelsel.
lolquote:Op zaterdag 1 april 2017 13:57 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Nee hoor. Gewoon autodidact. Internet, boeken en gezond verstand is alles wat je nodig hebt. Bereik je veel meer mee dan ons huidige onderwijsstelsel.
Daar zorgen paddo's wel voor.quote:Op zaterdag 1 april 2017 14:09 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Dat moet je natuurlijk wel in de juiste context zien.
Dat had ik een tijdje terug toen ik dat verhaaltje las van jou over je onzekerheid en je gevoelens.quote:
Vanwege mijn superpositie kan ik twee standpunten tegelijkertijd aannemen. Heb ik laatst via kwantummechanica geleerd.quote:Op zaterdag 1 april 2017 14:18 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Dat had ik een tijdje terug toen ik dat verhaaltje las van jou over je onzekerheid en je gevoelens.
En dat heeft wat precies te maken met pokkels onzekerheid?quote:Op zaterdag 1 april 2017 14:22 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Vanwege mijn superpositie kan ik twee standpunten tegelijkertijd aannemen. Heb ik laatst via kwantummechanica geleerd.
Het bestaan van andere werelden en dimensies is geen onderdeel van de theorieën van de kwantummechanica. Ten eerste begrijp ik niet waarom dit uit kwantummechanica zou volgen en ten tweede is het onbewijsbaar dat zulke werelden bestaan en dus onwetenschappelijk. De observer speelt inderdaad een belangrijke rol, maar het is zo dat "het feit dat deeltjes zich anders gedragen bij het hebben van wel of geen observer" ook interpretatie is. Er is namelijk geen experiment te bedenken waarin je zou kunnen vaststellen hoe een deeltje zonder observer zich gedraagt, omdat zo'n experiment een meting vereist (en dus een observer). Het is wel een wonderlijke wereld inderdaad, die kwantummechanische wereld.quote:Op zaterdag 1 april 2017 14:02 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Is dat zo? Er zijn toch wel een aantal dingen vrij duidelijk geworden door deze tak van wetenschap. Ten eerste de rol van de observer is zo belangrijk dat deeltjes zich anders gedragen bij het hebben van wel of geen observer. Dit feit alleen al is magisch. Dat gaat in tegen alles wat mensen geloven die denken dat onze wereld alleen uit een materiele wereld bestaat. En verder natuurlijk het bestaan van andere werelden of andere dimensies.
Dat hij zowel onzeker als zeker tegelijkertijd kan zijn. Kun je aantonen via het double slit-experiment, dat op zijn beurt weer bewezen kan worden via de algemene relativiteitstheorie van Einstein.quote:Op zaterdag 1 april 2017 14:23 schreef Japie77 het volgende:
[..]
En dat heeft wat precies te maken met pokkels onzekerheid?
Nee dan begrijp je het Double Slit experiment niet. Er komt een andere uitkomst uit dat experiment als er geen observer tijdens het experiment aanwezig is. Wat dus bewijst dat een deeltje zich anders gedraagt met of zonder observer.quote:Op zaterdag 1 april 2017 14:23 schreef Viltje het volgende:
[..]
Het bestaan van andere werelden en dimensies is geen onderdeel van de theorieën van de kwantummechanica. Ten eerste begrijp ik niet waarom dit uit kwantummechanica zou volgen en ten tweede is het onbewijsbaar dat zulke werelden bestaan en dus onwetenschappelijk. De observer speelt inderdaad een belangrijke rol, maar het is zo dat "het feit dat deeltjes zich anders gedragen bij het hebben van wel of geen observer" ook interpretatie is. Er is namelijk geen experiment te bedenken waarin je zou kunnen vaststellen hoe een deeltje zonder observer zich gedraagt, omdat zo'n experiment een meting vereist (en dus een observer). Het is wel een wonderlijke wereld inderdaad, die kwantummechanische wereld.
Nee dus. Je hebt even gegoogled over dit onderwerp maar duik er eerst maar eens wat dieper in voor je er wat zinnigs over gaat melden.quote:Op zaterdag 1 april 2017 14:24 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Dat hij zowel onzeker als zeker tegelijkertijd kan zijn. Kun je aantonen via het double slit-experiment, dat op zijn beurt weer bewezen kan worden via de algemene relativiteitstheorie van Einstein.
Zelden zo gelachen.quote:Op zaterdag 1 april 2017 14:26 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Nee dan begrijp je het Double Slit experiment niet. Er komt een andere uitkomst uit dat experiment als er geen observer tijdens het experiment aanwezig is. Wat dus bewijst dat een deeltje zich anders gedraagt met of zonder observer.
Dit is niet mijn gelijk of ongelijk maar gewoon een wetenschappelijk feit.quote:Op zaterdag 1 april 2017 14:29 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
[..]
Zelden zo gelachen.
De onzekerheidsrelatie van Heisenberg bewijst je ongelijk.
Ah, ja. Het niet kunnen kiezen welke van mijn vele talenten ik moet voeden en welke ik achter moet laten.quote:Op zaterdag 1 april 2017 14:18 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Dat had ik een tijdje terug toen ik dat verhaaltje las van jou over je onzekerheid en je gevoelens.
Geen idee wat jij bedoelt met een observer, maar als er geen observer is (een detector of iets dergelijks) dan kun je natuurlijk geen experiment uitvoeren, want je kunt geen metingen doen. Wat je hier dus schrijft is onzin.quote:Op zaterdag 1 april 2017 14:26 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Nee dan begrijp je het Double Slit experiment niet. Er komt een andere uitkomst uit dat experiment als er geen observer tijdens het experiment aanwezig is. Wat dus bewijst dat een deeltje zich anders gedraagt met of zonder observer.
Conclusie: de uitkomst van het experiment is anders als je het experiment niet uitvoert.quote:Op zaterdag 1 april 2017 14:43 schreef Viltje het volgende:
[..]
Geen idee wat jij bedoelt met een observer, maar als er geen observer is (een detector of iets dergelijks) dan kun je natuurlijk geen experiment uitvoeren, want je kunt geen metingen doen. Wat je hier dus schrijft is onzin.
Verder begrijp ik niet hoe dit experiment mijn stelling onderuithaalt dat je niet kunt weten wat een deeltje doet als je er geen metingen op uitvoert en dat dát dus interpretatie is.
Hoe weet je dat?quote:Op zaterdag 1 april 2017 14:26 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Nee dan begrijp je het Double Slit experiment niet. Er komt een andere uitkomst uit dat experiment als er geen observer tijdens het experiment aanwezig is.
Ik zou dan eerder gaan voor participant observation.quote:Op zaterdag 1 april 2017 14:52 schreef Friek_ het volgende:
Van een double slut-experiment zou ik wel eens de observer willen zijn.
Gast. Ik schrijf dit niet zelf. Dit is een beschrijving van het experiment. Dus ik kan hier geen onzin schrijven aangezien ik dit stukje gecopypaste hebt.quote:Op zaterdag 1 april 2017 14:43 schreef Viltje het volgende:
[..]
Geen idee wat jij bedoelt met een observer, maar als er geen observer is (een detector of iets dergelijks) dan kun je natuurlijk geen experiment uitvoeren, want je kunt geen metingen doen. Wat je hier dus schrijft is onzin.
Verder begrijp ik niet hoe dit experiment mijn stelling onderuithaalt dat je niet kunt weten wat een deeltje doet als je er geen metingen op uitvoert en dat dát dus interpretatie is.
De enige juiste conclusie natuurlijk. Voor de reproduceerbaarheid van het experiment is het het beste deze metingen een week of twee achter elkaar niet uit te voeren en daarna te kijken of de resultaten met elkaar overeen komen. Dit moet allemaal zeer zorgvuldig gebeuren, dus je kunt het beste in die twee weken af en toe goed ontspannen en proberen om bier van je glas in je maag te tunnelen. Mocht dit niet lukken kun je altijd nog de "ouderwetse tunnel" gebruiken.quote:Op zaterdag 1 april 2017 14:47 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
Conclusie: de uitkomst van het experiment is anders als je het experiment niet uitvoert.
Ah jij zal het hier even wat anders komen vertellen. Iedereen die ook maar een beetje is ingelezen in Quantum Fysica en zeker het Double Slit Experiment weet dat juist het feit dat de deeltjes zich anders gedragen als er een "detector" oftewel een "observer" is opgesteld TIJDENS het experiment dan als dit niet het geval is.quote:Op zaterdag 1 april 2017 14:44 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
Dat krijgt je met 'populaire wetenschappelijke artikelen'.
Double slit, ook met detector toont de dualiteit aan tussen golf/deeltje eigenschappen.
In alle gevallen, met of zonder detector, is er een observer in het experiment. Je kan je conclusie dus niet trekken. En juist uit de theorie volgt dat je dit ook nooit in een klassiek experiment kan vangen.
Magie? Het is gewoon natuurkunde. En nee, paddo's en hallucinaties bewijzen niks.quote:Op zaterdag 1 april 2017 14:22 schreef Japie77 het volgende:
Anyhow op de meest belangrijke conclusie van de Quantum Fysica wordt voor het gemak weer even niet ingegaan door de mensjes hier. Namelijk het Double Slit experiment en de rol van de observer. En hoe dat bewijst dat er oneindig veel meer magie in de wereld zit dan alleen een stuk steen waar we op leven.
Dit dus inderdaad. Dat laatste vind ik trouwens een zwak punt in de theorie (of beter gezegd: de interpretatie van de theorie).quote:Op zaterdag 1 april 2017 14:44 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
Dat krijgt je met 'populaire wetenschappelijke artikelen'.
Double slit, ook met detector toont de dualiteit aan tussen golf/deeltje eigenschappen.
In alle gevallen, met of zonder detector, is er een observer in het experiment. Je kan je conclusie dus niet trekken. En juist uit de theorie volgt dat je dit ook nooit in een klassiek experiment kan vangen.
Dan observeer je het experiment.quote:Op zaterdag 1 april 2017 15:02 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Door de resultaten na afloop van het experiment.
Vaak figuren die zelf nooit een opleiding hebben afgerond en zelfverklaard 'autodidact' zijn, zoals Japie.quote:Op zaterdag 1 april 2017 15:10 schreef Rezania het volgende:
Wel mooi dat er altijd wel een paar figuren zijn op FOK! die het beter denken te weten dan de hele wetenschap omdat ze wat artikelen hebben gelezen of drugs hebben gedaan. Polderturk is ook zo'n figuur.
Universiteit des levens jonguh!quote:Op zaterdag 1 april 2017 15:18 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Vaak figuren die zelf nooit een opleiding hebben afgerond en zelfverklaard 'autodidact' zijn, zoals Japie.
Nee joh. Als je een opleiding volgt laat je jezelf beknotten door dingen als feiten en deskundigheid.quote:Op zaterdag 1 april 2017 15:18 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Vaak figuren die zelf nooit een opleiding hebben afgerond en zelfverklaard 'autodidact' zijn, zoals Japie.
Goeie comeback. "nietus wat jij zegt is niet waar lekker puh".quote:Op zaterdag 1 april 2017 15:05 schreef Rezania het volgende:
[..]
Magie? Het is gewoon natuurkunde. En nee, paddo's en hallucinaties bewijzen niks.
Nee dan observeer je de resultaten. Zoals ook duidelijk word aangegeven in de beschrijvingen van het experiment.quote:
Magie =/= wetenschap.quote:Op zaterdag 1 april 2017 15:34 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Goeie comeback. "nietus wat jij zegt is niet waar lekker puh".
Moet jij niet dubieuze blogjes lezen in plaats van FOK!?quote:Op zaterdag 1 april 2017 15:37 schreef Japie77 het volgende:
Toch wel grappig weer hier op FOK. DE plek waar allerlei mensen zitten die denken heel intelligent te zijn en zich beter voelen dan anderen. Alles afkraken wat niet in hun straatje past maar ondertussen 0,0 inhoudelijk argument hebben. Puur kinderachtig gedrag, vingers in de oren en maar schreeuwen " nietus, nietus".
Je zou denken dat je op Geen Stijl beland bent maar uiteindelijk verschilt het niet veel van elkaar.
![]()
Ik ga me maar weer eens met wat nuttiger zaken bezig houden.![]()
En een voorbeeld waarom psychiatrie broodnodig is.quote:Op zaterdag 1 april 2017 15:52 schreef Ryon het volgende:
Japie is wel weer een mooi voorbeeld van waarom onderwijs toch best belangrijk is. Je zou er bijna D66'er van worden.
Laten we nu niet meteen overdrijven.quote:Op zaterdag 1 april 2017 15:52 schreef Ryon het volgende:
Japie is wel weer een mooi voorbeeld van waarom onderwijs toch best belangrijk is. Je zou er bijna D66'er van worden.
Zelfspot, altijd +1.quote:Op zaterdag 1 april 2017 16:16 schreef Pokkelmans het volgende:
Niet dat ik ene reet van quantum fysica begrijp. Laten we wel wezen: een bachelor in de rechtsgeleerdheid is voor mij kennelijk al te hoog gegrepen.
Want alles wat je copypaste is per definitie waar, okee dan...quote:Op zaterdag 1 april 2017 14:57 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Gast. Ik schrijf dit niet zelf. Dit is een beschrijving van het experiment. Dus ik kan hier geen onzin schrijven aangezien ik dit stukje gecopypaste hebt.
Ga eerst het experiment maar eens goed bestuderen. Dan praten we verder.
Ik zal maar niet vragen, hoe je dan aan die resultaten komt...wellicht kun je daar zelf een antwoord op zoeken, succesquote:Op zaterdag 1 april 2017 15:35 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Nee dan observeer je de resultaten. Zoals ook duidelijk word aangegeven in de beschrijvingen van het experiment.
En daarbij komt het ook nog eens uit een normaal artikel, niet eens een wetenschappelijk artikel. Dus nee, het bewijst niks.quote:Op zaterdag 1 april 2017 16:22 schreef Viltje het volgende:
[..]
Want alles wat je copypaste is per definitie waar, okee dan...
[..]
Ik zal maar niet vragen, hoe je dan aan die resultaten komt...wellicht kun je daar zelf een antwoord op zoeken, succes. Tot die tijd moeten we het hier maar bij laten, denk ik.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |