Dan zijn die mensen heel dom als ze hun beeld over FVD'ers baseren op één user van een internetforum.quote:Op dinsdag 28 maart 2017 12:27 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Dat is het beeld wat je hier neerzet van de FvD'er
Het niveau hier op verkiezingsavond was geweldig. Zat mensen die echt goede redenen hebben.quote:Op dinsdag 28 maart 2017 12:29 schreef 6star6lord6 het volgende:
Ik ken twee hoogopgeleide mensen die op FvD hebben gestemd en best normaal zijn. Het valt dus mee gelukkig.
Klopt. Net als het heel dom is zoals jij je profileert. Inderdaad als een onzeker puberjongetje wat blind achter zijn 'held' aanhobbelt.quote:Op dinsdag 28 maart 2017 12:28 schreef Fylax het volgende:
[..]
Dan zijn die mensen heel dom als ze hun beeld over FVD'ers baseren op één user van een internetforum.
Nou, het beeld dat jij daar van hebt denk ik.quote:Op dinsdag 28 maart 2017 12:29 schreef Nattekat het volgende:
Fylax, je bent in je eentje het complete beeld van de FvD'er aan het verkloten.
Dat mag jij vinden.quote:Op dinsdag 28 maart 2017 12:30 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Net als het heel dom is zoals jij je profileert. Inderdaad als een onzeker puberjongetje wat blind achter zijn 'held' aanhobbelt.
Het is zo, dat is geen mening. Figuren als Kaas- zijn mooie voorbeelden daarvan.quote:
Kom op jongens hij is 17, kunnen jullie hem af en toe niet gewoon een beetje ontzien ? Laten we het jeugdige onbezonnenheid noemenquote:Op dinsdag 28 maart 2017 12:29 schreef Nattekat het volgende:
Fylax, je bent in je eentje het complete beeld van de FvD'er aan het verkloten.
Dat doen jullie toch echt zelf door persoonlijk te worden, hoor.quote:Op dinsdag 28 maart 2017 12:35 schreef timmmmm het volgende:
Maar goed, nu hebben we het weer over fylax in plaats van over het onderwerp.
Graag, helaas zijn de tegenstanders daar niet zo goed in en daar zijn alle voorstanders slachtoffers van.quote:Op dinsdag 28 maart 2017 12:36 schreef Gohf046 het volgende:
[..]
Kom op jongens hij is 17, kunnen jullie hem af en toe niet gewoon een beetje ontzien ? Laten we het jeugdige onbezonnenheid noemen.
Dat geef ik toch ook aan? Jij komt weer iets genants posten met je verafgoding en dan wordt er door vriend en vijand natuurlijk tegen geageerd, omdat beide kanten van de discussie het eens zijn dat het genant is. Dus men reageert daarop. Vandaar mijn voorstel je maar een beetje links te laten liggen. Het 'laat maar lullen'-idee. Niet teveel aandacht aan geven zodat we het over inhoudelijke dingen kunnen hebben in plaats van meegaan in het genante niveauquote:Op dinsdag 28 maart 2017 12:36 schreef Fylax het volgende:
[..]
Dat doen jullie toch echt zelf door persoonlijk te worden, hoor.
Van NOS.nlquote:Op dinsdag 28 maart 2017 12:35 schreef timmmmm het volgende:
Maar goed, nu hebben we het weer over fylax in plaats van over het onderwerp. Ik stel voor dat we hem gewoon een beetje links laten liggen ten bate van de discussie.
99.999 ging ons net vertellen hoe Baudet over de verdunning van volkeren denkt, waar hij zich daar over heeft uitgesproken. Ik word er overigens een beetje moe van dat de 'tegen'-users hier soms zo flauw zijn dat ik steeds die kutpartij moet verdedigen. In de discussie over de vermenging van cultuur toch volkeren even noemen omdat het erger lijkt en al die overdrijvingen erbij. Hou op met me.
Hou je bij de feiten. De echte uitspraken en de echte standpunten. Die zijn dom genoeg
Dat Baudet later probeerde de nuance aan te brengen dat hij culturen bedoelde is leuk maar wat mij betreft niet geheel geloofwaardig.quote:lijsttrekker Thierry Baudet van Forum en Democratie stevig onder vuur te liggen door zijn uitspraak dat Nederlanders hun "fundamentele gebrek aan zelfvertrouwen" proberen te ontstijgen "door de bevolking homeopathisch te verdunnen met alle volkeren van de wereld (...) Dat er nooit meer een Nederlander zal bestaan".
quote:Op dinsdag 28 maart 2017 12:45 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Van NOS.nl
[..]
Dat Baudet later probeerde de nuance aan te brengen dat hij culturen bedoelde is leuk maar wat mij betreft niet geheel geloofwaardig.
Dan snap je nu denk ik ook waarom opperracist Custers van de NVU zo'n fan is van Baudet.quote:Op dinsdag 28 maart 2017 12:49 schreef timmmmm het volgende:
[..]![]()
Ik hoor het nu terug. had dat fragment bij Pauw gezien toen en ik kon zweren dat hij het daar al over cultuur had. Zal door de cultuur van zelfhaat die daarna komt wezen.
Dan is dit mijn Sylvanamomentje
Dat gebeurt ook volop door FvD-wegkijkers, ondanks dat Baudet het werkelijk zei.quote:Op dinsdag 28 maart 2017 12:51 schreef Fylax het volgende:
Je kunt het natuurlijk interpreteren zoals je zelf wilt en zelf wenselijk vindt hé.
Hier past echt maar 1 reactie op:quote:Op dinsdag 28 maart 2017 12:54 schreef Fylax het volgende:
Feit is dat Thierry daarna opheldering heeft gegeven over wat hij ermee bedoelde, dus dat is dan vervolgens de enige juiste interpretatie, het komt namelijk uit zijn mond.
Ja goed, dat mag jij vinden.quote:Op dinsdag 28 maart 2017 12:57 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
Hier pas echt maar 1 reactie op:
twitter:YasmineLaurine twitterde op dinsdag 28-03-2017 om 12:00:52Kijk, @thierrybaudet. Toetsvragen die ertoe doen. Geïnitieerd door ondergetekende. Uitgevoerd door docent. https://t.co/prJ4nWEljr reageer retweet
Dus als ik nu roep "Wat die Hitler deed, was echt grote klasse" en ik leg later uit dat ik daarmee doelde op Volkswagen, dan is dat voortaan de enige juiste interpretatie?quote:Op dinsdag 28 maart 2017 12:59 schreef Fylax het volgende:
[..]
Ja goed, dat mag jij vinden.
Ieder persoon kan uitspraken van iemand anders op een andere manier zien. Alleen de persoon zelf die het gezegd heeft kan echt duidelijkheid geven over hoe hij of zij zijn of haar woorden heeft bedoeld.
Je kunt namelijk niet in andermans hoofd kijken.
Wat een gênante vertoning. Wat voor toets is dit? Zelfs Schippers' naam is verkeerd geschreven.quote:Op dinsdag 28 maart 2017 13:00 schreef Fylax het volgende:
twitter:YasmineLaurine twitterde op dinsdag 28-03-2017 om 12:00:52Kijk, @thierrybaudet. Toetsvragen die ertoe doen. Geïnitieerd door ondergetekende. Uitgevoerd door docent. https://t.co/prJ4nWEljr reageer retweet
Geen idee.quote:Op dinsdag 28 maart 2017 13:02 schreef Tchock het volgende:
[..]
Wat een gênante vertoning. Wat voor toets is dit? Zelfs Schippers' naam is verkeerd geschreven.
In mijn ogen bestaat de etnische Nederlander helemaal niet, dat is meer iets voor partijen als FvD.quote:Op dinsdag 28 maart 2017 13:00 schreef Fylax het volgende:
Baudet is zelf niet eens een etnische Nederlander.
Er bestaat geen etnische Nederlander?quote:Op dinsdag 28 maart 2017 13:02 schreef Tchock het volgende:
[..]
In mijn ogen bestaat de etnische Nederlander helemaal niet, dat is meer iets voor partijen als FvD.
Op zich was dat natuurlijk ook de gedachte achter het idee van natiestaten, waarbij de staat feitelijk eerst kwam, om daarna een verenigde natie te scheppen met een driekleur, volkslied, herschrijving van de geschiedenis, enz.quote:Op dinsdag 28 maart 2017 12:59 schreef Tchock het volgende:
Doen alsof Baudets mening anders is omdat hij het over cultuur heeft is mijn ogen nogal naïef ook. Het woord cultuur heeft veel minder lading dan het woord volk maar wat hij gewoon bedoelt is dat wij Hollanders overvallen, verdund worden door een andere groep met gemeenschappelijke kenmerken en een gezamenlijke afkomst.
Meestal gebruikt Baudet andere woorden dan ras en volk, soms doet hij dat niet. Het idee verandert niet: de Romeinen zijn verdund tot er geen etnische Romeinen meer waren en dat gaat ons ook overkomen als we niet ingrijpen.
Als je die lijnen zo strak gaat trekken dat Baudet, een in Nederland geboren man wiens beide ouders en grootouders eveneens in Nederland geboren zijn niet "etnisch Nederlands" is, dan niet nee. Er zijn maar weinig Nederlanders zonder buitenlandse overgrootouder(s).quote:Op dinsdag 28 maart 2017 13:04 schreef 6star6lord6 het volgende:
[..]
Er bestaat geen etnische Nederlander?
Gewoon lekker herhalen zonder er verder op in te gaan ja.quote:Op dinsdag 28 maart 2017 13:07 schreef Fylax het volgende:
Het gaat daarom dan ook niet over ras, maar over cultuur.
Er zijn veel Nederlanders zonder buitenlandse overgrootouders. Dat kan je zien aan de achternamen en stambomen van mensen.quote:Op dinsdag 28 maart 2017 13:06 schreef Tchock het volgende:
[..]
Als je die lijnen zo strak gaat trekken dat Baudet, een in Nederland geboren man wiens beide ouders en grootouders eveneens in Nederland geboren zijn niet "etnisch Nederlands" is, dan niet nee. Er zijn maar weinig Nederlanders zonder buitenlandse overgrootouder(s).
Aha. Sterk hoor. Ik kan Henk Janssen heten en vier indische overgrootmoeders hebben gehad, maar goed.quote:Op dinsdag 28 maart 2017 13:10 schreef 6star6lord6 het volgende:
[..]
Er zijn veel Nederlanders zonder buitenlandse overgrootouders. Dat kan je zien aan de achternamen en stambomen van mensen.
Klopt. Maxima van Oranje heeft bijvoorbeeld geen buitenlandse ouders, dat zie je aan haar achternaam. Waterdicht.quote:Op dinsdag 28 maart 2017 13:10 schreef 6star6lord6 het volgende:
[..]
Er zijn veel Nederlanders zonder buitenlandse overgrootouders. Dat kan je zien aan de achternamen en stambomen van mensen.
Ik zeg dan ook dat je de stamboom er ook bij moet bekijken.quote:Op dinsdag 28 maart 2017 13:12 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Klopt. Maxima van Oranje heeft bijvoorbeeld geen buitenlandse ouders, dat zie je aan haar achternaam. Waterdicht.
En hoe precies moet ik de stambomen van "veel Nederlanders" bekijken?quote:Op dinsdag 28 maart 2017 13:13 schreef 6star6lord6 het volgende:
[..]
Ik zeg dan ook dat je de stamboom er ook bij moet bekijken.
Je concludeert dat er geen etnische Nederlanders bestaan. Dit is gewoon volstrekt onzin.quote:Op dinsdag 28 maart 2017 13:19 schreef Tchock het volgende:
[..]
En hoe precies moet ik de stambomen van "veel Nederlanders" bekijken?
Ik zeg dat DE etnische Nederlander niet bestaat. Ik zeg natuurlijk niet dat er geen Nederlanders bestaan die geen enkele buitenlandse voorouder hebben, dat zou een onzinnige opmerking zijn.quote:Op dinsdag 28 maart 2017 13:23 schreef 6star6lord6 het volgende:
[..]
Je concludeert dat er geen etnische Nederlanders bestaan. Dit is gewoon volstrekt onzin.
Als je het echt wil weten kan je naar een archief gaan en alle stambomen bekijken. Dan kom je vanzelf tot dezelfde conclusie.
Dat is maar een klein percentage. Veel mensen uit de provincie hebben geen buitenlandse voorouders.quote:Op dinsdag 28 maart 2017 13:25 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ik zeg dat DE etnische Nederlander niet bestaat. Ik zeg natuurlijk niet dat er geen Nederlanders bestaan die geen enkele buitenlandse voorouder hebben, dat zou een onzinnige opmerking zijn.
Wel zei ik dat de meeste Nederlanders wel een buitenlandse voorouder hebben. Dat is niet meer dan logisch gezien het feit dat je aantal voorouders, als je geen complete incestfamilie hebt, exponentieel toeneemt per generatie en Nederland in de historie nogal wat immigranten heeft gekend.
Ik denk dat je dat eerste schromelijk overschat. Veel "oer"hollandse families zijn buiten Nederland afkomstig, zij het als Franse, Portugese, Duitse, Belgische migrant of nog verder weg. Nederland is al honderden jaren een land van immigranten.quote:Op dinsdag 28 maart 2017 13:27 schreef 6star6lord6 het volgende:
[..]
Dat is maar een klein percentage. Veel mensen uit de provincie hebben geen buitenlandse voorouders.
We kunnen nu beter zeggen dat de etnische Nederlander niet meer bestaat. Maar vroeger bestond hij wel dergelijk.
Correct, de wegkijkers geloven iedere smoes die Baudet of Hiddema ze voorhoudt. Dat zijn uitspraken het erg goed doen bij de NVU is ook eenvoudig te negeren. Dat snap ik vanuit je positie als fan ook wel.quote:Op dinsdag 28 maart 2017 12:51 schreef Fylax het volgende:
Je kunt het natuurlijk interpreteren zoals je zelf wilt en zelf wenselijk vindt hé.
Het kan niet zo zijn dat hij achteraf schrok van de commotie en het daarom recht probeert te lullen?quote:Op dinsdag 28 maart 2017 12:54 schreef Fylax het volgende:
Omdat die uitspraak op meerdere manieren te interpreteren is, zal het voor-kamp altijd zeggen dat het over cultuur ging en het tegen-kamp dat het over ras ging.
Feit is dat Thierry daarna opheldering heeft gegeven over wat hij ermee bedoelde, dus dat is dan vervolgens de enige juiste interpretatie, het komt namelijk uit zijn mond.
Gaf Hiddema in de Telegraaf niet aan dat de FvD wat betreft buitenlanders gewoon op één lijn met de PVV zit?quote:Op dinsdag 28 maart 2017 13:30 schreef Sylv3se het volgende:
Toch vreemd dat je er niets van terug ziet in het partijprogramma dan, zelfs het CDA is op gebied van immigratie rechtser dan FvD. Je zou toch zeggen dat als die homeopatische vermenging van de bevolking zo belangrijk is voor Baudet je dat ook terug ziet in het programma van FvD.
Ze zijn tegen de massa immigratie inderdaad, maar is dat erg?quote:Op dinsdag 28 maart 2017 13:34 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Gaf Hiddema in de Telegraaf niet aan dat de FvD wat betreft buitenlanders gewoon op één lijn met de PVV zit?
Ik zou het niet etnisch noemen. Iemand die zelf geïmmigreerd is of geïmmigreerde ouders heeft en compleet geassimileerd is in de samenleving, is wat mij betreft evengoed Nederlander als iemand die een stamboom heeft die terugloopt tot de Germanen. Het gaat er meer over dat er erg veel immigratie in een korte tijd is, terwijl echte integratie en assimilatie best een tijd duurt. Als er dan de mogelijkheid voordoet dat er grote groepen uit een andere cultuur tegelijkertijd binnenkomen, die allemaal op dezelfde plek gaan wonen en allemaal naar dezelfde winkels, gebedshuizen en scholen gaan, wordt integratie en assimilatie niet bevordert. Dat heeft een enorme impact op de Nederlandse cultuur.quote:Op dinsdag 28 maart 2017 12:59 schreef Tchock het volgende:
Doen alsof Baudets mening anders is omdat hij het over cultuur heeft is mijn ogen nogal naïef ook. Het woord cultuur heeft veel minder lading dan het woord volk maar wat hij gewoon bedoelt is dat wij Hollanders overvallen, verdund worden door een andere groep met gemeenschappelijke kenmerken en een gezamenlijke afkomst.
Meestal gebruikt Baudet andere woorden dan ras en volk, soms doet hij dat niet. Het idee verandert niet: de Romeinen zijn verdund tot er geen etnische Romeinen meer waren en dat gaat ons ook overkomen als we niet ingrijpen.
Dat zou ik niet zo sterk durven stellen. Ik weet van mijn overgrootouders dat ze in Nederland geboren en getogen zijn, net als hun ouders.quote:Op dinsdag 28 maart 2017 13:06 schreef Tchock het volgende:
[..]
Als je die lijnen zo strak gaat trekken dat Baudet, een in Nederland geboren man wiens beide ouders en grootouders eveneens in Nederland geboren zijn niet "etnisch Nederlands" is, dan niet nee. Er zijn maar weinig Nederlanders zonder buitenlandse overgrootouder(s).
Volgens mij staat het er vrij duidelijk in dat ze immigranten zonder visum willen weigeren en vluchtelingen alleen in de regio willen helpen.quote:Op dinsdag 28 maart 2017 13:30 schreef Sylv3se het volgende:
Toch vreemd dat je er niets van terug ziet in het partijprogramma dan, zelfs het CDA is op gebied van immigratie rechtser dan FvD. Je zou toch zeggen dat als die homeopatische vermenging van de bevolking zo belangrijk is voor Baudet je dat ook terug ziet in het programma van FvD.
Hun haat gaat ietsjes verder.quote:Op dinsdag 28 maart 2017 13:37 schreef Odaiba het volgende:
[..]
Ze zijn tegen de massa immigratie inderdaad, maar is dat erg?
Zo ziet ik het ook het liefst, maar dat bots weer met ons beeld als vrije samenleving.quote:Op dinsdag 28 maart 2017 13:37 schreef Tocqueville het volgende:
[..]
Ik zou het niet etnisch noemen. Iemand die zelf geïmmigreerd is of geïmmigreerde ouders heeft en compleet geassimileerd is in de samenleving, is wat mij betreft evengoed Nederlander als iemand die een stamboom heeft die terugloopt tot de Germanen. Het gaat er meer over dat er erg veel immigratie in een korte tijd is, terwijl echte integratie en assimilatie best een tijd duurt. Als er dan de mogelijkheid voordoet dat er grote groepen uit een andere cultuur tegelijkertijd binnenkomen, die allemaal op dezelfde plek gaan wonen en allemaal naar dezelfde winkels, gebedshuizen en scholen gaan, wordt integratie en assimilatie niet bevordert. Dat heeft een enorme impact op de Nederlandse cultuur.
Ik denk dat Baudet de vermenging vooral beschouwt als een symptoom/middel dat in dienst staat van een almaar sterkere EU die het voor haar bestaansrecht nodig heeft dat natiestaten uiteindelijk dermate 'verdund' zijn dat er geen weg terug meer is. De EU werkt toe naar afschaffing van interne grenzen, volledige openheid voor (arbeids)migratie enz. Baudet trekt die lijn (ver) door, en dan zou je in de toekomst een scenario kunnen krijgen waarbij elke 'staat' een even groot percentage Nederlanders, Duitsers, Fransen, Polen, als Bulgaren bevat. Mocht het zover komen, dan zal geen enkele staat meer uit de EU willen stappen omdat de natiestaat niet meer bestaat, dus waar moet je dan naar terug? Om het op de spits te drijven: als alle interne grenzen weg zijn en als alle European vermengd zijn, dan bestaat Nederland niet meer en dan is er geen enkele reden om 'Nederland' weer nieuw leven in te blazen.quote:Op dinsdag 28 maart 2017 13:30 schreef Sylv3se het volgende:
Toch vreemd dat je er niets van terug ziet in het partijprogramma dan, zelfs het CDA is op gebied van immigratie rechtser dan FvD. Je zou toch zeggen dat als die homeopatische vermenging van de bevolking zo belangrijk is voor Baudet je dat ook terug ziet in het programma van FvD.
Het is inderdaad veel en veel rechtser dan het programma van het CDA.quote:Op dinsdag 28 maart 2017 13:39 schreef Tocqueville het volgende:
[..]
Volgens mij staat het er vrij duidelijk in dat ze immigranten zonder visum willen weigeren en vluchtelingen alleen in de regio willen helpen.
quote:Op dinsdag 28 maart 2017 13:42 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Het is inderdaad veel en veel rechtser dan het programma van het CDA.
quote:Het CDA vindt dat het huidige vluchtelingenverdrag moet worden aangepast, om meer opvang in de regio en tijdelijke opvang elders mogelijk te maken. Het CDA pleit verder voor het creëren van meer safe havens in de regio en hulp aan landen als Libanon.
Het CDA wil meer opvang in de regio. FvD wil alle vluchtelingen kunnen weigeren. Nogal een fundamenteel verschil.quote:
FTFYquote:Op dinsdag 28 maart 2017 13:46 schreef Tchock het volgende:
[..]
Het CDA wil meer opvang in de regio. FvD wil alle vluchtelingen opvangen in de regio. Nogal een fundamenteel verschil.
Dat is toch heel wat anders dan iedereen zonder visum weigeren? Dat is wat extremer lijkt mequote:
Ja, waar het voor het CDA meer een holle frase is om lekker weinig te hoeven doen heeft het FvD echt schijt aan vluchtelingen. Een Australisch model, die openen opvangkampen op verre eilanden waar ze de vluchtelingen kunnen laten wegrotten zonder er zelf last van te hebben. En dat voor een van de minst dichtbevolkte landen ter wereld. Maar goed.quote:
Wat ik overigens prima vind.quote:Op dinsdag 28 maart 2017 13:42 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Het is inderdaad veel en veel rechtser dan het programma van het CDA.
Goeie reactie ouwe reusquote:Op dinsdag 28 maart 2017 12:59 schreef Tchock het volgende:
Doen alsof Baudets mening anders is omdat hij het over cultuur heeft is mijn ogen nogal naïef ook. Het woord cultuur heeft veel minder lading dan het woord volk maar wat hij gewoon bedoelt is dat wij Hollanders overvallen, verdund worden door een andere groep met gemeenschappelijke kenmerken en een gezamenlijke afkomst.
Meestal gebruikt Baudet andere woorden dan ras en volk, soms doet hij dat niet. Het idee verandert niet: de Romeinen zijn verdund tot er geen etnische Romeinen meer waren en dat gaat ons ook overkomen als we niet ingrijpen.
Los van wat wij er van vinden, in Australie roemt men de overheid daar voor.quote:Op dinsdag 28 maart 2017 13:50 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ja, waar het voor het CDA meer een holle frase is om lekker weinig te hoeven doen heeft het FvD echt schijt aan vluchtelingen. Een Australisch model, die openen opvangkampen op verre eilanden waar ze de vluchtelingen kunnen laten wegrotten zonder er zelf last van te hebben. En dat voor een van de minst dichtbevolkte landen ter wereld. Maar goed.
Dat is zo maar dat staat niet in het partijprogramma.quote:Op dinsdag 28 maart 2017 13:47 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Dat is toch heel wat anders dan iedereen zonder visum weigeren? Dat is wat extremer lijkt me
Dat staat ook niet in het partijprogramma.quote:Op dinsdag 28 maart 2017 13:46 schreef Tchock het volgende:
[..]
Het CDA wil meer opvang in de regio. FvD wil alle vluchtelingen kunnen weigeren. Nogal een fundamenteel verschil.
Misschien, misschien niet. Het 'opvang in de regio' argument lijkt inderdaad vaak op een verkapte manier om maar niets te hoeven doen. Maar als het wel echt van de grond komt is het gewoon wel een betere optie dan de huidige situatie. Ik heb het wel eens eerder in deze reeks genoemd, de vluchtelingen die nu arriveren zijn niet per se de zwaarst getroffenen, maar vooral degenen die ondanks oorlog/crisis nog middelen hadden om hier te arriveren (of gelukszoekers die meeliften op de smokkelroutes die zijn ontstaan, of kwaadaardige types).quote:Op dinsdag 28 maart 2017 13:50 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ja, waar het voor het CDA meer een holle frase is om lekker weinig te hoeven doen heeft het FvD echt schijt aan vluchtelingen. Een Australisch model, die openen opvangkampen op verre eilanden waar ze de vluchtelingen kunnen laten wegrotten zonder er zelf last van te hebben. En dat voor een van de minst dichtbevolkte landen ter wereld. Maar goed.
Is dat niet vooral je eigen perceptie?quote:Op dinsdag 28 maart 2017 13:51 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Wat ik overigens prima vind.
Alhoewel men allemaal schreeuwt dat we ze of allemaal moeten weigeren, of juist niet, hoor ik niemand in de Politiek de hand in eigen boezem leggen door te evalueren. De afgelopen tijd natuurlijk een haast onvoorziene stroom migranten gehad, iets dat het COA net aan kon. Maar over integratie hoor je niemand en blijft het een laf kutbeleid.
We hebben hier ook geen volledig open grenzen. Zeker niet voor vluchtelingen.quote:Op dinsdag 28 maart 2017 14:06 schreef Ronald-Koeman het volgende:
Waar het om gaat is het terugkrijgen van de controle over het immigratiebeleid. Dat je uberhaupt vluchtelingen kunt weigeren als we dat willen of kunt zeggen welke paspoorten wel en welke paspoorten geen visum nodig hebben. Niet zoals nu dat dat vanuit de EU wordt bepaald. Dus eerst controle terug, en dan het immigratiebeleid voeren dat we willen/denken nodig te hebben en afgestemd is op Nederland specifiek i.p.v. one size fits all/none. Het Australische model en het Amerikaanse green card systeem zijn daarbij voorbeelden die aantonen dat je wel grip kunt houden op je immigratiebeleid en een tussenweg mogelijk is tussen volledig open en volledig gesloten grenzen, voorbeelden die je geheel of gedeeltelijk kunt kopiëren.
Daar staat niet dat het FvD alle vluchtelingen wil kunnen weigeren. Er staat wel e.e.a. over tijdelijke verblijfsvergunningen in plaats van permanente (/naturalisatie?). Het is niet helemaal duidelijk hoe het geblaat over dat immigranten moeten passen in de Nederlandse cultuur betrekking heeft op asielzoekers. Bij gebrek aan directe koppeling kan je niet stellen dat het FvD zomaar alle of bepaalde vluchtelingen weigert.quote:Op dinsdag 28 maart 2017 14:10 schreef 99.999 het volgende:
[..]
https://forumvoordemocratie.nl/standpunten/immigratie-remigratie
https://forumvoordemocratie.nl/standpunten/immigratie-remigratiequote:Op dinsdag 28 maart 2017 14:00 schreef Sylv3se het volgende:
[..]
Dat staat ook niet in het partijprogramma.
Dat is mogelijk ja.quote:Op dinsdag 28 maart 2017 14:17 schreef Tchock het volgende:
[..]
https://forumvoordemocratie.nl/standpunten/immigratie-remigratie
"Nederland beslist zélf wie hier wordt opgevangen."
"Asielaanvraag leidt [..](hooguit) tot tijdelijke opvang."
Lijkt me duidelijk toch. Als Nederland zelf beslist wie en asielzoekers niet permanent mogen blijven heb je de mogelijkheid om iedereen te weigeren.
Dat het mogelijk moet kunnen zijn betekent niet dat ze alle vluchtelingen willen gaan weigeren, alleen dat Nederland zelf alle controle heeft.quote:Op dinsdag 28 maart 2017 14:17 schreef Tchock het volgende:
[..]
https://forumvoordemocratie.nl/standpunten/immigratie-remigratie
"Nederland beslist zélf wie hier wordt opgevangen."
"Asielaanvraag leidt [..](hooguit) tot tijdelijke opvang."
Lijkt me duidelijk toch. Als Nederland zelf beslist wie en asielzoekers niet permanent mogen blijven heb je de mogelijkheid om iedereen te weigeren.
Je verdraait hier een cruciaal woord.quote:Op dinsdag 28 maart 2017 14:17 schreef Tchock het volgende:
[..]
https://forumvoordemocratie.nl/standpunten/immigratie-remigratie
"Nederland beslist zélf wie hier wordt opgevangen."
"Asielaanvraag leidt [..](hooguit) tot tijdelijke opvang."
Lijkt me duidelijk toch. Als Nederland zelf beslist wie en asielzoekers niet permanent mogen blijven heb je de mogelijkheid om iedereen te weigeren.
Ik hoop van harte dat dit zo is. Dat ik het over het hoofd heb gezien.quote:Op dinsdag 28 maart 2017 14:11 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Is dat niet vooral je eigen perceptie?
Nederland alle controle geven, dubbele paspoorten afpakken (Waarmee je mensen dus ook uit kunt zetten), geen permanent asiel, een Australisch model (Een land dat bekend staat om het opnemen van zeer weinig vluchtelingen) en een Amerikaans greencardmodel (een land dat bekend staat als zeer moeilijk om permanent te verblijven als buitenlanders), in combinatie met de opmerking dat FvD gelijkstaat aan de PVV wat integratie betreft en dan als klap op de vuurpijl nog de homeopatische verdunning van onze cultuur.quote:Op dinsdag 28 maart 2017 14:20 schreef Sylv3se het volgende:
[..]
Dat het mogelijk moet kunnen zijn betekent niet dat ze alle vluchtelingen willen gaan weigeren, alleen dat Nederland zelf alle controle heeft.
De Australiërs hebben het goed ja. De vluchtelingen wat minder.quote:Op dinsdag 28 maart 2017 14:26 schreef hafcfan het volgende:
Wat is er nu weer mis met het afpakken van een dubbel paspoort? Of met het Australie model. De mensen hebben het daar goed.
quote:Op dinsdag 28 maart 2017 14:22 schreef Tchock het volgende:
[..]
Nederland alle controle geven, dubbele paspoorten afpakken (Waarmee je mensen dus ook uit kunt zetten), geen permanent asiel, een Australisch model (Een land dat bekend staat om het opnemen van zeer weinig vluchtelingen) en een Amerikaans greencardmodel (een land dat bekend staat als zeer moeilijk om permanent te verblijven als buitenlanders), in combinatie met de opmerking dat FvD gelijkstaat aan de PVV wat integratie betreft en dan als klap op de vuurpijl nog de homeopatische verdunning van onze cultuur.
Wat Baudet wil is kraakhelder, hij pakt het alleen in in allerlei mooie termen en veilig klinkende plannen. Dit zien jullie toch ook? Als hij zou opschrijven "Geen enkele buitenlander d'r meer in behalve misschien West-Europeanen en blanke Amerikanen" dan was het extreem controversieel geweest. Maar alle bepalingen zijn er op gericht om Nederland "zuiver" te houden en sommige zelfs om extra te "zuiveren".
Ik heb liever dat Nederland bepaalt wie er een Nederlands paspoort krijgt, dan dat buitenlandse staatshoofden dat voor ons bepalen (want dat is natuurlijk wat je krijgt als je het Nederlanderschap afpakt van Nederlanders die tevens een papiertje van een ander land hebben gekregen).quote:Op dinsdag 28 maart 2017 14:26 schreef hafcfan het volgende:
Wat is er nu weer mis met het afpakken van een dubbel paspoort? Of met het Australie model. De mensen hebben het daar goed.
Het land heet dan ook Australie. Die zijn er voor hun mensen.quote:Op dinsdag 28 maart 2017 14:26 schreef Tchock het volgende:
[..]
De Australiërs hebben het goed ja. De vluchtelingen wat minder.
Dan verschillen wij fundamenteel van mening over de vraag of een land zich zou moeten bekommeren om mensen die de pech hebben gehad niet in dat land geboren te zijn.quote:Op dinsdag 28 maart 2017 14:28 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Het land heet dan ook Australie. Die zijn er voor hun mensen.
Dat is jouw perceptie. Gezien naturalisatie ook gewoon voorkomt in het programma kan ik het onmogelijk met je eens zijn wat betreft "zuiver" en "zuiveren". Dat je van blijvende immigranten mag eisen dat ze volledig Nederlander worden, lijkt mij volstrekt logisch.quote:Op dinsdag 28 maart 2017 14:22 schreef Tchock het volgende:
[..]
Nederland alle controle geven, dubbele paspoorten afpakken (Waarmee je mensen dus ook uit kunt zetten), geen permanent asiel, een Australisch model (Een land dat bekend staat om het opnemen van zeer weinig vluchtelingen) en een Amerikaans greencardmodel (een land dat bekend staat als zeer moeilijk om permanent te verblijven als buitenlanders), in combinatie met de opmerking dat FvD gelijkstaat aan de PVV wat integratie betreft en dan als klap op de vuurpijl nog de homeopatische verdunning van onze cultuur.
Wat Baudet wil is kraakhelder, hij pakt het alleen in in allerlei mooie termen en veilig klinkende plannen. Dit zien jullie toch ook? Als hij zou opschrijven "Geen enkele buitenlander d'r meer in behalve misschien West-Europeanen en blanke Amerikanen" dan was het extreem controversieel geweest. Maar alle bepalingen zijn er op gericht om Nederland "zuiver" te houden en sommige zelfs om extra te "zuiveren".
Denk je dat Afrikaanse en Arabische landen ons zal opvangen als wij het moeilijk krijgen?quote:Op dinsdag 28 maart 2017 14:30 schreef Tchock het volgende:
[..]
Dan verschillen wij fundamenteel van mening over de vraag of een land zich zou moeten bekommeren om mensen die de pech hebben gehad niet in dat land geboren te zijn.
Criminelen achter tralies zetten is in zeker opzicht ook een vorm van zuiveren. Er is niks mis met het buitenhouden van kwade invloeden en het welkom heten van positieve invloeden of (en dat ontbreekt inderdaad bij de FvD) van vluchtelingen die onze hulp het meest nodig hebben. Als de selectie gebaseerd wordt op ras of afkomst dan is het inderdaad eng, maar dat stukje interpreteer je.quote:Op dinsdag 28 maart 2017 14:22 schreef Tchock het volgende:
[..]
Nederland alle controle geven, dubbele paspoorten afpakken (Waarmee je mensen dus ook uit kunt zetten), geen permanent asiel, een Australisch model (Een land dat bekend staat om het opnemen van zeer weinig vluchtelingen) en een Amerikaans greencardmodel (een land dat bekend staat als zeer moeilijk om permanent te verblijven als buitenlanders), in combinatie met de opmerking dat FvD gelijkstaat aan de PVV wat integratie betreft en dan als klap op de vuurpijl nog de homeopatische verdunning van onze cultuur.
Wat Baudet wil is kraakhelder, hij pakt het alleen in in allerlei mooie termen en veilig klinkende plannen. Dit zien jullie toch ook? Als hij zou opschrijven "Geen enkele buitenlander d'r meer in behalve misschien West-Europeanen en blanke Amerikanen" dan was het extreem controversieel geweest. Maar alle bepalingen zijn er op gericht om Nederland "zuiver" te houden en sommige zelfs om extra te "zuiveren".
Nee, dat denk ik zeker niet. Zijn dat de landen waar wij ons naar moeten spiegel als Nederland? Zullen we ook maar handen van winkeldieven gaan afhakken omdat ze dat in Saudi-Arabië doen?quote:Op dinsdag 28 maart 2017 14:32 schreef 6star6lord6 het volgende:
[..]
Denk je dat Afrikaanse en Arabische landen ons zal opvangen als wij het moeilijk krijgen?
Ik maak niemand voor Nazi uit. Godwins helpen een discussie alleen maar de afgrond in en verder niets.quote:Op dinsdag 28 maart 2017 14:33 schreef Nattekat het volgende:
Het is echt zo triest dat je meteen voor nazi wordt uitgemaakt als je niet massaal immigranten wil opnemen
Wat scheelt het? Je gaf een prima omschrijving.quote:Op dinsdag 28 maart 2017 14:34 schreef Tchock het volgende:
[..]
Nee, dat denk ik zeker niet. Zijn dat de landen waar wij ons naar moeten spiegel als Nederland? Zullen we ook maar handen van winkeldieven gaan afhakken omdat ze dat in Saudi-Arabië doen?
[..]
Ik maak niemand voor Nazi uit. Godwins helpen een discussie alleen maar de afgrond in en verder niets.
Wat jij hier doet is precies dezelfde karaktermoord waar Frits Wester zich onlangs schuldig aan maakte.quote:Op dinsdag 28 maart 2017 14:22 schreef Tchock het volgende:
[..]
Wat Baudet wil is kraakhelder, hij pakt het alleen in in allerlei mooie termen en veilig klinkende plannen. Dit zien jullie toch ook? Als hij zou opschrijven "Geen enkele buitenlander d'r meer in behalve misschien West-Europeanen en blanke Amerikanen" dan was het extreem controversieel geweest. Maar alle bepalingen zijn er op gericht om Nederland "zuiver" te houden en sommige zelfs om extra te "zuiveren".
Nee hoor. En ik zet het woord zuiveren (dat uiteraard een zeer negatieve connotatie heeft) nog tussen aanhalingstekens ook.quote:Op dinsdag 28 maart 2017 14:35 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Wat scheelt het? Je gaf een prima omschrijving.
We moeten ze daar helpen. Je kan ze hier nog wel tijdelijk heen halen, maar daar houd het op.quote:Op dinsdag 28 maart 2017 14:30 schreef Tchock het volgende:
[..]
Dan verschillen wij fundamenteel van mening over de vraag of een land zich zou moeten bekommeren om mensen die de pech hebben gehad niet in dat land geboren te zijn.
Waarom zou je een volk met deze waarden hiernaartoe halen? Je zegt het zelf al zij zijn zulke dingen gewend.quote:Op dinsdag 28 maart 2017 14:34 schreef Tchock het volgende:
[..]
Nee, dat denk ik zeker niet. Zijn dat de landen waar wij ons naar moeten spiegel als Nederland? Zullen we ook maar handen van winkeldieven gaan afhakken omdat ze dat in Saudi-Arabië doen?
[..]
Ik maak niemand voor Nazi uit. Godwins helpen een discussie alleen maar de afgrond in en verder niets.
Moet ik het nog een keer lezen? Omdat Baudet eerst iets anders zei, omdat hij in zijn werken vaak over etniciteit praat, omdat hij wetenschappers aanhaalt en waardeert die expliciet over rassenleer schrijven?quote:Op dinsdag 28 maart 2017 14:35 schreef Vader_Aardbei het volgende:
[..]
Wat jij hier doet is precies dezelfde karaktermoord waar Frits Wester zich onlangs schuldig aan maakte.
Hoe kom je van ''homeopathische verdunning van onze cultuur'' (CULTUUR. LEES HET NOG EEN KEER) bij die onzin over ''Met Nederland zuiver houden bedoelt Baudet: ''alle negers oprotten?'' Baudet kijkt helemaal niet naar huidskleur, dat is gewoon een vuile leugen. Hij wil wel kijken of je cultuur enigszins aansluit op de Nederlandse, of er een kans is dat die cultuur kan samenleven met de heersende cultuur hier.
Dat er een verdunning plaatsvind, dat kan niemand ontkennen.quote:Op dinsdag 28 maart 2017 12:59 schreef Tchock het volgende:
Doen alsof Baudets mening anders is omdat hij het over cultuur heeft is mijn ogen nogal naïef ook. Het woord cultuur heeft veel minder lading dan het woord volk maar wat hij gewoon bedoelt is dat wij Hollanders overvallen, verdund worden door een andere groep met gemeenschappelijke kenmerken en een gezamenlijke afkomst.
Meestal gebruikt Baudet andere woorden dan ras en volk, soms doet hij dat niet. Het idee verandert niet: de Romeinen zijn verdund tot er geen etnische Romeinen meer waren en dat gaat ons ook overkomen als we niet ingrijpen.
Je zou het ook realistischer kunnen noemen.quote:Op dinsdag 28 maart 2017 13:42 schreef 99.999 het volgende:
Het is inderdaad veel en veel rechtser dan het programma van het CDA.
Wat is daar zo raar aan ? Die visums zijn niet voor de flauwekul bedacht ?quote:Op dinsdag 28 maart 2017 13:47 schreef timmmmm het volgende:
Dat is toch heel wat anders dan iedereen zonder visum weigeren? Dat is wat extremer lijkt me
Er zijn dan nog genoeg andere landen waar die vluchtelingen emigranten naartoe kunnen.quote:Op dinsdag 28 maart 2017 14:26 schreef Tchock het volgende:
De Australiërs hebben het goed ja. De vluchtelingen wat minder.
Als jij dat een nobel doel vind, dan staat het je natuurlijk vrij om die mensen te helpen.quote:Op dinsdag 28 maart 2017 14:30 schreef Tchock het volgende:
Dan verschillen wij fundamenteel van mening over de vraag of een land zich zou moeten bekommeren om mensen die de pech hebben gehad niet in dat land geboren te zijn.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |