Nu wel als het goed is.quote:
Vrouwen worden spontaan nat als ik langs rijd.quote:
Dat hangt inderdaad een beetje aan die tweede gen. Beetje klinischer dan die eerste Miata, maar rijdt ongetwijfeld top.quote:
quote:Op zondag 26 maart 2017 23:51 schreef Geelman het volgende:
[..]Lache. Je ziet die Fiësta's nog maar weinig, kan zijn vanwege dat roestprobleem maar ik vind het toch wel jammer, zijn best leuke wagentjes.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Mwa, je ziet ze nog redelijk veel als je er op let. Maar ze kunnen inderdaad goed roesten. Bij de mijne valt het gelukkig nog mee.quote:Op zondag 26 maart 2017 23:53 schreef Kriegel het volgende:
[..]
Lache. Je ziet die Fiësta's nog maar weinig, kan zijn vanwege dat roestprobleem maar ik vind het toch wel jammer, zijn best leuke wagentjes.
Denk dat ik hem zelfs nog ga wassen voor de meetquote:Op zondag 26 maart 2017 23:55 schreef Geelman het volgende:
Mensen, wat een prachtwagens gaan we zien tijdens de automeet!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Misschien past de 107 van de vrouw beter in het gezelschap. Zo'n a-segmenter is toch een prima autootje.
Mijn autisme kan daar echt niet tegen als het kenteken niet in het midden zit.quote:Op zondag 26 maart 2017 23:54 schreef Azpilicueta het volgende:
[ afbeelding ]
Ik baas hem hier in. Alleen ik heb zwart leer en deze is nog wat schoner
quote:Op zondag 26 maart 2017 23:58 schreef leolinedance het volgende:
Zozozozozo, luxe boi!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ook zag ik, dat al het zwoegen, alsook alle bekwaamheid in het werk, louter naijver is van de een op de ander; ook dit is ijdelheid en najagen van wind.
Niet? Ik vind het wel wat hebben. Ik kon het ook altijd waarderen bij de Evo's van Mitsibushiquote:Op zondag 26 maart 2017 23:58 schreef Simterklaas het volgende:
[..]
Mijn autisme kan daar echt niet tegen als het kenteken niet in het midden zit.
quote:Op zondag 26 maart 2017 23:58 schreef leolinedance het volgende:
Zelf een dikke C en het vrouwtje laten rijden in een koekblikSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Misschien past de 107 van de vrouw beter in het gezelschap. Zo'n a-segmenter is toch een prima autootje.
Raken om ze te helpen herinneren dat die schat van ongekende vermogens die het van ons heeft een trigger zit om er ook iets mee te doen. - Rini Stoutjesdijk
It ain't over till ehh... till... till it's over - Erik ten Hag
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Mijne
[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 27-03-2017 00:01:32 ]
quote:Op maandag 27 maart 2017 00:01 schreef Toto69 het volgende:
Wel lekker goedkoop in onderhoudSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Mijne
Gaat opperbest inderdaad, het alombekende kartverhaal. En dat stigma hangt aan allebei die generaties ben ik bang. Maarja, I don't care.quote:Op zondag 26 maart 2017 23:53 schreef Ingolstadt het volgende:
[..]
Dat hangt inderdaad een beetje aan die tweede gen. Beetje klinischer dan die eerste Miata, maar rijdt ongetwijfeld top.
Dat maak ik goed met veel liefde.quote:Op maandag 27 maart 2017 00:00 schreef Ingolstadt het volgende:
[..]
Zelf een dikke C en het vrouwtje laten rijden in een koekblik
Ja, daarom.quote:Op maandag 27 maart 2017 00:10 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Ik denk het niet. Veel te spannend de eerste nacht (toch?) in zijn nieuwe crib.
Chef.quote:Op zondag 26 maart 2017 23:54 schreef Azpilicueta het volgende:
[ afbeelding ]
Ik baas hem hier in. Alleen ik heb zwart leer en deze is nog wat schoner
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |