Dus heen en weer elkaar verrot schelden is wel prima, maar als je dan klaagt over schelden ben je slecht bezig?quote:Op vrijdag 24 maart 2017 11:21 schreef Fylax het volgende:
[..]
Maar als Baudet-aanhangers creatief worden dan doet ze huilie-huilie.
Hahahaha.
Mja, de termen die zij naar haar hoofd geslingerd krijgt zijn ook wel over de top moet ik zeggen. Daar kan ik dan ook niet achter staan.quote:Op vrijdag 24 maart 2017 11:21 schreef Fylax het volgende:
[..]
Maar als Baudet-aanhangers creatief worden dan doet ze huilie-huilie.
Hahahaha.
Ja, dat is de intellectuele manier van debatteren waar Baudet en zijn volgelingen faam mee maken.quote:Op vrijdag 24 maart 2017 11:24 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Dus heen en weer elkaar verrot schelden is wel prima, maar als je dan klaagt over schelden ben je slecht bezig?
Hij is leukquote:
Ben wel even benieuwd naar je antwoord op mijn vraag.quote:Op vrijdag 24 maart 2017 11:26 schreef Fylax het volgende:
http://media.tpo.nl/colum(...)nt-kwetsende-tweets/
Dat kan, he.quote:Op vrijdag 24 maart 2017 11:30 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Ben wel even benieuwd naar je antwoord op mijn vraag.
Ik snap je vraag niet.quote:Op vrijdag 24 maart 2017 11:24 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Dus heen en weer elkaar verrot schelden is wel prima, maar als je dan klaagt over schelden ben je slecht bezig?
Oh, het is er zo eentjequote:Het is verbijsterend hoe sterk je moet zijn om als vrouw je mening te uiten.
Nou dan zal ik het even uitleggen. Dat die vrouw helemaal afgemaakt wordt met bedreigingen en beledigingen is niet erg want Baudet/anderen krijgen evenzeer ellende over zich heen. Actie/reactie. Maar je bent hier aan het tieren dat ze dan huilie huilie doet.quote:
Ja.quote:Op vrijdag 24 maart 2017 11:34 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Nou dan zal ik het even uitleggen. Dat die vrouw helemaal afgemaakt wordt met bedreigingen en beledigingen is niet erg want Baudet/anderen krijgen evenzeer ellende over zich heen. Actie/reactie. Maar je bent hier aan het tieren dat ze dan huilie huilie doet.
Daaruit concludeer ik dat helemaal verrot gescholden worden prima is als je zelf ook scheldt, maar klagen over dat gescheld niet prima is, maar dat je dat verschrikkelijk vindt. Klopt deze conclusie?
Misschien even ter aanvulling. FvD is geen partij in al deze consternatie. Je hebt het hier over figureren die tegen FvD (en Baudet in het bijzonder) aankotsen en figuren die zich geroepen voelen om terug te kotsen.quote:Op vrijdag 24 maart 2017 11:34 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Nou dan zal ik het even uitleggen. Dat die vrouw helemaal afgemaakt wordt met bedreigingen en beledigingen is niet erg want Baudet/anderen krijgen evenzeer ellende over zich heen. Actie/reactie. Maar je bent hier aan het tieren dat ze dan huilie huilie doet.
Daaruit concludeer ik dat helemaal verrot gescholden worden prima is als je zelf ook scheldt, maar klagen over dat gescheld niet prima is, maar dat je dat verschrikkelijk vindt. Klopt deze conclusie?
Dan ben je toch gewoon een hypocriete paardenlul? Hoe vaak heb jij in dit topic wel niet huilie huilie gedaan over wat mensen hier of op internet over Baudet zeggen? Ga je het nu veroordelen als een ander het doet.quote:Op vrijdag 24 maart 2017 11:36 schreef Fylax het volgende:
[..]
Ja.
Je moet niet verontwaardigd opkijken als je mensen uitscheldt en vervolgens zelf uitgescholden wordt. Je hebt het dan helemaal zelf naar gemaakt.
Heb ik die mensen uitgescholden dan?quote:Op vrijdag 24 maart 2017 11:39 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Dan ben je toch gewoon een hypocriete paardenlul? Hoe vaak heb jij in dit topic wel niet huilie huilie gedaan over wat mensen hier of op internet over Baudet zeggen? Ga je het nu veroordelen als een ander het doet.
Op deze manier ben je totaal niet serieus te nemen
Moch, haar feministische ideeën zijn vaak een beetje over-the-top, maar dat je het als vrouw moeilijker hebt om je te handhaven in het publieke debat lijkt me niet wereldschokkend te noemen.quote:Op vrijdag 24 maart 2017 11:34 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Oh, het is er zo eentje
Ja, dan kan ik al een aardig beeld voorstellen van wat voor troep ze de wereld in heeft geholpen.
Maakt dat wat uit? Het schelden is wel prima, stel je zelf. Het huilen over het gescheld niet. En dat heb je wel degelijk gedaan.quote:
Het gaat er meer om dat als je een tik uitdeelt en er dan eentje terugkrijgt, er niet over moet gaan zeuren.quote:Op vrijdag 24 maart 2017 11:40 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Maakt dat wat uit? Het schelden is wel prima, stel je zelf. Het huilen over het gescheld niet. En dat heb je wel degelijk gedaan.
Ik heb geen idee wat daar van waar is, maar om dat de reden dat je zo hard terug wordt geduwd te noemen is natuurlijk complete onzin. Eerst naar jezelf kijken voor je anderen de schuld geeft.quote:Op vrijdag 24 maart 2017 11:40 schreef Reya het volgende:
[..]
Moch, haar feministische ideeën zijn vaak een beetje over-the-top, maar dat je het als vrouw moeilijker hebt om je te handhaven in het publieke debat lijkt me niet wereldschokkend te noemen.
Dan begrijp je mij verkeerd. Als ik nu Pietje ga uitschelden omdat hij op GL stemt en hij scheldt mij vervolgens uit voor dingen die met FVD te maken hebbenquote:Op vrijdag 24 maart 2017 11:40 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Maakt dat wat uit? Het schelden is wel prima, stel je zelf. Het huilen over het gescheld niet. En dat heb je wel degelijk gedaan.
Onzin. Mannen en vrouwen worden gefileerd als de meute ze teringlijers vindt. Zie je hier op FOK!, op twitter, overal. Vrouwen worden vaak op hun uiterlijk uitgescholden, mannen op andere dingen.quote:Op vrijdag 24 maart 2017 11:40 schreef Reya het volgende:
[..]
Moch, haar feministische ideeën zijn vaak een beetje over-the-top, maar dat je het als vrouw moeilijker hebt om je te handhaven in het publieke debat lijkt me niet wereldschokkend te noemen.
Deze quote bewaar ik even.quote:
Ik vind het een slecht verhaalquote:Op vrijdag 24 maart 2017 11:42 schreef Fylax het volgende:
[..]
Dan begrijp je mij verkeerd. Als ik nu Pietje ga uitschelden omdat hij op GL stemt en hij scheldt mij vervolgens uit voor dingen die met FVD te maken hebben
en ik kom vervolgens hier huilhiehuilie doen
Dat is idd dom, omdat ik degene ben die begon.
Dat is echter niet het geval.
Ik zou zeggen dat bij vrouwen verwachtingen en vooroordelen een sterkere rol spelen; maw je wordt geacht als vrouw een bepaalde rol te spelen, en vrouwen die dat niet doen worden daar snel als persoon op aangepakt - dat is ook precies wat je bij Ten Broeke ziet gebeuren. Als man kun je je meer permitteren op persoonlijk vlak afwijkend te wijn; Dolf Jansen lijkt me een prima voorbeeld daarvan.quote:Op vrijdag 24 maart 2017 11:43 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Onzin. Mannen en vrouwen worden gefileerd als de meute ze teringlijers vindt. Zie je hier op FOK!, op twitter, overal. Vrouwen worden vaak op hun uiterlijk uitgescholden, mannen op andere dingen.
Moet je kijken wat men allemaal roept over een Peter R of een Dolf Janssen als ze op Pauw zijn. Helemaal kapot gemaakt. Vrouwen ondergaan hetzelfde lot, maar je hebt dan vrouwen die denken dat ze het zwaarder hebben omdat ze vrouw zijn. Jij denkt dat blijkbaar ook, dat een vrouw het moeilijker heeft. Dat is gewoon onzin, men wordt over het algemeen keihard aangepakt
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |