quote:Gebeten Turkse Nederlander voor behandeling naar Istanbul
De Turkse Nederlander Huseyin Kurt die vorige week zaterdag in Rotterdam werd gebeten door een politiehond, is naar Istanbul overgebracht. Volgens minister van Buitenlandse Zaken Cavuşoğlu krijgt hij daar een betere medische behandeling. "We zullen altijd en onder alle omstandigheden blijven zorgen voor onze burgers", stelt Cavuşoğlu. Hij noemt Kurt "onze burger die wreed is aangevallen".
NOS-correspondent Lucas Waagmeester zegt dat de medische voorzieningen in Turkije op veel plekken uitstekend zijn, "maar om te beweren dat Kurt hier een betere behandeling kan krijgen dan in Nederland is onzin".
Volgens Waagmeester valt de actie van Cavuşoğlu in de categorie 'trap na geven'. "Hij benadrukt dat Kurt een Turkse staatsburger iets, iets wat steekt in Nederland. Dit past in een propagandapatroon van de Turkse regering, waarin Turkije continu wordt vergeleken met andere landen. Vooral met landen in het Westen. De regering benadrukt dan steevast dat dingen in Turkije beter geregeld zijn."
Kurt, die in Soest woont, raakte bijna twee weken geleden gewond toen hij in Rotterdam bij het Turkse consulaat protesteerde tegen het wegsturen van de Turkse minister Kaya. Kort na middernacht greep de ME hard in toen betogers de politie aanvielen. Kurt werd daarbij gebeten door een politiehond, wat in Turkije leidde tot grote verontwaardiging.
Tegen de website Turksemedia.nl zei Kurt dat de politie hem en anderen ineens van achteren aanviel toen ze gehoor gaven aan het bevel te vertrekken. Hij werd in een been en in zijn gezicht gebeten en zou daarna twintig minuten op de grond hebben gelegen. Ambulancepersoneel zou zijn tegengehouden.
Volgens Kurt kreeg hij in het ziekenhuis te horen dat er grote stukken vlees uit zijn been waren gebeten en dat er geen hechtingen mogelijk waren wegens infectiegevaar.
(NOS)
Hopelijk houden ze die relschopper daar.quote:
Godverquote:
Wat een landquote:Op donderdag 23 maart 2017 15:48 schreef ChrisCarter het volgende:
https://turkeypurge.com/2(...)d-of-prez-referendum
Democratie
Daar laten behandelen en de rekening bij een NL zorgverlener opgeven.quote:Op donderdag 23 maart 2017 15:43 schreef Woelwater het volgende:
[..]
GodverMaar hij heeft wel gelijk want hier trekken ze zomaar de stekker eruit nog ook als ze de kans krijgen.
Hij zal vast ergens een klemtoon verkeerd uitgesproken hebben.quote:Op donderdag 23 maart 2017 15:48 schreef ChrisCarter het volgende:
https://turkeypurge.com/2(...)d-of-prez-referendum
Democratie
fok geilt nu eenmaal op Turken/Turkije/Erdo en alles gerelateerd aanquote:
De mening van Knoops er zijn ook andere meningen van o.a.Marieke de Hoon.quote:Op vrijdag 24 maart 2017 11:39 schreef Slayage het volgende:
vanaf dag 1 waren er al twijfels omtrent de rechtmatigheid van het handelen van rutte en abu taleb, maar wanneer de gemoederen hoog oplopen kan de ratio verdampen.
Nederland schond de internationale rechtsorde door Turkse politici te weigeren
Turkije-crisis
Er waren geen geldige redenen om de Turkse ministers de toegang tot Nederland te ontzeggen.
In relatie tot Turkije ging er vorige week niet alleen diplomatiek, maar ook juridisch het nodige mis. Zo waren het intrekken van de landingsrechten van minister van Buitenlandse Zaken Cavusoglu en het tot ongewenst vreemdeling verklaren van minister van Gezinszaken Kaya strijdig met het Verdrag van Wenen inzake diplomatiek verkeer van 1961.
...
De Grondwet draagt de regering op de internationale rechtsorde te bevorderen. In deze zaak heeft Nederland deze opdracht niet waargemaakt.
Geert-Jan Alexander Knoops is advocaat en bijzonder hoogleraar politiek van het internationaal recht aan de Universiteit van Amsterdam. Tom Zwart is hoogleraar rechten van de mens aan de Universiteit Utrecht.
http://nos.nl/artikel/216(...)tegen-nederland.htmlquote:Universitair docent Volkerenrecht Marieke de Hoon (Vrije Universiteit) is het oneens met Knoops. "Deze aanklacht heeft geen enkele kans. Er is geen regel binnen het internationaal of nationaal recht die Nederland dwingt een buitenlandse minister toe te laten voor een politieke speech als hier geen goede afspraken over te maken zijn voor de openbare orde en veiligheid.”
Zowel minister van Buitenlandse Zaken Çavusoglu als de weggestuurde minister van Familiezaken Kaya dienen hun klacht in als overheidsfunctionaris. De Hoon vindt het dan ook absurd dat ze naar het EHRM stappen. "Dat Hof is er om burgers te beschermen tegen de staat, en niet om ministers te beschermen."
Het argument dat Kaya diplomatieke onschendbaarheid geniet, gaat volgens De Hoon niet op. Die immuniteit is normaal gesproken alleen voor ministers van Buitenlandse Zaken en diplomaten. "Het kan ook voor andere ministers die de Turkse staat belichamen bij buitenlandse aangelegenheden, maar het lijkt me niet dat dat geldt voor een minister van, nota bene, Turkse Familiezaken."
De beschermde status moet bij uitzonderingen altijd bevestigd worden door een staat. Dat was afgelopen weekend vrijwel ondenkbaar, aangezien de Turkse minister op voorhand al niet welkom was. En zelfs al zou Kaya onschendbaar zijn geweest, dan zou het volgens de rechtsdocent niets uitmaken.
De openbare orde was te ernstig in het geding voor de Nederlandse overheid om niet in te grijpen. "De minister mocht er gewoon niet zijn en de situatie bij het Turkse consulaat in Rotterdam was sterk uit de hand aan het lopen. Met zo'n schreeuwende minister is dat hartstikke gevaarlijk", zegt De Hoon.
Als het daadwerkelijk tot een rechtszaak komt en Nederland schuldig wordt bevonden, dan kan het Hof sowieso geen straf opleggen. Het orgaan heeft daartoe geen bevoegdheid. Wel kan het Hof schadeloosstelling opleggen.
Hoe oud ben jij eigenlijkquote:Op vrijdag 24 maart 2017 11:52 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
Het zit sommige Erdoganisten wel diep. Deel 49 en nog steeds afgeven tegen Nederland. Ik voorzie een interessante toekomst voor ze in Nederland
het gaat mij niet om wie gelijk heeft of niet, maar dat rutte en erdo in verkiezingstijd een move hebben gemaakt voor electoraal gewin en dat de meeste mensen niet in staat lijken om door het cynische spelletje en blijven hangen in de "blame game". terwijl dit allemaal voorkomen had kunnen worden. rutte heeft resultaat geboekt, maar erdo moet nog ff verder met de escalatie show om zielen te winnen voor zijn politieke zaak.quote:Op vrijdag 24 maart 2017 11:49 schreef Ericr het volgende:
Dus laat die rechtszaak maar komen, in het ergste geval moet er een schadeloosstelling worden uitgekeerd.
wie geeft er af op nederland?quote:Op vrijdag 24 maart 2017 11:52 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
Het zit sommige Erdoganisten wel diep. Deel 49 en nog steeds afgeven tegen Nederland. Ik voorzie een interessante toekomst voor ze in Nederland
ben jij 15?quote:Op vrijdag 24 maart 2017 12:10 schreef Woelwater het volgende:
[..]
Dat zegt niks, ik zie hier ook 15 jarige met een onvoorwaardelijke liefde voor Erdogan.
Misschien had Erdogan gewoon moeten luisteren naar Rutte toen die zei dat het niet wenselijk was dat er buitenlandse campagne gevoerd zou worden in NL. Nog even los van dat het uberhaupt niet mag volgens de Turkse wetgeving.quote:Op vrijdag 24 maart 2017 12:00 schreef Slayage het volgende:
[..]
het gaat mij niet om wie gelijk heeft of niet, maar dat rutte en erdo in verkiezingstijd een move hebben gemaakt voor electoraal gewin en dat de meeste mensen niet in staat lijken om door het cynische spelletje en blijven hangen in de "blame game". terwijl dit allemaal voorkomen had kunnen worden. rutte heeft resultaat geboekt, maar erdo moet nog ff verder met de escalatie show om zielen te winnen voor zijn politieke zaak.
hier is de turkse nederlander de gebeten hond (badumtsss).
erdogan was juist uit op de confrontatie met rutte dude. dit is precies waar erdo op had gehoopt.quote:Op vrijdag 24 maart 2017 12:13 schreef Blik het volgende:
[..]
Misschien had Erdogan gewoon moeten luisteren naar Rutte toen die zei dat het niet wenselijk was dat er buitenlandse campagne gevoerd zou worden in NL. Nog even los van dat het uberhaupt niet mag volgens de Turkse wetgeving.
Nee, Erdogan's handen waren gebonden. Hij is toch geen dictator? Zijn ministers hebben de vrijheid om te doen wat ze doen. Daarom is het zo belangrijk dat Erdogan dat referendum wint. Let maar op: wanneer Erdogan dat referendum wint zullen al deze zaken ophouden. Het is van groot belang dat hij dat referendum wint. Echt waar.quote:Op vrijdag 24 maart 2017 12:13 schreef Blik het volgende:
[..]
Misschien had Erdogan gewoon moeten luisteren naar Rutte toen die zei dat het niet wenselijk was dat er buitenlandse campagne gevoerd zou worden in NL. Nog even los van dat het uberhaupt niet mag volgens de Turkse wetgeving.
goede leeftijdquote:
Oud stuk. Daarnaast heeft Turkije geen voet om op te staan aangezien ze dit recht nooit zelf hebben erkend en dus geen aanklacht mogen indienenquote:Op vrijdag 24 maart 2017 11:39 schreef Slayage het volgende:
vanaf dag 1 waren er al twijfels omtrent de rechtmatigheid van het handelen van rutte en abu taleb, maar wanneer de gemoederen hoog oplopen kan de ratio verdampen.
Nederland schond de internationale rechtsorde door Turkse politici te weigeren
Turkije-crisis
Er waren geen geldige redenen om de Turkse ministers de toegang tot Nederland te ontzeggen.
In relatie tot Turkije ging er vorige week niet alleen diplomatiek, maar ook juridisch het nodige mis. Zo waren het intrekken van de landingsrechten van minister van Buitenlandse Zaken Cavusoglu en het tot ongewenst vreemdeling verklaren van minister van Gezinszaken Kaya strijdig met het Verdrag van Wenen inzake diplomatiek verkeer van 1961.
...
De Grondwet draagt de regering op de internationale rechtsorde te bevorderen. In deze zaak heeft Nederland deze opdracht niet waargemaakt.
Geert-Jan Alexander Knoops is advocaat en bijzonder hoogleraar politiek van het internationaal recht aan de Universiteit van Amsterdam. Tom Zwart is hoogleraar rechten van de mens aan de Universiteit Utrecht.
twitter:haberinbaskenti twitterde op maandag 20-03-2017 om 00:39:28Ak Partili kardeslerimi rahatlatan rapor!-Deniz yildizi da beyni olmadan yasayabiliyor. https://t.co/4srffD2fXw reageer retweet
iets van 11 uur oud iddquote:
https://www.trouw.nl/demo(...)jfelachtig~a2588434/quote:
Het lijkt me het beste om Erdogan wereldheerschappij te geven.quote:Op vrijdag 24 maart 2017 12:16 schreef RetepV het volgende:
[..]
Nee, Erdogan's handen waren gebonden. Hij is toch geen dictator? Zijn ministers hebben de vrijheid om te doen wat ze doen. Daarom is het zo belangrijk dat Erdogan dat referendum wint. Let maar op: wanneer Erdogan dat referendum wint zullen al deze zaken ophouden. Het is van groot belang dat hij dat referendum wint. Echt waar.
quote:Op vrijdag 24 maart 2017 12:16 schreef RetepV het volgende:
[..]
Nee, Erdogan's handen waren gebonden. Hij is toch geen dictator? Zijn ministers hebben de vrijheid om te doen wat ze doen. Daarom is het zo belangrijk dat Erdogan dat referendum wint. Let maar op: wanneer Erdogan dat referendum wint zullen al deze zaken ophouden. Het is van groot belang dat hij dat referendum wint. Echt waar.
wie schaar ik boven wie?quote:Op vrijdag 24 maart 2017 12:53 schreef ThePlaneteer het volgende:
[..]
https://www.trouw.nl/demo(...)jfelachtig~a2588434/
Hij riep het al op 12 maart.
Erdogan zelf denkt dat hij de rechtzaak niet zal winnen trouwens, nu schaar je een advocaatje al boven je held? Weird.
Natuurlijk ben ik serieus. Als dat referendum geweest is en Erdogan gewonnen heeft, dan zal hij de Turkse democratie gered hebben. Iedereen zal het dan eens zijn met wat hij zegt en iedereen die het niet met hem eens is wordt dan terecht gevangen gezet. Want zij zijn een gevaar voor Erdogan's democratie. En zijn ministers zullen dan ook exact doen wat hij zegt, waardoor zij niet meer het gevaar zullen lopen om zo vernederd te worden. Als Erdogan volledig de baas wordt, dan zal de democratie in Turkije nooit meer in gevaar kunnen komen. Daar zal hij voor zorgen.quote:
Dat je dit nog moet uitleggen.quote:Op vrijdag 24 maart 2017 15:07 schreef RetepV het volgende:
[..]
Natuurlijk ben ik serieus. Als dat referendum geweest is en Erdogan gewonnen heeft, dan zal hij de Turkse democratie gered hebben. Iedereen zal het dan eens zijn met wat hij zegt en iedereen die het niet met hem eens is wordt dan terecht gevangen gezet. Want zij zijn een gevaar voor Erdogan's democratie. En zijn ministers zullen dan ook exact doen wat hij zegt, waardoor zij niet meer het gevaar zullen lopen om zo vernederd te worden. Als Erdogan volledig de baas wordt, dan zal de democratie in Turkije nooit meer in gevaar kunnen komen. Daar zal hij voor zorgen.
Gaat Erdogan excuses makenquote:Op vrijdag 24 maart 2017 16:07 schreef Slayage het volgende:
ik lees zojuist dat erdo zijn toon alweer aan het matigen is, maar dat kan morgen toch anders zijn
hij schijnt vandaag over duitse president gezegd te hebben "teessuf ederim" wat zoiets betekent als
Contempt.
Sorrow.
Sadness.
Regret.
Feeling sorrow about.
quote:EU-parlement weert Turkse krant, Turkije ziet 'dubbele moraal'
Er komen steeds meer boze reacties uit Ankara na het verbieden van de verspreiding van de Engelstalige versie van de Turkse krant Sabah in het Europees Parlement. Vicepremier Kurtulmus noemt het verspreidingsverbod onacceptabel en ook de Turkse minister van Justitie haalt nu hard uit.
Hij zegt dat Europa met twee maten meet en roept op om de persvrijheid te respecteren. "Als de verspreiding van de krant verboden blijft, zal de parlementsvoorzitter worden herinnerd als de voorzitter die een fascistische beslissing heeft genomen", zegt hij verder.
Eergisteren besloot EP-voorzitter Antonio Tajani na een initiatief van de Nederlandse Europarlementariër Jeroen Lenaers (CDA) om de krant Daily Sabah niet meer te verspreiden in het parlement. Lenaers kwam in actie nadat een partijgenoot in Rotterdam zich vanwege bedreigingen moest terugtrekken uit de gemeenteraad. De Turkse Sabah had de CDA'er Turan Yazir aangewezen als mede-aanstichter van de diplomatieke rel tussen Nederland en Turkije.
Spreekbuis
De Nederlander ziet ook principiële bezwaren tegen de verspreiding van Daily Sabah in het Europees Parlement. "De krant hoort bij moederbedrijf Sabah in Turkije. Ik zie niet in dat wij dit moeten faciliteren", zegt Lenaers. Volgens hem is het blad een spreekbuis van de regering-Erdogan. "Dat het blad in de kiosk wordt verkocht is prima, maar om het in het parlement aan te bieden als een geaccepteerde nieuwsbron vind ik niet juist."
Lenaers verwacht dat het parlement ook kritisch kijkt naar andere buitenlandse bladen die te boek staan als spreekbuis van regeringen. "Het is niet de taak van het Europees Parlement om kranten uit derdewereldlanden enige vorm van legitimiteit te geven", zegt hij.
De Turkse minister van Europese Zaken noemt het besluit een inbreuk op de persvrijheid en vrijheid van meningsuiting. Lenaers heeft daarvoor geen begrip. "Het is bijna tragisch dat de Turken zich nu zorgen maken over de persvrijheid. Zoveel journalisten die vastzitten, zoveel die hun baan zijn kwijtgeraakt en dan klagen over persvrijheid. Ik kan daar weinig mee."
De hoofdredacteur van Daily Sabah, Serdar Karagoz denkt dat de Gülen-beweging achter het verbod zit. De Turkse regering houdt de geestelijke Gülen verantwoordelijk voor de mislukte staatsgreep, vorig jaar juli. "Wij hebben de structuur van de Gülen-beweging laten zien. Daar heeft de Nederlandse parlementariër zich aan geërgerd", zegt Karagoz in een interview met het Turkse staatspersbureau. "We zien dat hij voortdurend in contact staat met de Gülen-beweging in zijn land. En hij maakt gebruik van hun manier van spreken tegen Turkije."
De hoofdredacteur zegt verder dat Daily Sabah al drie jaar in het parlement werd verspreid en dat dat tot nu toe geen probleem was. "We willen dat ze onze krant lezen, omdat er een campagne van foute informatie gaande is tegen Turkije", zegt hij.
Europarlementariër Lenaers noemt die uitspraken onzin. Hij heeft naar eigen zeggen veel reacties gekregen na zijn oproep, maar zegt dat dat niets is vergeleken bij wat sommige Turkse Nederlanders meemaken.
quote:Op vrijdag 24 maart 2017 20:47 schreef ThePlaneteer het volgende:
Persvrijheid respecteren.
Wanneer de satire zo goed is dat zelfs the Simpsons dit niet hadden kunnen verzinnen.
Er is een nog dommere soort dan de Nederturk, de niet-Nederturk die opkomt voor een fascistische dictator.quote:Op vrijdag 24 maart 2017 23:33 schreef Dawnbreaker het volgende:
Wat een idiote dictator is t toch... Maar het allerergste zijn nog de nederturken die het met hem eens zijn. Lekker opkomen voor een fascistische dictator die geweld en onderdrukking als tactiek heeft. Ga je eens gauw schamen.
allerlei turkse boeren van het platteland stemmen zonder te weten war op ze stemmen en waarvoor op erdoganquote:Op vrijdag 24 maart 2017 23:33 schreef Dawnbreaker het volgende:
Wat een idiote dictator is t toch... Maar het allerergste zijn nog de nederturken die het met hem eens zijn. Lekker opkomen voor een fascistische dictator die geweld en onderdrukking als tactiek heeft. Ga je eens gauw schamen.
ik heb erdo maar 1 keer excuses horen maken meen ik, toen na de coup.quote:
Mot je kijken Jan, daar komt zeker weer zon kebabzaakquote:Op zaterdag 25 maart 2017 16:53 schreef Slayage het volgende:
[..]
ik heb erdo maar 1 keer excuses horen maken meen ik, toen na de coup.
die turk met zijn verwijderde erdo posters blijft abu taleb trollen in rotterdam[ afbeelding ]
quote:Op zaterdag 25 maart 2017 17:02 schreef WammesWaggel het volgende:
[..]
Mot je kijken Jan, daar komt zeker weer zon kebabzaak![]()
http://www.ad.nl/buitenla(...)referendum~ad7a0245/quote:Naast het Turkse referendum over een nieuwe grondwet is president Recep Tayyip Erdogan vandaag met een tweede referendum op de proppen gekomen.
Hij wil dat de Turken zich op 16 april uitspreken over de toetreding van hun land tot de Europese Unie. Erdogan zei vandaag op een bijeenkomst in Antalya dat hij de volksraadpleging over de grondwet ook wil aangrijpen om te bepalen of Turkije de gesprekken over toetreding die het met Brussel voert nog wel moet voortzetten. ,,Zie het als een soort Brexit. Het volk zal een beslissing nemen en wij zullen ons aan die beslissing houden’’, zei de president.
Als het volk voor stemt en EU weigert heeft hij weer een extra stok om mee te slaan. Stemmen ze tegen dan kan Erdolf laten zien de wensen van zijn volk te respecteren.quote:Op zaterdag 25 maart 2017 22:11 schreef Physsic het volgende:
[..]
http://www.ad.nl/buitenla(...)referendum~ad7a0245/
Denken de Turken in Turkije dat toetreding tot de EU nog een reële mogelijkheid is (even los van of ze dat willen of niet)?
Na de verklaring van de Duitse BND dat Gulen niet achter de zogenaamde coup zat, nu ook de Britten die aangeven dat er geen hard bewijs is en dat verkregen bewijs twijfelachtig is.quote:‘No hard evidence’ entire Gulen movt. behind Turkey coup, only some members – UK report
Some followers of exiled Turkish cleric Fethullah Gulen were involved in last summer's failed coup, yet evidence to suggest the entire Gulen movement or its leader were behind the plot is “anecdotal or circumstantial,” a UK Parliament report states.
“There is a relative lack of hard, publicly-available evidence to prove that the Gulenists as an organization were responsible for the coup attempt in Turkey,” the UK Parliament’s Foreign Affairs Committee's (FCO) report released on Saturday states.
“While there is evidence to indicate that some individual Gulenists were involved, it is mostly anecdotal or circumstantial, sometimes premised on information from confessions or informants, and is – so far – inconclusive in relation to the organization as a whole or its leadership,” it added.
Prominent Muslim cleric Fethullah Gulen leads a popular Islamic transnational religious and social movement called Hizmet, believed to be funding numerous businesses, think tanks, private schools, and publishing houses around the world. The man and his group were accused by Turkish President Recep Tayyip Erdogan of masterminding the failed coup in Turkey on July 15, 2015.
Gulen, once an Erdogan ally, is now living in self-imposed exile in Pennsylvania, with Ankara repeatedly demanding his extradition to Turkey to investigate his alleged participation in the coup attempt, as well as that of Hizmet, known as FETO in Turkey, and considered a terrorist organization by Ankara. Suspected Gulen followers, known as Gulenists, have been persecuted and hunted down in Turkey in a massive crackdown on Erdogan’s opposition which followed the July 2016 events, with more than 100,000 people fired from their jobs and around 30,000 arrested, including teachers, security personnel, army officers, opposition politicians, and journalists.
Yet, according to the UK Parliament’s report, nine months after the coup attempt, “neither the UK nor Turkish governments can point us to one person who has been found guilty by a court of involvement in the coup attempt, let alone anyone being found guilty with evidence of involvement with Gulenist motives.” The report also questions Ankara’s harsh response that followed the coup, adding to a wave of criticism from the international community over the blanket purges that engulfed the country in the past months.
“While the implementation of the State of Emergency is understandable given the events of the July coup attempt, the Turkish government needs to provide the international community with a clear indication that it is seeking a path to normalize the security situation,” the paper says. It notes that otherwise, there is a risk of “people’s rights being abused.”
According to the inquiry, “the scale of the current purges – and the number of sectors that they affect – means that we cannot conclude that they are a necessary and proportionate response.” That in return might affect Turkey’s ability to fight enemies like Islamic State (IS, formerly ISIS/ISIL) and undermine its reputation, the report notes.
The head of German intelligence (BND) has also recently stated that there is no evidence that cleric Fethullah Gulen was behind the coup attempt in Turkey. Bruno Kahl told Der Spiegel last week that the military coup of July 2016 “was probably a welcome pretext” for the Turkish government to unleash a sweeping crackdown on thousands of people suspected of having connections with Fethullah Gulen.
The United States also appears unconvinced by “80 boxes of ‘evidence’ [given] to the US to achieve the extradition of Fethullah Gülen,” as the US judiciary has not yet moved to deport him. Last September, Washington refused to extradite Gulen, citing lack of hard evidence, despite Erdogan warning the US it was “harboring a terrorist.”
However, a recent report by the Wall Street Journal states that the previous US administration did hold negotiations on Gulen’s extradition. According to the publication, citing former CIA director James Woolsey, retired Army Lt. Mike Flynn, who is President Donald Trump’s former national security adviser, met in September with top Turkish officials to discuss delivering the cleric to Ankara, bypassing US extradition procedures. Woolsey told the paper he found the conversation startling and possibly illegal, yet noted there were no specifics discussed.
Fethullah Gulen has repeatedly denied involvement in the coup attempt, and has condemned it. He also claimed that his supporters are being framed in what he says may have been a false-flag event, staged by Erdogan himself.
Het zou geweldig zijn als de Turkse bevolking zich tegen een EU-lidmaatschap keert. Dan kan die deur eindelijk definitief dicht. Het zal verdomme tijd worden ook.quote:Op zaterdag 25 maart 2017 22:11 schreef Physsic het volgende:
[..]
http://www.ad.nl/buitenla(...)referendum~ad7a0245/
Denken de Turken in Turkije dat toetreding tot de EU nog een reële mogelijkheid is (even los van of ze dat willen of niet)?
Het zou aan de ene kant mooi zijn omdat het dat eindeloze gezeik afgesloten kan worden, maar vergeet niet dat er ook nog een halve bevolking is daar die geen Erdogan-fan is, die wél die hervormingen wilde en die echt een aanwinst waren geweest voor Europa.quote:Op zondag 26 maart 2017 04:39 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Het zou geweldig zijn als de Turkse bevolking zich tegen een EU-lidmaatschap keert. Dan kan die deur eindelijk definitief dicht. Het zal verdomme tijd worden ook.
quote:Op zondag 26 maart 2017 04:39 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Het zou geweldig zijn als de Turkse bevolking zich tegen een EU-lidmaatschap keert. Dan kan die deur eindelijk definitief dicht. Het zal verdomme tijd worden ook.
sinds dag 1 van de start van de onderhandeling met turkije was het een controversiele relatie geweest, het leek meer op een verstandshuwelijk. ik meen dat oostenrijk en frankrijk in het verdrag hadden laten opnemen dat aan het einde van de onderhandelingen ze een referendum zouden houden mbt de toetreding, ik kan mij herinneren dat de toenmalige turkse minister van buza Gul zei, dat ongeacht of turkije wel of geen EU lid wordt uiteindelijk het pad van integratie met de EU turkije veel zou opleveren, iets wat daadwerkelijk ook is gebeurd. daarnaast zei hij erbij dat ook turkije aan het einde van de onderhandelingen ook een referendum zou kunnen houden mbt de toetreding. iets wat nu ook nog speelt. laatst nog benoemd door erdo.quote:Op zondag 26 maart 2017 09:56 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Het zou aan de ene kant mooi zijn omdat het dat eindeloze gezeik afgesloten kan worden, maar vergeet niet dat er ook nog een halve bevolking is daar die geen Erdogan-fan is, die wél die hervormingen wilde en die echt een aanwinst waren geweest voor Europa.
Ik hoop nog steeds dat dat gezonde verstand boven komt drijven, maar dat wordt met de dag moeilijker naarmate Erdogan meer aan de (zijn) weg timmert.
Het eerste verstandige wat deze man doet, nu kan eindelijk gedaan worden wat brussel al jaren niet durft.quote:Op zaterdag 25 maart 2017 22:11 schreef Physsic het volgende:
[..]
http://www.ad.nl/buitenla(...)referendum~ad7a0245/
Denken de Turken in Turkije dat toetreding tot de EU nog een reële mogelijkheid is (even los van of ze dat willen of niet)?
Yups, en mochten ze wel stemmen voor lidmaatschap, moet de EU de deur maar eens dichtgooien.quote:Op zondag 26 maart 2017 04:39 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Het zou geweldig zijn als de Turkse bevolking zich tegen een EU-lidmaatschap keert. Dan kan die deur eindelijk definitief dicht. Het zal verdomme tijd worden ook.
Sommige fok-gebruikers blijven graag in het jaar 2009 hangen.quote:Op zaterdag 25 maart 2017 22:11 schreef Physsic het volgende:
[..]
http://www.ad.nl/buitenla(...)referendum~ad7a0245/
Denken de Turken in Turkije dat toetreding tot de EU nog een reële mogelijkheid is (even los van of ze dat willen of niet)?
Maar weten de Turken dat ook? Of krijgen zij te horen dat de EU enorm graag wil dat het fantastische Turkije bij de EU komt, en dat de beslissing binnenkort in hun handen ligt?quote:Op zondag 26 maart 2017 14:32 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Sommige fok-gebruikers blijven graag in het jaar 2009 hangen.
De toetreding is al lang van de baan aan beide kanten. Non-issue, non-discussie. Net als de vraag wanneer Andre Hazes weer de buhne op gaat.
Nummer 6 gaat over Pia Dijkstra. Daar hebben ze dan wel weer gelijk in.quote:Op zondag 26 maart 2017 14:40 schreef Glazenmaker het volgende:
[ afbeelding ]
Nr 13 is wel een beetje ironisch om te horen van een Turk.
hoe ironisch?quote:Op zondag 26 maart 2017 14:40 schreef Glazenmaker het volgende:
[ afbeelding ]
Nr 13 is wel een beetje ironisch om te horen van een Turk.
twitter:Reuters twitterde op zondag 26-03-2017 om 22:35:05Erdogan setting back integration in Germany by years: Schaeuble https://t.co/k8oyXihZS9 https://t.co/RYJWyqcvLn reageer retweet
Ja, maar ik denk dat de Turken het negatief bedoelen en ze hebben zelf een nog net wat duisterder slavernij en koloniaal verleden.quote:Op zondag 26 maart 2017 22:40 schreef Slayage het volgende:
[..]
hoe ironisch?
nederland was toch een groots koloniale land
mwah je kan zeggen pot verwijt de ketel mbt kolonialisme en slavernij, maar "duisterder" mwah dat weet ik niet.quote:Op zondag 26 maart 2017 22:42 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Ja, maar ik denk dat de Turken het negatief bedoelen en ze hebben zelf een nog net wat duisterder slavernij en koloniaal verleden.
geloof ik niks van. je bent of geintegreerd in de maatschappij of niet.dat erdo er een politieke show van heeft gemaakt door hen te gebruiken verandert niks aan hun integratie. laat staan dat hun integratie achteruit is gegaan. hoe achteruit? ik vraag me af welke definitie hij gebruikt voor integratie. en met integratie bedoel ik dat je gewoon in de maatschappij autonoom mee kan draaien.quote:Op zondag 26 maart 2017 22:42 schreef UpsideDown het volgende:
twitter:Reuters twitterde op zondag 26-03-2017 om 22:35:05Erdogan setting back integration in Germany by years: Schaeuble https://t.co/k8oyXihZS9 https://t.co/RYJWyqcvLn reageer retweet
Ik vind het wijzen naar misdaden van 300 jaar geleden ook een beetje onzinnig, maar er zijn vele voorbeelden te vinden van westerse mensen die zich heel schuldig voelen. Het zou mij niks verbazen als het merendeel van de Turken niet zoveel af weet van de eigen geschiedenis of ''ons'' wel slecht vinden, maar niet de eigen stoute geschiedenis.quote:Op zondag 26 maart 2017 22:51 schreef Slayage het volgende:
[..]
mwah je kan zeggen pot verwijt de ketel mbt kolonialisme en slavernij, maar "duisterder" mwah dat weet ik niet.
overigens vind ik dat je alles in zijn context van tijd, cultuur en locatie moet bekijken. dan is alles wat nederland en turkije in het verleden hebben gedaan helemaal zo gek niet. kolonialisme was de norm evenals slavernij. dat we in 2017 op een bepaalde manier kijken naar het verleden veranderd niks aan het feit dat toen slavernij/kolonialsme waar ook ter wereld dood normaal was.
overigens lijkt het me dat die lijst echt niet kan kloppen, sommige namen kennen turken niet eens
Autonoom meedraaien is nogal relatief. Als je lekker in een Turkse wijk woont met een baantje bij een Turks bedrijf, maar je daarbuiten niet kan functioneren doe je imho niet echt mee. En de linkse medemens zal het niet snel zo zeggen, maar integratie is ook een beetje culturele opvoeding over hoe vrouwen en homo's te behandelen.quote:Op zondag 26 maart 2017 22:59 schreef Slayage het volgende:
[..]
geloof ik niks van. je bent of geintegreerd in de maatschappij of niet.dat erdo er een politieke show van heeft gemaakt door hen te gebruiken verandert niks aan hun integratie. laat staan dat hun integratie achteruit is gegaan. hoe achteruit? ik vraag me af welke definitie hij gebruikt voor integratie. en met integratie bedoel ik dat je gewoon in de maatschappij autonoom mee kan draaien.
Wel of niet geïntegreerd? Je bent goed of slecht geïntegreerd, met alles wat daar tussen zit. Redelijk geïntegreerde potentiële aanhangers/stemmers kunnen altijd meegaan in de toenemende radicalisering van de betreffende partij die zij van huis uit aanhangenquote:Op zondag 26 maart 2017 22:59 schreef Slayage het volgende:
[..]
geloof ik niks van. je bent of geintegreerd in de maatschappij of niet.dat erdo er een politieke show van heeft gemaakt door hen te gebruiken verandert niks aan hun integratie. laat staan dat hun integratie achteruit is gegaan. hoe achteruit? ik vraag me af welke definitie hij gebruikt voor integratie. en met integratie bedoel ik dat je gewoon in de maatschappij autonoom mee kan draaien.
elk volk kijkt uiteraard graag het liefst vol trots met nostalgie terug naar het verleden, daar past dan uiteraard de minder leuke dingen of beter gezegd de dingen die we anno nu als minder leuk zien niet bij, dan wordt het minder nostalgisch en vol trots. daar zijn alle volkeren in de wereld gelijk in. zo zijn uiteraard de turken als de nederlanders selectief in de onderwerpen waar ze het over hebben.quote:Op zondag 26 maart 2017 23:06 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Ik vind het wijzen naar misdaden van 300 jaar geleden ook een beetje onzinnig, maar er zijn vele voorbeelden te vinden van westerse mensen die zich heel schuldig voelen. Het zou mij niks verbazen als het merendeel van de Turken niet zoveel af weet van de eigen geschiedenis of ''ons'' wel slecht vinden, maar niet de eigen stoute geschiedenis.
wat bedoel je met niet functioneren?quote:Op zondag 26 maart 2017 23:08 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Autonoom meedraaien is nogal relatief. Als je lekker in een Turkse wijk woont met een baantje bij een Turks bedrijf, maar je daarbuiten niet kan functioneren
de turken hebben inderdaad een extra probleem wat de meeste migranten niet hebben, die denken nog steeds dat ze terug gaanquote:Op zondag 26 maart 2017 23:10 schreef Homey het volgende:
Het probleem is ontstaan toen al die gastarbeiders niet teruggingen zoals de bedoeling was. De 2e en 3e generatie voelt ergens dat ze soort van gasten zijn. De onmacht om daadwerkelijk 'terug' te gaan naar Turkije - aangezien ze bijna allemaal gewoon blijven - is de woede die je ziet op straat bij een aanzienlijk deel. Een rare vorm van heimwee.
wat versta jij onder integratie dan? ik begrijp je sprong naar radicalisering niet namelijk.quote:Op zondag 26 maart 2017 23:12 schreef UpsideDown het volgende:
[..]
Wel of niet geïntegreerd? Je bent goed of slecht geïntegreerd, met alles wat daar tussen zit. Redelijk geïntegreerde potentiële aanhangers/stemmers kunnen altijd meegaan in de toenemende radicalisering van de betreffende partij die zij van huis uit aanhangen
dat je een goede turuk probeert te zijn, vind ik helemaal top, maar laat de minder prettige kanten (paranoide complotdenkers dat ze allemaal zijn) van de turuken lekker links liggen zou ik zeggenquote:
En de EU keek en zag dat het goed was. De financiële belangen zijn van meer belang dan het uitsluiten van bevolkingsgroepen.quote:Op dinsdag 28 maart 2017 17:39 schreef Twentsche_Ros het volgende:
https://twitter.com/Kurdi(...)Fwww.geenstijl.nl%2F
[ afbeelding ]
Het begint wel jaren-30 achtige proporties aan te nemen...
Wat zou de EU hieraan moeten doen? Drone richting dit hotel sturen en platbombarderen?quote:Op dinsdag 28 maart 2017 17:43 schreef Verrekte_Koekwous het volgende:
[..]
En de EU keek en zag dat het goed was. De financiële belangen zijn van meer belang dan het uitsluiten van bevolkingsgroepen.
Gaan zaken doen met landen die zulk radicaal gedachtegoed promoten, het is niet alleen deze man, het zijn ook de politici van het land. Ik vind het hypocriet als je altijd preekt voor bepaalde waarden in de samenleving, maar wel accepteert dat één van je "bondgenoten" zich schuldig maakt aan aan een opruiing waar de nazi's nog een puntje aan konden zuigen.quote:Op dinsdag 28 maart 2017 17:46 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
Wat zou de EU hieraan moeten doen? Drone richting dit hotel sturen en platbombarderen?
Wtfquote:Op dinsdag 28 maart 2017 17:39 schreef Twentsche_Ros het volgende:
https://twitter.com/Kurdi(...)Fwww.geenstijl.nl%2F
[ afbeelding ]
Het begint wel jaren-30 achtige proporties aan te nemen...
Dat is het verschil tussen lokale en internationale politiek. Lokaal is het makkelijker en realistischer om je werkomgeving naar smaak aan te passen dan international. Landen zijn immers soeverein.quote:Op dinsdag 28 maart 2017 19:48 schreef Verrekte_Koekwous het volgende:
Rutte en andere politici sluiten de PVV uit, welke 1.3 miljoen Nederlanders vertegenwoordigd, ze sluiten hem uit vanwege zijn radicale gedachtegoed en uitspraken, maar dadelijk wel weer handel drijven of andere afspraken maken met een dictator en radicaal land die zich aan meer en zwaardere radicale uitspraken/zaken schuldig maken dan dat Wilders ooit heeft geroepen.
Oppakken en berechten die spionnenquote:Op woensdag 29 maart 2017 11:33 schreef Loekie1 het volgende:
Zo'n driehonderd Turken en tweehonderd Turkse instellingen in Duitsland worden bespioneerd door de Turkse inlichtingendienst MIT. Met dat bericht kwam gisteren een aantal Duitse media naar buiten.
https://www.trouw.nl/demo(...)itse-bodem~add0b2a6/
Een inlichtingendienst die zijn werk doet. Wtf!!!quote:Op woensdag 29 maart 2017 11:33 schreef Loekie1 het volgende:
Zo'n driehonderd Turken en tweehonderd Turkse instellingen in Duitsland worden bespioneerd door de Turkse inlichtingendienst MIT. Met dat bericht kwam gisteren een aantal Duitse media naar buiten.
https://www.trouw.nl/demo(...)itse-bodem~add0b2a6/
In eigen land zou dat niet zo raar zijn inderdaad.quote:Op woensdag 29 maart 2017 11:42 schreef Slayage het volgende:
[..]
Een inlichtingendienst die zijn werk doet. Wtf!!!![]()
![]()
Hoeveel Nederlandse organisaties in het buitenland worden door ónze inlichtingendiensten bespioneerd denk je?quote:Op woensdag 29 maart 2017 11:42 schreef Slayage het volgende:
[..]
Een inlichtingendienst die zijn werk doet. Wtf!!!![]()
![]()
Op zoek naar critici van Rutte.quote:Op woensdag 29 maart 2017 11:46 schreef Perrin het volgende:
[..]
Hoeveel Nederlandse organisaties in het buitenland worden door ónze inlichtingendiensten bespioneerd denk je?
Precies 0.quote:
Hopelijk leidt dit binnenkort tot harde maatregelen tegen de Turkse staat. Ze hebben het verdiend daar.quote:Op woensdag 29 maart 2017 11:48 schreef Loekie1 het volgende:
Minister van binnenlandse zaken van Nedersaksen, Boris Pistorius, beschuldigde Ankara ervan "een bijna paranoïde angst voor samenzwering" te hebben en te proberen zijn critici tot zwijgen te brengen.
https://www.trouw.nl/demo(...)itse-bodem~add0b2a6/
De taal wordt harder.
quote:Turkije verbiedt Nederlandse hotelgigant Booking.com
Heeft de Turkse anti-Nederlandhetze nu ook het Nederlandse bedrijfsleven bereikt? Sinds woensdag zijn alle activiteiten van het Amsterdamse Booking.com, de grootste online hotelboeker ter wereld, in Turkije voor onbepaalde tijd verboden.
De uitspraak van de rechter betreft weliswaar een zaak die al in 2015 werd aangespannen door een Turkse branche-organisatie van reisbureaus (Tursab) vanwege overtreding van Turkse mededingingsregels en oneerlijke concurrentie van Turkse reisagenten. Maar daarvoor betaalde Booking.com afgelopen januari al een boete van 640.000 euro aan de Turkse kartelautoriteiten.
[...]
Heeft ie door dat we ons niet laten uitlokken?quote:Op woensdag 29 maart 2017 18:32 schreef Toefjes het volgende:
Waarom zegt Erdogan niks lelijks meer over Nederland? Tellen we niet meer mee of zo?
Ik ben bang dat na Bulgarije uit zijn haat is vervangen door medelijden. En dat is nog vernederender.quote:Op woensdag 29 maart 2017 18:38 schreef ThePlaneteer het volgende:
[..]
Heeft ie door dat we ons niet laten uitlokken?
Misschien hoopt hij gevraagd te worden als bondscoach.quote:Op woensdag 29 maart 2017 18:39 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Ik ben bang dat na Bulgarije uit zijn haat is vervangen door medelijden. En dat is nog vernederender.
Als je die foto ziet zou ik het snappen als hij naast zijn telefoon zit, wachtend op een belletje uit Zeist inderdaad. Gek genoeg heb ik zijn naam nog niet gehoord bij het rijtje buitenlandse bondscoaches.quote:Op woensdag 29 maart 2017 18:40 schreef Kassamiep het volgende:
[..]
Misschien hoopt hij gevraagd te worden als bondscoach.
[ afbeelding ]
Dit is wel heerlijk als het bedoeld is om Nederland te pesten.quote:
Rutte beloofde hem de ultieme Turkse chick, Yolanthequote:Op woensdag 29 maart 2017 18:32 schreef Toefjes het volgende:
Waarom zegt Erdogan niks lelijks meer over Nederland? Tellen we niet meer mee of zo?
Een paar verstandige adviseurs hebben hem vast verteld dat hij zichzelf en Turkije als geheel er behoorlijk mee voor schut zet.quote:Op woensdag 29 maart 2017 18:32 schreef Toefjes het volgende:
Waarom zegt Erdogan niks lelijks meer over Nederland? Tellen we niet meer mee of zo?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |