(c) Paroolquote:Daar staat tegenover dat 44 leerlingen, meer dan vorig jaar, niet zijn geplaatst.
En nu ?quote:Op woensdag 5 april 2017 18:18 schreef Againzender het volgende:
Axel behoort tot de elite
[..]
(c) Parool
VWO met gymnasium erbij. Is dat een mogelijkheid? Doorgroei na een jaar ofzo, want er zijn altijd uitvallers bij het gymnasium.quote:Op woensdag 5 april 2017 18:24 schreef Againzender het volgende:
7638 leerlingen, Axel had lotnummer 7529. Tja Rob Oudkerk, dan kan je een lijst van 15 scholen opgeven, en dan kom je nog op de school waar Axel nu zal uitkomen.
Het is lastig/onmogelijk om een systeem te maken waar iedereen mee tevereden is, maar het is erg zuur dat leerlingen die eigenlijk geen VWO advies hadden moeten krijgen wel op 1 van Axels scholen van voorkeur zijn geplaatst, terwijl hij, ook na dit klotejaar thuis, gewoon met twee vingers in de neus topresultaten haalt.
Nou ja, dan maar VWO op een andere school, het begint eigenlijk toch pas echt na het voortgezet onderwijs is mijn ervaring.
er zitten nog amper vwo's met gym tussen.quote:Op woensdag 5 april 2017 18:41 schreef golfer het volgende:
[..]
VWO met gymnasium erbij. Is dat een mogelijkheid? Doorgroei na een jaar ofzo, want er zijn altijd uitvallers bij het gymnasium.
Berlage, waar ik op zat, heeft toch nog een gym?quote:Op woensdag 5 april 2017 19:29 schreef Againzender het volgende:
er zitten nog amper vwo's met gym tussen.
klopt, maar werd het ook niet en zit dus vol.quote:Op woensdag 5 april 2017 20:41 schreef golfer het volgende:
[..]
Berlage, waar ik op zat, heeft toch nog een gym?
ouders die zeggen nu te willen verhuizen door de uitslag, dan ben je echt een beetje los van de werkelijkheidquote:Op donderdag 6 april 2017 16:35 schreef Da_Sandman het volgende:
Wat een gedoe zeg.
Hier heb je dat allemaal niet zeg maar.
Tot morgen maar weer..quote:
Volgens mij is nu zelfs de wereldkampioen hoofdrekenen de tel kwijt qua aantal bansquote:
zeker, maar wij gaan gewoon door. Vanochtend bij een vrij nieuwe school geweest, die bestaan pas 5 jaar, dus nog geen examenresultaten. Dat was de school die ik niet te pakken kreeg. Directrice van de basisschool werd een beetje boos toen ze dit vanochtend hoorde van ons en ging gelijk met die school bellen. Ik ving uit haar kantoor iets op dat leek op: 'kan me niets schelen, ze komen er nu aan!'. Ach, zo kan je ook een afspraak regelenquote:Op donderdag 6 april 2017 18:57 schreef rubbereend het volgende:
jeumig wat een gedoe om je kinderen op school te krijgen AZ
Goeiemiddagquote:
mogguh tongquote:
Ban zit er weer op. Mooi kut man allemaal.quote:
zo'n ban? geen ervaring mee.quote:Op vrijdag 7 april 2017 12:27 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ban zit er weer op. Mooi kut man allemaal.
User banaan vroeg een ban aan bij afwezigheid van Tarzan.quote:
SMS nu ban-aan naar 666quote:Op vrijdag 7 april 2017 12:38 schreef tong80 het volgende:
[..]
User banaan vroeg een ban aan bij afwezigheid van Tarzan.
Duivelsgetalquote:
Kim Holland Sportquote:Op vrijdag 7 april 2017 20:34 schreef borisz het volgende:
Dat Jong Ajax doet ook aan breien zonder echt kansen te creëren. Balbezit om het balbezit zou verboden moeten worden. Helaas wel 0-1.
ik word nog superslankquote:
quote:
Ken ze niet later eens luisteren.quote:Op zaterdag 8 april 2017 12:16 schreef Bos81 het volgende:
AZ (en wellicht ook Tong)
Ik was vorige week in de Effenaar voor een optreden van Sonata Arctica. In het voorprogramma stond onder meer de Canadese band Striker. Erg lekkere hardrock/metal, doet voor een deel denken aan Anthrax op hun hoogtepunt..
Niet heel slecht, maar net niet mijn dingquote:
Mijn ding wel Bossie. Ik ben niet van de echte hardrock.quote:Op zaterdag 8 april 2017 14:20 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Niet heel slecht, maar net niet mijn ding
Mooie vrouwen?? Of bedoel je dat niet??quote:Op zondag 9 april 2017 09:21 schreef Againzender het volgende:
Godsamme. Hier in het Sloterparkbad voor zwemles, in het 50m is een ploeg uit Denemarken bezig. Dat ziet er best goed uit zeg maar.
zeer zekerquote:
verrek,het is nog ochtendquote:
Wenen, goede herinneringen aanquote:Op zondag 9 april 2017 11:24 schreef Bos81 het volgende:
NOg even wat hardlopen. Over 2 weken al de Halve Marathon in Wenen![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Succesquote:Op zondag 9 april 2017 11:24 schreef Bos81 het volgende:
NOg even wat hardlopen. Over 2 weken al de Halve Marathon in Wenen![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |