FOK!forum / Verkiezingen 2025 / Carlo Boszhard sloopt Jesse Klaver.
supernigermaandag 13 maart 2017 @ 12:37
quote:
Boszhard vindt belastingtarief van 52 procent ‘misdadig’

Carlo Boszhard vindt het schandalig dat hij over een groot deel van zijn RTL 4-salaris 52 procent belasting moet betalen. Dat zei de televisiester zondagavond tegen GroenLinks-ster Jesse Klaver in Carlo’s TV Café. Boszhard heeft een heel hoog salaris en valt daarom onder het toptarief van 52 procent. Hij viel bij Klaver direct met de deur in huis. “Ik stem altijd VVD. Weet je waarom? Als ik een euro verdien, hoeveel belasting moet ik dan van jou betalen van die euro als jij het voor het zeggen hebt?“
De tv-ster doelde op het feit dat Klaver rijke Nederlanders nóg meer wil belasten. Klaver: “Het lijkt een simpele vraag, maar dat is afhankelijk van allerlei dingen, zoals: heb je een koophuis? Hoe hoog is je hypotheek?”

Boszhard: “Dat huis heb ik helemaal afbetaald, godzijdank. Ik heb dat huis betaald.”

Toen greep zijn co-host Carly Wijs in. “Draai het eens om: wanneer is het genoeg?”

Boszhard: “Wat een politiek rotantwoord! Ik heb ervoor gewerkt. Nogmaals: ik verdien een euro, ik zit in die hogere klasse. Ik ben het met bijna alles eens wat jij zegt. Als ik die Stemwijzer invul, ben ik het bijna overal mee eens. Toch zeg ik: ‘Ik kan maar beter VVD stemmen.’ Ik zeg het gewoon maar eerlijk, het is misschien niet politiek correct, maar ik ga toch voor Mark Rutte, want hij denkt aan mijn centjes. Is dat zo gek?”

“Ja“, antwoordde Klaver. “Allereerst: ik kom niet op voor mensen die een heel goed inkomen hebben...”

Boszhard: “Dat vind ik het jammer, want ik ben het namelijk met heel veel van je punten eens.”

Applaus

Klaver: “Weet je wat mijn zorg is? Niet hoeveel jij van die euro overhoudt, maar dat er mensen in Nederland zijn die hun zorgrekening niet kunnen betalen en niet naar de dokter gaan, omdat ze hun eigen risico niet kunnen betalen. Als dat betekent dat jij iets meer belasting zou moeten betalen, dan kom ik het zelf halen.”

Daarop kreeg de GroenLinks-leider een daverend applaus van het publiek. Boszhard leek even te zijn vergeten dat zijn studiopubliek nou niet bepaald bestaat uit de bovenlaag van de samenleving.

Boszhard probeerde het publiek terug te winnen: “Laten we het nu dan hebben over de auto. Die mensen hier die nu applaudisseren zijn allemaal met de auto gekomen, maar die zitten straks in de bus en de trein.”

52 procent

Daarna kwam het gesprek op het toptarief van 52 procent. Boszhard: “Ik vind het schandalig! Ik vind niet dat dat kan! Het gaat er niet om hoeveel je verdient, het gaat erom dat ik het misdadig vind dat een staat zegt: ‘Dit is van jou, dit vinden wij genoeg en wij pakken de rest.’”

Wijs liet zich van haar meest linkse kant zien: “Dat komt toch ook allemaal weer naar jou toe! De politie wordt ervan betaald, de brandweer wordt ervan betaald!”

Boszhard: “Ja, maar die betaal ik al van het één! En dan ga je het ander ook nog eens halen!”

Wijs: “Wanneer is het genoeg?! Wil jij vijf auto’s?!”

Boszhard: “Ik verheug me op de reacties op Twitter, dames en heren: ‘Carlo Boszhard is vreselijk, net als Gordon. Hij stemt op VVD, omdat hij poen heeft!’ En dat mag niet in Nederland.”

Wijs: “Je mag wél poen hebben in Nederland, maar je moet gewoon niet zo zeuren!”

Rondkomen

Het kibbelende presentatieduo werd onderbroken door Klaver. “Het belangrijkste is dat alle mensen in Nederland gewoon kunnen rondkomen en als dat niet het geval is, dan moeten we ervoor zorgen dat het wel kan“, zei de GroenLinks-leider, die ook nog aangaf dat er meer geld moet naar de zorg in Nederland.

Boszhard: “Ik ben broeder geweest, dus ik weet als geen ander hoe het is. Maar ik vind wel dat het moet lonen om te werken. “
http://www.mediacourant.n(...)52-procent-misdadig/

Eens met Carlo.
Fok-itmaandag 13 maart 2017 @ 12:42
Showbizzlui die zich met politiek gaan bemoeien. Not even once
Skedmaandag 13 maart 2017 @ 12:44
Carlo stemt dus naar zijn portemonnee. Lekker boeiend. Doen zoveel mensen.
Ingolstadtmaandag 13 maart 2017 @ 12:44
Wat heeft Carlootje het toch slecht in z'n leventje.
Kaas-maandag 13 maart 2017 @ 12:46
Mwoa, dit klinkt vooral alsof Klaver de perfecte reclame heeft gekregen. Je zal niet zoveel Nederlanders aantreffen die werkelijk vinden dat die Boszhard veel te weinig krijgt voor dat geweldige werk van hem.
Bigsmaandag 13 maart 2017 @ 12:54
quote:
Daarop kreeg de GroenLinks-leider een daverend applaus van het publiek. Boszhard leek even te zijn vergeten dat zijn studiopubliek nou niet bepaald bestaat uit de bovenlaag van de samenleving.
o|O

Bovendien, als je 52% betaalt heb je gewoon je zaakjes niet goed op orde :')
HarveySpectermaandag 13 maart 2017 @ 12:55
quote:
0s.gif Op maandag 13 maart 2017 12:42 schreef Fok-it het volgende:
Showbizzlui die zich met politiek gaan bemoeien. Not even once
Want Showbizzlui verkondigen onzin omdat het Showbizzlui zijn?
Ik heb ook niet zo'n hoge pet op van Carlo, maar ik kan mij voorstellen dat er genoeg 'Showbizzlui' zijn die wel iets zinnigs te vermelden hebben.
Rezaniamaandag 13 maart 2017 @ 12:56
"sloopt" lol

Heb je dat fragment uberhaupt bekeken? Carlo ging even lekker melodramatisch los, als een echte dramaqueen. Dat noem ik geen slopen, hij liep gewoon te janken.
Dvenmaandag 13 maart 2017 @ 12:56
Zelden een TT gezien die zo weinig overeenkomstig de inhoud van de OP is.
Fok-itmaandag 13 maart 2017 @ 12:58
quote:
0s.gif Op maandag 13 maart 2017 12:55 schreef HarveySpecter het volgende:

[..]

Want Showbizzlui verkondigen onzin omdat het Showbizzlui zijn?
Ik heb ook niet zo'n hoge pet op van Carlo, maar ik kan mij voorstellen dat er genoeg 'Showbizzlui' zijn die wel iets zinnigs te vermelden hebben.
Zijn over het algemeen erg gedistantieerd van de maatschappij.
Kaas-maandag 13 maart 2017 @ 12:59
quote:
1s.gif Op maandag 13 maart 2017 12:58 schreef Fok-it het volgende:

[..]

Zijn over het algemeen erg gedistantieerd van de maatschappij.
Komt zo'n Gerard Joling of Patricia Paay even melden waar ze politiek staan. Daar zit iedereen op te wachten natuurlijk, koekoek.
Harvest89maandag 13 maart 2017 @ 13:00
quote:
10s.gif Op maandag 13 maart 2017 12:59 schreef Kaas- het volgende:
Gerard Joling
Die stemt volgens mij PVV.
Fok-itmaandag 13 maart 2017 @ 13:01
quote:
10s.gif Op maandag 13 maart 2017 12:59 schreef Kaas- het volgende:

[..]

Komt zo'n Gerard Joling of Patricia Paay even melden waar ze politiek staan. Daar zit iedereen op te wachten natuurlijk, koekoek.
Of Mathijs die loopt te huilen dat er kritiek is op zijn miljoenen salaris. Pleur lekker in je Amsterdamse gracht ofzo
deadprezmaandag 13 maart 2017 @ 13:01
quote:
0s.gif Op maandag 13 maart 2017 13:00 schreef Harvest89 het volgende:

[..]

Die stemt volgens mij PVV.
Dat verbaast niemand denk ik.
Vader_Aardbeimaandag 13 maart 2017 @ 13:04
quote:
Het gaat er niet om hoeveel je verdient, het gaat erom dat ik het misdadig vind dat een staat zegt: ‘Dit is van jou, dit vinden wij genoeg en wij pakken de rest.’”
Lol, en dat als argument aanvoeren als je tegenover een socialist zit. Dit gaat echt goed aflopen. :')

Denk ook dat meer mensen sympathie zullen hebben voor de positie van Klaver. Het probleem met Carlo is dat hij ''nutteloos'' werk doet. Ik denk dat de meeste mensen het er wel over eens zijn dat een hersenchirurg meer mag verdienen, en overhouden, dan een putjesschepper. Dan heb je een lange studie gedaan, hard gewerkt, je redt levens. Beloning in perspectief.

Echter, Carlo verdient echt gruwelijk veel geld met op tv een beetje de grappige homo uithangen en wijvenprogramma's aan elkaar praten. Dus als hij tegen Klaver zeurt dat hij de helft van zijn inkomen met inleveren, denkt de gemiddelde kijker: ''Ja, maar die kuthomo verdient in een maand meer dan ik in een jaar met een beetje op tv ouwehoeren! Laat hem maar betalen!''

Wie er gelijk heeft bepaal je zelf, maar ik denk dat dit Jesse stemmen oplevert.
Onnomanmaandag 13 maart 2017 @ 13:05
Eeuwenoud discussie . Denk dat Carlo blij zal zijn als hij gebruik kan maken van de WW als hij zijn baan kwijt raakt dus ik snap dat hij zich op glad ijs bevindt in een wat eenvoudig publiek. Dat het publiek zowel klapt om Carlo als om Klaver zegt genoeg hoe stemvee kan zijn. Mensen durven er vaak geen eigen mening op na te houden
Mensen die veel verdienen hebben makkelijk praten. Maar soms kan je niet sociaal zijn naar asocialen. In Nederland hoef je namelijk niet werkloos te zijn. Iedereen kan een baan krijgen.
Maar blijkbaar wordt Groenlinks enkel gesteund door werkschuwe mensen die graag beloont willen worden door niks te doen. Want hoe je het wendt of keert, een werkloze wordt beloont een harde werker niet.

Daarbij heb ik ook altijd een gouden regel.. een werknemer zou nooit méér loonbelasting moeten betalen dan het geld wat hij/zij verdient. Dat staat natuurlijk los van vermogensbelasting, want mensen met een bepaald vermogen betalen sowieso al extra belastingen.

Gewoon één belastingtarief voor alle inkomens.. want anders is het gewoon zuivere discriminatie.
Copycatmaandag 13 maart 2017 @ 13:06
Slopend, dit.

Je voor je modaal en eronder publiek even als de verbolgen veelverdiener etaleren. Werk eens een uurtje mee in de bouw of zorg, dan weet je wat hard werken is.
butz0rsmaandag 13 maart 2017 @ 13:06
Dit is toch al jaren zo. Rijke mensen willen hun verdiende geld houden, arme mensen willen gratis geld krijgen.
MrSalazarmaandag 13 maart 2017 @ 13:08
quote:
0s.gif Op maandag 13 maart 2017 13:00 schreef Harvest89 het volgende:

[..]

Die stemt volgens mij PVV.
Nee, laatst ontkend bij Jinek toen Jort Kelder er naar vroeg. Was ook een van de flikkers (lees bn-ers) met 'vluchtelingen welkom' shirt.
Kaas-maandag 13 maart 2017 @ 13:14
Het grappigste vind ik dat zo'n Boszhard dus gewoon totaal niet aanvoelt dat enkel de sociaal-economische onderklasse naar zijn programma's kijkt en hem een enorme lul vindt voor dit soort uitspraken.
MevrouwPuffmaandag 13 maart 2017 @ 13:26
quote:
10s.gif Op maandag 13 maart 2017 13:06 schreef Copycat het volgende:
Slopend, dit.

Je voor je modaal en eronder publiek even als de verbolgen veelverdiener etaleren. Werk eens een uurtje mee in de bouw of zorg, dan weet je wat hard werken is.
Maar hij heeft jaren geleden ook in de zorg gewerkt, dus heeft nu recht op loon naar werken :s)
Reyamaandag 13 maart 2017 @ 13:31
quote:
10s.gif Op maandag 13 maart 2017 13:14 schreef Kaas- het volgende:
Het grappigste vind ik dat zo'n Boszhard dus gewoon totaal niet aanvoelt dat enkel de sociaal-economische onderklasse naar zijn programma's kijkt en hem een enorme lul vindt voor dit soort uitspraken.
Met een beetje heluk voor Carlo krijgen deze kijkers deze uitspraken nooit te lezen.
Copycatmaandag 13 maart 2017 @ 13:33
quote:
2s.gif Op maandag 13 maart 2017 13:31 schreef Reya het volgende:

Met een beetje heluk voor Carlo krijgen deze kijkers deze uitspraken nooit te lezen.
Hij deed ze in de uitzending.
Reyamaandag 13 maart 2017 @ 13:33
quote:
10s.gif Op maandag 13 maart 2017 13:33 schreef Copycat het volgende:

[..]

Hij deed ze in de uitzending.
Ok, dat verandert de zaak, inderdaad.
#ANONIEMmaandag 13 maart 2017 @ 13:33
Stop de persen, dames en heren.
Kaas-maandag 13 maart 2017 @ 13:35
quote:
10s.gif Op maandag 13 maart 2017 13:33 schreef Reya het volgende:

[..]

Ok, dat verandert de zaak, inderdaad.
En het publiek applaudisseerde tot Carlo's verbazing voor Jesse.
Copycatmaandag 13 maart 2017 @ 13:35
quote:
10s.gif Op maandag 13 maart 2017 13:35 schreef Kaas- het volgende:

En het publiek applaudisseerde tot Carlo's verbazing voor Jesse.
Best gênant. Zo geen kijk hebben op je doelgroep.
TheFreshPrincemaandag 13 maart 2017 @ 13:37
quote:
0s.gif Op maandag 13 maart 2017 12:56 schreef Dven het volgende:
Zelden een TT gezien die zo weinig overeenkomstig de inhoud van de OP is.
_O-

Inderdaad, volgens mij heeft TS de namen verwisseld in de TT :D
eriksdmaandag 13 maart 2017 @ 13:39
quote:
0s.gif Op maandag 13 maart 2017 13:05 schreef Onnoman het volgende:

Daarbij heb ik ook altijd een gouden regel.. een werknemer zou nooit méér loonbelasting moeten betalen dan het geld wat hij/zij verdient. Dat staat natuurlijk los van vermogensbelasting, want mensen met een bepaald vermogen betalen sowieso al extra belastingen.

Gewoon één belastingtarief voor alle inkomens.. want anders is het gewoon zuivere discriminatie.
Succes met de begroting.
remlofmaandag 13 maart 2017 @ 13:39
Carlo wie?
Sylv3semaandag 13 maart 2017 @ 13:39
Ik verheug me er al op als GL straks in een kabinet met de VVD zit, die partij wordt dan net zo gedecimeerd over 4 jaar als de PvdA nu.
remlofmaandag 13 maart 2017 @ 13:40
quote:
0s.gif Op maandag 13 maart 2017 13:39 schreef Sylv3se het volgende:
Ik verheug me er al op als GL straks in een kabinet met de VVD zit, die partij wordt dan net zo gedecimeerd over 4 jaar als de PvdA nu.
Dan staat de PvdA gewoon weer op 30 zetels.
Onnomanmaandag 13 maart 2017 @ 13:40
quote:
0s.gif Op maandag 13 maart 2017 13:39 schreef Sylv3se het volgende:
Ik verheug me er al op als GL straks in een kabinet met de VVD zit, die partij wordt dan net zo gedecimeerd over 4 jaar als de PvdA nu.
gaat never nooit gebeuren
Sylv3semaandag 13 maart 2017 @ 13:43
quote:
7s.gif Op maandag 13 maart 2017 13:40 schreef remlof het volgende:

[..]

Dan staat de PvdA gewoon weer op 30 zetels.
Dat zit er wel in inderdaad, en dan beginnen we weer opnieuw :P
Ice2015maandag 13 maart 2017 @ 13:50
Boszhard moet niet zeiken, beetje lollig doen en zoveel verdienen, zou best nog een stuk minder mogen want het is geen zwaar werk en je hebt er geen dure studie voor hoeven te doen
Klopkoekmaandag 13 maart 2017 @ 13:59
Op zich voelt Bozshard wel goed aan dat arbeid zwaar(der) belast wordt in Nederland, en andere vormen van inkomsten of verbruik niet. Maar daar is zijn favoriete partij zwaar verantwoordelijk voor. Per saldo is de lastendruk in Nederland niet bijzonder hoog, maar op arbeid wel.

Wat hij minder goed aan voelt is het sprookje van "op de schatkist letten" en "efficiënte besteding". Het hele 'versimpeling' narratiefje.

Wat hij nog minder goed aan voelt is dat an sich de belastingheffing er voort zorgt dat hij zoveel geld kan verdienen, en niet in Brazilië of Zuid Afrika leeft. Zelfs als een redelijk simpele ziel heeft hij toch nog een goede vorming gehad - zeker de generatie waar hijzelf onderdeel van is - en daar profiteert weer de hele samenleving van (of niet). Sociaal-economisch en cultureel-maatschappelijk.
DUTCHKOmaandag 13 maart 2017 @ 14:03
quote:
0s.gif Op maandag 13 maart 2017 13:59 schreef Klopkoek het volgende:
Op zich voelt Bozshard wel goed aan dat arbeid zwaar(der) belast wordt in Nederland, en andere vormen van inkomsten of verbruik niet. Maar daar is zijn favoriete partij zwaar verantwoordelijk voor. Per saldo is de lastendruk in Nederland niet bijzonder hoog, maar op arbeid wel.

Wat hij minder goed aan voelt is het sprookje van "op de schatkist letten" en "efficiënte besteding". Het hele 'versimpeling' narratiefje.

Wat hij nog minder goed aan voelt is dat an sich de belastingheffing er voort zorgt dat hij zoveel geld kan verdienen, en niet in Brazilië of Zuid Afrika leeft. Zelfs als een redelijk simpele ziel heeft hij toch nog een goede vorming gehad - zeker de generatie waar hijzelf onderdeel van is - en daar profiteert weer de hele samenleving van (of niet). Sociaal-economisch en cultureel-maatschappelijk.
Carlo is een beetje dom want doordat hij zijn huis kompleet heeft afbetaald is hij een lekkere aftrekpost kwijt en dan ga je flink betalen.
EN hij is zoooooooooooo zielig.. http://muzul.com/nl/celebrity/carlo-boszhard/
Postbus100maandag 13 maart 2017 @ 14:12
quote:
0s.gif Op maandag 13 maart 2017 12:37 schreef superniger het volgende:

Het kibbelende presentatieduo werd onderbroken door Klaver. “Het belangrijkste is dat alle mensen in Nederland gewoon kunnen rondkomen en als dat niet het geval is, dan moeten we ervoor zorgen dat het wel kan“, zei de GroenLinks-leider, die ook nog aangaf dat er meer geld moet naar de zorg in Nederland.
Daar ben ik het dus principieel mee oneens. Hoezo moet de overheid het rondbreien voor die mensen? Laat de overheid de kaders stellen en laten mensen zelf zorgen dat ze rond kunnen komen.

Carlo zit er een beetje naast over die 52%. De eerste paar duizend euro's heeft hij gewoon hetzelfde lagere belastingtarief als minder verdienende Nederlanders. Progressief belastingstelsel dus. Zo hebben we het nou eenmaal afgesproken en ik vind dat best eerlijk. Verder eens met Carlo: het voelt oneerlijk als de overheid het van je komt wegnemen omdat jij zo je stinkende best doet en een ander misschien een stuk minder (zie punt hierboven).
TheFreshPrincemaandag 13 maart 2017 @ 14:15
quote:
0s.gif Op maandag 13 maart 2017 14:03 schreef DUTCHKO het volgende:

[..]

Carlo is een beetje dom want doordat hij zijn huis kompleet heeft afbetaald is hij een lekkere aftrekpost kwijt en dan ga je flink betalen.
Natuurlijk is het aflossen van je huis niet dom.
Je betaalt altijd meer rente dan dat je terugkrijgt via de HRA, aflossen is dus het meest voordelig.

Maar Carlo is wel enorm aan het huilen.
Juist de VVD heeft geen flikker gedaan om de inkomstenbelasting te verlagen, de belastingdruk is juist enorm gestegen, het eigen risico omhoog, de BTW is omhooggegaan midden in een crisis, etc..

De VVD is schadelijk geweest voor iedereen, ondernemers en werknemers, alleen het Stockholmsyndroom zorgt ervoor dat mensen nog VVD stemmen.
BasEnAadmaandag 13 maart 2017 @ 14:25
Iedereen werkt hard voor z'n geld, Carlo. Er is een verschil tussen 'verdienen' en krijgen.
TheFreshPrincemaandag 13 maart 2017 @ 14:35
Aflevering bekeken, er werd niets gesloopt, Carlo hield een monoloog over hoe slecht hij het had en liet Jesse amper uitpraten, iets waar ze wel vaker last van hebben bij RTL.

Waarom hij VVD stemt wordt me ook niet duidelijk, het zijn belastingschijven die onder VVD / CDA / PvdA tot stand zijn gekomen.

Carlo scoort hier alleen maar bij zijn doelgroep en de "elite" laat zien dat ze rupsjes nooitgenoeg zijn.
TheFreshPrincemaandag 13 maart 2017 @ 15:46
Met de Lidl als sponsor had Carlo z'n doelgroep wel wat beter in mogen schatten.

Ik winkel er overigens ook, 50% haal ik daar.
Bigsmaandag 13 maart 2017 @ 16:10
Oh ik dacht dat de topictitel 'Jesse Klaver sloopt Calro Boszhard' was. TS heeft denk ik een foutje gemaakt.
Faux.maandag 13 maart 2017 @ 16:17
Waar is het fragment te bekijken? :9
hhh38maandag 13 maart 2017 @ 16:52
quote:
0s.gif Op maandag 13 maart 2017 13:39 schreef Sylv3se het volgende:
Ik verheug me er al op als GL straks in een kabinet met de VVD zit, die partij wordt dan net zo gedecimeerd over 4 jaar als de PvdA nu.
VVD mag wel eens gedecimeerd worden, die zijn in staat om jaren aaneen hun beleid niet uit te voeren of lekker met de wind mee te draaien zonder ervoor gestraft te worden. Er zijn honderdduizenden mensen die denken dat ze VVD moeten stemmen terwijl ze er niets aan hebben. Het is een partij voor de rijke elite.
Meneertje_flapdrolmaandag 13 maart 2017 @ 17:00
Nou ja, meer dan de helft van je salaris afstaan aan de staat, is ook best wel ernstig. Een maximum van 36 á 40% was ook wel goed geweest.
Klopkoekmaandag 13 maart 2017 @ 17:09
quote:
0s.gif Op maandag 13 maart 2017 17:00 schreef Meneertje_flapdrol het volgende:
Nou ja, meer dan de helft van je salaris afstaan aan de staat, is ook best wel ernstig. Een maximum van 36 á 40% was ook wel goed geweest.
Dat is in de praktijk ook het maximum.

Voor gasten in de loonschaal van Carlo boszhard eerder 30%. Paul de Leeuw heeft iig ooit onthuld dat hij iets van 20-25% af tikt.
skysherrifmaandag 13 maart 2017 @ 17:19
net zo storend als paul de leeuw die denkt dat een lijstje van 100 bners tegen zwarte piet indruk maakt

laat bners vooral hun snater houden over politiek, alle hollywoodsterren in de wereld konden ook niet voorkomen dat trumpie president werd
erodomemaandag 13 maart 2017 @ 17:27
quote:
0s.gif Op maandag 13 maart 2017 17:00 schreef Meneertje_flapdrol het volgende:
Nou ja, meer dan de helft van je salaris afstaan aan de staat, is ook best wel ernstig. Een maximum van 36 á 40% was ook wel goed geweest.
Maar dat doe je niet voor het gehele bedrag...

Tuurlijk doet het altijd weer even pijn als de belasting vrolijk op je stoep staat om te innen, maar laten we gewoon eerlijk zijn, wat je ook betaald in die klasse maakt dat er echt zat over is om echt heerlijk van te leven. En vergis je niet in de kunstjes die er bestaan om maar zo min mogelijk in die schaal te hebben.

Beetje daarvan terugpompen in de maatschappij is niet zo heel verkeerd. Het is niet dat je daar zelf dan zo'n last van hebt, het zo slecht hebt.
Mijn enige bezwaar is vaak dat ik vind dat dat geld beter besteed zou kunnen worden, maar niet dat het zo onrechtvaardig is dat die belastingschaal er is.
Jaeger85maandag 13 maart 2017 @ 17:47
Gefeliciteerd OP, je hebt een van de meest gechargeerde titels ooit op fok gepost.
Hyperdudemaandag 13 maart 2017 @ 18:02
Waarom is die Boszhard niet in dienst van zijn eigen BV.?
Pensioen BV-tje er naast, 2 Tesla's op de oprit en klaar ben je.
Zo doet de gemiddelde GL-grachtengordel-dinosauriër het. :7
Rezaniamaandag 13 maart 2017 @ 18:04
quote:
0s.gif Op maandag 13 maart 2017 18:02 schreef Hyperdude het volgende:
Waarom is die Boszhard niet in dienst van zijn eigen BV.?
Pensioen BV-tje er naast, 2 Tesla's op de oprit en klaar ben je.
Zo doet de gemiddelde GL-grachtengordel-dinosauriër het. :7
GL? Je weet dat die voor meer belasting zijn hè.
goed_volkmaandag 13 maart 2017 @ 18:05
quote:
0s.gif Op maandag 13 maart 2017 12:54 schreef Bigs het volgende:

[..]

o|O

Bovendien, als je 52% betaalt heb je gewoon je zaakjes niet goed op orde :')
Ik betaal ook 52%, omdat ik net, net, net in die schaal val. Zou mijn vrouw een paar euro minder verdienen, dan hield ik meer over. Wij werken ons allebei de pleuris voor het salaris, dus mag ik er alsjeblieft ook van genieten? Het heeft niets met 'op orde hebben' te maken, dan heb je gewoon geen enkel beeld van een dergelijk inkomen.
Ik ben geen miljonair, woon niet in een vrijstaand huis en heb geen leasebak van een ton. Wel zorg ik dat de economie weer een beetje draait. Als consument en als werkgever.
Rezaniamaandag 13 maart 2017 @ 18:07
quote:
13s.gif Op maandag 13 maart 2017 18:05 schreef goed_volk het volgende:

[..]

Ik betaal ook 52%, omdat ik net, net, net in die schaal val. Zou mijn vrouw een paar euro minder verdienen, dan hield ik meer over. Wij werken ons allebei de pleuris voor het salaris, dus mag ik er alsjeblieft ook van genieten? Het heeft niets met 'op orde hebben' te maken, dan heb je gewoon geen enkel beeld van een dergelijk inkomen.
Ik ben geen miljonair, woon niet in een vrijstaand huis en heb geen leasebak van een ton. Wel zorg ik dat de economie weer een beetje draait. Als consument en als werkgever.
Hoe werkt dat dan? De belastingschijven hebben toch harde grenzen?
TheFreshPrincemaandag 13 maart 2017 @ 18:08
quote:
13s.gif Op maandag 13 maart 2017 18:05 schreef goed_volk het volgende:

[..]

Ik betaal ook 52%, omdat ik net, net, net in die schaal val. Zou mijn vrouw een paar euro minder verdienen, dan hield ik meer over. Wij werken ons allebei de pleuris voor het salaris, dus mag ik er alsjeblieft ook van genieten? Het heeft niets met 'op orde hebben' te maken, dan heb je gewoon geen enkel beeld van een dergelijk inkomen.
Ik ben geen miljonair, woon niet in een vrijstaand huis en heb geen leasebak van een ton. Wel zorg ik dat de economie weer een beetje draait. Als consument en als werkgever.
Nee, je betaalt alleen over het bedrag wat in die schaal valt 52%.

Voor je aftrekposten ook nog eens gunstig.
Evertjanmaandag 13 maart 2017 @ 18:10
quote:
0s.gif Op maandag 13 maart 2017 12:54 schreef Bigs het volgende:

[..]

o|O

Bovendien, als je 52% betaalt heb je gewoon je zaakjes niet goed op orde :')
hij betaalt toch niet 52% over al zijn inkomen? Alleen boven een bepaald bedrag betaal je 52%. Hij doet nu net of van iedere euro die hij verdient er 52cent naar de belasting gaat
TheFreshPrincemaandag 13 maart 2017 @ 18:13
quote:
2s.gif Op maandag 13 maart 2017 18:10 schreef Evertjan het volgende:

[..]

hij betaalt toch niet 52% over al zijn inkomen? Alleen boven een bepaald bedrag betaal je 52%. Hij doet nu net of van iedere euro die hij verdient er 52cent naar de belasting gaat
Klopt, hij heeft gewoon een slechte belastingadviseur en reageert dat af op GL.
Hyperdudemaandag 13 maart 2017 @ 18:13
Belastingdruk is trouwens voor bijna iedereen 60-65%; voor alle belastingen tezamen.
Alleen erg lage en erg hoge inkomens betalen wat minder.
De Staat is te groot/te duur. :(
Evertjanmaandag 13 maart 2017 @ 18:14
quote:
7s.gif Op maandag 13 maart 2017 18:13 schreef Hyperdude het volgende:
Belastingdruk is trouwens voor bijna iedereen 60-65%; voor alle belastingen tezamen.
Alleen erg lage en erg hoge inkomens betalen wat minder.
De Staat is te groot/te duur. :(
dat is een andere discussie. Wil je lagere belastingen sure maar dan moet je accepteren dat je de verzorgingsstaat afzwakt tot het niveau Roemenie
Rezaniamaandag 13 maart 2017 @ 18:21
quote:
2s.gif Op maandag 13 maart 2017 18:10 schreef Evertjan het volgende:

[..]

hij betaalt toch niet 52% over al zijn inkomen? Alleen boven een bepaald bedrag betaal je 52%. Hij doet nu net of van iedere euro die hij verdient er 52cent naar de belasting gaat
Dat dus. Zelfs al verdien je 1 miljoen is je belastingdruk over inkomsten nog steeds onder de 52% (51,2% eigenlijk). Ja, dat is veel, maar je gaat me niet wijsmaken dat Carlo dat echt betaald.
Klopkoekmaandag 13 maart 2017 @ 18:29
quote:
0s.gif Op maandag 13 maart 2017 16:52 schreef hhh38 het volgende:

[..]

VVD mag wel eens gedecimeerd worden, die zijn in staat om jaren aaneen hun beleid niet uit te voeren of lekker met de wind mee te draaien zonder ervoor gestraft te worden. Er zijn honderdduizenden mensen die denken dat ze VVD moeten stemmen terwijl ze er niets aan hebben. Het is een partij voor de rijke elite.
De lastendruk is in internationaal perspectief in Nederland helemaal niet hoog maar het is echt volledig aan CDA en VVD te danken dat werken en arbeid wel een bovengemiddeld aandeel in de belastingopbrengsten hebben. En dan gaat de hoogste schijf ook nog eens vroeg in in plaats van later (met lagere percentages in het middengebied).

Maarja, die overdaad aan VVD, CDA en D66 spotjes op televisie worden ergens van betaald. Met de rente op 0% kunnen de multinationals en vermogensbeheerders dat ook.
erodomemaandag 13 maart 2017 @ 19:31
quote:
13s.gif Op maandag 13 maart 2017 18:05 schreef goed_volk het volgende:

[..]

Ik betaal ook 52%, omdat ik net, net, net in die schaal val. Zou mijn vrouw een paar euro minder verdienen, dan hield ik meer over. Wij werken ons allebei de pleuris voor het salaris, dus mag ik er alsjeblieft ook van genieten? Het heeft niets met 'op orde hebben' te maken, dan heb je gewoon geen enkel beeld van een dergelijk inkomen.
Ik ben geen miljonair, woon niet in een vrijstaand huis en heb geen leasebak van een ton. Wel zorg ik dat de economie weer een beetje draait. Als consument en als werkgever.
Je betaald dan over een heeeeeeeeeel klein beetje 52%, niet over alles. En geloof me, daar kan je heel makkelijk en legaal kunstjes voor uithalen om dat niet te hoeven doen.
Dus of je zit er ruim over, of je zou beter moeten weten hoe het precies zit met je financiën. Laten we het daar maar op houden.
CynicusRomanticusRobmaandag 13 maart 2017 @ 19:36
quote:
0s.gif Op maandag 13 maart 2017 12:37 schreef superniger het volgende:

Klaver: “Weet je wat mijn zorg is? Niet hoeveel jij van die euro overhoudt, maar dat er mensen in Nederland zijn die hun zorgrekening niet kunnen betalen en niet naar de dokter gaan, omdat ze hun eigen risico niet kunnen betalen. Als dat betekent dat jij iets meer belasting zou moeten betalen, dan kom ik het zelf halen.”
Gewoon een ordinaire dief voor de luie mensen dus.
Stem daarom geen GroenLinks
FlippingCoinmaandag 13 maart 2017 @ 19:44
quote:
10s.gif Op maandag 13 maart 2017 13:06 schreef Copycat het volgende:
Slopend, dit.

Je voor je modaal en eronder publiek even als de verbolgen veelverdiener etaleren. Werk eens een uurtje mee in de bouw of zorg, dan weet je wat hard werken is.
Wat een kolder, net alsof mensen die geen fysieke arbeid verichten niet hard werken...
Nintexmaandag 13 maart 2017 @ 19:52
Vooral game over voor Jesse als premier of leider van de plaatselijke voetbalclub. Kon het argument van Carlo niet winnen en kreeg niet de overhand.

Hoe denkt Jesse zich staande te houden als Erdogan aan de andere kant van de telefoon hangt als hij Carlo Boszhard niet eens de baas is. :')
hhh38maandag 13 maart 2017 @ 20:00
Klaver _O_
Rezaniamaandag 13 maart 2017 @ 20:01
quote:
0s.gif Op maandag 13 maart 2017 19:52 schreef Nintex het volgende:
Vooral game over voor Jesse als premier of leider van de plaatselijke voetbalclub. Kon het argument van Carlo niet winnen en kreeg niet de overhand.

Hoe denkt Jesse zich staande te houden als Erdogan aan de andere kant van de telefoon hangt als hij Carlo Boszhard niet eens de baas is. :')
Ja, want geen zin hebben in discussie te gaan met een melodramatische TV-nicht zegt echt wat over je kwaliteiten als premier.
Nintexmaandag 13 maart 2017 @ 20:05
quote:
10s.gif Op maandag 13 maart 2017 20:01 schreef Rezania het volgende:

[..]

Ja, want geen zin hebben in discussie te gaan met een melodramatische TV-nicht zegt echt wat over je kwaliteiten als premier.
Het is meer zijn hele houding. Jesse leek oprecht een soort van dichtgeslagen toen Karlo zei: "Hoeveel van deze Euro moet ik bij jouw aan belasting betalen?"

"Eeuuhhh.... keuzes.. wij... politiek.. "

Kom op zeg, wat een wanvertoning van Klaver.
GSbrdermaandag 13 maart 2017 @ 20:22
Nou, als dit het liberale tegengeluid is tegen de sociale kroonprins, dan moet economisch-rechts Nederland maar weer terug naar de belastingaangifte van Kelder.
FlippingCoinmaandag 13 maart 2017 @ 20:28
quote:
10s.gif Op maandag 13 maart 2017 20:22 schreef GSbrder het volgende:
Nou, als dit het liberale tegengeluid is tegen de sociale kroonprins, dan moet economisch-rechts Nederland maar weer terug naar de belastingaangifte van Kelder.
Dit is het geluid van Carlo Boszhard.
Nintexmaandag 13 maart 2017 @ 20:44
Over tegengeluid gesproken. Ik vond Thierry mooi bij Harry

"Zeg Thierry... men zegt dat jij de Jesse Klaver op rechts bent"

"NOU ja Zeg Harry. Je gaat me toch niet vertellen dat ik geen inhoud heb?"

"Nee, ik bedoel, de dames hebben veel interesse in je"

_O-

Na de verkiezingen kunnen ze een toneelgroep beginnen. Harry en Thierry uitverkochte zalen.
Klopkoekmaandag 13 maart 2017 @ 20:55
quote:
0s.gif Op maandag 13 maart 2017 20:05 schreef Nintex het volgende:

[..]

Het is meer zijn hele houding. Jesse leek oprecht een soort van dichtgeslagen toen Karlo zei: "Hoeveel van deze Euro moet ik bij jouw aan belasting betalen?"

"Eeuuhhh.... keuzes.. wij... politiek.. "

Kom op zeg, wat een wanvertoning van Klaver.
Dit soort vragen worden aan Rutte ook niet gesteld, net zoals de vraag wat iemand in zijn leven aan zorg mag kosten. Of hoeveel euro aan asfalt de limiet is, omdat het autogebruik enkel aan zuigt.

Het is gewoon een gemene vraag. Vragen naar Boszhard zijn inkomen vinden velen, terecht, ook ongepast en zeker door een overheidsfunctionaris.
Nintexmaandag 13 maart 2017 @ 20:57
quote:
1s.gif Op maandag 13 maart 2017 20:55 schreef Klopkoek het volgende:

[..]

Dit soort vragen worden aan Rutte ook niet gesteld, net zoals de vraag wat iemand in zijn leven aan zorg mag kosten. Of hoeveel euro aan asfalt de limiet is, omdat het autogebruik enkel aan zuigt.

Het is gewoon een gemene vraag. Vragen naar Boszhard zijn inkomen vinden velen, terecht, ook ongepast en zeker door een overheidsfunctionaris.
Je kunt een argument verliezen, maar iemand toch qua houding of retoriek de baas zijn. Thierry kan dat, Wilders kan dat, Roemer kan dat en ja zelfs Henk Krol. Jesse Klaver blijkbaar niet. :')
GhpHmaandag 13 maart 2017 @ 21:01
quote:
0s.gif Op maandag 13 maart 2017 12:42 schreef Fok-it het volgende:
Showbizzlui die zich met politiek gaan bemoeien. Not even once
Neuhhh links profiteert al jaren van de showbizz-boost en nu zijn de rollen eens 1x omgedraaid. Tijd voor een evenwichtige sanering.
Klopkoekmaandag 13 maart 2017 @ 21:01
quote:
0s.gif Op maandag 13 maart 2017 20:57 schreef Nintex het volgende:

[..]

Je kunt een argument verliezen, maar iemand toch qua houding of retoriek de baas zijn. Thierry kan dat, Wilders kan dat, Roemer kan dat en ja zelfs Henk Krol. Jesse Klaver blijkbaar niet. :')
Boeiend.

Dit is zo fake en Amerikaans om naar te kijken.

20 jaar geleden zat Wim Kok live op tv te stuntelen met een computermuis. Niemand kon dat wat schelen.

Dit soort zaken selectief uitvergroten is ingebracht door de commerciëlen en een 'diversion' tactiek van rechts, zoals held Chomsky het zou zeggen.
GhpHmaandag 13 maart 2017 @ 21:03
Yasser Feras lijkt mij het kind te zijn geweest die altijd op de grond ging liggen als hij geen surprise ei kreeg van zn ma.

Kan ook niet anders dan een verwend kind zijn, gezien hij z'n 'minder goede jeugd' in zijn biografie bij elkaar heeft gelogen.
Bigsmaandag 13 maart 2017 @ 21:44
quote:
13s.gif Op maandag 13 maart 2017 18:05 schreef goed_volk het volgende:

[..]

Ik betaal ook 52%, omdat ik net, net, net in die schaal val. Zou mijn vrouw een paar euro minder verdienen, dan hield ik meer over. Wij werken ons allebei de pleuris voor het salaris, dus mag ik er alsjeblieft ook van genieten? Het heeft niets met 'op orde hebben' te maken, dan heb je gewoon geen enkel beeld van een dergelijk inkomen.
Ik ben geen miljonair, woon niet in een vrijstaand huis en heb geen leasebak van een ton. Wel zorg ik dat de economie weer een beetje draait. Als consument en als werkgever.
Carlo Boszhard kan prima zich door zijn opdrachtgevers laten uitbetalen in een BV en zorgen dat ie wat minder afdraagt (zie o.a. Hyperdude hierboven). En dat doet hij waarschijnlijk ook.
Klopkoekmaandag 13 maart 2017 @ 21:49
quote:
0s.gif Op maandag 13 maart 2017 21:03 schreef GhpH het volgende:
Yasser Feras
http://lmgtfy.com/?q=yasser+feras

Rechtse macho-leugenaars.
KingRolandmaandag 13 maart 2017 @ 21:51
Ga lekker huilen Carlo. Er zijn mensen (veel mensen) in Nederland die het met minder doen. Inleveren moet iedereen, vooral met zo een inkomen en hoe hij dat heeft gekregen reden genoeg voor dat belastingtarief.

Carlo mad
ik blij
FlippingCoinmaandag 13 maart 2017 @ 21:54
quote:
0s.gif Op maandag 13 maart 2017 21:51 schreef KingRoland het volgende:
Ga lekker huilen Carlo. Er zijn mensen (veel mensen) in Nederland die het met minder doen. Inleveren moet iedereen, vooral met zo een inkomen en hoe hij dat heeft gekregen reden genoeg voor dat belastingtarief.

Carlo mad
ik blij
Voor vrijwel iedereen zal er minstens een ander zijn die het minder moet doen, dat lijkt mij geen reden om niet te mogen klagen.
KingRolandmaandag 13 maart 2017 @ 21:54
quote:
1s.gif Op maandag 13 maart 2017 21:54 schreef FlippingCoin het volgende:

[..]

Voor vrijwel iedereen zal er minstens een ander zijn die het minder mort doen, dat lijkt mij geen reden om niet te mogen klagen.
In dit specifieke geval houdt hij (ik heb mijn bronnen) veel over. 10.000 euro per maand is voor Carlo een geintje.
FlippingCoinmaandag 13 maart 2017 @ 21:59
quote:
0s.gif Op maandag 13 maart 2017 21:54 schreef KingRoland het volgende:

[..]

In dit specifieke geval houdt hij (ik heb mijn bronnen) veel over. 10.000 euro per maand is voor Carlo een geintje.
Maar is dat verkeerd?
KingRolandmaandag 13 maart 2017 @ 22:00
quote:
0s.gif Op maandag 13 maart 2017 21:59 schreef FlippingCoin het volgende:

[..]

Maar is dat verkeerd?
Het klagen erover met zo een inkomen wel ja.
FlippingCoinmaandag 13 maart 2017 @ 22:00
quote:
0s.gif Op maandag 13 maart 2017 22:00 schreef KingRoland het volgende:

[..]

Het klagen erover met zo een inkomen wel ja.
Waarom? Omdat het verschil met de mindere inkomens zo groot is?
KingRolandmaandag 13 maart 2017 @ 22:06
quote:
0s.gif Op maandag 13 maart 2017 22:00 schreef FlippingCoin het volgende:

[..]

Waarom? Omdat het verschil met de mindere inkomens zo groot is?
Het is best gek als je meer dan 100k+(minimaal) per jaar aan het verdienen bent(met die 52%) en nog steeds klaagt hoe hard je wordt genaaid terwijl mindere inkomens(dus voor Carlo de middeninkomens) ook best gepakt worden. Ik zou die 52% in dit geval niet zo heel erg gek vinden. In zijn geval heeft hij het gewoon goed en ook als hij zijn huis(afbetaald) niet had, kun je nagaan.
FlippingCoinmaandag 13 maart 2017 @ 22:08
quote:
0s.gif Op maandag 13 maart 2017 22:06 schreef KingRoland het volgende:

[..]

Het is best gek als je meer dan 100k+(minimaal) per jaar aan het verdienen bent(met die 52%) en nog steeds klaagt hoe hard je wordt genaaid terwijl mindere inkomens(dus voor Carlo de middeninkomens) ook best gepakt worden. Ik zou die 52% in dit geval niet zo heel erg gek vinden. In zijn geval heeft hij het gewoon goed en ook als hij zijn huis(afbetaald) niet had, kun je nagaan.
Het goed hebben is natuurlijk volkomen subjectief en lijkt mij daarom geen goede basis voor het recht tot al dan niet klagen. Je kan het ook zo zien, Carlo betaalt zonder die 52% als veel meer belasting dan de lagere inkomens maar krijgt er waarschijnlijk nog minder en hoogstens hetzelfde voor terug.
Tomatenboermaandag 13 maart 2017 @ 22:09
quote:
0s.gif Op maandag 13 maart 2017 22:00 schreef FlippingCoin het volgende:

[..]

Waarom? Omdat het verschil met de mindere inkomens zo groot is?
Kom op, heeft dat écht uitleg nodig? :')

Ja, met een riant inkomen betaal je meer belasting inderdaad, maar in het geval van Carlo Boszhard houdt je nog altijd meer dan genoeg inkomen over om als een god in Frankrijk te leven.

Zijn 'problemen' zijn klein bier bij de offers die van andere groepen in de samenleving worden verlangd. Nee, eigenlijk is zijn verontwaardiging zelfs volkomen misplaatst.
FlippingCoinmaandag 13 maart 2017 @ 22:10
quote:
1s.gif Op maandag 13 maart 2017 22:09 schreef Tomatenboer het volgende:

[..]

Kom op, heeft dat écht uitleg nodig? :')

Ja, met een riant inkomen betaal je meer belasting inderdaad, maar in het geval van Carlo Boszhard houdt je nog altijd meer dan genoeg inkomen nodig om als een god in Frankrijk te leven.

Zijn 'problemen' zijn klein bier bij de offers die van andere groepen in de samenleving worden verlangd.
En waar ligt de grens dan vanaf waar je wel gerechtmatigd kan klagen?
Tomatenboermaandag 13 maart 2017 @ 22:11
quote:
0s.gif Op maandag 13 maart 2017 22:08 schreef FlippingCoin het volgende:

[..]

Het goed hebben is natuurlijk volkomen subjectief en lijkt mij daarom geen goede basis voor het recht tot al dan niet klagen. Je kan het ook zo zien, Carlo betaalt zonder die 52% als veel meer belasting dan de lagere inkomens maar krijgt er waarschijnlijk nog minder en hoogstens hetzelfde voor terug.
Nee hoor, hogere inkomens hebben meer profijt van de overheid dan de lagere inkomens.
FlippingCoinmaandag 13 maart 2017 @ 22:11
quote:
1s.gif Op maandag 13 maart 2017 22:11 schreef Tomatenboer het volgende:

[..]

Nee hoor, hogere inkomens hebben meer profijt van de overheid dan de lagere inkomens.
Kan je dat uitleggen?
Tomatenboermaandag 13 maart 2017 @ 22:15
quote:
0s.gif Op maandag 13 maart 2017 22:10 schreef FlippingCoin het volgende:

[..]

En waar ligt de grens dan vanaf waar je wel gerechtmatigd kan klagen?
Wat mij betreft tot pakweg 2 keer modaal ofzo, maar die grens is natuurlijk subjectief.

Al is de waarschijnlijkheid van het al dan niet in financiële problemen komen bij het vragen van een financieel offer wel een goede graadmeter wat dat betreft.

Al kun je uiteraard niet bij iedereen in de portemonnee kijken, maar alles op basis van redelijkheid lijkt mij.
FlippingCoinmaandag 13 maart 2017 @ 22:17
quote:
1s.gif Op maandag 13 maart 2017 22:15 schreef Tomatenboer het volgende:

[..]

Wat mij betreft tot pakweg 2 keer modaal ofzo, maar die grens is natuurlijk subjectief.

Al is de waarschijnlijkheid van het al dan niet in financiële problemen komen bij het vragen van een financieel offer wel een goede graadmeter wat dat betreft.

Al kun je uiteraard niet bij iedereen in de portemonnee kijken, maar alles op basis van redelijkheid lijkt mij.
Dus vanaf twee keer modaal moet je maar slikken en niet klagen ongeacht wat ze met je van doen zijn?
TheFreshPrincemaandag 13 maart 2017 @ 22:19
quote:
0s.gif Op maandag 13 maart 2017 22:17 schreef FlippingCoin het volgende:

[..]

Dus vanaf twee keer modaal moet je maar slikken en niet klagen ongeacht wat ze met je van doen zijn?
Daar heeft Carlo z'n partij (de VVD) de afgelopen 3 kabinetten niets aan gedaan dus wat vreemd dat hij daar Klaver op aanvalt.
Donnie-Brascomaandag 13 maart 2017 @ 22:21
quote:
0s.gif Op maandag 13 maart 2017 22:00 schreef KingRoland het volgende:

[..]

Het klagen erover met zo een inkomen wel ja.
En jij bent diegene die dat beslist? Ik zou hartstikke blij zijn met zo'n salaris en realistisch gezien ga ik netto nooit 10.000 euro per maand verdienen. Met de helft zou ik al een gat in de lucht springen. Maar omdat iemand zoiets verdiend betekent niet dat zij hun bek moeten houden en in de handjes moeten knijpen dat ze dat salaris verdienen.

Ik ben het eens met Carlo, ik vind het niet normaal dat een overheid gewoon de helft afpakt om zogenaamd anderen personen van zorg kunnen voorzien. Het leuke in Nederland is dat we allemaal lopen te janken over de zorg en de kosten. Ik vind dat best vermakelijk. Ik zie familie, vrienden, collega's allemaal zeiken dat het niet te betalen is, maar wel voor 50 euro in de maand op zitten te roken. Wel per maand 100 euro aan uitgaan en drank opmaken. In de zomer wel 1200 euro pp er tegen aansmijten voor een all inclusive in Spanje. Maar 100 euro per maand voor je eigen gezondheid (zelfs met een zorgtoeslag) en 400 euro eigen risico is allemaal te veel. Flikker op man. Zorg is naast voedsel en onderdak het belangrijkste in je leven en daar ga je dan ook naar betalen.

Die rekening voor de dokter kan men niet betalen, maar wel een 55 inch LED tv aan de muur hebben hangen :') Ja er zijn honderdduizenden van zulk soort figuren in Nederland. Dat is gewoon je prioriteiten stellen, doe je dat niet dan moet je op de spreekwoordelijke blaren zitten.

Zelfs als ik dat tegen collega's zeg kijken ze met de nek aan. Enige wat ik dan hoor is dat ze de hoge inkomens maar moeten plukken. Die hebben al zoveel en kunnen allemaal wel wat missen. Allemaal kijken naar wat een ander heeft wat jij niet hebt en daarom moet een ander maar gaan betalen voor jou.

Ik zit (helaas) niet in een positie waaruit ik makkelijk kan praten, maar dit is wel gewoon mijn standpunt. Met die mening maak je je niet populair bij de gemiddelde Nederlander, maar dat is de zuurheid en afgunst van Nederland. Het feit dat een kennis van mij, die geld als water hebben, waarvan de dure auto in het eerste jaar al 11x bekrast is met een sleutel, zegt al genoeg.
Tomatenboermaandag 13 maart 2017 @ 22:23
quote:
0s.gif Op maandag 13 maart 2017 22:11 schreef FlippingCoin het volgende:

[..]

Kan je dat uitleggen?
Ja. Mensen met een hoog inkomen hebben voor een groter bedrag profijt van voorzieningen die de overheid faciliteert waardoor zij in staat zijn om dat hoge inkomen te verwerven.

Voorbeeld; voor een hoger bedrag profijt van goede infrastructuur waardoor zij op het werk of bij hun klant kunnen komen, of waardoor het bedrijf bereikbaar is.

Voor een hoger bedrag profiteren zij van het feit dat de overheid koopkrachtbehoud en vertrouwen onder bepaalde groepen faciliteert waardoor deze mensen het geld kunnen laten vloeien in de lokale economie (bijvoorbeeld bij de persoon met het hoge inkomen).

Ze hebben meer profijt van hun opleiding.

Ze hebben financieel meer profijt van goede en efficiënte gezondheidszorg.

Afijn, zo kan ik nog even doorgaan.

Natuurlijk profiteren mensen met lagere inkomens hier ook van, maar voor lagere bedragen dus zoals ik zei.

Ik hoop dat je begrijpt wat ik bedoel.
FlippingCoinmaandag 13 maart 2017 @ 22:23
quote:
1s.gif Op maandag 13 maart 2017 22:19 schreef MaGNeT het volgende:

[..]

Daar heeft Carlo z'n partij (de VVD) de afgelopen 3 kabinetten niets aan gedaan dus wat vreemd dat hij daar Klaver op aanvalt.
Misschien is het voor Carlo een keuze voor het minste kwaad geweest.
TheFreshPrincemaandag 13 maart 2017 @ 22:24
quote:
0s.gif Op maandag 13 maart 2017 22:23 schreef FlippingCoin het volgende:

[..]

Misschien is het voor Carlo een keuze voor het minste kwaad geweest.
Misschien ook wel niet.
FlippingCoinmaandag 13 maart 2017 @ 22:25
quote:
1s.gif Op maandag 13 maart 2017 22:23 schreef Tomatenboer het volgende:

[..]

Ja. Mensen met een hoog inkomen hebben voor een groter bedrag profijt van voorzieningen die de overheid faciliteert waardoor zij in staat zijn om dat hoge inkomen te verwerven.

Voorbeeld; voor een hoger bedrag profijt van goede infrastructuur waardoor zij op het werk of bij hun klant kunnen komen, of waardoor het bedrijf bereikbaar is.

Voor een hoger bedrag profiteren zij van het feit dat de overheid koopkrachtbehoud en vertrouwen onder bepaalde groepen faciliteert waardoor deze mensen het geld kunnen laten vloeien in de lokale economie (bijvoorbeeld bij de persoon met het hoge inkomen).

Ze hebben meer profijt van hun opleiding.

Ze hebben financieel meer profijt van goede en efficiënte gezondheidszorg.

Afijn, zo kan ik nog even doorgaan.

Natuurlijk profiteren mensen met lagere inkomens hier ook van, maar voor lagere bedragen dus zoals ik zei.

Ik hoop dat je begrijpt wat ik bedoel.
Maar die goede infrasstructuur is voor werknemers ook belangrijk, en waarom zouden rijkere mensen meer profijt hebben van diens opleiding en de gezondheidszorg?
FlippingCoinmaandag 13 maart 2017 @ 22:26
quote:
1s.gif Op maandag 13 maart 2017 22:24 schreef MaGNeT het volgende:

[..]

Misschien ook wel niet.
Maar als je op de verkeerde partij gestemd hebt mag je dus ook al niet meer klagen, dat begint een vrij select recht te worden.
Klopkoekmaandag 13 maart 2017 @ 22:26
quote:
0s.gif Op maandag 13 maart 2017 22:21 schreef Donnie-Brasco het volgende:

[..]

En jij bent diegene die dat beslist? Ik zou hartstikke blij zijn met zo'n salaris en realistisch gezien ga ik netto nooit 10.000 euro per maand verdienen. Met de helft zou ik al een gat in de lucht springen. Maar omdat iemand zoiets verdiend betekent niet dat zij hun bek moeten houden en in de handjes moeten knijpen dat ze dat salaris verdienen.

Ik ben het eens met Carlo, ik vind het niet normaal dat een overheid gewoon de helft afpakt om zogenaamd anderen personen van zorg kunnen voorzien. Het leuke in Nederland is dat we allemaal lopen te janken over de zorg en de kosten. Ik vind dat best vermakelijk. Ik zie familie, vrienden, collega's allemaal zeiken dat het niet te betalen is, maar wel voor 50 euro in de maand op zitten te roken. Wel per maand 100 euro aan uitgaan en drank opmaken. In de zomer wel 1200 euro pp er tegen aansmijten voor een all inclusive in Spanje. Maar 100 euro per maand voor je eigen gezondheid (zelfs met een zorgtoeslag) en 400 euro eigen risico is allemaal te veel. Flikker op man. Zorg is naast voedsel en onderdak het belangrijkste in je leven en daar ga je dan ook naar betalen.

Die rekening voor de dokter kan men niet betalen, maar wel een 55 inch LED tv aan de muur hebben hangen :') Ja er zijn honderdduizenden van zulk soort figuren in Nederland. Dat is gewoon je prioriteiten stellen, doe je dat niet dan moet je op de spreekwoordelijke blaren zitten.

Zelfs als ik dat tegen collega's zeg kijken ze met de nek aan. Enige wat ik dan hoor is dat ze de hoge inkomens maar moeten plukken. Die hebben al zoveel en kunnen allemaal wel wat missen. Allemaal kijken naar wat een ander heeft wat jij niet hebt en daarom moet een ander maar gaan betalen voor jou.

Ik zit (helaas) niet in een positie waaruit ik makkelijk kan praten, maar dit is wel gewoon mijn standpunt. Met die mening maak je je niet populair bij de gemiddelde Nederlander, maar dat is de zuurheid en afgunst van Nederland. Het feit dat een kennis van mij, die geld als water hebben, waarvan de dure auto in het eerste jaar al 11x bekrast is met een sleutel, zegt al genoeg.
Maar er wordt dus effectief niet zoveel herverdeeld. Dat is één van de grootste mythes. De zogeheten Gini reductie (effectieve herverdeling) valt enorm tegen.

Bovendien mag Carlo blij zijn niet in belastingvrij Somalië te leven.
FlippingCoinmaandag 13 maart 2017 @ 22:27
quote:
1s.gif Op maandag 13 maart 2017 22:26 schreef Klopkoek het volgende:

[..]

Maar er wordt dus effectief niet zoveel herverdeeld. Dat is één van de grootste mythes. De zogeheten Gini reductie (effectieve herverdeling) valt enorm tegen.

Bovendien mag Carlo blij zijn niet in belastingvrij Somalië te leven.
Dat geld voor vrijwel alle Nederlands lijkt mij...
Klopkoekmaandag 13 maart 2017 @ 22:27
quote:
0s.gif Op maandag 13 maart 2017 22:25 schreef FlippingCoin het volgende:

[..]

Maar die goede infrasstructuur is voor werknemers ook belangrijk, en waarom zouden rijkere mensen meer profijt hebben van diens opleiding en de gezondheidszorg?
Arbeidsinkomensquote.
Achterhokermaandag 13 maart 2017 @ 22:28
quote:
1s.gif Op maandag 13 maart 2017 12:44 schreef Ingolstadt het volgende:
Wat heeft Carlootje het toch slecht in z'n leventje.
Wanneer je meer dan de helft van je loon moet inleveren bij de Staat is dat een terechte klacht.
Tomatenboermaandag 13 maart 2017 @ 22:29
quote:
0s.gif Op maandag 13 maart 2017 22:25 schreef FlippingCoin het volgende:

[..]

Maar die goede infrasstructuur is voor werknemers ook belangrijk, en waarom zouden rijkere mensen meer profijt hebben van diens opleiding en de gezondheidszorg?
Iemand met een hoog inkomen kan ook een gewone werknemer zijn hé. :)

Rijkere mensen hebben meer profijt van hun opleiding omdat ze er financieel schijnbaar meer uithalen.

Rijkere mensen hebben meer profijt van goede en efficiënte gezondheidszorg omdat een verloren dag voor een rijkere persoon duurder is dan voor iemand met een lager inkomen. Een snelle genezing levert dan dus meer financieel profijt op voor een rijker persoon dan voor iemand met een minder hoog inkomen.
FlippingCoinmaandag 13 maart 2017 @ 22:29
quote:
1s.gif Op maandag 13 maart 2017 22:27 schreef Klopkoek het volgende:

[..]

Arbeidsinkomensquote.
Maar dat betekent niet alleen maar verijking van de producent.
Klopkoekmaandag 13 maart 2017 @ 22:29
quote:
0s.gif Op maandag 13 maart 2017 22:27 schreef FlippingCoin het volgende:

[..]

Dat geld voor vrijwel alle Nederlands lijkt mij...
Dat klopt. Daarom gaan die ook meer betalen wanneer ze van al dat moois profiteren.

Mensen zijn nog steeds groepsdieren, geen eilanden. De kans dat in Somalië een Johan Cruijff wordt geboren (gevormd) is nul.
Tomatenboermaandag 13 maart 2017 @ 22:30
quote:
1s.gif Op maandag 13 maart 2017 22:28 schreef Achterhoker het volgende:

[..]

Wanneer je meer dan de helft van je loon moet inleveren bij de Staat is dat een terechte klacht.
Vrijwel niemand in Nederland levert meer dan de helft van zijn of haar inkomen in bij de staat aan belasting.
FlippingCoinmaandag 13 maart 2017 @ 22:31
quote:
1s.gif Op maandag 13 maart 2017 22:29 schreef Tomatenboer het volgende:

[..]

Iemand met een hoog inkomen kan ook een gewone werknemer zijn hé. :)

Rijkere mensen hebben meer profijt van hun opleiding omdat ze er financieel schijnbaar meer uithalen.

Rijkere mensen hebben meer profijt van goede en efficiënte gezondheidszorg omdat een verloren dag voor een rijkere persoon duurder is dan voor iemand met een lager inkomen. Een snelle genezing levert dan dus meer financieel profijt op voor een rijker persoon dan voor iemand met een minder hoog inkomen.
Klopt, en dat doe nog meer af aan je infrastructuur argument. En je gaat er gemakshalve van uit dat rijke mensen allemaal hoger opgelijd zijn? En een rijk persoon heeft dus meer aan de goede gezondheidszorg omdat die dan weer snel zelf meer geld kan verdienen.
KingRolandmaandag 13 maart 2017 @ 22:31
quote:
0s.gif Op maandag 13 maart 2017 22:21 schreef Donnie-Brasco het volgende:

[..]

En jij bent diegene die dat beslist? Ik zou hartstikke blij zijn met zo'n salaris en realistisch gezien ga ik netto nooit 10.000 euro per maand verdienen. Met de helft zou ik al een gat in de lucht springen. Maar omdat iemand zoiets verdiend betekent niet dat zij hun bek moeten houden en in de handjes moeten knijpen dat ze dat salaris verdienen.

Ik ben het eens met Carlo, ik vind het niet normaal dat een overheid gewoon de helft afpakt om zogenaamd anderen personen van zorg kunnen voorzien. Het leuke in Nederland is dat we allemaal lopen te janken over de zorg en de kosten. Ik vind dat best vermakelijk. Ik zie familie, vrienden, collega's allemaal zeiken dat het niet te betalen is, maar wel voor 50 euro in de maand op zitten te roken. Wel per maand 100 euro aan uitgaan en drank opmaken. In de zomer wel 1200 euro pp er tegen aansmijten voor een all inclusive in Spanje. Maar 100 euro per maand voor je eigen gezondheid (zelfs met een zorgtoeslag) en 400 euro eigen risico is allemaal te veel. Flikker op man. Zorg is naast voedsel en onderdak het belangrijkste in je leven en daar ga je dan ook naar betalen.

Die rekening voor de dokter kan men niet betalen, maar wel een 55 inch LED tv aan de muur hebben hangen :') Ja er zijn honderdduizenden van zulk soort figuren in Nederland. Dat is gewoon je prioriteiten stellen, doe je dat niet dan moet je op de spreekwoordelijke blaren zitten.

Zelfs als ik dat tegen collega's zeg kijken ze met de nek aan. Enige wat ik dan hoor is dat ze de hoge inkomens maar moeten plukken. Die hebben al zoveel en kunnen allemaal wel wat missen. Allemaal kijken naar wat een ander heeft wat jij niet hebt en daarom moet een ander maar gaan betalen voor jou.

Ik zit (helaas) niet in een positie waaruit ik makkelijk kan praten, maar dit is wel gewoon mijn standpunt. Met die mening maak je je niet populair bij de gemiddelde Nederlander, maar dat is de zuurheid en afgunst van Nederland. Het feit dat een kennis van mij, die geld als water hebben, waarvan de dure auto in het eerste jaar al 11x bekrast is met een sleutel, zegt al genoeg.
Je doet nu net alsof ik iets tegen de topinkomens heb, dat heb ik niet. In het geval van Carlo houdt hij er genoeg van over(ik heb mijn bronnen zoals ik eerder heb gezegd). Zoals ik net zei het is alleen in dit geval zo. Wat jij tegen de gemiddelde Nederlander(of collega's) hebt is jouw zaak, niet de mijne.

Blijkbaar is dit voor jou een zeer gevoelige kwestie en zit het heel erg diep, dus ik wens je beterschap.
FlippingCoinmaandag 13 maart 2017 @ 22:31
quote:
1s.gif Op maandag 13 maart 2017 22:29 schreef Klopkoek het volgende:

[..]

Dat klopt. Daarom gaan die ook meer betalen wanneer ze van al dat moois profiteren.

Mensen zijn nog steeds groepsdieren, geen eilanden. De kans dat in Somalië een Johan Cruijff wordt geboren (gevormd) is nul.
Wel een dooddoener, bij ieder beklag Somalië noemen.
Achterhokermaandag 13 maart 2017 @ 22:32
quote:
1s.gif Op maandag 13 maart 2017 22:30 schreef Tomatenboer het volgende:

[..]

Vrijwel niemand in Nederland levert meer dan de helft van zijn of haar inkomen in bij de staat aan belasting.
52% > 50%
Tomatenboermaandag 13 maart 2017 @ 22:34
quote:
0s.gif Op maandag 13 maart 2017 22:31 schreef FlippingCoin het volgende:

[..]

Klopt, en dat doe nog meer af aan je infrastructuur argument. En je gaat er gemakshalve van uit dat rijke mensen allemaal hoger opgelijd zijn? En een rijk persoon heeft dus meer aan de goede gezondheidszorg omdat die dan weer snel zelf meer geld kan verdienen.
Waarom zou dat afdoen aan mijn infrastructuur argument :? Integendeel.

Goede gezondheidszorg zorgt er dan inderdaad voor dat die persoon sneller en beter weer in staat is zelf zijn of haar geld te verdienen inderdaad, maar dus dankzij door de overheid gefaciliteerd voorzieningen. :)
TheFreshPrincemaandag 13 maart 2017 @ 22:35
quote:
0s.gif Op maandag 13 maart 2017 22:26 schreef FlippingCoin het volgende:

[..]

Maar als je op de verkeerde partij gestemd hebt mag je dus ook al niet meer klagen, dat begint een vrij select recht te worden.
Onzin, je haalt er nu van alles bij.
FlippingCoinmaandag 13 maart 2017 @ 22:36
quote:
1s.gif Op maandag 13 maart 2017 22:34 schreef Tomatenboer het volgende:

[..]

Waarom zou dat afdoen aan mijn infrastructuur argument :? Integendeel.

Goede gezondheidszorg zorgt er dan inderdaad voor dat die persoon sneller en beter weer in staat is zelf zijn of haar geld te verdienen inderdaad, maar dus dankzij door de overheid gefaciliteerd voorzieningen. :)
Waarom zou de ene werknemer meer hebben aan de infrastructuur dan de andere kijkende naar diens inkomen?
Tomatenboermaandag 13 maart 2017 @ 22:37
quote:
1s.gif Op maandag 13 maart 2017 22:32 schreef Achterhoker het volgende:

[..]

52% > 50%
Dat betalen mensen vanaf een bepaald inkomen ja, en de meesten hebben ook tal van aftrekposten waardoor ze uiteindelijk veel minder afdragen.

Er is weleens onderzocht dat alle inkomensgroepen onderaan de streep ongeveer 42% inkomstenbelasting betalen.
FlippingCoinmaandag 13 maart 2017 @ 22:37
quote:
1s.gif Op maandag 13 maart 2017 22:35 schreef MaGNeT het volgende:

[..]

Onzin, je haalt er nu van alles bij.
Nee hoor, ik vraag waarom Carlo niet mag klagen, jij haalt dan naar voren dat die op de VVD gestemt heeft, niet ik.
Tomatenboermaandag 13 maart 2017 @ 22:38
quote:
0s.gif Op maandag 13 maart 2017 22:36 schreef FlippingCoin het volgende:

[..]

Waarom zou de ene werknemer meer hebben aan de infrastructuur dan de andere kijkende naar diens inkomen?
Als iemand een hoger inkomen heeft profiteert iemand simpelweg voor een hoger bedrag van die voordelen. Niet persé voor een groter percentage.
FlippingCoinmaandag 13 maart 2017 @ 22:39
quote:
1s.gif Op maandag 13 maart 2017 22:38 schreef Tomatenboer het volgende:

[..]

Als iemand een hoger inkomen heeft profiteert iemand simpelweg voor een hoger bedrag van die voordelen. Niet persé voor een groter percentage.
Dus bij de profijten kijken we naar absolute aantallen maar bij de lasten niet?
Fredmaandag 13 maart 2017 @ 22:40
quote:
1s.gif Op maandag 13 maart 2017 22:23 schreef Tomatenboer het volgende:

[..]

Ja. Mensen met een hoog inkomen hebben voor een groter bedrag profijt van voorzieningen die de overheid faciliteert waardoor zij in staat zijn om dat hoge inkomen te verwerven.

Voorbeeld; voor een hoger bedrag profijt van goede infrastructuur waardoor zij op het werk of bij hun klant kunnen komen, of waardoor het bedrijf bereikbaar is.

Voor een hoger bedrag profiteren zij van het feit dat de overheid koopkrachtbehoud en vertrouwen onder bepaalde groepen faciliteert waardoor deze mensen het geld kunnen laten vloeien in de lokale economie (bijvoorbeeld bij de persoon met het hoge inkomen).

Ze hebben meer profijt van hun opleiding.

Ze hebben financieel meer profijt van goede en efficiënte gezondheidszorg.

Afijn, zo kan ik nog even doorgaan.

Natuurlijk profiteren mensen met lagere inkomens hier ook van, maar voor lagere bedragen dus zoals ik zei.

Ik hoop dat je begrijpt wat ik bedoel.
Als je één belastingtarief hebt dan betaal je als veel verdiener toch ook meer in euro's?
Achterhokermaandag 13 maart 2017 @ 22:42
quote:
1s.gif Op maandag 13 maart 2017 22:37 schreef Tomatenboer het volgende:

[..]

Dat betalen mensen vanaf een bepaald inkomen ja, en de meesten hebben ook tal van aftrekposten waardoor ze uiteindelijk veel minder afdragen.

Er is weleens onderzocht dat alle inkomensgroepen onderaan de streep ongeveer 42% inkomstenbelasting betalen.
Dat is dan nog veel teveel. En mocht Klaver/GL het voor het zeggen hebben van weer in elk geval mooi richting of zelfs over de 50.
Tomatenboermaandag 13 maart 2017 @ 22:44
quote:
0s.gif Op maandag 13 maart 2017 22:39 schreef FlippingCoin het volgende:

[..]

Dus bij de profijten kijken we naar absolute aantallen maar bij de lasten niet?
Uiteraard liggen de lasten voor iemand met een hoger inkomen hoger, maar als we het hebben over de inkomensgroepen waar iemand als Carlo Boszhard onder valt dan houden zij altijd nog meer dan genoeg over om van gekkigheid niet meer te weten wat ze met hun geld moeten doen, en dat is voor mij leidend.

Ik neem het altijd in perspectief met de offers die wij al jaren van minima, uitkeringsgerechtigden, chronisch zieken en gehandicapten verlangen.
Tomatenboermaandag 13 maart 2017 @ 22:45
quote:
1s.gif Op maandag 13 maart 2017 22:40 schreef FredvZ het volgende:

[..]

Als je één belastingtarief hebt dan betaal je als veel verdiener toch ook meer in euro's?
Absoluut. Maar daar staat dus ook wat tegenover, dat wordt weleens vergeten.
FlippingCoinmaandag 13 maart 2017 @ 22:46
quote:
1s.gif Op maandag 13 maart 2017 22:44 schreef Tomatenboer het volgende:

[..]

Uiteraard liggen de lasten voor iemand met een hoger inkomen hoger, maar als we het hebben over de inkomensgroepen waar iemand als Carlo Boszhard onder valt dan houden zij altijd nog meer dan genoeg over om van gekkigheid niet meer te weten wat ze met hun geld moeten doen, en dat is voor mij leidend.

Ik neem het altijd in perspectief met de offers die wij al jaren van minima, uitkeringsgerechtigden, chronisch zieken en gehandicapten verlangen.
Begrijp mij niet verkeerd, ik gun vrijwel iedereen wel wat meer; maar ik vindt niet dat je eindeloos de belasting kan verhogen.
Tomatenboermaandag 13 maart 2017 @ 22:47
quote:
0s.gif Op maandag 13 maart 2017 22:46 schreef FlippingCoin het volgende:

[..]

Begrijp mij niet verkeerd, ik gun vrijwel iedereen wel wat meer; maar ik vindt niet dat je eindeloos de belasting kan verhogen.
Die mening deel ik ook hoor. :)
Fredmaandag 13 maart 2017 @ 22:47
quote:
1s.gif Op maandag 13 maart 2017 22:45 schreef Tomatenboer het volgende:

[..]

Absoluut. Maar daar staat dus ook wat tegenover, dat wordt weleens vergeten.
Punt van die veel verdieners is juist dat ze verhoudingsgewijs meer belasting moeten betalen dan lagere inkomens.
Fredmaandag 13 maart 2017 @ 22:52
quote:
0s.gif Op maandag 13 maart 2017 22:46 schreef FlippingCoin het volgende:
Begrijp mij niet verkeerd, ik gun vrijwel iedereen wel wat meer; maar ik vindt niet dat je eindeloos de belasting kan verhogen.
Bejaardentehuizen, het ziekenhuis, scholen, openbaar vervoeren, infrastructuur, uitkeringen, zorgtoeslag, huurtoeslag enzovoort moeten ergens van betaald worden.
Tomatenboermaandag 13 maart 2017 @ 22:53
quote:
1s.gif Op maandag 13 maart 2017 22:47 schreef FredvZ het volgende:

[..]

Punt van die veel verdieners is juist dat ze verhoudingsgewijs meer belasting moeten betalen dan lagere inkomens.
Nou, dat klopt dus niet helemaal. :)

Uit onderzoek blijkt dus dat alle inkomensgroepen in Nederland ongeveer 42% inkomensbelasting betalen onderaan de streep, terwijl de hogere inkomens dus financieel meer profijt hebben van de goede voorzieningen in Nederland in absolute zin.
AnanYawmaandag 13 maart 2017 @ 23:11
Carlo werkt nu vast véél harder dan toen hij verpleger was. Dat moet inderdaad lonen. :')

Alles wijst erop dat het totale geluksgevoel hoger is in genivelleerde samenlevingen. Rijke mensen moeten zich niet zo aanstellen met hun misdadig.

Overigens is Groenlinks de partij voor mensen met geld die best bereid zijn een beetje meer belasting te betalen ten gunste van de samenleving. Blijkbaar is dat niks voor Carlo.
Zwolsboydinsdag 14 maart 2017 @ 00:41
Carlo, kijk eens eerst wat je overhoudt, als daar een honderdje of vijf vanaf gaat je houdt nog steeds veel geld over.

Mond houden, je geeft een slecht voorbeeld voor Gays.
Achterhokerdinsdag 14 maart 2017 @ 00:58
quote:
0s.gif Op dinsdag 14 maart 2017 00:41 schreef Zwolsboy het volgende:
Carlo, kijk eens eerst wat je overhoudt, als daar een honderdje of vijf vanaf gaat je houdt nog steeds veel geld over.

Mond houden, je geeft een slecht voorbeeld voor Gays.
Zo kun je wel eeuwig doorgaan :')

Diversiteit moet altijd en overal maar kunnen behalve als het om geld gaat.
Tomatenboerdinsdag 14 maart 2017 @ 01:10
quote:
1s.gif Op dinsdag 14 maart 2017 00:58 schreef Achterhoker het volgende:

[..]

Zo kun je wel eeuwig doorgaan :')

Diversiteit moet altijd en overal maar kunnen behalve als het om geld gaat.
Nee hoor, iemand mag best veel geld verdienen, dus ook Carlo Boszhard. Zoveel als hij wil wat mij betreft. Dus ook diversiteit op dat vlak. Maar het is niet meer dan logisch en rechtvaardig in mijn ogen dat iemand in dat geval ook meer belasting afdraagt.

Dat hij voldoende overhoudt is vooral een argument dat hij niet zo moet janken. Er wordt al jaren veel grotere offers gevraagd van mensen aan de onderkant van de samenleving bijvoorbeeld.
GhpHdinsdag 14 maart 2017 @ 09:05
quote:
13s.gif Op maandag 13 maart 2017 21:49 schreef Klopkoek het volgende:

[..]

http://lmgtfy.com/?q=yasser+feras

Rechtse macho-leugenaars.
Wat is er mis?
Freddinsdag 14 maart 2017 @ 09:16
quote:
1s.gif Op maandag 13 maart 2017 22:53 schreef Tomatenboer het volgende:

[..]

Nou, dat klopt dus niet helemaal. :)

Uit onderzoek blijkt dus dat alle inkomensgroepen in Nederland ongeveer 42% inkomensbelasting betalen onderaan de streep, terwijl de hogere inkomens dus financieel meer profijt hebben van de goede voorzieningen in Nederland in absolute zin.
En daar betalen ze in absolute zin toch ook meer voor :?
Tomatenboerdinsdag 14 maart 2017 @ 09:21
quote:
1s.gif Op dinsdag 14 maart 2017 09:16 schreef FredvZ het volgende:

[..]

En daar betalen ze in absolute zin toch ook meer voor :?
Ja, maar daar krijgen ze dus ook meer voor terug. Maar dat wordt nog weleens vergeten.

Maar ik val in herhaling. :)
heiden6dinsdag 14 maart 2017 @ 22:33
quote:
0s.gif Op maandag 13 maart 2017 12:37 schreef superniger het volgende:
“Ik stem altijd VVD. Weet je waarom?
Omdat je dom en naïef bent? De VVD is net zo erg als de rest. Verder is ook 1% belasting misdadig.