Ja, maar ze hoeven niet solidair te zijn met Nederland om bijvoorbeeld sancties op te leggen aan Turkije, ze hebben er immers zelf ook last van als Turkije de grenzen open zet. De deal is gemaakt tussen de EU en Turkije. Als Turkije de grenzen open zet om Nederland dwars te zitten, zitten ze ook meteen de andere landen dwars.quote:Op zaterdag 11 maart 2017 15:23 schreef MakkieR het volgende:
[..]
De vraag is ook, of Europa zo solidair is met Nederland, we hebben dit al eens eerder meegemaakt met Srebrenica. Daar lieten de Duitsers en Fransen geloof ik ons rustig in de stront zakken.
Je stelde een vraag, je kreeg antwoord.quote:Op zaterdag 11 maart 2017 14:41 schreef Hathor het volgende:
[..]
Dat krijg je never nooit niet voor elkaar, er zijn teveel big boys die daar helemaal geen belang bij hebben, integendeel...Nederland is wereldwijd een van de grootste investeerders in Turkije, succes als je die allemaal tegen je in het harnas jaagt.
Nee, Erdogan-Turken zullen niet zo snel naar de PVV overstappen. Het gaat me erom dat de rest van de bevolking even met zijn neus op de feiten gedrukt wordt. Als vanavond half Rotterdam gevuld is met zwaaiende Turkse vlaggen dan kan dat best gunstig voor Wilders zijn.quote:Op zaterdag 11 maart 2017 15:27 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
HET IS HEEL erg ongeloofwaardig dat turkse moslims op een racistische anti islam partij zullen gaan stemmen.........
die turken stemmen straks allemaal op denk, pvda of groen links.......
Niet als dat is wanneer die protesten plaatsvinden vanwege een besluit van de VVD (en de PvdA natuurlijk maar dat weet niemand meer).quote:Op zaterdag 11 maart 2017 15:31 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]
Nee, Erdogan-Turken zullen niet zo snel naar de PVV overstappen. Het gaat me erom dat de rest van de bevolking even met zijn neus op de feiten gedrukt wordt. Als vanavond half Rotterdam gevuld is met zwaaiende Turkse vlaggen dan kan dat best gunstig voor Wilders zijn.
Gheg, laten we voor de netheid maar zeggen dat het een 'ambitieus' plan is van de Turken.quote:Op zaterdag 11 maart 2017 15:21 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Turkije is dan ook bezig om tegen Etihad daarin te strijden.
Ja, er zullen altijd onnozelen zijn die denken dat de VVD en de PVDA nu opeens ware patriotten zijn. Daar kan je niks aan doen maar ik mag toch hopen dat de meesten dat politieke spelletje doorzien.quote:Op zaterdag 11 maart 2017 15:32 schreef Strani het volgende:
[..]
Niet als dat is wanneer die protesten plaatsvinden vanwege een besluit van de VVD (en de PvdA natuurlijk maar dat weet niemand meer).
Alle bedenkbare mogelijkheden gezien het een maatschappij heeft met de meeste bestemmingen ter wereld?quote:Op zaterdag 11 maart 2017 15:25 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Kun je een voorbeeld geven? Probeer niet bijdehand te doen, ben gewoon benieuwd hoe dat werkt. Iemand die vanuit Azië naar wat wilt, land eerst in Turkije?
Ze hadden dit nooit gedurfd als Duitsland dit niet ook deed.quote:Op zaterdag 11 maart 2017 15:40 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]
Ja, er zullen altijd onnozelen zijn die denken dat de VVD en de PVDA nu opeens ware patriotten zijn. Daar kan je niks aan doen maar ik mag toch hopen dat de meesten dat politieke spelletje doorzien.
Vergis je niet.. Wilders is juist een meester in het politieke spelletje.quote:Op zaterdag 11 maart 2017 15:40 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]
Ja, er zullen altijd onnozelen zijn die denken dat de VVD en de PVDA nu opeens ware patriotten zijn. Daar kan je niks aan doen maar ik mag toch hopen dat de meesten dat politieke spelletje doorzien.
Laat partijpolitiek hier buiten. We zouden met zijn allen achter deze beslissing moeten staan, ongeacht politieke affiliate en voorkeur.quote:
En dat er duizenden Turken langs de snelweg staan om hem toe te juichen?quote:Op zaterdag 11 maart 2017 15:39 schreef Erasmo het volgende:
Stiekem zou ik het voor het drama gehalte geweldig vinden als ze nu in Düsseldorf gaan landen en vanaf daar Nederland in gaan
Rutte denkt maar aan 1 ding: Hoe kan ik zo gauw mogelijk een mooi baantje in Brussel krijgen. Uiteraard heeft hij eerst toestemming gevraagd aan Merkel en Juncker.quote:Op zaterdag 11 maart 2017 15:41 schreef BertV het volgende:
[..]
Ze hadden dit nooit gedurfd als Duitsland dit niet ook deed.
danzou ik landen op munster zo langs enschede/hengelo/almelo te gaan. Veel turken daarquote:Op zaterdag 11 maart 2017 15:41 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
En dat er duizenden Turken langs de snelweg staan om hem toe te juichen?
Nederland mijn Vaderland!quote:Op zaterdag 11 maart 2017 15:39 schreef Stabiel het volgende:
Als Iraanse-Nederlander trots op Nederland. Laat je niet afbluffen door de Turken.
[ afbeelding ]
Een uitgebreid uiteenzetting van de huidige concurrentie tussen Qatar en Turkijequote:Op zaterdag 11 maart 2017 15:34 schreef JeSuisDroppie het volgende:
[..]
Gheg, laten we voor de netheid maar zeggen dat het een 'ambitieus' plan is van de Turken.
twitter:ismailkayser twitterde op zaterdag 11-03-2017 om 15:26:46@dw_turkce #HollandadanNaziUygulaması https://t.co/Co9k58UBk4 reageer retweet
Landverrader.quote:Op zaterdag 11 maart 2017 15:39 schreef Stabiel het volgende:
Als Iraanse-Nederlander trots op Nederland. Laat je niet afbluffen door de Turken.
[ afbeelding ]
Wrs een konvooi van toeterende Mercedessen.quote:Op zaterdag 11 maart 2017 15:41 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
En dat er duizenden Turken langs de snelweg staan om hem toe te juichen?
Onderkant van de samenleving doet ook weer van zich spreken.quote:Op zaterdag 11 maart 2017 15:45 schreef Sunri5e het volgende:
Kijk wat die Turken doen:twitter:ismailkayser twitterde op zaterdag 11-03-2017 om 15:26:46@dw_turkce #HollandadanNaziUygulaması https://t.co/Co9k58UBk4 reageer retweet
Roeptüteren wordt echt wel het woord van 2017quote:Op zaterdag 11 maart 2017 15:45 schreef Sunri5e het volgende:
Kijk wat die Turken doen:twitter:ismailkayser twitterde op zaterdag 11-03-2017 om 15:26:46@dw_turkce #HollandadanNaziUygulaması https://t.co/Co9k58UBk4 reageer retweet
maar nu spreekt iedereen van een goede daad dat we dit op een goede manier hebben opgelost en dat het gerechtigheid isquote:Op zaterdag 11 maart 2017 15:35 schreef Pedroso het volgende:
Enige juiste reactie. Als Turkije (of welk land dan ook) gaan dreigen en provoceren dan is er geen andere maatregel mogelijk.
Je snapt niet dat een kamerlid sneller toegang tot informatie kan hebben, dan dat een persco slaafje dat tweet op het officiele account? Greet had het gewoon in de gangen al vernomen.quote:
Meh denk dat Iran het wel leuk vindt dat Turkije door de stof gaat.quote:
Iran bestaat al decennia niet meer. Vluchtelingen van de islamitische revolutie, de laatste echte Iraniërs (of eigenlijk Perzen, hè)quote:
Denken dat die beslissing in die 7 minuten is genomen. Wilders has waarschijnlijk al ergens opgevangen dat deze maatregel er aan zat te komen.quote:
quote:Op zaterdag 11 maart 2017 15:45 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Wrs een konvooi van toeterende Mercedessen.
De achterstand is echter immens, niet eens zozeer op aantallen maar wel op revenue, customer spending en customer happiness. Er valt op die manier weinig marge te behalen voor de Turken.quote:Op zaterdag 11 maart 2017 15:44 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Een uitgebreid uiteenzetting van de huidige concurrentie tussen Qatar en Turkije
http://www.anna.aero/2015(...)over-200-new-routes/
Ze zijn iig al wel flink aan het bouwen, iets wat ook Lufthansa en KLM zorgen baart.
Haha wat triestquote:Op zaterdag 11 maart 2017 15:45 schreef Sunri5e het volgende:
Kijk wat die Turken doen:twitter:ismailkayser twitterde op zaterdag 11-03-2017 om 15:26:46@dw_turkce #HollandadanNaziUygulaması https://t.co/Co9k58UBk4 reageer retweet
Geef mij maar Muhammad Ali Pasha.quote:Op zaterdag 11 maart 2017 15:47 schreef vigen98 het volgende:
[..]
Meh denk dat Iran het wel leuk vindt dat Turkije door de stof gaat.![]()
Over landverraders gesproken he, SKANDERBEG.
quote:Op zaterdag 11 maart 2017 15:45 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
Roepdroeftüteren wordt echt wel het woord van 2017
en dan allemaal oppakken voor onnodig toeteren .. Onnodig claxonneren: ¤ 250 - 370 euroquote:Op zaterdag 11 maart 2017 15:45 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Wrs een konvooi van toeterende Mercedessen.
De echte Iraniër, moslim of niet zal sowieso geen westerse / buitenlandse interventie dulden.quote:Op zaterdag 11 maart 2017 15:47 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Iran bestaat al decennia niet meer. Vluchtelingen van de islamitische revolutie, de laatste echte Iraniërs (of eigenlijk Perzen, hè)
Rutte heeft nog steeds een ouwe Nokia, dat valt dan ook niet meequote:Op zaterdag 11 maart 2017 15:50 schreef Physsic het volgende:
[..]
Wilders twittert sneller dan Rutte, wie had dat gedacht.
Turkish airways scoort op dat gebied goed, maar het zou dom zijn als ze alleen het vliegveld bouwen en hopen dat de rest van zelf komt natuurlijk, zijn dingen waar ze aan moeten/kunnen werken.quote:Op zaterdag 11 maart 2017 15:48 schreef JeSuisDroppie het volgende:
[..]
De achterstand is echter immens, niet eens zozeer op aantallen maar wel op revenue, customer spending en customer happiness. Er valt op die manier weinig marge te behalen voor de Turken.
Aanschouw, de echte landverrader. Laten ze dat maar niet horen in Albanië. Die adoreren Skanderbeg.quote:Op zaterdag 11 maart 2017 15:49 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Geef mij maar Muhammad Ali Pasha.
Zo zo, de bevelen van Wilders worden binnen 7 minuten uitgevoerd. Zie hier het sluitende bewijs.quote:
quote:Op zaterdag 11 maart 2017 15:55 schreef wolkentoetje het volgende:
[..]
Nee nee nee America first and the Netherlands second![]()
Hallloooooo, Muhammad Ali Pasha komt uit Albanië en heeft zowel de Saoedi's als de Ottomanen op de knieën gekregen.quote:Op zaterdag 11 maart 2017 15:54 schreef vigen98 het volgende:
[..]
Aanschouw, de echte landverrader. Laten ze dat maar niet horen in Albanië. Die adoreren Skanderbeg.
Hallooooooo Muhammad Ali Pasha is een Ottomaanse slaaf.quote:Op zaterdag 11 maart 2017 15:56 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Hallloooooo, Muhammad Ali Pasha komt uit Albanië en heeft zowel de Saoedi's als de Ottomanen op de knieën gekregen.
Skanderbeg niet wil je zeggen?quote:Op zaterdag 11 maart 2017 15:58 schreef vigen98 het volgende:
[..]
Hallooooooo Muhammad Ali Pasha is een Ottomaanse slaaf.
Nee.quote:
twitter:HartingMarlies twitterde op zaterdag 11-03-2017 om 15:47:34Politie houdt verkeer tegen bij de ambtswoning vd Turkse consul op de Straatweg Rdam @RTV_Rijnmond https://t.co/Q5RHsg1je5 reageer retweet
'Beg' is een Turkse titel voor de onderdaan van de Sultan, dat hij later in opstand kwam doet daar niets aan af, ook Muhammed Ali kwam in opstand en overmeesterde de Ottomanen met succes tot op het niveau zelfs de troon van de Sultan te bedreigen en Istanbul over te nemen, daar had Iskandar alleen maar over kunnen dromen vriendquote:Op zaterdag 11 maart 2017 15:59 schreef vigen98 het volgende:
[..]
Nee.
Volgens mij vinden Albanezen deze man veel beter dan die PashaSkanderbeg heeft voor de vrijheid van Albanië gevochten.
[ afbeelding ]
Misschien moet je dan oprotten uit dit westerse landquote:Op zaterdag 11 maart 2017 15:50 schreef Triggershot het volgende:
[..]
De echte Iraniër, moslim of niet zal sowieso geen westerse / buitenlandse interventie dulden.
Compleet andere tijden. Skanderbeg (bey, beg kies maar uit ) vocht tegen het Ottomaanse rijk toen het nog een grote opmars had.quote:Op zaterdag 11 maart 2017 16:01 schreef Triggershot het volgende:
[..]
'Beg' is een Turkse titel voor de onderdaan van de Sultan, dat hij later in opstand kwam doet daar niets aan af, ook Muhammed Ali kwam in opstand en overmeesterde de Ottomanen met succes tot op het niveau zelfs de troon van de Sultan te bedreigen en Istanbul over te nemen, daar had Iskandar alleen maar over kunnen dromen vriend
Omdat een echte Iranier geen westerse / buitenlandse interventie duld moet ik oprotten uit dit land, tering de argumenten van je daar kan ik echt niet tegen op, simpel figuur.quote:Op zaterdag 11 maart 2017 16:01 schreef ExTec het volgende:
[..]
Misschien moet je dan oprotten uit dit westerse land
Zoals moslims wereldwijd alleen maar kunnen dromen van onze welvaart?quote:Op zaterdag 11 maart 2017 16:01 schreef Triggershot het volgende:
[..]
'Beg' is een Turkse titel voor de onderdaan van de Sultan, dat hij later in opstand kwam doet daar niets aan af, ook Muhammed Ali kwam in opstand en overmeesterde de Ottomanen met succes tot op het niveau zelfs de troon van de Sultan te bedreigen en Istanbul over te nemen, daar had Iskandar alleen maar over kunnen dromen vriend
Uitkomst, hij dood, Albanië van de Turken. De Albanees die echt succesvol was tegen het Ottomaanse rijk met ongekende succes was Muhammad Ali, zelfs de Britten hebben niet zijn succes kunnen evenaren als het gaat om de Ottomanen.quote:Op zaterdag 11 maart 2017 16:02 schreef vigen98 het volgende:
[..]
Compleet andere tijden. Skanderbeg (bey, beg kies maar uit ) vocht tegen het Ottomaanse rijk toen het nog een grote opmars had.
quote:Op zaterdag 11 maart 2017 16:01 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Je moet toch echt compleet onwetend en idioot zijn om zoiets te roepen over mij.
Een interne conflict tussen Muhammad Ali en de Ottomanen een glorieuze verleden, the fuck heb jij het over? Wat heeft dat überhaupt met het Westen te maken.quote:Op zaterdag 11 maart 2017 16:03 schreef ExTec het volgende:
[..]
Zoals moslims wereldwijd alleen maar kunnen dromen van onze welvaart?
Maar ik snap dat met weemoed terugdenken aan het 'glorieuze verleden' een fijne bezigheid is voor mensen zoals jij.
Dat verdoofd de pijn van de dagelijkse realiteit enigszins.
Uitkomst, de Albanezen verenigd met het doel Albanië vrij te maken van de Ottomanen. Wie denk je dat in Albanië meer respect zou krijgen? Gjergj ( wiens banner nu Albanië's vlag is ) of Muhammad Ali wiens vlag dit was.quote:Op zaterdag 11 maart 2017 16:04 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Uitkomst, hij dood, Albanië van de Turken. De Albanees die echt succesvol was tegen het Ottomaanse rijk met ongekende succes was Muhammad Ali, zelfs de Britten hebben niet zijn succes kunnen evenaren als het gaat om de Ottomanen.
Ja, dat weet ik niet?quote:Op zaterdag 11 maart 2017 16:05 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Een interne conflict tussen Muhammad Ali en de Ottomanen een glorieuze verleden, the fuck heb jij het over? Wat heeft dat überhaupt met het Westen te maken.
Dat is de verstandhouding tussen mij en Stabiel, the fuck heb jij het over, hij en ik kennen elkaar langer dan vandaag en hij weet precies hoe het bedoeld is, itt jou apparently.quote:Op zaterdag 11 maart 2017 16:04 schreef ExTec het volgende:
[..]
Jij begint met andere uitmaken voor landverrader?
Hangt er vanaf of je het aan de moslim of niet-moslim vraagt.quote:Op zaterdag 11 maart 2017 16:06 schreef vigen98 het volgende:
[..]
Uitkomst, de Albanezen verenigd met het doel Albanië vrij te maken van de Ottomanen. Wie denk je dat in Albanië meer respect zou krijgen? Gjergj ( wiens banner nu Albanië's vlag is ) of Muhammad Ali wiens vlag dit was.
[ afbeelding ]
Er is wel meer wat je niet weet blijkbaar, simpel figuurtje.quote:Op zaterdag 11 maart 2017 16:07 schreef ExTec het volgende:
[..]
Ja, dat weet ik niet?
Wat heeft je zwakzinnige geOH over eeuwen terug precies te maken met deze topic?
Niks, vermoed ik zo.
Kunnen jullie dit even in C&H doen? Dankje.quote:Op zaterdag 11 maart 2017 16:06 schreef vigen98 het volgende:
[..]
Uitkomst, de Albanezen verenigd met het doel Albanië vrij te maken van de Ottomanen. Wie denk je dat in Albanië meer respect zou krijgen? Gjergj ( wiens banner nu Albanië's vlag is ) of Muhammad Ali wiens vlag dit was.
[ afbeelding ]
Nou en.quote:Op zaterdag 11 maart 2017 16:07 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Dat is de verstandhouding tussen mij en Stabiel, the fuck heb jij het over, hij en ik kennen elkaar langer dan vandaag en hij weet precies hoe het bedoeld is, itt jou apparently.
Partypooper.quote:Op zaterdag 11 maart 2017 16:08 schreef Stabiel het volgende:
[..]
Kunnen jullie dit even in C&H doen? Dankje.
Europeaantjes pesten maar niets tegen Rusland of Iran durven doen. Erdogan is geen man.quote:Op zaterdag 11 maart 2017 16:08 schreef Triggershot het volgende:
OT: Benieuwd of Erdogan mans genoeg is om stappen te ondernemen.
Welke voor de turkse economie destructieve ideeën had je in gedachten?quote:Op zaterdag 11 maart 2017 16:08 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Partypooper.
OT: Benieuwd of Erdogan mans genoeg is om stappen te ondernemen.
Wat voor stappen heb jij in gedachten dan?quote:Op zaterdag 11 maart 2017 16:08 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Partypooper.
OT: Benieuwd of Erdogan mans genoeg is om stappen te ondernemen.
Ik was eerstquote:Op zaterdag 11 maart 2017 16:11 schreef Infection het volgende:
[..]
Wat voor stappen heb jij in gedachten dan?
twitter:widtvoet twitterde op zaterdag 11-03-2017 om 16:12:10Op dit moment is ook Turkse minister Kaya met auto vanuit Duitsland onderweg naar Rotterdam om olie op het vuur te… https://t.co/R5vM16y3Xs reageer retweet
Russische vliegtuig is neergehaald, niets doen is een groot woord, verder zal actief een militaire conflict met Rusland opzoeken een destructief beleid zijn voor Erdogan, hij is niet suïcidaal, wat voor belangen heeft Turkije verder om het conflict met Iran op te zoeken? Zelfs toen er vernieuwde sancties op Iran kwamen deed Erdogan vrolijk mee met de handel met Iran en trok hij zich daar niets van aan, spanningen met Iran, zeker militaire zijn niet in the best interest van Turkije.quote:Op zaterdag 11 maart 2017 16:10 schreef Stabiel het volgende:
[..]
Europeaantjes pesten maar niets tegen Rusland of Iran durven doen. Erdogan is geen man.
Ik heb niets in gedachten, ik stel de vraag of Erdogan überhaupt stappen gaat ondernemen, laat staan benoemen welke.quote:Op zaterdag 11 maart 2017 16:11 schreef Infection het volgende:
[..]
Wat voor stappen heb jij in gedachten dan?
twitter:widtvoet twitterde op zaterdag 11-03-2017 om 15:14:08Ook Turken vanuit Duitsland onderweg op dit moment. Belooft hete namiddag te worden. Leger al in staat van paraathe… https://t.co/T6jM7OJQMa reageer retweet
twitter:JeroenStans twitterde op zaterdag 11-03-2017 om 14:50:32Man ('ben Turk & NL'er) spreekt me aan: Gaan straks demonstreren, niet hier. Wordt surprise. Niet op plekken die Aboutaleb wil. #TurkijeRel reageer retweet
Nee want de Turken begonnen met dreigementen.quote:Op zaterdag 11 maart 2017 16:18 schreef Dawnbreaker het volgende:
Prima actie maar besef wel dat dit een verkiezingsstunt is, normaal geeft Rutte altijd toe bij dit soort situaties.
quote:Op zaterdag 11 maart 2017 16:17 schreef ReplaR het volgende:
En zo gaan de stemmen die Rutte dacht gescoord te hebben weer rechtstreeks naar Wilders.
quote:Tweede Turkse minister via achterdeur naar Nederland
ROTTERDAM - De Turkse minister voor Familiezaken, Fatma Betul Kaya, is per auto uit Duitsland onderweg naar Nederland. Het lijkt erop dat Turkije Nederland zo alsnog in het stof wil laten bijten in een snel verergerende diplomatieke crisis.
Marechaussee op afsturen.quote:
Lijkt me duidelijk....quote:Op zaterdag 11 maart 2017 16:18 schreef Dawnbreaker het volgende:
Prima actie maar besef wel dat dit een verkiezingsstunt is, normaal geeft Rutte altijd toe bij dit soort situaties.
Één-tweetje tussen Rutte en Erdogan om de kiezers naar rechts te trekken?quote:Op zaterdag 11 maart 2017 16:20 schreef MrSalazar het volgende:
[..]
Lijkt me duidelijk....
Eh... Toch wel toevallig. Zo lekker vlak voor t weekend ruzie maken, zaterdag (erg) vroege ochtend zegt NL dat ze moeten oprotten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |