Verstopeieren hebben in welgeteld 1 folder gestaan van de Hema. Wat een dramaquote:Op zaterdag 4 maart 2017 21:23 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Bovendien staat de cultuur daar niet onder druk.
In Nederland is in enkele jaren tijd Zwarte Piet verdwenen, kerstfeest is winterfeest geworden, negerzoenen mogen niet meer, de efteling wordt racistisch genoemd, kerststol is feeststol, paaseieren zijn verstopeieren, overal hoofddoekjes...in amper 10 jaar tijd is Nederland onherkenbaar veranderd. Dat is in Canada het geval niet.
Geen speld tussen te krijgenquote:Op zondag 5 maart 2017 08:00 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Verstopeieren hebben in welgeteld 1 folder gestaan van de Hema. Wat een dramaVerder stonden er gewoon Paasartikelen in die folder. De negerzoenen is een publiciteitsstunt van een bedrijf geweest. Ik heb hier voor het eerst van een winterfeest gehoord. Misschien gaat er in de opvoeding van Nederlanders iets mis. Bij jou bijvoorbeeld. Je liegt. En je herhaalt je leugens ook nog eens.
De Jamin heeft ook al sinds jaar en dag verstopeieren. Verstop eieren zelfs, meen ik me van een soortgelijke discussie vorig jaar te herinneren. Heel dwingend, dus.quote:Op zondag 5 maart 2017 08:00 schreef Toefjes het volgende:
Verstopeieren hebben in welgeteld 1 folder gestaan van de Hema. Wat een dramaVerder stonden er gewoon Paasartikelen in die folder. De negerzoenen is een publiciteitsstunt van een bedrijf geweest. Ik heb hier voor het eerst van een winterfeest gehoord. Misschien gaat er in de opvoeding van Nederlanders iets mis. Bij jou bijvoorbeeld. Je liegt. En je herhaalt je leugens ook nog eens.
Het zou daadwerkelijk fantastisch zijn als er 5 boze negers een klacht indienen tegen Ponypark Slagharen. Dat het racistisch zou zijn. Kan dat ook als argument gebruikt worden: "Ze vinden allemaal ponypark Slagharen racistisch, we raken ons land kwijt"quote:Op zondag 5 maart 2017 08:12 schreef Copycat het volgende:
[..]
De Jamin heeft ook al sinds jaar en dag verstopeieren. Verstop eieren zelfs, meen ik me van een soortgelijke discussie vorig jaar te herinneren. Heel dwingend, dus.
Het is een trend!!11!!! Open je ogen, vier het voorjaar niet; prijs Pasen!
Wees gerust, diep van binnen ben ik een vrolijk kereltje.quote:Op zondag 5 maart 2017 08:34 schreef WodanIsGroot het volgende:
[..]
Zo zuur en halstarig dom doen op een zondag ochtend.
Dat is de zachte aanpak?quote:Op zondag 5 maart 2017 08:28 schreef WodanIsGroot het volgende:
Het christendom is maar een hele korte periode. En het christendom 'hoort' hier ook niet en is ook 'doelbewust' geinviltreerd.
https://nl.m.wikipedia.org/wiki/Kerstening_van_de_Friezen
Grappig. Iemand verwijten dom te zijn maar ondertussen zelf 'halstarig' uit je poten krijgenquote:Op zondag 5 maart 2017 08:34 schreef WodanIsGroot het volgende:
[..]
Zo zuur en halstarig dom doen op een zondag ochtend.
Ik dacht dat ss ongewenst was.quote:Op zondag 5 maart 2017 08:38 schreef Dven het volgende:
[..]
Grappig. Iemand verwijten dom te zijn maar ondertussen zelf 'halstarig' uit je poten krijgen
De Christelijke identiteit die Nederland dient te behouden!!! Want het was ooit zo!!!quote:
Dan moeten we gaan infiltreren. Maar met zachte hand, dus gaan we inviltreren.quote:Op zondag 5 maart 2017 08:42 schreef Dven het volgende:
De Christelijke identiteit die Nederland dient te behouden!!! Want het was ooit zo!!!
Met de ss en rr. Zo zien de Duitsers het graagquote:
Daar heb je een punt. De spelling van de gemiddelde Nederlander wordt er ook niet beter op.quote:Op zondag 5 maart 2017 08:38 schreef Dven het volgende:
[..]
Grappig. Iemand verwijten dom te zijn maar ondertussen zelf 'halstarig' uit je poten krijgen
Grad?quote:Op zondag 5 maart 2017 08:42 schreef Dven het volgende:
[..]
De Christelijke identiteit die Nederland dient te behouden!!! Want het was ooit zo!!!
Jan z'n betachterkleinkinderen zullen op fok! schreeuwen dat het suikerfeest onderdeel van de Nederlandse identiteit is en derhalve nooit mag verdwijnen
Hun betovergrootvader zo verloochenen door precies als hem te redeneren. Die weet niet meer of hij rondjes moet gaan draaien of dst hij kan blijven stilliggen in dat grad van hem
Jij mag dat gerust laf noemen hoor. Daar lig ik geen seconde wakker vanquote:Op zondag 5 maart 2017 08:46 schreef WodanIsGroot het volgende:
[..]
Grad?
Maar er is toch niks mis mee dat Jan iets verkiest? Ik krijg soms wel idee dat sommigen mensen het liefst zo neutraal mogelijk willen zijn.
Laf noemde men dat vroeger ook wel.
Dat hoeft ook niet. Maar wat heb je tegen stellingname of iets verkiezen? (Aangezien jij je aangesproken voelt)quote:Op zondag 5 maart 2017 08:48 schreef Dven het volgende:
[..]
Jij mag dat gerust laf noemen hoor. Daar lig ik geen seconde wakker van
Hier meng ik me ook even in. Wat is het bezwaar dat iemand na een stellingname op een discussieforum de wind van voren krijgt? Dat overkomt ons allemaal hier zo nu en dan.quote:Op zondag 5 maart 2017 08:50 schreef WodanIsGroot het volgende:
[..]
Dat hoeft ook niet. Maar wat heb je tegen stellingname of iets verkiezen? (Aangezien jij je aangesproken voelt)
Ik stel dan ook nergens dat ik tegen 'stellingname' ben.quote:Op zondag 5 maart 2017 08:50 schreef WodanIsGroot het volgende:
[..]
Dat hoeft ook niet. Maar wat heb je tegen stellingname of iets verkiezen? (Aangezien jij je aangesproken voelt)
Het zijn dan ook vaak de halve extremistjes die zo graag hun stelling op het forum willen gooien. Het is evident dat je daar dan weer veel commentaar op krijgt aangezien er maar weinig mensen iets in het extreme willen doortrekken en van de mensen die dat alsnog willen globaal genomen de helft de andere extremiteit verkiest.quote:Op zondag 5 maart 2017 08:53 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Hier meng ik me ook even in. Wat is het bezwaar dat iemand na een stellingname op een discussieforum de wind van voren krijgt? Dat overkomt ons allemaal hier zo nu en dan.
Als er 3,7 miljoen allochtonen zijn wat ga je dan doen met die 9 miljoen Nederlanders die nog moeten verdwijnen om aan de 4 miljoen te komenquote:Op donderdag 2 maart 2017 23:49 schreef JanKorteachternaam het volgende:
Dit is wat ik al tijden roep: Nederland is al totaal onleefbaar wordt een totale hel.
Volgens het artikel zal het aantal moslims flink oplopen, zelfs als de PVV aan de macht komt en de grenzen sluit. Ook dat roep ik al tijden hier. De PVV kan het ook niet veranderen, tenzij ze lef hebben en inzetten op gedwongen remigratie. Alleen vergaande maatregelen kunnen Nederland herstellen.
Een leefbaar Nederland heeft hooguit 4 miljoen inwoners waarvan hooguit 1% van niet-westerse afkomst is.
Het zou hier inderdaad een stuk minder laf worden als iedereen nog mag reageren met de woorden: "Ja, inderdaad"!quote:Op zondag 5 maart 2017 08:58 schreef Dven het volgende:
[..]
Het zijn dan ook vaak de halve extremistjes die zo graag hun stelling op het forum willen gooien. Het is evident dat je daar dan weer veel commentaar op krijgt aangezien er maar weinig mensen iets in het extreme willen doortrekken en van de mensen die dat alsnog willen globaal genomen de helft de andere extremiteit verkiest.
quote:Op zondag 5 maart 2017 09:03 schreef vipergts het volgende:
[..]
Als er 3,7 miljoen allochtonen zijn wat ga je dan doen met die 9 miljoen Nederlanders die nog moeten verdwijnen om aan de 4 miljoen te komen
Bagatelliseer het maar. De huizen zijn onbewoonbaar.quote:Op zondag 5 maart 2017 09:34 schreef Copycat het volgende:
Oh nee! Dat is hier in de buurt.
Ik ga meteen mijn stem veranderen in een stem op Wilders.
En dan zelf als hem i.p.v. als hij schrijven een paar posts laterquote:Op zondag 5 maart 2017 08:38 schreef Dven het volgende:
[..]
Grappig. Iemand verwijten dom te zijn maar ondertussen zelf 'halstarig' uit je poten krijgen
Vast wel. Overal maagdelijke blondjes. Hmmmmmquote:Op zondag 5 maart 2017 04:14 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Nou, dan zal het wel paradijselijk worden.
Sws juiste plek juiste man.quote:Op zondag 5 maart 2017 06:38 schreef nixxx het volgende:
[..]
Die focus op Hitler is wel begrijpelijk vanuit hoe de menselijke hersenen werken. Een concrete oorzaak zoeken, liefst zo simpel mogelijk.
Ik denk echter dat het niet de man is die de omstandigheden maakt, maar de omstandigheden die de man laten boven drijven.
Ja! Aanslag op ons erfgoed!!1!! Syrië!!11!!quote:Op zondag 5 maart 2017 09:37 schreef Loekie1 het volgende:
Bagatelliseer het maar. De huizen zijn onbewoonbaar.
En daarom leidt het tot meer PVV-stemmers.quote:Op zondag 5 maart 2017 09:44 schreef MrRatio het volgende:
Autobranden worden niet alleen door moslims veroorzaakt, echter wel met de bekende oververtegenwoordiging op de verkeerde lijstjes. Niet alleen in Nederland, ook Frankrijk en Zweden kunnen er over meepraten-als de wil er is.
Nederland zal relatief meer autobranden gaan hebben met de groei van de moslimpopulatie in Nederland.
Dan zou het een meesterzet zijn als alle PVV stemmers auto's in de brand zouden steken. Als ze alle auto's in Nederland afgebrand hebben, hebben ze 150 zetels.quote:Op zondag 5 maart 2017 09:47 schreef Loekie1 het volgende:
[..]
En daarom leidt het tot meer PVV-stemmers.
Het tuig kan ook uit zijn op meer PVV-stemmers waardoor ze zich nog meer in de slachtofferrol kunnen wentelen en de stemmen op het andere uiterste, DENK, ook zullen toenemen. Wat uiteindelijk leidt tot een clash waar het tuig graag naar uitziet.quote:Op zondag 5 maart 2017 09:50 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Dan zou het een meesterzet zijn als alle PVV stemmers auto's in de brand zouden steken. Als ze alle auto's in Nederland afgebrand hebben, hebben ze 150 zetels.
Totale burgeroorlog inderdaad.quote:Op zondag 5 maart 2017 09:51 schreef Loekie1 het volgende:
[..]
Het tuig kan ook uit zijn op meer PVV-stemmers waardoor ze zich nog meer in de slachtofferrol kunnen wentelen en de stemmen op het andere uiterste, DENK, ook zullen toenemen. Wat uiteindelijk leidt tot een clash waar het tuig graag naar uitziet.
Of zwichten voor een meer islamitisch land, dan zal het tuig zich ook gaan gedragen. Alleen dán.quote:
Nou, ik durf nu bijna niet meer naar mijn auto toe te lopen. Ik hoop dat hij er nog staat, en dan ga ik maar naar het voetballen. Daarna naar vrienden. Leuke dag. Ik koester het, want volgende maand kan het misschien niet meer.quote:Op zondag 5 maart 2017 09:55 schreef Loekie1 het volgende:
[..]
Of zwichten voor een meer islamitisch land, dan zal het tuig zich ook gaan gedragen. Alleen dán.
Hoe had je dat in gedachtenquote:Op zondag 5 maart 2017 09:40 schreef Odaiba het volgende:
Zorgwekkend, maar het biedt ook mogelijkheden.
• Plan vooruit zodat Nederland het hogere inwonersaantal en wat daar bij komt kijken aan kan.
• Maak het verschil kleiner tussen arm en rijk.
• Zoek naar nieuwe handelspartners in de wereld,
• Investeer in onderwijs, wetenschap en technologie. Ga mee met de tijd.
[*] Stop de migratie uit islamitsiche landen. Tenzij deze mensen hier een goede bijdrage kunnen leveren, niet radicaal zijn, en als zij geen strafblad hebben.
Het zal langzaam erger worden.quote:Op zondag 5 maart 2017 09:58 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Nou, ik durf nu bijna niet meer naar mijn auto toe te lopen. Ik hoop dat hij er nog staat, en dan ga ik maar naar het voetballen. Daarna naar vrienden. Leuke dag. Ik koester het, want volgende maand kan het misschien niet meer.
Met als verschil dat ik niemand enige domheid verwijt, wel? Blijven opletten he, kanjer?quote:Op zondag 5 maart 2017 09:40 schreef Richestorags het volgende:
[..]
En dan zelf als hem i.p.v. als hij schrijven een paar posts later
Daar mogen politici en veiligheidsdiensten van beide landen over van gedachte wisselen... Het is vast niet zo moeilijk te regelen.quote:
Lekker aan je ideologische tweespalt blijven werken he truusquote:Op zondag 5 maart 2017 09:51 schreef Loekie1 het volgende:
[..]
Het tuig kan ook uit zijn op meer PVV-stemmers waardoor ze zich nog meer in de slachtofferrol kunnen wentelen en de stemmen op het andere uiterste, DENK, ook zullen toenemen. Wat uiteindelijk leidt tot een clash waar het tuig graag naar uitziet.
Mooi altijd wel, mensen die 'oplossingen' voordragen maar eigenlijk niet zo goed weten hoe dat het eigenlijk aangepakt moet worden.quote:Op zondag 5 maart 2017 10:03 schreef Odaiba het volgende:
[..]
Daar mogen politici en veiligheidsdiensten van beide landen over van gedachte wisselen... Het is vast niet zo moeilijk te regelen.
Je kunt toch wel raden dat we dan mensen gaan screenen en dan aan de hand van bepaalde eisen gaan kijken of zij het land in komen of niet. Het is allemaal niet zo makkelijk, maar zeker niet onmogelijk om in te voeren.quote:Op zondag 5 maart 2017 10:08 schreef Dven het volgende:
[..]
Mooi altijd wel, mensen die 'oplossingen' voordragen maar eigenlijk niet zo goed weten hoe dat het eigenlijk aangepakt moet worden.
Als het vast niet zo moeilijk te regelen is, dan kan jij vast toch wel met iets beters op de proppen komen dan 'daar mogen zij over van gedachte wisselen'?!?
Screenen aan de hand van bepaalde eisen.quote:Op zondag 5 maart 2017 10:16 schreef Odaiba het volgende:
[..]
Je kunt toch wel raden dat we dan mensen gaan screenen en dan aan de hand van bepaalde eisen gaan kijken of zij het land in komen of niet. Het is allemaal niet zo makkelijk, maar zeker niet onmogelijk om in te voeren.
D66 doet helemaal niets aan inperking. D66 staat volledig achter de vervanging van de Nederlande bevolking omdat D66 tegen de natiestaat is. De massa-immigratie en de EU zijn instrumenten om deze op te heffen.quote:Op zondag 5 maart 2017 07:07 schreef Manono het volgende:
Zeker niet voor onbegrensde immigratie - meen D66 ook niet, zijn wel voor humane opvang en verdeling volgens internationale afspraken. Maar het grote bevolkingsaantal lijkt me sws eerst het issue - en dan, het aantal autochtone Nederlanders groeit toch sneller? Nieuwe verdeelsleutel voor de kinderbijslag, voor elk extra kind minder toeslag? Gaan sommige mensen (auto/allo/m/v) misschien ook beter nadenken eer ze nageslacht uitpoepen...
Winterfeest en wintervakantie zie je op steeds openbare scholen.quote:Op zondag 5 maart 2017 08:00 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Verstopeieren hebben in welgeteld 1 folder gestaan van de Hema. Wat een dramaVerder stonden er gewoon Paasartikelen in die folder. De negerzoenen is een publiciteitsstunt van een bedrijf geweest. Ik heb hier voor het eerst van een winterfeest gehoord. Misschien gaat er in de opvoeding van Nederlanders iets mis. Bij jou bijvoorbeeld. Je liegt. En je herhaalt je leugens ook nog eens.
Het gaat niet om de 5 boze negers, maar om de reactie daarop. Die is verontrustend.quote:Op zondag 5 maart 2017 08:20 schreef Toefjes het volgende:
Het zou daadwerkelijk fantastisch zijn als er 5 boze negers een klacht indienen tegen Ponypark Slagharen. Dat het racistisch zou zijn. Kan dat ook als argument gebruikt worden: "Ze vinden allemaal ponypark Slagharen racistisch, we raken ons land kwijt"
Ik vind je eng en radicaal.quote:Op zondag 5 maart 2017 10:47 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Het gaat niet om de 5 boze negers, maar om de reactie daarop. Die is verontrustend.
Ieder land heeft gekkies. In een niet-cultuur-marxistisch land zal iemand als Sylvana weggehoond worden. In Nederland wordt ze in iedere talkshow uitgenodigd en krijgt alle tijd om haar vuile verhaal te doen. Daar zit het probleem: Niet Sylvana zelf maar de mensen die haar serieus nemen. Dat geldt ook voor aangiftes vanwege racisme.
Iemand die aangifte doet wegens racisme zou uitgelachen moeten worden, tenzij hij echt een serieuze zaak heeft (geweld). Dan is deze aanstellerij gauw afgelopen. Denk maar niet dat je in Hongarije met een racisme-verhaal aan moet komen. Maar in het cultuur-marxisme staat het vermeende slachtoffer, dat altijd tot een slachtoffer-groep moet horen, altijd centraal, en moet zelfs traditie wijken voor vermeende slachtoffers. Dat geeft dermate hoge spanningen dat op termijn een oorlog onafwendbaar is.
Gelukkig is de oplossing niet moeilijk: Cultuur-marxisme moet vervangen worden door het uitgangspunt dat ieder volk zijn eigen land nodig heeft en daar recht op heeft. Afrika voor Afrikanen en Europa voor Europeanen. Het probleem is alleen de culturele strijd. Hele generaties zijn cultuur-marxistisch opgevoed.
Jan zien we nog weleens in het journaal verschijnen. Nadat-ie postal is gegaan, in een moskee of zo. Of in een HEMA.quote:
Nee jij bent lekker gematigd..quote:
quote:Op donderdag 2 maart 2017 22:09 schreef Stimorol- het volgende:
Heel NL zal op de knieën Allah aanbidden.
quote:Op donderdag 2 maart 2017 22:30 schreef Stimorol- het volgende:
WE KOMEN JULLIE LAND OVERNEMEN
ALLAHU AKBAR
Grappig die zelfprojectie. Vooral als ze het zelf niet eens doorhebben.quote:Op zondag 5 maart 2017 11:13 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Nee jij bent lekker gematigd..
[..]
[..]
[ afbeelding ]
Trollen niet in zienquote:Op zondag 5 maart 2017 11:13 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Nee jij bent lekker gematigd..
[..]
[..]
[ afbeelding ]
Whatever.quote:Op zondag 5 maart 2017 10:27 schreef Dven het volgende:
[..]
Screenen aan de hand van bepaalde eisen.
Zo ongeveer wat er al wordt gedaan?Baanbrekend hoor
Met dat antwoord zal de de-islamisatiedienst van het kabinet Geert I geen genoegen nemen. Succes in de goelag!quote:
Blijf dromenquote:Op zondag 5 maart 2017 11:46 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Met dat antwoord zal de de-islamisatiedienst van het kabinet Geert I geen genoegen nemen. Succes in de goelag!
Hij rent vast weg terwijl de Christoph Waltz van de deislamisatiedienst Shoshanna naroept. Prachtig tafereel.quote:Op zondag 5 maart 2017 11:46 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Met dat antwoord zal de de-islamisatiedienst van het kabinet Geert I geen genoegen nemen. Succes in de goelag!
Hij?quote:Op zondag 5 maart 2017 11:51 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Hij rent vast weg terwijl de Christoph Waltz van de deislamisatiedienst Shoshanna naroept. Prachtig tafereel.
Oh wow. Het is me inmiddels wel duidelijk waarom je het afschuift op anderen. Oewehoeren kan je als de beste. Maar op het moment dat er iets concreets wordt gevraagd haak je af.quote:
quote:Op zondag 5 maart 2017 11:51 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Hij rent vast weg terwijl de Christoph Waltz van de deislamisatiedienst Shoshanna naroept. Prachtig tafereel.
Hihaho. Als Nederlander ooit een gevecht begint tegen de islam vrees ik dat Nederland binnen no time een soort Irak wordt.quote:
Wie zegt dat we niet getrolld worden door een meneer die zich voordoet als de vrouw uit het '10 Hours of Walking in NYC as a Woman' filmpje?quote:Op zondag 5 maart 2017 12:00 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
Ben je dom? Je ziet aan het rechter alle bij iemands post of het een hij of zij is.
Ben ff rukkenquote:Op zondag 5 maart 2017 12:12 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Wie zegt dat we niet getrolld worden door een meneer die zich voordoet als de vrouw uit het '10 Hours of Walking in NYC as a Woman' filmpje?
Wat er ook gebeurt, het is altijd, immer, en hoe dan ook de PVV die er achter zit!quote:Op zondag 5 maart 2017 09:57 schreef Copycat het volgende:
Maar mooi hoe een minimaal berichtje zonder enige details over een autobrand al snel een verkiezingscomplot blijkt.
Ik vind de huidige situatie eng en radicaal: Allemaal groepen die totaal niet bij elkaar passen, en in sommige gevallen elkaar zelfs haten, in één land in een explosieve verhouding (minderheden die de meerderheid aan vormen).quote:
Natuurlijk eigen volk eerst. Wie komt er anders op voor de Nederlanders? Denk maar niet dat Afrikaanse landen Nederlanders zo in de watten leggen als Nederland doet bij Afrikanen. Denk maar niet dat Nederlanders in Afrika voorrang krijgen bij een woning. Denk maar niet dat Afrikaanse tradities aangepast worden voor blanken.quote:Op zondag 5 maart 2017 11:42 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Eigen volk eerst. Terug naar de Gouden Eeuw. Of nog verder.
Postal? Nee hoor verwacht geen sensatie. Ondergetekende zit over een paar jaar ergens in Oost-Europa, toekijken hoe West-Europa ten onder gaat.quote:Op zondag 5 maart 2017 11:09 schreef Copycat het volgende:
[..]
Jan zien we nog weleens in het journaal verschijnen. Nadat-ie postal is gegaan, in een moskee of zo. Of in een HEMA.
Blijf je wel Fok!ken? Ik zou het jammer vinden je bijdragen te moeten missen!quote:Op zondag 5 maart 2017 14:59 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Postal? Nee hoor verwacht geen sensatie. Ondergetekende zit over een paar jaar ergens in Oost-Europa, toekijken hoe West-Europa ten onder gaat.
Ja tuurlijk.quote:Op zondag 5 maart 2017 11:55 schreef Dven het volgende:
[..]
Oh wow. Het is me inmiddels wel duidelijk waarom je het afschuift op anderen. Oewehoeren kan je als de beste. Maar op het moment dat er iets concreets wordt gevraagd haak je af.
Ook niet zo sociaal dat laatste punt het gaat al niet geweldig in dat soort landen en dan gaan wij ook nog eens de slimme mensen weghalen voor ons eigen gewin. Die komen vervolgens hier in de bijstand omdat hun diploma's niet geldig zijnquote:Op zondag 5 maart 2017 09:40 schreef Odaiba het volgende:
Zorgwekkend, maar het biedt ook mogelijkheden.
• Plan vooruit zodat Nederland het hogere inwonersaantal en wat daar bij komt kijken aan kan.
• Maak het verschil kleiner tussen arm en rijk.
• Zoek naar nieuwe handelspartners in de wereld,
• Investeer in onderwijs, wetenschap en technologie. Ga mee met de tijd.
• Stop de migratie uit islamitsiche landen. Tenzij deze mensen hier een goede bijdrage kunnen leveren, niet radicaal zijn, en als zij geen strafblad hebben.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |