Een echte Europeaan spreekt zijn talen.quote:Op dinsdag 28 februari 2017 23:37 schreef napoleonfour het volgende:
Wat heeft die pechtold met fucking talen?
Hij heeft het inhoudelijk weerlegd, door erop te wijzen dat hij een satirische rol speelde en zichzelf nadrukkelijk geen journalist noemde.quote:Op dinsdag 28 februari 2017 23:36 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Onzin. Roos wil anderen vertellen wat dé nederlandse waarden zijn en hoe mensen zich in Nederland moeten gedragen terwijl hij zelf even vrouw- en homo-onvriendelijk is. Dat wordt aangekaart, mét filmpjes. Lijkt mij een redelijk punt, moet je zelf niet doen wat je zegt.
Als hij dat inhoudelijk had weerlegt, was er niks aan de hand geweest. Hij plaatst echter een persoonlijke aanval op Jinek en toen escaleerde het
HiddemaGod lult hem finaal onder tafel.quote:Op dinsdag 28 februari 2017 23:36 schreef KingRoland het volgende:
Ik zie niemand op Wilders na Pechtold keihard aanpakken.
Ben blij dat er voor Frans ook een plekje is op Twitter.quote:Op dinsdag 28 februari 2017 23:36 schreef Joezi het volgende:
twitter:fransweisglas twitterde op dinsdag 28-02-2017 om 23:32:07Zo , die @LavieJanRoos van @VoorNederland wordt terecht door @APechtold kei en keihard aangepakt op zijn enorme hypocrisie #pauwenjinek reageer retweet
Niets vuil aan. Zeker niet bij iemand die een en dezelfde rol bij Powned heeft gespeeld.quote:Op dinsdag 28 februari 2017 23:37 schreef Vallon het volgende:
Heel vuil spel. Spreek Jan Roos aan op z'n politiek standpunten en niet op z'n (best vermakelijke)verleden. Hoe schoolmeester Pechthold nu ineens toegeeft is vooral de jacht op de PVV stemmer. Erg doorzichtig. Ook dame Jinek vind ik heel gemeen inspelen om naar verwachting reacties te verzamelen.
Voor de rest popcorn en zo moet je het maar zien.
Informatiewaarde is laag.
Ook nog eens christelijk en Armeensquote:Op dinsdag 28 februari 2017 23:38 schreef DrDentz het volgende:
Heeyyy de NPO heeft een allochtoon gevonden die Nederlands kan! Toppie.
Fransje Weisglasquote:Op dinsdag 28 februari 2017 23:36 schreef Joezi het volgende:
twitter:fransweisglas twitterde op dinsdag 28-02-2017 om 23:32:07Zo , die @LavieJanRoos van @VoorNederland wordt terecht door @APechtold kei en keihard aangepakt op zijn enorme hypocrisie #pauwenjinek reageer retweet
Ik vind het zelfs een gek idee dat je geen Duits spreekt terwijl je bijna op de grens woont.quote:Op dinsdag 28 februari 2017 23:37 schreef Amarantha het volgende:
Ik vind het geen gek idee dat je Duits leert als je bij de grens woont.
Meer meer meerquote:Op dinsdag 28 februari 2017 23:38 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Ook nog eens christelijk en Armeens
Powned heeft weinig programma's maar ze moeten wel aan de voorgeschreven punten voldoen.quote:Op dinsdag 28 februari 2017 23:38 schreef Bonzi_Buddy het volgende:
[..]
Jij zag het programma waar hij voor werkte als een serieus opiniërend programma?
Baudet ook wel.quote:Op dinsdag 28 februari 2017 23:38 schreef Achterhoker het volgende:
[..]
HiddemaGod lult hem finaal onder tafel.
ik meen het als ik zeg dat hij de beste kandidaat is.. de rest is of onbetrouwbaar, heeft het uiterlijk van een halve pedo, of is een oikofoobquote:
zal hij vanavond een nieuwe hebben?quote:Op dinsdag 28 februari 2017 23:38 schreef Nintex het volgende:
Jeroen gaat in de lekkere leun stand. Die kijkt al uit naar zijn woonboot.
quote:Op dinsdag 28 februari 2017 23:39 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ik vind het zelfs een gek idee dat je geen Duits spreekt terwijl je bijna op de grens woont.
Er is ook geen filmpje met fouten / blunders van Roos laten zien toch?quote:Op dinsdag 28 februari 2017 23:38 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Hij heeft het inhoudelijk weerlegd, door erop te wijzen dat hij een satirische rol speelde en zichzelf nadrukkelijk geen journalist noemde.
En ik stel vast dat er geen confronterende filmpjes met fouten / blunders van Pechtold worden getoond, dus is zijn opmerking over een bias terecht.
Zijn ook kut partijenquote:Op dinsdag 28 februari 2017 23:39 schreef Fylax het volgende:
De elite is samen met de NPO wel heel erg hard bezig om nieuwe bewegingen kapot te maken. Eerder deze week 50Plus, net bij Nieuwsuur DENK en nu VNL.
Er zijn veel posts hier, welke?quote:Op dinsdag 28 februari 2017 23:39 schreef JanCees het volgende:
[..]
had je al gereageerd op mijn post op pagina 1
Ik geef Baudet ook een kans. Die is tegen de EU, dus die zal al die nadelen wel even keurig erbij halen.quote:Op dinsdag 28 februari 2017 23:38 schreef Achterhoker het volgende:
[..]
HiddemaGod lult hem finaal onder tafel.
Hij is geprogrammeerd om zijn leuter in vrouwmenschen te steken.quote:Op dinsdag 28 februari 2017 23:39 schreef Paxcon het volgende:
Waarom hangt Pauw steeds om Jinek heen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |