Hahaha wrijf het er maar ff inquote:Op vrijdag 3 maart 2017 22:47 schreef 2Happy4U het volgende:
[..]
Eentje. Wel de beste voor mijn spec.
In 7.2 komt er een mogelijkheid een specifieke legendary te kiezen. Nog even geduld.quote:Op vrijdag 3 maart 2017 22:09 schreef 2Happy4U het volgende:
Eigenlijk wel ja. Dat je gewoon een legendary token krijgt ipv een willekeurige legendary. Dat RNG-systeem is gewoon ruk. Zo vermindert het probleem wel.
Hmm, ik denk twee weken ongeveer. Kreeg t in een Mythic Dungeon.quote:Op vrijdag 3 maart 2017 22:49 schreef Maureentje het volgende:
[..]
Hahaha wrijf het er maar ff in![]()
Maar GZ![]()
Had het nog lang geduurd na je post dat je er nog geen had?
Zo zou ik die functie niet noemenquote:Op zaterdag 4 maart 2017 10:13 schreef Isabeau het volgende:
[..]
In 7.2 komt er een mogelijkheid een specifieke legendary te kiezen. Nog even geduld.
Jij weet het mooier te omschrijven dan dat het in werkelijkheid wordtquote:Op zaterdag 4 maart 2017 10:13 schreef Isabeau het volgende:
[..]
In 7.2 komt er een mogelijkheid een specifieke legendary te kiezen. Nog even geduld.
quote:Op dinsdag 7 maart 2017 01:20 schreef lifeblind het volgende:
Vanavond was een mooie avond. En eindelijk een fatsoenlijke cloak upgrade (van 855 naar 880), en eindelijk m'n 2e legendary, en Nighthold op normal gecleared(Gul'dan net op 1 seconde van enrage af
). ilvl is van 880 naar 887 gegaan, heuj!
Ja, lekker is dat hèquote:Op dinsdag 7 maart 2017 14:51 schreef Maureentje het volgende:
En ik ga vanavond Guldan LFR killen![]()
![]()
Ben deze expansion ff gestopt met raiden,bevalt me goed geen verplichtingen meer om paar avonden per week verplicht in te loggen
Die is toch nog niet beschikbaar?quote:Op dinsdag 7 maart 2017 14:51 schreef Maureentje het volgende:
En ik ga vanavond Guldan LFR killen![]()
![]()
Ben deze expansion ff gestopt met raiden,bevalt me goed geen verplichtingen meer om paar avonden per week verplicht in te loggen
Haha jaquote:Op dinsdag 7 maart 2017 16:32 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ja, lekker is dat hèIk heb 4 avonden in de week geraid en
het was net een tweede baan. Nergens meer tijd voor, want ik moest raiden.
Is het misschien niet zo'n type reputatie die je had met Nomi en die Cooking gasten in Pandaria waarbij je kennissen, vrienden, goede vrienden werd enzo? Die je alleen persoonlijk ziet als je met ze praat ofzo?quote:Op dinsdag 14 maart 2017 20:39 schreef Karina het volgende:
Ik ben bezig met pets verzamelen en zag dat je de Harmonious Porcupette kunt kopen voor timeless coins. Je moet wel revered zijn met Emperor Shaohao. Maar ik kan dat helemaal niet vinden onder mijn reputation tabjeStaat het er misschien onder een andere naam?
(Ik kijk via de website bij mijn character trouwens, niet in-game).
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.My mission is to kill time, and time's to kill me in its turn. How comfortable one is among murderers.
Wij hadden bijna 7 mythic bosses down in 1 avond.. Alleen hadden we paar mensen met internet issuesquote:Op donderdag 23 maart 2017 00:40 schreef lifeblind het volgende:
Wij ploeteren met de guild vrolijk door. Vanavond in zo'n 2 uurtjes tijd even door Nighthold normal gekacheld, alles oneshotted. Volgens mij zijn we ondertussen wel klaar om heroic te gaan doen
Waarom hebben jullie er niet een paar op heroic geprobeerd?quote:Op donderdag 23 maart 2017 00:40 schreef lifeblind het volgende:
Wij ploeteren met de guild vrolijk door. Vanavond in zo'n 2 uurtjes tijd even door Nighthold normal gekacheld, alles oneshotted. Volgens mij zijn we ondertussen wel klaar om heroic te gaan doen
Wachten op de nieuwe patch?quote:Op woensdag 22 maart 2017 19:41 schreef Isabeau het volgende:
Mooi, leatherneck
Ik ben al 3 weken aan het pauzeren of zo.
Verveeldquote:
Naja, tegen de tijd dat we gul'dan down hadden was 't al zo'n 23:00u, dus een mooie tijd om te stoppen. Plus dat we nog niet echt een idee hadden van wat sommige bosses op heroic zouden doen, beetje zonde om dan de tijd van andere te verspillen omdat wij dan dat moesten opzoeken. Maar maandag gaan we heroic Nighthold doenquote:Op donderdag 23 maart 2017 07:22 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Waarom hebben jullie er niet een paar op heroic geprobeerd?
Hah nice. Mythic blijft voor ons nog wel een tijdje ver weg heb ik 't vermoeden.quote:Op donderdag 23 maart 2017 01:07 schreef Friday12 het volgende:
[..]
Wij hadden bijna 7 mythic bosses down in 1 avond.. Alleen hadden we paar mensen met internet issues
Alleen 7.2 he. Niet meteen de raid.quote:
http://www.mmo-champion.c(...)eon-Wailing-Crittersquote:Op vrijdag 24 maart 2017 21:19 schreef Karina het volgende:
Wat meer info over de petbattle dungeons, wel in het Duits, in het Engels zag ik niet zo snel iets uitgebreids:
http://www.buffed.de/Worl(...)et-Dungeons-1223169/
Nee. Wel gek dan.quote:Op zaterdag 25 maart 2017 15:24 schreef Maureentje het volgende:
[..]
http://www.mmo-champion.c(...)eon-Wailing-Critters
http://ko.wowhead.com/pet-battle-dungeon-and-7-2-pets
Ik vind genoeg engelstalige links erover hoorHeb je je google op duits staan?
![]()
Celestial tournament en leuk in 1 zin kan echt niet hoorquote:Op zaterdag 25 maart 2017 16:43 schreef Karina het volgende:
[..]
Nee. Wel gek dan.
Lijkt me wel leuk trouwens soort celestial tournament 2.0
OK goed punt, heb het ook nog nooit gehaald, hoop deze dungeons wel te kunnen doenquote:Op zaterdag 25 maart 2017 17:22 schreef Asschen_sukar het volgende:
[..]
Celestial tournament en leuk in 1 zin kan echt niet hoor
Dit jaquote:Op zaterdag 25 maart 2017 17:22 schreef Asschen_sukar het volgende:
[..]
Celestial tournament en leuk in 1 zin kan echt niet hoor
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |