Dat is absoluut zo. Ik gebruik vaak samenvattingen van andere leerlingen die bijvoorbeeld alle hoorcolleges meetypen, dan heb je per uur vijftien pagina's tekst waarvan 95% irrelevante onzin is.quote:Op donderdag 16 februari 2017 14:39 schreef skysherrif het volgende:
[..]
ja als je schrijft ben je toch nog een keer aan het nadenken over waar je mee bezig bent, bij typen raas je gewoon door dat boek heen en heb je gewoon de tekst verplaatst
Wacht, daar gaat mijn bier.quote:Op donderdag 16 februari 2017 14:43 schreef Tijger_nootje het volgende:
Oh jee, daar gaat de zetelwinst van de SP:
SP: Alcohol is veel te goedkoop
Red het bier, stem geen SP!quote:
Hahahaha, prutsers.quote:Op donderdag 16 februari 2017 14:43 schreef Tijger_nootje het volgende:
Oh jee, daar gaat de zetelwinst van de SP:
SP: Alcohol is veel te goedkoop
Dat wordt al jaren geroepen door allerlei belangenorganisaties. Alcohol is per liter veel goedkoper in Nederland dan in veel andere Europese landen. Alleen er is geen partij die zich hier de vingers aan durft te branden in campagnetijd, behalve de SP blijkbaarquote:Op donderdag 16 februari 2017 14:43 schreef Tijger_nootje het volgende:
Oh jee, daar gaat de zetelwinst van de SP:
SP: Alcohol is veel te goedkoop
Dans met ons mee..quote:Op donderdag 16 februari 2017 15:10 schreef Friek_ het volgende:
Uit mijn stemwijzers komt GroenLinks.
Moet ik dan toch op Klavergod stemmen?
Jaquote:Op donderdag 16 februari 2017 15:10 schreef Friek_ het volgende:
Uit mijn stemwijzers komt GroenLinks.
Moet ik dan toch op Klavergod stemmen?
Ja.quote:Op donderdag 16 februari 2017 15:10 schreef Friek_ het volgende:
Uit mijn stemwijzers komt GroenLinks.
Moet ik dan toch op Klavergod stemmen?
Uhu. Doe eens 7 jaar rentelasten op 6 ton.quote:D.I.G. kocht het vervallen bedrijfspand in 2010, midden in de crisis op de woningmarkt, voor 600.000 euro. De sloopkosten en de kosten van de bouw van het door Zondag CS Architecten ontworpen complex worden geschat op 1,3 miljoen. Gezien de huidige gemiddelde verkoopprijzen voor appartementen in de bewuste buurt van minimaal 5500 euro per vierkante meter kan de opbrengst van de twaalf woningen worden geschat op 2.640.000 euro. Dat betekent voor D.I.G. een netto opbrengst van 740.000 euro. Snelle winst, die voor een groot deel is te danken aan de razendsnelle stijging van woningprijzen in Amsterdam en aan het succes van De Hallen.
Bron: De Groene Amsterdammer
Dus jij hebt 24/7 de comp aan, lijkt me een nietje goedkoper dan, en ook nog een gamecomp wat de nodige watts gebruiken doet?quote:Op donderdag 16 februari 2017 14:31 schreef Tijger_nootje het volgende:
[..]
Ja. Geen blaadjes maar digitale documenten gebruiken
Man man wat kom jij toch altijd met totaal zinloze bijdragen. Maar wel de hele dag doorposten en het topic vervuilen met brainfarts waar niemand op wil of kan reageren. Als je nog een tijdje zo doorgaat is de hele SC dood straks.quote:Op donderdag 16 februari 2017 15:50 schreef john2406 het volgende:
[..]
Dus jij hebt 24/7 de comp aan, lijkt me een nietje goedkoper dan, en ook nog een gamecomp wat de nodige watts gebruiken doet?
Hem op ignore zetten helpt wel. Maar daar moet je wel een abonnement voor hebben.quote:Op donderdag 16 februari 2017 15:52 schreef Tchock het volgende:
[..]
Man man wat kom jij toch altijd met totaal zinloze bijdragen. Maar wel de hele dag doorposten en het topic vervuilen met brainfarts waar niemand op wil of kan reageren. Als je nog een tijdje zo doorgaat is de hele SC dood straks.
Kom dan met gedegen tegenargument dan, die kast waar ik op het moment mee werk gebruikt 45 watt, gamekast zal rond de 450 watt of meer zijn!quote:Op donderdag 16 februari 2017 15:52 schreef Tchock het volgende:
[..]
Man man wat kom jij toch altijd met totaal zinloze bijdragen. Maar wel de hele dag doorposten en het topic vervuilen met brainfarts waar niemand op wil of kan reageren. Als je nog een tijdje zo doorgaat is de hele SC dood straks.
Daar zou ik me niet druk om maken. Tijger_nootje houdt het hier eigenhandig wel levendig.quote:Op donderdag 16 februari 2017 15:52 schreef Tchock het volgende:
[..]
Man man wat kom jij toch altijd met totaal zinloze bijdragen. Maar wel de hele dag doorposten en het topic vervuilen met brainfarts waar niemand op wil of kan reageren. Als je nog een tijdje zo doorgaat is de hele SC dood straks.
Het is alsof je op een verjaardag aan de grotemensentafel zit en het gehandicapte neefje tussen elke zin door vanaf de andere kant van de kamer een willekeurig land in Centraal-Afrika schreeuwt.quote:Op donderdag 16 februari 2017 15:57 schreef Euribob het volgende:
[..]
Daar zou ik me niet druk om maken. Tijger_nootje houdt het hier eigenhandig wel levendig.
Als op Ignore dan reageer ook niet meer op mij!quote:Op donderdag 16 februari 2017 15:55 schreef remlof het volgende:
[..]
Hem op ignore zetten helpt wel. Maar daar moet je wel een abonnement voor hebben.
De rente is toch nagenoeg nulquote:Op donderdag 16 februari 2017 15:48 schreef GSbrder het volgende:
Auteurs van de Groene vertillen zich aan het begrip netto contante waarde.
[..]
Uhu. Doe eens 7 jaar rentelasten op 6 ton.
En daar zijn de bedreigingen:quote:Op donderdag 16 februari 2017 12:19 schreef Tijger_nootje het volgende:
Kijk, mensen, zo pak je die luie donders aan, zijn ze gelijk goed voorbereid op hun studententijd en prestatie beurzen:
[..]
Regels zijn regels, ja!
![]()
NOSquote:De voetbalvereniging Bladella in Bladel heeft tientallen bedreigingen binnengekregen na het royeren van vier jeugdspelers. De bedreigingen zijn zowel aan de club gericht als aan vrijwilligers persoonlijk.
De club heeft nog geen aangifte gedaan. De bestuurders betwijfelen of dit ergens toe leidt. "We kregen van de politie te horen dat er te weinig capaciteit is", zegt de voorzitter van de jeugdafdeling, Pim Lavrijsen.
Het bestuur maakt zich in het bijzonder zorgen om een van de vrijwilligers die op het terrein van Bladella woont.
Mag ik dan van jou 600k lenen voor 0% rente?quote:
Als ik 6 ton over had en het nu crisis was en jij dat zou willen gebruiken om op contracyclische wijze vastgoed te kopen... Maar dat is helaas niet het geval.quote:Op donderdag 16 februari 2017 16:02 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Mag ik dan van jou 600k lenen voor 0% rente?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |