En mag PSV over een paar jaar weer een parkeerplaats verkopen.quote:Op zondag 22 januari 2017 17:15 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Damn... En dan maar 4 keer scoren (tot nu toe)...
Of de lucht boven het stadion! xDquote:Op zondag 22 januari 2017 17:16 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
En mag PSV over een paar jaar weer een parkeerplaats verkopen.
Wat een aannames allemaal. Je lult echt in de rondte.quote:Op zondag 22 januari 2017 17:15 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ja bij Ajax verdient de topverdiener 1,5 maximaal denk ik.
Met kampioensbonus dan erbij.quote:Op zondag 22 januari 2017 17:17 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Wat een aannames allemaal. Je lult echt in de rondte.
Waarom kijk jij de wedstrijd op je tv en mobiel?quote:Op zondag 22 januari 2017 17:18 schreef Dj_Day-V het volgende:
Kreeg het op mijn mobiel eerder dan op tv
Het grote probleem aan Janssen is dat hij zijn kansen niet afmaakt. Daarbuiten doet hij het niet overdreven slecht. Goed aanspeelpunt, loopt altijd redelijk vrij. Daarbij; in de Eredivisie scoorde hij in een half seizoen een hele sloot aan goals die niet per se afhankelijk van anderen waren.quote:Op zondag 22 januari 2017 17:16 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Dus omdat De Jong ruk is moet je een speler halen die net per definitie minder ruk is?
Nu Luuk nogquote:Op zondag 22 januari 2017 17:18 schreef Dj_Day-V het volgende:
De komst van van Ginkel laat Propper beter spelen
Livescore, gast....quote:Op zondag 22 januari 2017 17:18 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Waarom kijk jij de wedstrijd op je tv en mobiel?
Waren bafmaatjes bij Vitessequote:Op zondag 22 januari 2017 17:18 schreef Dj_Day-V het volgende:
De komst van van Ginkel laat Propper beter spelen
Omdat ik daar een paar clubs heb ingesteld.quote:Op zondag 22 januari 2017 17:19 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Waarom hou je dat bij als je de wedstrijd kijkt?
Wat een nepsupporter.quote:Op zondag 22 januari 2017 17:19 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Waarom hou je dat bij als je de wedstrijd kijkt?
Apart dat je dan niet gewoon geconcentreerd naar je club kijkt.quote:Op zondag 22 januari 2017 17:19 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Omdat ik daar een paar clubs heb ingesteld.
quote:Op zondag 22 januari 2017 17:20 schreef hafcfan het volgende:
Ik vraag me af of ik veel kaarten voor fey uit kan halen en voor veel money kan verkopen.
Pass nog in de footballleaks (quote:
Niemand moet lachen. Zelfs GGMM niet.quote:Op zondag 22 januari 2017 17:20 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Apart dat je dan niet gewoon geconcentreerd naar je club kijkt.
Een echte jood zou dat doen ja. En er waarschijnlijk wel een paar euro's aan overhouden.quote:Op zondag 22 januari 2017 17:20 schreef hafcfan het volgende:
Ik vraag me af of ik veel kaarten voor fey uit kan halen en voor veel money kan verkopen.
Waarom zie jij in elke opmerking een grap?quote:Op zondag 22 januari 2017 17:21 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Niemand moet lachen. Zelfs GGMM niet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |