Hoe heb ik dat geuit dan? Is het simpel zeggen dat je christen bent genoeg om een fundi te zijn in jouw belevenis?quote:Op zondag 22 januari 2017 01:46 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Laat ik nog 1 x serieus op je antwoorden dan. Je bent een christenfundi omdat je klakkeloos christelijke dogma's en denkbeelden uitdraagt en dat reuze normaal vindt. Niks raars aan volgens jou. Je denkt niet zelf na, je laat voor je denken..
Juist ja, voor zover de massale aanwezigheid vd PvdA op Fok!quote:Op zondag 22 januari 2017 01:44 schreef bluemoon23 het volgende:
[..]
Jij bent anders aardig op dreef in dit topic met trollen en framen.
Nee. Je denigrerende denkbeelden over vrouwen en andersdenkenden wel. Pas 3x tegen je gezegd ofzo..quote:Op zondag 22 januari 2017 01:48 schreef vigen98 het volgende:
[..]
Hoe heb ik dat geuit dan? Is het simpel zeggen dat je christen bent genoeg om een fundi te zijn in jouw belevenis?
Wat heb ik denigrerend gezegd over vrouwen dan? Dat ze gelijke rechten moeten hebben als mannen?quote:Op zondag 22 januari 2017 01:49 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Nee. Je denigrerende denkbeelden over vrouwen en andersdenkenden wel. Pas 3x tegen je gezegd ofzo..
quote:Op zondag 22 januari 2017 01:49 schreef vigen98 het volgende:
[..]
Wat heb ik denigrerend gezegd over vrouwen dan?
quote:Op zaterdag 21 januari 2017 17:30 schreef vigen98 het volgende:
[..]
Vrouwen in het westen zijn puur trash.
Joh, laat lekker gaan dan maar.. Hij ziet het zelf ECHT niet...quote:
Tja begint wel een feit te wordenquote:
Maak dat de kat wijs!!quote:Op zondag 22 januari 2017 01:56 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Joh, laat lekker gaan dan maar.. Hij ziet het zelf ECHT niet...
En hij is nog achterlijk jong, dus er is hoop..
Hou ik mijzelf voor
Ik geloof er dan ook geen drol van dat je ooit wijzer zult worden, maar je weet het nooit he..quote:
Nounounou.quote:Op zondag 22 januari 2017 01:59 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ik geloof er dan ook geen drol van dat je ooit wijzer zult worden, maar je weet het nooit he..
Owh ja, da's waar ook.. Mijn nederige excuses dan Irakese Christengod..quote:Op zondag 22 januari 2017 02:02 schreef vigen98 het volgende:
[..]
Nounounou.Niet zo denigrerend doen he, dat is immers racistisch aangezien ik niet van een blanke afkomst ben he.
Voor de verder groeiende verschillen in investeringen wat enigszins gezien kan worden tussen Rusland en Mexico inderdaad, dat is een langer effect, maar de beursgroei gisteren was wel degelijk een gevolg van de inauguratie en de speech, niet de emotie van heel Amerika, maar wel een kleine indicatie hoe tegen de nieuwe President wordt gekeken onder handelaren. De emoties rondom de inauguratie hebben natuurlijk een 'versterkt' effect op de handelsdirft binnen de markt. De komende 100 dagen zijn echter nog belangrijker natuurlijker maar het is in ieder geval duidelijk dat de beurzen gematigd optimitisch zijn, of dat de gemiddelde Amerikaan ook maar een steek vooruit gaat helpen, is maar zeer de vraag.quote:Op zondag 22 januari 2017 01:31 schreef Monolith het volgende:
[..]
Dergelijke zaken zijn niet afhankelijk van een speech. Dat is gewoon anticiperen op de sentimenten die Trump al tijden propageert. Mexico slecht, Rusland goed. Ik betwijfel of het verstandig is. Afgezien van de Republikeinse partij denk ik ook dat het kabinet van Trump er wel vrij snel achterkomt dat wat vriendelijke woorden Twitteren niet betekent dat er opeens geen tegenstrijdige belangen meer zijn of handel met Mexico zonder zware consequenties de nek om kan worden gedraaid.
Wow dat is wel erg racistisch van jou, je noemt mij Irakese... Ik ben niet alleen een Irakese! Wat had ik anders verwacht van een priviliged blanke vrouw.quote:Op zondag 22 januari 2017 02:04 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Owh ja, da's waar ook.. Mijn nederige excuses dan Irakese Christengod..
Wil je nu zeggen dat mensen van een niet blanke afkomst niet normaal zijn? Okquote:Op zondag 22 januari 2017 02:04 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Owh ja, da's waar ook.. Mijn nederige excuses dan Irakese Christengod..
Hoe kon ik vergeten niet met een normaal mens van doen te hebben?
Je noemde specifieke zaken als investeringen in Rusland en Mexico. Vrij knap als je dat rechtstreeks aan de speech weet te koppelen. Natuurlijk roepen analisten van alles, maar dat maakt een correlatie nog geen causaal verband.quote:Op zondag 22 januari 2017 02:05 schreef DeParo het volgende:
[..]
De beursgroei was wel degelijk een gevolg van de inauguratie en de speech, niet voor heel Amerika, wel een kleine indicatie hoe tegen de nieuwe President wordt gekeken. De emoties rondom de inauguratie hebben natuurlijk een 'versterkt' effect op de handelsdirft binnen de markt. De komende 100 dagen zijn echter nog belangrijker natuurlijker maar het is in ieder geval duidelijk dat de beurzen gematigd optimitisch zijn, of dat de gemiddelde Amerikaan ook maar een steek vooruit gaat helpen, is maar zeer de vraag.
Je lijkt ergens te lezen dat ik de 'beurzen niet mee zou nemen'. Ik weet niet waarin ik die mee zou moeten nemen, maar ik neem aan dat je het als een economische indicator bedoelt. Daar heb ik het echter nooit over gehad. Ik had het over een rechtstreeks verband tussen dagkoersen en een speech.quote:Ik denk in dit geval ook niet dat Trump vriendelijke woorden gaat twitteren. Trump gaat zijn eigen werkelijkheid creeeren, en als hij voldoende aanhang krijgt binnen die werkelijkheid, dan kan het allemaal gaan zoals hij voor ogen heeft misschien. Nobelprijswinnaar voor de Economie Robert Shiller schreef een paar dagen terug een heel interessant stuk hoe 'storytelling' de economie daadwerkelijk kan beinvloeden. Als op een gegeven moment de investeerders, de burgers, en de weet ik veel wat gaan geloven in wat Trump zegt dan gaat (zoals hierboven kan worden gezien) Mexico veel Amerikaanse investeerders verliezen, dan gaat Rusland veel Amerikaanse investeerders winnen, maar nog veel belangrijker en dat benadrukt Shiller ook, de economie kan daadwerkelijk gestimuleerd worden omdat mensen verwachten dat het beter gaat, dat er meer verdiend gaat worden, bedrijven zullen dan meer risico nemen en investeren en mensen zullen meer geld gaan uitgeven en vertrouwen krijgen. Dit geldt niet alleen voor de grote investeerders maar volgens peilingen ook voor kleine ondernemers.
Om alleen die reden al zou ik de beurzen toch een beetje meenemen, je hebt gelijk het zegt niet veel zeker niet na 1 dag, maar het zegt wel wat.
Rel nou eens een keertje mee, jij stijve hark jijquote:Op zondag 22 januari 2017 02:10 schreef Monolith het volgende:
[..]
Je noemde specifieke zaken als investeringen in Rusland en Mexico. Vrij knap als je dat rechtstreeks aan de speech weet te koppelen. Natuurlijk roepen analisten van alles, maar dat maakt een correlatie nog geen causaal verband.
[..]
Je lijkt ergens te lezen dat ik de 'beurzen niet mee zou nemen'. Ik weet niet waarin ik die mee zou moeten nemen, maar ik neem aan dat je het als een economische indicator bedoelt. Daar heb ik het echter nooit over gehad. Ik had het over een rechtstreeks verband tussen dagkoersen en een speech.
Prima.quote:Op zondag 22 januari 2017 02:12 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Rel nou eens een keertje mee, jij stijve hark jij
Dat is geen rellen, dat is standaard SC-gesneer...quote:Op zondag 22 januari 2017 02:13 schreef Monolith het volgende:
[..]
Prima.
Ga lekker slapen net als ik, zeikwijf.
Ik zat hierboven nog mijn post aan te passenquote:Op zondag 22 januari 2017 02:10 schreef Monolith het volgende:
[..]
Je noemde specifieke zaken als investeringen in Rusland en Mexico. Vrij knap als je dat rechtstreeks aan de speech weet te koppelen. Natuurlijk roepen analisten van alles, maar dat maakt een correlatie nog geen causaal verband.
Mijn tweede gedeelte ging over je opmerking over wat vriendelijke woorden typen door het kabinet van Trump en dat dit Trump's standpunten niet makkelijker zal maken. Ik nam de vrijheid in om de discussie wat dieper te voeren en ik citeerde Robert Shiller (dit specifieke essay presenteerde hij ten overstaan van de American Economic Association in Januari als een onderdeel van zijn Presidential Address).quote:Je lijkt ergens te lezen dat ik de 'beurzen niet mee zou nemen'. Ik weet niet waarin ik die mee zou moeten nemen, maar ik neem aan dat je het als een economische indicator bedoelt. Daar heb ik het echter nooit over gehad. Ik had het over een rechtstreeks verband tussen dagkoersen en een speech.
quote:President Trump used his first full day in office on Saturday to unleash a remarkably bitter attack on the news media, falsely accusing journalists of both inventing a rift between him and intelligence agencies and deliberately understating the size of his inauguration crowd.
In a visit to the Central Intelligence Agency designed to showcase his support for the intelligence community, Mr. Trump ignored his own repeated public statements criticizing the intelligence community, a group he compared to Nazis just over a week ago. He called journalists “among the most dishonest human beings on earth,” and he said that up to 1.5 million people had attended his inauguration, a claim that photographs disproved.
Later, at the White House, he dispatched Sean Spicer, the new press secretary, to the briefing room in the West Wing, where he delivered an irate scolding to reporters and made a series of false statements. Mr. Spicer said news organizations had deliberately misstated the size of the crowd at Mr. Trump’s inauguration on Friday in an attempt to sow divisions at a time when Mr. Trump was trying to unify the country, warning that the new administration would hold them to account.
https://www.nytimes.com/2(...)tion-crowd-size.htmlquote:In recent weeks, Mr. Trump has upbraided the intelligence community for leaks and questioned its conclusion that Russia meddled in the United States election on his behalf. On Saturday, he said journalists were responsible for any suggestion that he was not fully supportive of intelligence agencies’ work.
“I have a running war with the media,” Mr. Trump said. “They are among the most dishonest human beings on earth, and they sort of made it sound like I had a feud with the intelligence community.”
“The reason you’re the No. 1 stop is, it is exactly the opposite,” Mr. Trump added. “I love you, I respect you, there’s nobody I respect more.”
Mr. Trump also took issue with news reports about the number of people who attended his inauguration, complaining that the news media used photographs of “an empty field” to make it seem as if his inauguration did not draw many people.
“We caught them in a beauty,” Mr. Trump said of the news media, “and I think they’re going to pay a big price.”
Mr. Spicer said that Mr. Trump had drawn “the largest audience to ever witness an inauguration,” a statement that photographs clearly show to be false. Mr. Spicer said photographs of the inaugural ceremonies were deliberately framed “to minimize the enormous support that had gathered on the National Mall,” although he provided no proof of either assertion.
Photographs of Barack Obama’s first inauguration in 2009 and of Mr. Trump’s plainly showed that the crowd on Friday was significantly smaller, but Mr. Spicer attributed that disparity to new white ground coverings he said had caused empty areas to stand out and to security measures that had blocked people from entering the Mall.
“These attempts to lessen the enthusiasm of the inauguration are shameful and wrong,” Mr. Spicer said. He also admonished a journalist for erroneously reporting on Friday that Mr. Trump had removed a bust of the Rev. Dr. Martin Luther King Jr. from the Oval Office, calling the mistake — which was corrected quickly — “egregious.”
And he incorrectly claimed that ridership on Washington’s subway system was higher than on Inauguration Day in 2013. In reality, there were 782,000 riders that year, compared with 571,000 riders this year, according to a study by The Washington Post.
In Mr. Trump’s remarks at the C.I.A., he wandered off topic several times, at various points telling the crowd he felt no older than 39 (he is 70); reassuring anyone who questioned his intelligence by saying, “I’m, like, a smart person”; and musing out loud about how many intelligence workers backed his candidacy.
“Probably everybody in this room voted for me, but I will not ask you to raise your hands if you did,” Mr. Trump said. “We’re all on the same wavelength, folks.”
The remarks touched off a fierce reaction from some current and former intelligence officials.
Nick Shapiro, who served as chief of staff to John O. Brennan, who resigned Friday as the C.I.A. director, said Mr. Brennan “is deeply saddened and angered at Donald Trump’s despicable display of self-aggrandizement in front of C.I.A.’s Memorial Wall of Agency heroes.
“Brennan says that Trump should be ashamed of himself,” Mr. Shapiro added.
“I was heartened that the president gave a speech at C.I.A.,” said Michael V. Hayden, a former director of the C.I.A. and the National Security Agency. “It would have been even better if more of it had been about C.I.A.”
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |