R&P / 'Afkicken' van WhatsApp! hier staan ook nog wel wat tips in.quote:Op donderdag 19 januari 2017 00:44 schreef Joekvs het volgende:
[..]
Misschien een groot advies voor hem, als je je punt naar voren wilt brengen, doe dat dan NIET via Whatsapp, spreek haar persoonlijk.
Dit.quote:Op woensdag 18 januari 2017 23:50 schreef Anthonie24 het volgende:
[..]
ik zie er verder gewoon prima uit. en ik wandel ook gewoon veel als ik tijd heb.
sterker nog. ik zie er nu zelfs beter uit dan een paar jaar terug toen ik nog maar 65 woog. ik leek net een skelet.
dus uuhm....maak mij verder niks wijs AUB.
Eens.. het blijft lastig. Zeker omdat ik weet dat ze het wel kan, en dat daardoor onze relatie voor ons beide veel aangenamer zal zijn.quote:Op donderdag 19 januari 2017 00:47 schreef Swlabr het volgende:
Je hoeft je trouwens ook niet schuldig te voelen hoor. Als jij dat dikkige niet aantrekkelijk vindt, dan is dat zo. Zegt verder niks over hoe je haar als persoon vindt.
Kan zij daar niet mee dealen of kwetst het haar te erg (ik zou me ook erg gekwetst voelen als mijn vriend mijn uiterlijk niet goed genoeg zou vinden) dan kunnen jullie beter zonder elkaar verder. Je bent nog piepjong hè, geen reden om nu al genoegen te moeten nemen met iemand die het net niet is.
Nét wat te dikke vrouwen kom je op je 40e nog zat tegen.
ik weeg 94 kg en draag ook 34quote:Op donderdag 19 januari 2017 00:50 schreef Garfield1985 het volgende:
[..]
Dit.
Ik ben zelf 1.75 en weeg tussen de 78-80KG en pas ook nog steeds in een 34'er broek dus dat valt allemaal wel mee.
Ik ken een meid die zelfs 100KG weegt en niet breder is als jou en mij bij wijze van, je zou van de buitenkant écht niet zeggen dat zij drie cijfers of de weegschaal aantikt. Moet er wel bij zeggen dat die in haar vrijetijd veel op een mountainbike te vinden is, dus dat gewicht zit voor een groot deel in spiermassa.
je kan anderen niet veranderen alleen jezelf.quote:Op donderdag 19 januari 2017 00:52 schreef Fetuskaas het volgende:
[..]
Eens.. het blijft lastig. Zeker omdat ik weet dat ze het wel kan, en dat daardoor onze relatie voor ons beide veel aangenamer zal zijn.
Maar er mee te kappen ga ik niet doen. Daar is ze te leuk voor..
65 kg? En je 1.68?quote:Op woensdag 18 januari 2017 23:27 schreef Fetuskaas het volgende:
[..]
Ik zie er zelf gewoon normaal uit. +-65 kg, sixpack verloren onder een klein laagje vet. Ik heb ook aangeboden om met haar mee te willen sporten.
Daarnaast gaf ik haar het zelfde voorbeeld dat als ze mij zou vragen om gespierd te worden, hoe ik dan daar op zou reageren. Ik zou wel voor haar veranderen als ze mij daardoor leuker gaat vinden.
Dit ja. TS is tenminste eerlijk. Als je dat al niet eens mag zijn in een relatie...quote:
Als ze kleiner is dan 180 dan is ze gewoon te zwaarquote:Op woensdag 18 januari 2017 23:39 schreef madam-april het volgende:
[..]
Sorry?! Ze heeft gewoon een gezond gewicht, ze is misschien niet super slank, maar ze is zeker niet te dik...
quote:Op woensdag 18 januari 2017 23:20 schreef Fetuskaas het volgende:
Hoi!
Ik (20) heb een vriendin van 18.
Mijn vriendin is ongeveer rond de 80kg.
Ik val heel erg op (erg) dunne vrouwen. Hangende borsten (die ze al een beetje heeft) is dan ook niet wat ik zoek. Zelfde geld dat ik graag een strakke gleuf wil..
Ze gaat wel met jou kappen als ze dit allemaal leest. Ze heeft dus een kut als een hooischuur. Borsten als theezakjes. Dan vind je haar nog eigenlijk een varkentje.quote:Op donderdag 19 januari 2017 00:52 schreef Fetuskaas het volgende:
Maar er mee te kappen ga ik niet doen. Daar is ze te leuk voor..
Klinkt alsof jullie daddy issues hebben.quote:Op woensdag 18 januari 2017 23:35 schreef BredeBroeder het volgende:
[..]
Gast, je vriendin is gewoon lui.
Mijne sport nu ook 3x pw en sinds ik me niet meer mag bemoeien met haar eten. (Want ze wilde het zelf leren en uitproberen, ook prima) zie ik wel mooie progressieWe stellen samen doelen en belonen elkaar met iets leuks als het lukt.
Leuke vrienden.quote:Op donderdag 19 januari 2017 07:58 schreef Frag_adder het volgende:
Dit komt meer over van "mijn vrienden vinden haar dik en nu moet ze afvallen of ik moet een exemplaar waarmee ik niet gepest wordt."
Dit heeft niets met "je moet er goed voor elkaar uit blijven willen zien" te maken. Respect voor haar standvastigheid trouwens.
Dit dus.quote:Op donderdag 19 januari 2017 07:14 schreef WHATSHESAID het volgende:
Zou het een ander verhaal vinden wanneer iemand gedurende een relatie lichamelijk heel erg veranderd (dus heel erg aankomt, afvalt of gespierd raakt) en je dat niet aantrekkelijk vindt.
Maar TS is op zijn vriendin gevallen zoals ze nu is en gaat nu ineens lopen mauwen. Makkelijker om een dikkerdje te scoren en die een complex aan te praten dan in eerste instantie voor een slankere chick te gaan?
Gezond gewicht met 80 kg? In wat voor wereld leef jij? Dat is best wel flink overgewicht als ze een gemiddelde lengte heeft.quote:Op woensdag 18 januari 2017 23:39 schreef madam-april het volgende:
[..]
Sorry?! Ze heeft gewoon een gezond gewicht, ze is misschien niet super slank, maar ze is zeker niet te dik...
Geef zelf het goede voorbeeld.quote:Op donderdag 19 januari 2017 00:29 schreef Fetuskaas het volgende:
[..]
Gast, volgens mij ben jij de trol hier.
Als ik zie wat wij er samen doorheen eten en drinken is dat zwaar ongezond. 80 kg is inderdaad niet erg ongezond. Het gaat mij niet eens om de KG's, maar om de vetpercentages op bepaalde gebieden. Dát is namelijk wel gezond. En daarom ben ik hier. Niet om mij haar zo snel mogelijk te laten afvallen. Ik wil gewoon dat we beide naar elkaars mening kunnen luisteren en hier op handelen ipv bot nee zeggen.
Mwah, mijn vriend rookte in het begin van onze relatie. Dat vond ik ook niet leuk en dat heb ik ook wel gezegd. Het is niet dat wanneer je een relatie met iemand aangaat je automatisch alles aan die persoon maar moet accepteren vanaf dat moment. Het zou alleen kwalijk zijn wanneer ik het ineens zou verbieden of een ultimatum zou stellen.quote:Op donderdag 19 januari 2017 08:17 schreef Chai het volgende:
[..]
Dit dus.
Net als een relatie met een roker beginnen en vervolgens gaan lopen mauwen alsof je recht hebt op een partner die niet rookt. Kijk, als iemand zelf gezondere keuzes maakt mag je daar uiteraard achter staan en helpen om te steunen en te motiveren.
Als TS' vriendin nu ineens zou gaan eisen dat hij toch wat gespierder wordt, want ze houdt niet van ecto's dan vind ik dat ook niet ok. Hoewel TS ongetwijfeld zal zeggen dat hij er dan graag mee aan de slag gaat, maar verplicht moeten meegaan in zulke wensen vind ik niet passen in een gezonde relatie.
Ik heb het over de toon waarop TS het brengt. Hij vindt dat ze geen moeite voor hem doet als ze niet afvalt, iig impliciet lees ik dat zo. Daar zou ik niet blij mee zijn.quote:Op donderdag 19 januari 2017 08:21 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Mwah, mijn vriend rookte in het begin van onze relatie. Dat vond ik ook niet leuk en dat heb ik ook wel gezegd. Het is niet dat wanneer je een relatie met iemand aangaat je automatisch alles aan die persoon maar moet accepteren vanaf dat moment. Het zou alleen kwalijk zijn wanneer ik het ineens zou verbieden of een ultimatum zou stellen.
Volgens mij heeft TS het best netjes besproken allemaal, maar is het de vraag wat zijn echte motivatie was en hoe het nu verder gaat. Zo lang hij niks opdringt, prima.
Anders vraag ik me toch echt af waarom je er ineens na 2 jaar mee zit (met dr lichaam). Tenzij het van buitenaf komt...quote:
Daar heb je gelijk in. En nu wil hij haar manipuleren om alsnog voor hem te willen afvallen...quote:Op donderdag 19 januari 2017 08:24 schreef Chai het volgende:
[..]
Ik heb het over de toon waarop TS het brengt. Hij vindt dat ze geen moeite voor hem doet als ze niet afvalt, iig impliciet lees ik dat zo. Daar zou ik niet blij mee zijn.
Vind TS juist wel opdringerig overkomen en niet erg positief. Alsof hij zijn eisen wat naar beneden heeft bijgesteld aan het begin van de relatie.
Hij heeft ergens gezegd normaal op erg slank te vallen. Deze relatie gaat geen stand houden denk ik.quote:Op donderdag 19 januari 2017 08:24 schreef Frag_adder het volgende:
[..]
Anders vraag ik me toch echt af waarom je er ineens na 2 jaar mee zit (met dr lichaam). Tenzij het van buitenaf komt...
Fatso gespot.quote:Op woensdag 18 januari 2017 23:27 schreef Fetuskaas het volgende:
[..]
Ik zie er zelf gewoon normaal uit. +-65 kg, sixpack verloren onder een klein laagje vet. Ik heb ook aangeboden om met haar mee te willen sporten.
Die doet inderdaad pijn aan de ogen.quote:Op donderdag 19 januari 2017 08:43 schreef Elpis het volgende:
Ach zo zie je maar dat smaken verschillen. Ts wordt hard van een gratenbaal en ik word gruwelijk nat van iemand die het werkwoord willen fatsoenlijk kan vervoegen.
Orgaanvet, slechte aderen.quote:Op donderdag 19 januari 2017 08:53 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Vind dat TS meer een punt had gehad als hij zelf het goede voorbeeld gaf. Dat gezondheidsargument is nu natuurlijk bullshit. Als ecto ongezond eten en weinig sporten is ook gewoon ongezond, ook als je 65 kilo weegt. Het lijkt erop dat TS de beloning van een slankere vriendin nodig heeft om zelf gezonder te gaan leven.
Vrouwen zijn hier wel errug gevoelig voor, in mijn nederige mening. In een andere situatie had TS wellicht een punt gehad met het gezondheidsargument; hoe moet je dat dan aankaarten?quote:Op donderdag 19 januari 2017 08:52 schreef Copycat het volgende:
Als je serieus die hypothetisch toch niet zo hypothetische vraag uit de OP aan je vriendin hebt gesteld, moet je denk ik blij zijn nog een vriendin te hebben.
Misschien volwassen worden en beseffen dat het niet aan jou is het uiterlijk/de instelling van je vriendin te veranderen.
En hoe komt het dat je dat niet kunt accepteren? Wat heb jij gedaan om het perfecte plaatje voor je vriendin te worden?quote:Op woensdag 18 januari 2017 23:44 schreef Fetuskaas het volgende:
[..]
Dit. Hoe moet ik dat later doen als ze ouder wordt? Dan hangt het bij d'r 30ste en het eerste kind al op de grond.
Ik vraag niet veel van m'n meid, maar een mooi strak lichaam zegt niemand nee tegen. Ik zie gewoon geen reden om het niet te doen. Buiten het feit dat ze gewoon lui is maar dat niet wilt toegeven, en maar met het slappe excuus komt dat ik moet dealen met hoe ze is..
Dan zou je dus een gezondheidsargument hebben.quote:Op donderdag 19 januari 2017 08:55 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Vrouwen zijn hier wel errug gevoelig voor, in mijn nederige mening. In een andere situatie had TS wellicht een punt gehad met het gezondheidsargument; hoe moet je dat dan aankaarten?
"Ik zie je liever met een mooi strak lichaam. Anders ben ik bang dat je rond je 30e helemaal opblaast."quote:Op donderdag 19 januari 2017 08:55 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Vrouwen zijn hier wel errug gevoelig voor, in mijn nederige mening. In een andere situatie had TS wellicht een punt gehad met het gezondheidsargument; hoe moet je dat dan aankaarten?
Geef toe dat veel vrouwen dan reageren met "Dus je vindt me dik."quote:Op donderdag 19 januari 2017 08:58 schreef Copycat het volgende:
[..]
Dan zou je dus een gezondheidsargument hebben.
En ik gok dat ook mannen het niet echt op prijs zouden stellen als vriendin- of vrouwlief opeens allerlei hypothetisch commentaar op het uiterlijk zouden geven. 'Omdat ik dat mooier vind.'
Och mannen zijn nog kwetsbaarder helemaal met hun piknijd, vooral geen kritiek geven op hun seksprestatie dan raken ze bijna impotent.quote:Op donderdag 19 januari 2017 08:58 schreef Copycat het volgende:
[..]
Dan zou je dus een gezondheidsargument hebben.
En ik gok dat ook mannen het niet echt op prijs zouden stellen als vriendin- of vrouwlief opeens allerlei hypothetisch commentaar op het uiterlijk zouden geven. 'Omdat ik dat mooier vind.'
Daarom.quote:Op donderdag 19 januari 2017 09:01 schreef LittleLady het volgende:
Och mannen zijn nog kwetsbaarder helemaal met hun piknijd, vooral geen kritiek geven op hun seksprestatie dan raken ze bijna impotent.
Ja maar er goed uit willen zien voor de ander is meestal "leuke kleding en jezelf goed verzorgen". Niet er op een bepaalde manier eruit zien omdat de ander dat eist.quote:Op donderdag 19 januari 2017 08:40 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Hij heeft ergens gezegd normaal op erg slank te vallen. Deze relatie gaat geen stand houden denk ik.
Afvallen voor de ander in een relatie is op zich niet verkeerd, er goed uit willen zien voor elkaar, maar aangezien dit gewoon al die tijd haar figuur is geweest zou ik best gekwetst zijn als dat ineens niet goed genoeg meer is.
Wat vooral goed werkt is een opmerking als "Bij mijn ex kwam ik altijd wel, maarja hij was dan ook groter"quote:Op donderdag 19 januari 2017 09:01 schreef LittleLady het volgende:
[..]
Och mannen zijn nog kwetsbaarder helemaal met hun piknijd, vooral geen kritiek geven op hun seksprestatie dan raken ze bijna impotent.
quote:Op donderdag 19 januari 2017 09:06 schreef Dawnbreaker het volgende:
Het ziet inderdaad dom uit als er zo'n mooie voluptueuze meid loopt met een mannetje met wilgentakjes armjes en een kalkoenennek.
Waar is hier het woordje 'eventueel' gebleven wat je bij reactie 65 nog wel wist te produceren?quote:Op donderdag 19 januari 2017 00:29 schreef Fetuskaas het volgende:
[..]
Ik wil gewoon dat we beide naar elkaars mening kunnen luisteren en hier op handelen ipv bot nee zeggen.
Ja wat nou als zijn vriendin hem liever 20 kilo zwaarder zou zien? Zou hij dat voor haar over hebben?quote:Op donderdag 19 januari 2017 08:57 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
En hoe komt het dat je dat niet kunt accepteren? Wat heb jij gedaan om het perfecte plaatje voor je vriendin te worden?
Get a grip man. Ze zijn 18 en 20. De kans hij weet hoe zij er uit ziet nadat ze kinderen heeft gekregen is niet erg groot he?quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |