Jup, en ik ben geen racist maar alle zwarten moeten het land uit!!!quote:Op donderdag 29 december 2016 17:11 schreef heywoodu het volgende:
Ik wil geen excuses gebruiken, maar ik speelde kut door privé-omstandigheden.
Merkwaardig, hij ligt er toch altijd vroeg in?quote:Op donderdag 29 december 2016 17:11 schreef Poepz0r het volgende:
Slaapprobleem denk ik bij Jelle. Speelt de laatste jaren op de middag veeeeel minder dan in de avond. Exact wat Vincent zei
Na sesamstraat begint het neuken.quote:Op donderdag 29 december 2016 17:12 schreef Klummie het volgende:
[..]
Merkwaardig, hij ligt er toch altijd vroeg in?
Nanke wil de hele dag neuken bohhhhquote:Op donderdag 29 december 2016 17:13 schreef Caland het volgende:
[..]
Na sesamstraat begint het neuken.
Hij zei niks verkeerds. Ik weet waar het aan lag. Toch prima en juist netjes dat hij daar verder niet op in wil gaan als een vorm van excuusquote:Op donderdag 29 december 2016 17:14 schreef Szura het volgende:
Mja altijd dat gelul achteraf terwijl je de hele week roept dat het geweldig gaat. Hou dan nu ook je klep...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |