Hail! Hail! Rock 'n' Roll heet die filmquote:Op zondag 19 maart 2017 00:33 schreef OProg het volgende:
Iemand die zowel een enorme invloed was op de Beatles als op de Stones. Ongehoord wat een invloed hij indirect op de muziek heeft gehad in het algemeen.
Ik kan hem zo snel niet vinden, maar er zijn geweldige beelden van Berry en Richards die bezig zijn met muziek maken, waarbij Berry kritiek heeft dat het allemaal wel wat beter moet.
Hij had ook een strafblad waar je u tegen zegtquote:Op zondag 19 maart 2017 00:58 schreef Scrutinizer het volgende:
Ik weet niet of we het over hetzelfde hebben, maar Chuck was een enorme lul tijdens de samenwerking met Keith Richards die ik gezien heb. Verder over de doden niets dan goeds, natuurlijk.
90.quote:Op zondag 19 maart 2017 01:08 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Hij had ook een strafblad waar je u tegen zegt
Ook op de Beach Boys. Was de grote held van Carl Wilson.quote:Op zondag 19 maart 2017 00:33 schreef OProg het volgende:
Iemand die zowel een enorme invloed was op de Beatles als op de Stones. Ongehoord wat een invloed hij indirect op de muziek heeft gehad in het algemeen.
Ik kan hem zo snel niet vinden, maar er zijn geweldige beelden van Berry en Richards die bezig zijn met muziek maken, waarbij Berry kritiek heeft dat het allemaal wel wat beter moet.
De debuutsingle van The Stones:quote:Op zondag 19 maart 2017 00:33 schreef OProg het volgende:
Iemand die zowel een enorme invloed was op de Beatles als op de Stones. Ongehoord wat een invloed hij indirect op de muziek heeft gehad in het algemeen.
Brian Wilson nam het niet zo nauw, dus zal wel lekker hebben geslapen na het horen van dit nummer:quote:Op zondag 19 maart 2017 09:41 schreef SonicVolcano het volgende:
[..]
Ook op de Beach Boys. Was de grote held van Carl Wilson.
Ze hebben hem gewoon keurig betaald hoor. Hij staat ook gewoon in de credits. Misschien niet toentertijd, maar dat was vrij normaal.quote:Op dinsdag 21 maart 2017 10:25 schreef belsen het volgende:
Brian Wilson nam het niet zo nauw, dus zal wel lekker hebben geslapen na het horen van dit nummer:
Drie jaar later hebben ze inderdaad alle rechten moeten afstaan.quote:Op dinsdag 21 maart 2017 13:04 schreef SonicVolcano het volgende:
[..]
Ze hebben hem gewoon keurig betaald hoor. Hij staat ook gewoon in de credits. Misschien niet toentertijd, maar dat was vrij normaal.
True!quote:Op woensdag 22 maart 2017 12:10 schreef timbob het volgende:
Natuurlijk terecht dat men hier de invloed van Chuck bespreekt, maar het was natuurlijk Marty mcFly die een grote invloed was op Chuck Berry.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 22 maart 2017 12:24 schreef remlof het volgende:
[..]
True!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Briljant
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
quote:Ex-drummer van Boston sterft op het podium tijdens cruise
Sib Hashian is overleden. Dat meldt showbizzsite TMZ. Hij was de drummer van Boston tijdens de hoogdagen van de Amerikaanse band. Hashian stierf op het podium tijdens een optreden op een cruise. Hij was 67.
De Legends of Rock Cruise in de VS heeft afscheid genomen van een legende: tijdens een optreden op het schip is Sib Hashian gisteravond overleden. Volgens TMZ is nog geprobeerd hem te reanimeren, tevergeefs.
Hashian was de drummer van de groep Boston van 1975 tot halfweg de jaren 80. In 1976 verscheen het debuutalbum "Boston" met daarop "More than a feeling", wellicht het bekendste nummer van de groep. Ook voor de albums "Don't look back" uit 1978 en "Third stage" uit 1986 zat hij achter het drumstel.
De muzikant had een zoon Adam en twee dochters Aja en Lauren. Die laatste is sinds 2007 samen met acteur Dwayne Johnson. Hashian was 67.
Niet doodgaan tijden een optreden.quote:Op vrijdag 24 maart 2017 10:54 schreef riazop het volgende:
op een podium overlijden.....
wat wil je nog meer?
Ik heb dergelijke gedachtes weleens bij die stokoude presentatoren die op Radio 5 zitten.quote:Op vrijdag 24 maart 2017 10:54 schreef riazop het volgende:
op een podium overlijden.....
wat wil je nog meer?
het is de Rock Legends Cruisequote:Op vrijdag 24 maart 2017 08:34 schreef Roel_Jewel het volgende:
http://deredactie.be/cm/v(...)dia/muziek/1.2931841
[..]
Doe mij de 70000 tons of metal cruise maar.quote:Op vrijdag 24 maart 2017 12:46 schreef Onnoman het volgende:
[..]
het is de Rock Legends Cruise
ben ik al jaren voor ingeschreven.. wil nog steeds een keer gaan
hmm.. er bestaat idd ook zoiets als de legends of rock cruisequote:Op vrijdag 24 maart 2017 13:03 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Doe mij de 70000 tons of metal cruise maar.
Of zoals Tommy Cooper ook overkwamquote:Op vrijdag 24 maart 2017 11:55 schreef female81 het volgende:
[..]
Ik heb dergelijke gedachtes weleens bij die stokoude presentatoren die op Radio 5 zitten.
Dat een van die 70-plussers opeens aan zijn/haar einde komt achter de microfoon, live op de radio. Vreemde uitzending wordt dat dan.
Ik heb ook eens de uitzending van Radio 4 teruggehoord waarin de presentator de komst van Joost Zwagerman naar de studio aankondigt. Hij zegt zoiets als: "Hij is nog onderweg". Even later werd duidelijk dat Zwagerman zelfmoord had gepleegd.quote:Op vrijdag 24 maart 2017 11:55 schreef female81 het volgende:
[..]
Ik heb dergelijke gedachtes weleens bij die stokoude presentatoren die op Radio 5 zitten.
Dat een van die 70-plussers opeens aan zijn/haar einde komt achter de microfoon, live op de radio. Vreemde uitzending wordt dat dan.
quote:
quote:Op donderdag 29 december 2016 03:33 schreef Dagoduck het volgende:
Dit topic is bedoeld om bij te houden welke artiesten ons ontvallen zijn. Maar dan niet een paar jaar geleden of zelfs een paar maanden, maar hooguit de afgelopen week.
bron: The Guardianquote:Blythe was at the vanguard of jazz in the 1970s, when his Lenox Avenue Breakdown album from 1979 described as a ‘masterpiece’.
Arthur Blythe, the jazz musician and composer who was a key part of the genre’s experimentation in the 70s alongside the likes of Don Cherry, has died at the age of 76. A short post left on his Facebook page said he died in the early hours of Monday morning and mentioned his Parkinson’s disease, which he had since 2005.
“Early this morning the great Arthur Blythe passed,” it read. “As many of you know he was a gentle soul and a musical genius. He had been fighting Parkinson’s disease for several years. His spirit will live on in his unique music, which he humbly gave to our universe.”
Blythe was at the vanguard of jazz in the 1970s, with his Lenox Avenue Breakdown album from 1979 considered to be a key release of that period and was described as a “masterpiece” in the Penguin Modern Guide to Jazz. He continued to release music until relatively recently, and his performances on his 2003 album Exhale, which would be his last, were described as “absolutely devastating” by the Guardian’s jazz critic John Fordham.
Born in Los Angeles, Blythe made his name playing with Don Cherry alongside blacklisted musician Horace Tapscott before becoming part of the second wave of avant garde jazz players of the 70s in New York, where he was known as Black Arthur Blythe.
bron: NOSquote:A Fistful of Dollars, For a Few Dollars More, The Good, the Bad and the Ugly. Het zijn niet alleen bekende filmtitels, maar ook uiterst invloedrijke werken uit de filmgeschiedenis.
Door de bijzondere beelden van regisseur Sergio Leone en de hoofdrollen van Clint Eastwood, Charles Bronson en andere sterren, maar zeker ook door de soundtracks van componist Ennio Morricone. Het karakteristieke fluitje dat steevast terugkeert in die muziek zullen velen zich herinneren, maar de man erachter is minder bekend. Alessandro Alessandroni heette hij. Hij is op 92-jarige leeftijd overleden in Rome. Alessandroni was zelf ook een bekend componist, orkestleider en multi-instrumentalist.
Hij was een jeugdvriend van Moriccone en speelde meerdere instrumenten, waaronder gitaar, piano, saxofoon en sitar. Nadat hij het conservatorium had voltooid kwam hij terecht bij een productiebedrijf waar hij de beroemde Nino Rota ontmoette, de vaste componist van Federico Fellini.
Die vroeg hem voor zijn orkest en het was daar dat Alessandroni min of meer toevallig de techniek van het 'whistling' leerde, in onze contreien onder meer beoefend door Toots Thielemans.
Morricone belde hem op een dag om "even wat te fluiten" voor wat de soundtrack van A Fistful of Dollars zou worden. Toen de twee vrienden de film voor het eerst zagen hadden ze niet het idee dat hij zou aanslaan bij een groot publiek: te anders, te vervreemdend, te veel cult misschien.
Het liep anders: de serie van Leone en andere spaghettiwesterns van diens hand, zoals Once upon a Time in the West, waar Alessandroni ook aan meewerkte met zijn koor én als whistler, zijn behalve kassuccessen ook beeldbepalende films geworden.
quote:Roland founder Ikutaro Kakehashi has died at the age of 87
Die was toch wel verantwoordelijk voor een groot deel van de ontwikkeling van de popmuziek.quote:Op zondag 2 april 2017 10:44 schreef pipster het volgende:
http://nos.nl/artikel/216(...)izers-overleden.html
[..]
of het zet de deur open voor een Savatage reünie, want het was O'Neill die dat altijd tegenhield. Daarom is Jon Oliva ook "solo" gegaan met Jon Oliva's Pain, wat net zo goed Savatage had kunnen heten.quote:Op donderdag 6 april 2017 10:11 schreef Mark het volgende:
Las het net op FB, samen met Jon Oliva toch wel de man achter de sound.
We kunnen het Savatage boek wel afsluiten, eigenlijk had ik dat al gedaan.
http://nos.nl/artikel/216(...)-band-overleden.htmlquote:De Amerikaanse muzikant John Warren Geils Jr. is overleden. Hij richtte in 1967 The J. Geils Band op, waarmee hij in de jaren 70 en 80 meerdere hits scoorde. Geils Jr. was 71 jaar.
De band werd bekend van onder meer de hits Love Stinks (1980), Centerfold (1981) en Freeze-Frame (1982).
Geils Jr. overleed dinsdag in zijn huis in de staat Massachusetts. Over de doodsoorzaak is niets bekendgemaakt.
Dat vind ik zo'n kutnummer hèquote:Op woensdag 12 april 2017 05:09 schreef Ferdo het volgende:
[..]
http://nos.nl/artikel/216(...)-band-overleden.html
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |