abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  dinsdag 20 december 2016 @ 19:58:54 #1
38114 beantherio
4900 op de schaal van Richter
pi_167481745
Het F1 seizoen van 2016 is ten einde, het was een seizoen van spannende, maar ook zeer saaie races,
Mercedes was immers onverslaanbaar, en mocht er echt spanning zijn om P1, dan moesten beide Mercedessen wel uitvallen.

Dit gebeurde ook in Barcelona, waar Max Verstappen opeens op P1 reed, en zelfs finishte als eerste. Hiermee kwam de Max hype echt op gang. Veel nieuwe kijkers, en veel nieuwe fans. De races daarna waren soms nog wel spannend, zoals bijvoorbeeld de overwinning van Ricciardo op Sepang. Verder zijn alle overwinningen gegaan naar Rosberg en Hamilton. Hopen dus dat er volgend jaar wat meer spanning in de teams, want dit jaar domineerde Mercedes te veel, waardoor het zonder hun eigenlijk een stuk spannender zou zijn.

De einduitslag van 2016

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En de constructeurs

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Maar dan vooruit kijken, 2017, wat gaat er allemaal veranderen, en wat is de planning?



In 2017 zijn er weer een hoop veranderingen in de sport. Zo worden de voor en achtervleugels breder, en zijn er door Pirelli veel bredere banden aangeleverd. Hierdoor worden de F1 auto's zelf ook breder en gaan naar zo'n 2 meter breed ipv 1,80m. Hierdoor krijgen de meeste auto's over zo'n 25% meer downforce te beschikken en dit kan gedurende dit jaar nog flink oplopen. De bredere achterbanden zorgen voor meer grip. Waardoor er meer snelheid valt te behalen in de snelle bochten.

Daarnaast verdwijnen ook de tokens. Tot 2016 kreeg ieder team een bepaald aantal tokens om een upgrade aan hun motor uit te voeren, die verdwijnen nu dus helemaal, wat meer spanning oplevert gedurende het seizoen. Verder gaat het minimum gewicht wat omhoog, van 720KG tot 740KG.

De Agenda (onder voorbehoud)

Datum Evenement Locatie
26 maart GP van Australië Melbourne
9 april GP van China Shanghai
16 april GP van Bahrein Sakhir
30 april GP van Rusland Sochi
14 mei GP van Spanje Barcelona
28 mei GP van Monaco Monte Carlo
11 juni GP van Canada Montreal
25 juni GP van Azerbeidzjan Baku
9 juli GP van Oostenrijk Red Bull Ring
16 juli GP van Engeland Silverstone
30 juli GP van Hongarije Hungaroring
27 augustus GP van België Spa-Francorchamps
3 september GP van Italië Monza
17 september GP van Singapore Marina Bay
1 oktober GP van Maleisië Sepang
8 oktober GP van Japan Suzuka
22 oktober GP van Amerika Circuit of the Americas
29 oktober GP van Mexico Mexico Stad
12 november GP van Brazilië * Interlagos
26 november GP van Abu Dhabi Yas Marina

De teams dan, hier zijn dit jaar geen nieuwe teams, noch teams die er mee stoppen.


Lewis Hamilton en X


Daniel Ricciardo en Max Verstappen


Sebastian Vettel en Kimi Raikkonen


Sergio Perez en Esteban Ocon


Fernando Alonso en Stoffel Vandoorne


Valtteri Bottas en Lance Stroll



Carlos Sainz en Daniil Kvyat


Romain Grosjean en Kevin Magnussen


Nico Hulkenberg en Jolyon Palmer


Marcus Ericsson en X



X en X
pi_167481830
Button is dan ook echt een heel degelijke, prima coureur met een ervaring én conditie waar je u tegen zegt. Nee, het is niet de meest flamboyante persoonlijkheid, maar moet dat nou zo bepalend zijn?
pi_167482046
Button heeft nog steeds een contract bij McLaren. Dus die is ook niet zomaar te krijgen.
The only thing that stays the same is change (Change - Melissa Etheridge)
[b]"Formula 1 is a magic thing and a few missing decibels will not change that."[/b] - Joe Saward
pi_167482195
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 december 2016 20:06 schreef sasquatsch het volgende:
Button heeft nog steeds een contract bij McLaren. Dus die is ook niet zomaar te krijgen.
Ik denk niet dat McLaren er erg veel bezwaar tegen heeft als Button in racevorm blijft. De kans dat Alonso volgend jaar stopt is echt niet klein en dan komt Button daar waarschijnlijk terug.
  dinsdag 20 december 2016 @ 20:11:06 #5
38114 beantherio
4900 op de schaal van Richter
pi_167482219
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 december 2016 20:06 schreef sasquatsch het volgende:
Button heeft nog steeds een contract bij McLaren. Dus die is ook niet zomaar te krijgen.
Ik vermoed dat dat contract in ieder geval veel minder waarde heeft dan het contract van Bottas. Button is volgend jaar hooguit testrijder bij McLaren.
  dinsdag 20 december 2016 @ 20:14:24 #6
128155 Fir3fly
Goodnight everybody!
pi_167482365
Waarom toch steeds die Button? Die komt echt niet meer terug in F1. Die gaat lekker in Japan Super GT doen, net als Kovalainen. McLaren wil hem niet meer maar Honda wil hem graag voor marketingredenen.
And if you listen very hard
The tune will come to you at last
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll
pi_167483023
Button is niet snel genoeg meer.
pi_167483084
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 december 2016 20:32 schreef M.Melandri het volgende:
Button is niet snel genoeg meer.
...maar ongekend stabiel. En dat is wat Williams nodig heeft.
pi_167483186
Ik heb wel vertrouwen in Massa.
fan van Putin, Baudet, Jorge Lorenzo en Assad
pi_167483239
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 december 2016 20:37 schreef Beach het volgende:
Ik heb wel vertrouwen in Massa.
Ik ook wel en dikke kans dat hij het wordt als Mercedes Bottas regelt, ik denk alleen dat ze aan Button een betrouwbaardere en stabielere coureur zouden hebben.
pi_167483244
quote:
14s.gif Op dinsdag 20 december 2016 20:14 schreef Fir3fly het volgende:
Waarom toch steeds die Button? Die komt echt niet meer terug in F1. Die gaat lekker in Japan Super GT doen, net als Kovalainen. McLaren wil hem niet meer maar Honda wil hem graag voor marketingredenen.
Waarom staat hij dan nog onder contract tot en met 2018 bij McLaren als ze hem niet meer willen? ;)
Button heeft nu alleen zoiets van, ik vind het wel best geweest en ik zou het niet erg vinden als 2016 mijn laatste seizoen in de F1 was, zo heeft ie dat ook nadrukkelijk gevierd en was al aangeschoten op het paddocj voordat Hamilton als winnaar over de streep kwam.

Van mij hoeft ie ook niet meer terug te komen. 17 jaar F1 is een erg goede prestatie en zou graag willen zien wat hij evt als endurance coureur kan. Bovendien heeft hij laten weten graag iets met rally cross te gaan doen. Voor de rest lekker feest vieren en genieten van de vrijheid.

Als hij naar Williams gaat, vind ik het prachtig, ik juich het ook toe, maar het zal geen schande zijn als hij bedankt voor het aanbod. Daarom schreef ik er vorig jaar al een blog over, Button had toen en nu ook weer de luxe positie geen foute keze te kunnen maken.
  Moderator / Redactie Sport dinsdag 20 december 2016 @ 20:39:23 #12
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_167483253
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 december 2016 20:34 schreef Jigzoz het volgende:

[..]

...maar ongekend stabiel. En dat is wat Williams nodig heeft.
Massa niet?

Wat een gekleurde bril hebben sommigen zeg _O-
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_167483294
quote:
1s.gif Op dinsdag 20 december 2016 20:39 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Massa niet?

Wat een gekleurde bril hebben sommigen zeg _O-
Massa zou ik inderdaad niet 'ongekend stabiel' noemen.

Nog steeds boos omdat ik je moderatie-actie idioot vond?
pi_167483511
quote:
1s.gif Op dinsdag 20 december 2016 20:39 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Massa niet?

Wat een gekleurde bril hebben sommigen zeg _O-
Massa is echt niet stabiel hoor. De race moet bij hem echt de goede kant op vallen wil hij in top 10 eindigen. Valt hij terug naar P15/16 dan is het gelijk over en uit en vecht ie niet meer voor posities. Net zoals aanvallen en verdedigen. Massa was afgelopen twee jaar misschien wel de makkelijkste coureur om in te halen, terwijl Jenson nog om elke plek wilde strijden alsof het om podium plekken gaat. Nee, qua spirit kan Massa echt niet gelijk zijn aan Button. Ook het plezier in het racen is tussen de twee ook een verschil duidelijk waarneembaar. Massa met passie over zijn race zien praten heb ik al jaaaren niet meer gezien. Dat is geen gekleurde bril, dat is objectief ook gewoon te zien. Heb je geen bril bij nodig.
  dinsdag 20 december 2016 @ 20:51:21 #15
38114 beantherio
4900 op de schaal van Richter
pi_167483706
Van Massa zou ik het wel een beetje zwak vinden als ie na het melodrama van São Paulo nog terug zou komen. Het was mooi maar als je dan vervolgens het jaar erop toch weer aan de start verschijnt dan voel ik (en misschien meer mensen) me toch wel een beetje genept door die vertoning.

De meeste coureurs zouden trouwens blind tekenen voor de F1-carrière die Button gehad heeft. Alhoewel ik hoop dat ie terug komt heeft ie niets meer te bewijzen: hij heeft alles al gedaan en gezien. Wat dat betreft geloof ik wel dat ie niet meer terug komt. Ik zou het jammer vinden maar ik begrijp het wel.
pi_167483750
Ik hoop dat Massa lekker weg blijft.
pi_167484046
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 december 2016 20:52 schreef Sjemmert het volgende:
Ik hoop dat Massa lekker weg blijft.
Volgens GPupdate.net is het al rond en stelt Massa indd zijn pensioen een jaartje uit.
pi_167484197
quote:
1s.gif Op dinsdag 20 december 2016 21:02 schreef Meike26 het volgende:

[..]

Volgens GPupdate.net is het al rond en stelt Massa indd zijn pensioen een jaartje uit.
BBC kopt er ook al mee. Zal dus wel waar zijn.
BBCSport twitterde op dinsdag 20-12-2016 om 19:42:30 Felipe Massa will postpone his retirement to stay at Williams. Valtteri Bottas is off to Mercedes .Read more:… https://t.co/gzHlLzOsIT reageer retweet
pi_167484243
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 december 2016 21:06 schreef zoem het volgende:

[..]

BBC kopt er ook al mee. Zal dus wel waar zijn.
BBCSport twitterde op dinsdag 20-12-2016 om 19:42:30 Felipe Massa will postpone his retirement to stay at Williams. Valtteri Bottas is off to Mercedes .Read more:… https://t.co/gzHlLzOsIT reageer retweet
Goed voor Mercedes; jammer voor Williams.
  dinsdag 20 december 2016 @ 21:11:00 #20
128155 Fir3fly
Goodnight everybody!
pi_167484373
quote:
1s.gif Op dinsdag 20 december 2016 20:39 schreef Meike26 het volgende:

[..]

Als hij naar Williams gaat, vind ik het prachtig, ik juich het ook toe, maar het zal geen schande zijn als hij bedankt voor het aanbod.
Nou ja, er is helemaal geen aanbod dus dat daar hoeft ie ook geen keuze over te maken.
And if you listen very hard
The tune will come to you at last
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll
pi_167484396
Dit word weer een mooi jaar, hopelijk krijgen we weer een frisse scherpe Bottas te zien ^O^

Denk wel dat ze met Bottas echt de beste opvolger is, talent versus euro's.
pi_167484522
Nu hoop ik stiekem dat de Mercs superieur blijven en Bottas WDC wordt :')
Ja doei.
  Moderator / Redactie Sport dinsdag 20 december 2016 @ 21:16:16 #23
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_167484562
quote:
1s.gif Op dinsdag 20 december 2016 21:15 schreef motorbloempje het volgende:
Nu hoop ik stiekem dat de Mercs superieur blijven en Bottas WDC wordt :')
Doe eens even niet.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_167484584
quote:
1s.gif Op dinsdag 20 december 2016 21:16 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Doe eens even niet.
dat bepaal ik zelf wel.
Ja doei.
  Moderator / Redactie Sport dinsdag 20 december 2016 @ 21:18:04 #25
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_167484605
quote:
2s.gif Op dinsdag 20 december 2016 21:17 schreef motorbloempje het volgende:

[..]

dat bepaal ik zelf wel.
:{w
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_167484632
Wat heerlijk zou dat zijn, die zure kop van HAM O+
Ja doei.
pi_167484659
quote:
10s.gif Op dinsdag 20 december 2016 21:18 schreef motorbloempje het volgende:
Wat heerlijk zou dat zijn, die zure kop van HAM O+
:D
  Moderator / Redactie Sport dinsdag 20 december 2016 @ 21:21:17 #28
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_167484729
quote:
10s.gif Op dinsdag 20 december 2016 21:18 schreef motorbloempje het volgende:
Wat heerlijk zou dat zijn, die zure kop van HAM O+
Doe dan een spannend gevecht tussen Max, Daniel, Ham, Kimi en Bottas.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  dinsdag 20 december 2016 @ 21:23:23 #29
38114 beantherio
4900 op de schaal van Richter
pi_167484795
Gaat Stroll volgend jaar in de F1 ook kamikaze-acties op andere rijders uitvoeren?



Deze hoort er trouwens ook bij:

pi_167484820
quote:
1s.gif Op dinsdag 20 december 2016 21:21 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Doe dan een spannend gevecht tussen Max, Daniel, Ham, Kimi en Bottas.
nee, het mooiste om HAM ten onder te zien gaan zou zijn bij Mercs superioriteit en Bottas as winnaar. Daar heb je HAM meer mee. 8-)
Ja doei.
  dinsdag 20 december 2016 @ 21:24:58 #31
242666 BeamofLight
Light in the darkness, Tafkap
pi_167484836
Kijk nu al uit naar die Stoffel. Maar meneer dat gaat wat worden.
pi_167484858
Maar da's allemaal stiekem. Wil gewoon dat Ricciardo WDC wordt, en jaar erna Max :)
Ja doei.
  dinsdag 20 december 2016 @ 21:37:11 #33
144695 Sinister-D-
NL'er in België
pi_167485313
quote:
1s.gif Op dinsdag 20 december 2016 21:25 schreef motorbloempje het volgende:
Maar da's allemaal stiekem. Wil gewoon dat Ricciardo WDC wordt, en jaar erna Max :)
Blasphemy :( -O- :N
Inwoner van Verenigd Limburgia! [i]Waar in 't bronsgroen eikenhout, 't nachtegaaltje zingt.[/i]
  Moderator / Redactie Sport dinsdag 20 december 2016 @ 21:37:44 #34
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_167485337
quote:
10s.gif Op dinsdag 20 december 2016 21:37 schreef Sinister-D- het volgende:

[..]

Blasphemy :( -O- :N
Woont alweer veel te lang in England...
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_167485396
quote:
10s.gif Op dinsdag 20 december 2016 21:37 schreef Sinister-D- het volgende:

[..]

Blasphemy :( -O- :N
JANKEN MAN! JANKEN!
Ja doei.
pi_167485427
De deal van Massa staat nu al op iedere website. Vertrek van Pat Symonds is ook officieel.

Nu nog dat Paddy Lowe naar Williams gaat, Allison naar Mercedes en natuurlijk Bottas naast Hamilton.
.
pi_167485561
En ik heb niets tégen Massa, maar ik vind het wel wat stom dat hij blijft na dat hele dramatische afscheid.... :{
Ja doei.
  Moderator / Redactie Sport dinsdag 20 december 2016 @ 21:43:51 #38
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_167485586
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 december 2016 21:43 schreef motorbloempje het volgende:
En ik heb niets tégen Massa, maar ik vind het wel wat stom dat hij blijft na dat hele dramatische afscheid.... :{
Jep... zonde gewoon.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_167485627
Echt, krijg je zowat het meest indrukwekkende en ongeplande afscheid in de F1, teken je toch nog maar weer bij :')
Ja doei.
pi_167485643
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 december 2016 21:43 schreef motorbloempje het volgende:
En ik heb niets tégen Massa, maar ik vind het wel wat stom dat hij blijft na dat hele dramatische afscheid.... :{
Zo'n mooi afscheid gaat hij nu ook niet meer krijgen, krijgt een stuk minder betekenis nu hij weer stopt na een jaar.
pi_167485765
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 december 2016 21:45 schreef lord_bono het volgende:

[..]

Zo'n mooi afscheid gaat hij nu ook niet meer krijgen, krijgt een stuk minder betekenis nu hij weer stopt na een jaar.
Nope. Jammer jammer jammer, debammer.

Nu ja, al lang blij dat Bottas nu zonder al teveel gelazer naar Merc kan, want dat lijkt me een prima fit, en krijg je niet meer gelazer en geschuif bij andere teams.
Ja doei.
  dinsdag 20 december 2016 @ 21:48:44 #42
144695 Sinister-D-
NL'er in België
pi_167485808
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 december 2016 21:44 schreef motorbloempje het volgende:
Echt, krijg je zowat het meest indrukwekkende en ongeplande afscheid in de F1, teken je toch nog maar weer bij :')
JANKEN VROUW!!! JANKEN!!!
Inwoner van Verenigd Limburgia! [i]Waar in 't bronsgroen eikenhout, 't nachtegaaltje zingt.[/i]
pi_167485823
quote:
10s.gif Op dinsdag 20 december 2016 21:48 schreef Sinister-D- het volgende:

[..]

JANKEN VROUW!!! JANKEN!!!
Ik moest daar wel een traantje om laten ja ;(
Ja doei.
pi_167486545
Button is drie keer beter dan Massa, maar Massa kent de williams van de afgelopen jaren dus zal beter de nieuwe auto kunnen vergelijken. Williams heeft nu wel een van de zwakste line ups van de grid.
Wel mooi dat Bottas een kans krijgt, liever hij dan Wehrlein
pi_167486642
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 december 2016 22:08 schreef opreis het volgende:
Button is drie keer beter dan Massa, maar Massa kent de williams van de afgelopen jaren dus zal beter de nieuwe auto kunnen vergelijken. Williams heeft nu wel een van de zwakste line ups van de grid.
Wel mooi dat Bottas een kans krijgt, liever hij dan Wehrlein
Denk dat Button véél meer klaar is met racen dan Massa. Het verschil in interviews na AD was echt intens groot.
Ja doei.
  dinsdag 20 december 2016 @ 22:58:11 #46
157922 fathank
Wie baas is bakt koekjes.
pi_167488632
Massa heeft 6 miljoen redenen om zn pensioen uit te stellen. Afscheid met tranen of niet. Bovendien kent ie het team en kan ie een mentor zijn voor Stroll die net om de hoek komt kijken. Veilige keus voor Williams.
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
pi_167489275
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 december 2016 21:23 schreef beantherio het volgende:
Gaat Stroll volgend jaar in de F1 ook kamikaze-acties op andere rijders uitvoeren?



Deze hoort er trouwens ook bij:

Maldonado 2.0 :P

Maar als Massa weer gaat bij Williams gaat rijden. Bottas gaat naar Mercedes. Bij welk team gaat Wehrlein rijden? Het zal voor hem zeer doen dat hij niet vrijgekomen stoeltje bij mercedes krijgt.

[ Bericht 4% gewijzigd door ESF1Gamer op 20-12-2016 23:25:23 ]
Fuck the EBU
Fuck FIA
Pakaak
It's called motorracing.Sorry? We went to carracing Toto
pi_167490858
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 december 2016 23:17 schreef F1gamer het volgende:

[..]

Maldonado 2.0 :P

Maar als Massa weer gaat bij Williams gaat rijden. Bottas gaat naar Mercedes. Bij welk team gaat Wehrlein rijden? Het zal voor hem zeer doen dat hij niet vrijgekomen stoeltje bij mercedes krijgt.
Mercedes was in onderhandeling met Sauber voor Wehrlein en die onderhandeling was tijdelijk stil gelegd vanwege de vacante Mercedes. En Sauber heeft net zoals Mercedes aangekondigd hun tweede rijder in het nieuwe jaar bekend te maken dus ik denk dat ze afwachten wie er bij Mercedes gaat rijden. Nu dat Bottas wordt verwacht ik dat Wehrlein binnenkort bij Sauber bekend gemaakt wordt.

En Lance Stroll is dit jaar een stuk volwassener geworden in zijn rijden. Dus ik denk dat het crashen in de F1 wel mee valt.
The only thing that stays the same is change (Change - Melissa Etheridge)
[b]"Formula 1 is a magic thing and a few missing decibels will not change that."[/b] - Joe Saward
pi_167491632
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 december 2016 22:10 schreef motorbloempje het volgende:

[..]

Denk dat Button véél meer klaar is met racen dan Massa. Het verschil in interviews na AD was echt intens groot.
Dat denk ik ook dat button in zn hoofd er vrede mee heeft. Maar dan nog is hij de betere tov Massa. Massa had al veel eerder moeten stoppen, compleet zoek gereden door Alonso, daarna nog een paar x iets leuks gedaan met williams, maar over 3 jaar genomen toch ook de mindere van Bottas die eigenlijk ook nog moet bewijzen of hij bij de top of subtop hoort. Massa kan wel door willen rijden maar er valt weinig eer meer voor hem te behalen en de glans van zn carriere gaat er steeds meer af
pi_167491710
Massa. :')_
Jack does it in real time...
  woensdag 21 december 2016 @ 07:59:53 #51
262 Re
Kiss & Swallow
pi_167491943
jammer dat er eigenlijk zo weinig talen is wat geschikt is voor F1 dat ze zoiets moeten doen...
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
pi_167492067
quote:
3s.gif Op woensdag 21 december 2016 07:59 schreef Re het volgende:
jammer dat er eigenlijk zo weinig talen is wat geschikt is voor F1 dat ze zoiets moeten doen...
Dat is het probleem niet. Eerder contractuele eisen (zoals leeftijd en ervaring) waar ze aan moeten voldoen waardoor ze bij Massa uitkomen.
The only thing that stays the same is change (Change - Melissa Etheridge)
[b]"Formula 1 is a magic thing and a few missing decibels will not change that."[/b] - Joe Saward
pi_167492156
The only thing that stays the same is change (Change - Melissa Etheridge)
[b]"Formula 1 is a magic thing and a few missing decibels will not change that."[/b] - Joe Saward
  woensdag 21 december 2016 @ 08:49:52 #54
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_167492248
quote:
1s.gif Op woensdag 21 december 2016 08:23 schreef sasquatsch het volgende:

[..]

Dat is het probleem niet. Eerder contractuele eisen (zoals leeftijd en ervaring) waar ze aan moeten voldoen waardoor ze bij Massa uitkomen.
Nouja ze hadden Di Resta als reserve rijder dit jaar, die kent de auto ook goed. Dan hadden ze beter hem een tweede kans kunnen geven ipv voor veel geld Massa terughalen.
Please sir. When moon? When Mustang?
pi_167492282
Probleem is dat niemand een risico durft te nemen denk ik, al dan niet om legitieme financiele redenen.
Ja doei.
pi_167492286
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 december 2016 21:44 schreef motorbloempje het volgende:
Echt, krijg je zowat het meest indrukwekkende en ongeplande afscheid in de F1, teken je toch nog maar weer bij :')
Net of hij er wat aan kan doen dat Rosberg ineens stopt.
Play hard, go pro.
pi_167492720
Verstappen geen sportman van het jaar. Wat een grap. Met alles wat die jongen heeft voortgebracht in, half Nederland volgt weer de Formule 1. Enkel omdat hij niet zou komen krijgt iemand anders de prijs.
  woensdag 21 december 2016 @ 09:34:39 #58
131800 Tarado
capô de fusca
pi_167492749
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2016 09:32 schreef Justevo het volgende:
Verstappen geen sportman van het jaar. Wat een grap. Met alles wat die jongen heeft voortgebracht in, half Nederland volgt weer de Formule 1. Enkel omdat hij niet zou komen krijgt iemand anders de prijs.
hij zal er zelf niet wakker van liggen, het jaar dat hij WK wordt kunnen ze niet om hem heen en dan ligt hij er nog niet wakker van
pi_167492808
Hij wìlde niet eens winnen. Verder dikke prima, laat'm eerst maar's minimaal 3e worden. Wie heeft er dan gewonnen?
Ja doei.
  woensdag 21 december 2016 @ 09:53:58 #60
1986 Jane
agnostic dyslexic insomniac
pi_167493040
quote:
2s.gif Op woensdag 21 december 2016 09:39 schreef motorbloempje het volgende:
Hij wìlde niet eens winnen. Verder dikke prima, laat'm eerst maar's minimaal 3e worden. Wie heeft er dan gewonnen?
De NOC*NSF-sportman van het jaar wordt vanavond pas bekend gemaakt. Volgens mij was gisteren in het nieuws dat Max niet de Limburgse sportman van het jaar is geworden (dat werd Tom Dumoulin).

http://nos.nl/artikel/214(...)sdag-bij-de-nos.html
Lying awake, wondering if there is a Dog...
Tijn won het Morlvision Songfestival 2023
  Moderator / Redactie Sport woensdag 21 december 2016 @ 09:55:04 #61
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_167493056
quote:
2s.gif Op woensdag 21 december 2016 09:53 schreef Jane het volgende:

[..]

De NOC*NSF-sportman van het jaar wordt vanavond pas bekend gemaakt. Volgens mij was gisteren in het nieuws dat Max niet de Limburgse sportman van het jaar is geworden (dat werd Tom Dumoulin).
De man die alles verloren heeft _O-
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_167493326
quote:
1s.gif Op woensdag 21 december 2016 09:55 schreef Nattekat het volgende:

[..]

De man die alles verloren heeft _O-
Oh?
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
  Moderator / Redactie Sport woensdag 21 december 2016 @ 10:13:50 #63
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_167493341
quote:
2s.gif Op woensdag 21 december 2016 10:12 schreef Da_Sandman het volgende:

[..]

Oh?
Ja. Geen zin in verdere uitleg, het is gewoon zo.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_167493354
quote:
1s.gif Op woensdag 21 december 2016 10:13 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Ja. Geen zin in verdere uitleg, het is gewoon zo.
Goed verhaal.
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
pi_167493357
haha mijn hemel. Voor het eerst in de historie heeft een Nederlander een F1 race gewonnen en dan wordt hij nog niet eens Limburgs sportman van het jaar. Wat een wereld.

Williams straalt ook weinig ambitie uit door Massa terug te willen halen. Zelden een F1 coureur zo'n uitgebluste indruk achter zien laten. Massa en Stroll, onthutsend zwakke line-up.
Op vrijdag 14 april 2023 07:00 schreef Lokale_Notabele het volgende:
"Orkun Kokcu is een dynamischere verbeterde versie van Andrea Pirlo".
pi_167493417
quote:
3s.gif Op woensdag 21 december 2016 08:49 schreef Rossdale het volgende:

[..]

Nouja ze hadden Di Resta als reserve rijder dit jaar, die kent de auto ook goed. Dan hadden ze beter hem een tweede kans kunnen geven ipv voor veel geld Massa terughalen.
Snap ook niet waarom hij uit de F1 verdwenen is. Zo slecht was hij niet als ik het me goed herinner. Al zal hij door de engelse commentatoren destijds ook wel wat opgehemeld zijn.
pi_167493612
quote:
14s.gif Op dinsdag 20 december 2016 20:14 schreef Fir3fly het volgende:
Waarom toch steeds die Button? Die komt echt niet meer terug in F1. Die gaat lekker in Japan Super GT doen, net als Kovalainen. McLaren wil hem niet meer maar Honda wil hem graag voor marketingredenen.
Bron?
Deuger, Woke & Gutmensch
"Conservatism consists of exactly one proposition, to wit: There must be in-groups whom the law protects but does not bind, alongside out-groups whom the law binds but does not protect."
pi_167493766
quote:
3s.gif Op woensdag 21 december 2016 08:49 schreef Rossdale het volgende:

[..]

Nouja ze hadden Di Resta als reserve rijder dit jaar, die kent de auto ook goed. Dan hadden ze beter hem een tweede kans kunnen geven ipv voor veel geld Massa terughalen.
Veel meer dan simulatorwerk zal hij niet gedaan hebben. Kan me niet herinneren dat hij daadwerkelijk in de wagen getest heeft.
Dat betekent dat hij dus geen ervaring met de huidige F1 wagens heeft.
The only thing that stays the same is change (Change - Melissa Etheridge)
[b]"Formula 1 is a magic thing and a few missing decibels will not change that."[/b] - Joe Saward
pi_167493772
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2016 10:14 schreef Da_Sandman het volgende:

[..]

Goed verhaal.
Gewoon even twee etappes in de Tour en een in de Giro over het hoofd zien. Je zou bijna denken dat Nattekat niet zo veel met wielrennen heeft en z'n beoordelingsvermogen daar licht door laat beïnvloeden :).

Alsnog had ik Max wel gekozen tot sporter van het jaar in Limburg.
  woensdag 21 december 2016 @ 11:05:45 #70
62913 Blik
The one and Only!
pi_167494215
quote:
1s.gif Op woensdag 21 december 2016 10:41 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:

[..]

Gewoon even twee etappes in de Tour en een in de Giro over het hoofd zien. Je zou bijna denken dat Nattekat niet zo veel met wielrennen heeft en z'n beoordelingsvermogen daar licht door laat beïnvloeden :).

Alsnog had ik Max wel gekozen tot sporter van het jaar in Limburg.
Echt hè, hoezo bevooroordeeld? Roze trui, etappe Giro, koninginnerit en tijdrit Tour. Nattekat denkt zeker alleen aan het zilver op de OS?

Ik kan heel goed begrijpen dat Tom het is geworden. Wielrennen is tenslotte nog altijd wel iets populairder qua sport dan F1, en Tom's prestaties dit jaar gewoon supergoed.
pi_167494333
Vandaag nog even een 1:43 besteld van Rosberg. Ik wilde eigenlijk even niks bestellen ivm druk doende met sparen enzo, maar deze uitgave is gelimiteerd op 252 stuks zag ik en een winkel kon hem waarschijnlijk nog leveren.

Weer een Wereldkampioen erbij voor de 1:43 Wereldkampioenenverzameling :9
"The only sight worse than a sad dwarf is a very sad dwarf"
"Met dubbel s welteverstaan"
pi_167494483
quote:
7s.gif Op woensdag 21 december 2016 11:14 schreef Geralt het volgende:
Vandaag nog even een 1:43 besteld van Rosberg. Ik wilde eigenlijk even niks bestellen ivm druk doende met sparen enzo, maar deze uitgave is gelimiteerd op 252 stuks zag ik en een winkel kon hem waarschijnlijk nog leveren.

Weer een Wereldkampioen erbij voor de 1:43 Wereldkampioenenverzameling :9
Ik zoek die ook nog waar heb je die besteld?
pi_167494490
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2016 11:23 schreef Earl_J_Hickey het volgende:

[..]

Ik zoek die ook nog waar heb je die besteld?
Dat zeg ik pas als ik zeker weet dat ze hem kunnen leveren. Aan mij. Misschien is het de laatste wel waar ze nog aan kunnen komen :P
"The only sight worse than a sad dwarf is a very sad dwarf"
"Met dubbel s welteverstaan"
pi_167494624
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2016 10:32 schreef Klopkoek het volgende:

[..]

Bron?
Euh, zo ongeveer heel 2016? Hij is nog in dienst bij McLaren Honda om promodingen te doen in 2017...
Ja doei.
pi_167494639
quote:
2s.gif Op woensdag 21 december 2016 09:53 schreef Jane het volgende:

[..]

De NOC*NSF-sportman van het jaar wordt vanavond pas bekend gemaakt. Volgens mij was gisteren in het nieuws dat Max niet de Limburgse sportman van het jaar is geworden (dat werd Tom Dumoulin).

http://nos.nl/artikel/214(...)sdag-bij-de-nos.html
Ooooowh... Sowieso had 'ie die vorig jaar toch al gewonnen ?
Ja doei.
pi_167494649
quote:
12s.gif Op woensdag 21 december 2016 11:23 schreef Geralt het volgende:

[..]

Dat zeg ik pas als ik zeker weet dat ze hem kunnen leveren. Aan mij. Misschien is het de laatste wel waar ze nog aan kunnen komen :P
Haha goeie! :)
pi_167494679
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2016 11:34 schreef motorbloempje het volgende:

[..]

Ooooowh... Sowieso had 'ie die vorig jaar toch al gewonnen ?
Dumoulin ja. Die limburgse prijs dan. Max niet.
"The only sight worse than a sad dwarf is a very sad dwarf"
"Met dubbel s welteverstaan"
pi_167494721
quote:
7s.gif Op woensdag 21 december 2016 11:36 schreef Geralt het volgende:

[..]

Dumoulin ja. Die limburgse prijs dan. Max niet.
Oh, ik dacht dat Max 'm toen had gewonnen. Ach ja. Hè?
Afgelopen zondag was hier de BBC Sports Personality of the Year. Mijn favoriet werd tweede, zo gaan die dingen.
Ja doei.
pi_167494731
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2016 11:39 schreef motorbloempje het volgende:

[..]

Oh, ik dacht dat Max 'm toen had gewonnen. Ach ja. Hè?
Afgelopen zondag was hier de BBC Sports Personality of the Year. Mijn favoriet werd tweede, zo gaan die dingen.
Ik maak me er dan ook niet druk over. Max ook niet gok ik zomaar. Die wil maar 1 prijs winnen en zo een sportman van het jaar aanfluiting staat niet op zijn lijstje. :P
"The only sight worse than a sad dwarf is a very sad dwarf"
"Met dubbel s welteverstaan"
  Moderator / Redactie Sport woensdag 21 december 2016 @ 11:42:42 #80
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_167494758
quote:
1s.gif Op woensdag 21 december 2016 10:41 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:

[..]

Gewoon even twee etappes in de Tour en een in de Giro over het hoofd zien. Je zou bijna denken dat Nattekat niet zo veel met wielrennen heeft en z'n beoordelingsvermogen daar licht door laat beïnvloeden :).

Alsnog had ik Max wel gekozen tot sporter van het jaar in Limburg.
Ik weet meer dan je denkt (alleen de tdf gemist) :s)
En ik weet dat dit jaar niet uit enkel positieve zaken bestaat.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')