twitter:V_of_Europe twitterde op dinsdag 20-12-2016 om 20:17:45Merry Christmas Europeans! And don't forget to visit a cosy Christmas market with soldiers as decoration.. https://t.co/VRbsc1xsmK reageer retweet
Lopen ze allemaal weg, denk ik.quote:Op dinsdag 20 december 2016 20:49 schreef Zorro het volgende:
[..]
Ontmaagden. Wat moet je er anders mee.
Dat hadden ze moeten doen voor we ze binnenlieten.quote:Op dinsdag 20 december 2016 20:49 schreef truthortruth het volgende:
[..]
Religie minder belangrijk maken.
Noem het dan ook wintermarkt hè ipv kerstmarkt.quote:Op dinsdag 20 december 2016 20:50 schreef frietenstamp het volgende:
[ afbeelding ]twitter:V_of_Europe twitterde op dinsdag 20-12-2016 om 20:17:45Merry Christmas Europeans! And don't forget to visit a cosy Christmas market with soldiers as decoration.. https://t.co/VRbsc1xsmK reageer retweet
Stell dir vor, es gäbe keine Länder,quote:Op dinsdag 20 december 2016 20:45 schreef Ryan3 het volgende:
Amsterdam tower in de kleuren van....
[ afbeelding ]
...de vlag van Duitsland.
Je wist dat dit zou komen, toch?
Zwart licht huh?
Ik denk dat het een goede zaak zou zijn als religie wereldwijd wat minder belangrijk zou worden.quote:Op dinsdag 20 december 2016 20:51 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
Dat hadden ze moeten doen voor we ze binnenlieten.
Ein bischen Frieden.quote:Op dinsdag 20 december 2016 20:54 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
Stell dir vor, es gäbe keine Länder,
Das ist nicht so schwer.
Nichts, wofür es sich zu töten oder sterben lohnte
Und auch keine Religion.
Stell dir vor, all die Leute
Lebten ihr Leben in Frieden.
Yoohoo-Ooh
(Imagine in het Duits)
Nou je hebt wel gelezen wat de plannen van goeroe Klaver zijn hè. Linksen samen met christelijke partijen tegen VVD en VVD-filiaal PVV. En dan de post-seculiere samenleving beginnen.quote:Op dinsdag 20 december 2016 20:54 schreef truthortruth het volgende:
[..]
Ik denk dat het een goede zaak zou zijn als religie wereldwijd wat minder belangrijk zou worden.
Anyway we're fucked.quote:Op dinsdag 20 december 2016 20:56 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
Het stukje "No religion too" vind ik het beste.
Klinkt niet erg links, post seculier.quote:Op dinsdag 20 december 2016 20:56 schreef Ryan3 het volgende:Atheiste
[..]
Nou je hebt wel gelezen wat de plannen van goeroe Klaver zijn hè. Linksen samen met christelijke partijen tegen VVD en VVD-filiaal PVV. En dan de post-seculiere samenleving beginnen.
Godverdomme weer helemaal overnieuw beginnen met het ridiculiseren en terugdringen van een religieuze stoornis.quote:
Een liaison dangereuse tussen regressief links en religie. Winter is coming.quote:Op dinsdag 20 december 2016 21:00 schreef truthortruth het volgende:
[..]
Klinkt niet erg links, post seculier.
quote:Op dinsdag 20 december 2016 20:34 schreef iemandmoethetdoen het volgende:
Het probleem met de Moslim discussie is dat de tegenstanders zich verdiepen in wat er in de EU gaande is omtrend massa imigratie van Moslims en voorstanders niet die willen geen realiteit en daarom heeft discussie met hen geen enkele zin!
Google maar hoe het is in; Griekenland, Italie, Frankrijk, Belgie, Engeland (Luthon), Duitsland, Zweden, Rusland, Polen (alleen de sfeer), Nederland (alleen de sfeer), etc!
Als je dat echt doet ga je schrikken, overal willen de oorspronkelijke bewoners hun identiteit behouden en gaat het er steeds harder aan toe, wij kunnen dus lekker hier elkaar de witte piet toe spelen en dat gaat mooi niks meer veranderen!
Arnold Karskens zat er hooguit een paar jaar naast, wel trusten verder!
Het is inderdaad een feit dat de Islam een collectivistisch spook is, dat feitelijk net als de andere geloven een gereedschap is om het volk te kneden en te onderwerpen. Het individu en zijn ego zijn niks voor de Islam, die de ummah(collectivistische gemeenschap) als hoger beschouwd.quote:Op dinsdag 20 december 2016 20:50 schreef frietenstamp het volgende:
[ afbeelding ]twitter:V_of_Europe twitterde op dinsdag 20-12-2016 om 20:17:45Merry Christmas Europeans! And don't forget to visit a cosy Christmas market with soldiers as decoration.. https://t.co/VRbsc1xsmK reageer retweet
Ja, alleen gaat dat nu niet, want dan ben je nazi en volgt er wel een afrekening.quote:Op dinsdag 20 december 2016 21:01 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
Godverdomme weer helemaal overnieuw beginnen met het ridiculiseren en terugdringen van een religieuze stoornis.
Ja, zij denken van wel, door allemaal lekker kumbaya te gaan zingen rond het kampvuur met al die religieuzen, als de moslims niet heel erg boos worden althans want mag niet van allah (muziek).quote:Op dinsdag 20 december 2016 21:00 schreef truthortruth het volgende:
[..]
Klinkt niet erg links, post seculier.
En hoe ga je het suikerfeest noemen?quote:Op dinsdag 20 december 2016 20:53 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Noem het dan ook wintermarkt hè ipv kerstmarkt.
Noem het feest van de vrede ipv kerst.
Verboten!quote:Op dinsdag 20 december 2016 21:39 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
En hoe ga je het suikerfeest noemen?
Gewoon suikerfeest, dat mag wel toch?quote:Op dinsdag 20 december 2016 21:39 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
En hoe ga je het suikerfeest noemen?
Gaat over alle implicaties, Ben benieuwd hoever jij wil gaan wat dat betreft.quote:Op dinsdag 20 december 2016 21:40 schreef Stimorol- het volgende:
Gaat t over Germany of bashen we weer?
Ik heb het liefst ook een wereld waarin mensen niet verblind worden door geloof.quote:Op dinsdag 20 december 2016 21:38 schreef nixxx het volgende:
Ik zou graag een radicaal-seculiere samenleving zien. Geen openbare geloofsuitingen, geen godsdienstig onderwijs...dan zijn al die waanbeelden binnen een paar generaties verdwenen.
Een gezamelijke nationale identiteit zie ik wel als een verbindende factor, iets wat nu totaal ontbreekt aangezien een echte moslim helemaal geen vriendjes mag worden met de westerling!quote:Op dinsdag 20 december 2016 21:06 schreef Voice_of_Liberty het volgende:
[..]
[..]
Het is inderdaad een feit dat de Islam een collectivistisch spook is, dat feitelijk net als de andere geloven een gereedschap is om het volk te kneden en te onderwerpen. Het individu en zijn ego zijn niks voor de Islam, die de ummah(collectivistische gemeenschap) als hoger beschouwd.
Echter is ''nationale identiteit'' ook maar gewoon een gedachte die het individuele ego onderdrukt. Denk je nou werkelijk dat identiteit ons bevrijd? Het onderdrukt ons juist!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |