Dat zou wel heel pijnlijk zijnquote:Op dinsdag 20 december 2016 15:58 schreef Isabeau het volgende:
[..]
De politie is nu ook niet zeker meer of het wel de dader is
Als je denkt dat je de dader hebt, dan ga je dus lijkt mij minder hard zoeken naar de dader, want die had je al. Niet best als dit niet de dader is.
Zou wat zijn als dit gewoon de dader(s) blijken te zijn.quote:Op dinsdag 20 december 2016 15:58 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Hm. Je bent best wel een respectloze klootzak als je dat soort beelden online gaat zetten.
Ja ok, dat het een aanslag is is wel duidelijk. Maar niet door wie en waarom.quote:Op dinsdag 20 december 2016 17:34 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ik denk wel dat de man malicieuze intenties had hoor, en dus niet dat het een ongeluk was oid door een dronken Pool veroorzaakt. Ik bedoel die vrachtwagenchauffeur reed alleen en is dood aangetroffen in zijn cabine. Lees nu ook dat-ie zich verzet heeft tegen zijn belager, aangezien bij hem zowel steek- als schotwonden zijn vastgesteld inmiddels.
De echte dader zal in dat geval wel de nacht van z'n leven hebben gehad. Overal op het nieuws horen dat er iemand is gepakt als je zelf nog vrij rondloopt.quote:Op dinsdag 20 december 2016 17:21 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Die man zag een Pakistaan vluchten van een kerstmarkt (wat overigens net een levensgevaarlijk gebied was geworden, dus vluchten lijkt me niet gek) en dacht waarschijnlijk 'yup, da's een buitenlander en moslim, dat is hem' en is hem gevolgd![]()
Als hij hem niet uit die vrachtwagen heeft zien klimmen is het natuurlijk geen enkel bewijs dat iemand buitenlander is en weg rent van een gevaarlijk gebied.
Wie is niet duidelijk idd, ik zou bijna zeggen aangezien de vermoedelijke dader voortvluchtig is dat dat een vrij onomstreden constatering is. Waarom ook niet, maar toch met een aan zekerheid grenzende waarschijnlijkheid zul je er rekening mee moeten houden dat het een moslimradicaal betreft. Kan nog altijd hoor gewoon een Duitser of wat je links en rechts ook leest een false flag door de Deutsche nachrichtendienst, maar toch... Welke organisatie dan daadwerkelijk de aanslag claimt is op zich niet zo bloeiend.quote:Op dinsdag 20 december 2016 17:53 schreef Igen het volgende:
[..]
Ja ok, dat het een aanslag is is wel duidelijk. Maar niet door wie en waarom.
Wat een idioot om zonder licht te rijden.quote:Op dinsdag 20 december 2016 16:59 schreef Gutmensch het volgende:
[ afbeelding ]
Aangekomen in centrum Berlijn.
Ja, daar dacht ik ook al aanquote:Op dinsdag 20 december 2016 17:59 schreef Physsic het volgende:
De echte dader zal in dat geval wel de nacht van z'n leven hebben gehad. Overal op het nieuws horen dat er iemand is gepakt als je zelf nog vrij rondloopt.
Voorlopig zou ik zeggen met het nieuws van nu even een nachtje ( of paar) slapen. Er zijn twijfels over of dat de nu oppakte moslim de dader ook werkelijk is.quote:Op dinsdag 20 december 2016 18:00 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Wie is niet duidelijk idd, ik zou bijna zeggen aangezien de vermoedelijke dader voortvluchtig is dat dat een vrij onomstreden constatering is. Waarom ook niet, maar toch met een aan zekerheid grenzende waarschijnlijkheid zul je er rekening mee moeten houden dat het een moslimradicaal betreft. Kan nog altijd hoor gewoon een Duitser of wat je links en rechts ook leest een false flag door de Deutsche nachrichtendienst, maar toch... Welke organisatie dan daadwerkelijk de aanslag claimt is op zich niet zo bloeiend.
Misschien had hij handschoenen aan.quote:Op dinsdag 20 december 2016 18:08 schreef Fokker89 het volgende:
Die DNA of vingerafdrukken die aan het stuur zaten bijvoorbeeld moeten ze toch zo onderzocht kunnen hebben
Zo snel als in CSI gaat dat in de praktijk niet.quote:Op dinsdag 20 december 2016 18:08 schreef Fokker89 het volgende:
Die DNA of vingerafdrukken die aan het stuur zaten bijvoorbeeld moeten ze toch zo onderzocht kunnen hebben
Volgens een CSI aflevering kan je dan nog de lul zijn? Met hulp van een bouw markt lijm en vernevelen.quote:Op dinsdag 20 december 2016 18:09 schreef SecretPret het volgende:
[..]
Misschien had hij handschoenen aan.
Vingerafdrukken wel natuurlijk, maarquote:Op dinsdag 20 december 2016 18:10 schreef Megumi het volgende:
[..]
Zo snel als in CSI gaat dat in de praktijk niet.
Dat zou ook kunnen.quote:Op dinsdag 20 december 2016 18:09 schreef SecretPret het volgende:
[..]
Misschien had hij handschoenen aan.
Tuurlijk wel. Inzoomen, enhance en dan in die spiegeling... Hebbes.quote:Op dinsdag 20 december 2016 18:10 schreef Megumi het volgende:
[..]
Zo snel als in CSI gaat dat in de praktijk niet.
En hopen dat die DNA in database staat wat jaren kan duren. Zoals een recente zaak in Utrecht met betrekking tot een verkrachter aantoont.quote:Op dinsdag 20 december 2016 18:11 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Tuurlijk wel. Inzoomen, enhance en dan in die spiegeling... Hebbes.
Verbod op ritueel slachten had er al lang moeten zijn. Middeleeuwse achterlijkheid.quote:Op dinsdag 20 december 2016 17:03 schreef SeLang het volgende:
[..]
Dierenpoes is tegen ritueel slachten
Die schijnt het niet te zijn, maar gezien modus operandus kun je wel concluderen dat de vermoedelijke dader de partij voor Allah trekt.quote:Op dinsdag 20 december 2016 18:08 schreef Megumi het volgende:
[..]
Voorlopig zou ik zeggen met het nieuws van nu even een nachtje ( of paar) slapen. Er zijn twijfels over of dat de nu oppakte moslim de dader ook werkelijk is.
quote:
Ik zou zeggen bel de politie jij weet dan wie de dader is. Ik zou trouwens zeggen dat een achterlijke religie fanaat is die hangen niet alleen Allah aan.quote:Op dinsdag 20 december 2016 18:14 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Die schijnt het niet te zijn, maar gezien modus operandus kun je wel concluderen dat de vermoedelijke dader de partij voor Allah trekt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |