Ja ik neem dat soort shit wel altijd met een beetje zout hoor. Ook boeken als "Teach like a Champion", dat is wel heel leuk enzo maar elke klas is totaal anders dan de vorige en bij sommige klassen werken ook bepaalde dingen juist niet of juist wel.quote:Op vrijdag 16 december 2016 18:06 schreef Drug het volgende:
[..]
o ja dat soort shit
heb ook wel paar van die boeken geskimd, beetje de show gestolen in wat meetings, nu neemt iedereen me serieus
Als de grote broer van braddie dit zegt dan zal het wel zo zijnquote:Op vrijdag 16 december 2016 18:07 schreef Mozy het volgende:
[..]
Dat hoeft niemand te zeggen, dat is zo.
ja zet maar Drug erop, kijken hoe adequaat airport security isquote:
terechtquote:Op vrijdag 16 december 2016 18:09 schreef Mozy het volgende:
[..]
Ja ik neem dat soort shit wel altijd met een beetje zout hoor. Ook boeken als "Teach like a Champion", dat is wel heel leuk enzo maar elke klas is totaal anders dan de vorige en bij sommige klassen werken ook bepaalde dingen juist niet of juist wel.
leuk zo me tmn hoofddoekquote:Op vrijdag 16 december 2016 18:10 schreef Drug het volgende:
[..]
ja zet maar Drug erop, kijken hoe adequaat airport security is
[..]
terecht
Braddie is wel ouder dan dat ik ben hoor.quote:Op vrijdag 16 december 2016 18:09 schreef Che_ het volgende:
[..]
Als de grote broer van braddie dit zegt dan zal het wel zo zijn
Oh ok.quote:Op vrijdag 16 december 2016 18:09 schreef Mozy het volgende:
[..]
We rijden op een zanderig weggetje en op een gegeven moment, nadat we al 2 keer hadden geneukt besloot ze weer tussen m`n benen te graaien (Echt nog geen 5 minuten later, dus ik had nog helemaal geen zin) ik rij een kilometer of 50 dus vraag of ze zou willen ophouden want vind het niet zo veilig. Prima, ze stopt... 10 seconde later gaat ze weer doorIk zeg, Chai... Zou je dat niet willen doen onder het autorijden? Ze stopt weer... halve minuut later doet ze d`r hand IN m`n broek, op dat moment zei ik, luister je wel? nee is nee, en toen trok ik aan m`n stuur en liet ik de achterkant kort uitbreken en toen was het O MIJN GOD WE GAAN TOCH NIET DOOD HE?! En hield ze op terwijl ze helemaal wit was uitgeslagen. En zei ik dat dit wat mij betreft de laatste keer was dat we afspraken, heb d`r thuis afgezet, en ben naar huis toe gescheurd.
Meteen zo huilen als ik wat over je hoofddoek zegquote:Op vrijdag 16 december 2016 18:01 schreef Crip het volgende:
[..]
eerst dacht ik wtf moet cachet met jou en toen kwam ik erachter dat ze de retarded in de relatie is en vraag ik me af wat jij met haar doet.
beetje ingewikkelde situatie
wat gepikeerd timmyquote:Op vrijdag 16 december 2016 18:16 schreef xcachet het volgende:
[..]
Meteen zo huilen als ik wat over je hoofddoek zeg![]()
In middels ook alweer een uur geleden
Vind 't altijd wel grappig. 1 sneer en je bent "zuur de laatste tijd"quote:Op vrijdag 16 december 2016 18:20 schreef Che_ het volgende:
Xcachet is ook beetje pittig laatste tijd
ik vind dat maar soms grappigquote:Op vrijdag 16 december 2016 18:22 schreef xcachet het volgende:
[..]
Vind 't altijd wel grappig. 1 sneer en je bent "zuur de laatste tijd"
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |