kweenie wbt die triaha maar ze laten natuurlijk alleen naar zien wat ze je willen laten zien ;squote:Op maandag 12 december 2016 16:12 schreef Chloroform het volgende:
[..]
Ja het was wel duidelijk dat zij het een en ander mankeert. Snap gewoon niet waarom je je hele leven zo wilt etaleren op internet, maar ze zal er ongetwijfeld rijk van worden.
Omdat ze niet zo veel mensen heeft om mee te praten, ze begon pas paar vrienden te krijgen nadat ze paar jaar op youtube zat. haar fans staan wel altijd klaar voor dr das wel, losgezien van de veel trolls die ze heeft.quote:Op maandag 12 december 2016 16:12 schreef Chloroform het volgende:
[..]
Ja het was wel duidelijk dat zij het een en ander mankeert. Snap gewoon niet waarom je je hele leven zo wilt etaleren op internet, maar ze zal er ongetwijfeld rijk van worden.
watquote:
Ja maar alsnog gvdquote:Op maandag 12 december 2016 16:14 schreef zeer het volgende:
[..]
kweenie wbt die triaha maar ze laten natuurlijk alleen naar zien wat ze je willen laten zien ;s
zonder lijkt het net een travoquote:
stoer zegquote:Op maandag 12 december 2016 16:17 schreef wise het volgende:
[..]
zonder lijkt het net een travo
[ afbeelding ]
snap dat ook nie hoor maar als ik zelf zon leven zou hebben zou ik iig hoop drama content maken voor de high stacksquote:
Zoet water is niet iets om te verspillen hoor. Is schaars en recyclen is helemaal niet zo eenvoudig.quote:
Vriendin ontvoerd en meegenomen naar verlaten bos. We gaan ernaartoe als er 100000 likes op deze video komen!quote:Op maandag 12 december 2016 16:19 schreef zeer het volgende:
[..]
snap dat ook nie hoor maar als ik zelf zon leven zou hebben zou ik iig hoop drama content maken voor de high stacksals je clickbait titel met 150k views en 10k comments je 500 euro oplevert waarom ook niet dan heh
sowieso je leven op internet zetten. Is gewoon triest dat je in het echte leven geen contacten hebt om dingen te bespreken.quote:Op maandag 12 december 2016 16:19 schreef zeer het volgende:
[..]
snap dat ook nie hoor maar als ik zelf zon leven zou hebben zou ik iig hoop drama content maken voor de high stacksals je clickbait titel met 150k views en 10k comments je 500 euro oplevert waarom ook niet dan heh
gwn omgekeerde osmose en ionen wisselaar voor gratis energiequote:Op maandag 12 december 2016 16:20 schreef Chai het volgende:
[..]
Zoet water is niet iets om te verspillen hoor. Is schaars en recyclen is helemaal niet zo eenvoudig.
Vrouw liep over straat toen er een busje aan kwam. Wat er toen gebeurde kon niemand raden.quote:Op maandag 12 december 2016 16:21 schreef Bieberrr het volgende:
[..]
Vriendin ontvoerd en meegenomen naar verlaten bos. We gaan ernaartoe als er 100000 likes op deze video komen!
hoeveel Posts heb jij ook al weer?quote:Op maandag 12 december 2016 16:21 schreef wise het volgende:
[..]
sowieso je leven op internet zetten. Is gewoon triest dat je in het echte leven geen contacten hebt om dingen te bespreken.
Eerste is juist. Al is wat dan ook verspillen gewoon zonde.quote:Op maandag 12 december 2016 16:20 schreef Chai het volgende:
[..]
Zoet water is niet iets om te verspillen hoor. Is schaars en recyclen is helemaal niet zo eenvoudig.
Vispatatquote:
80% plaatjes 20% onzin/slap gehoerquote:
haha pls!quote:Op maandag 12 december 2016 16:22 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Eerste is juist. Al is wat dan ook verspillen gewoon zonde.
De rest is overdreven. Ik zit in de watersector
Dan weet jij het maar beter joh, mij bestquote:
triest dat je niemand irl hebt om plaatjes mee te ruilenquote:Op maandag 12 december 2016 16:23 schreef wise het volgende:
[..]
80% plaatjes 20% onzin/slap gehoer
[ afbeelding ]
quote:
wat¿quote:
achter de balie zitten van de waterzuivering en dan dit soort wereld problematiek downplayenquote:Op maandag 12 december 2016 16:24 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Dan weet jij het maar beter joh, mij best
stoer manquote:
Oh kocht wel eens vispatatquote:
Bijna manquote:Op maandag 12 december 2016 16:25 schreef zeer het volgende:
[..]
achter de balie zitten van de waterzuivering en dan dit soort wereld problematiek downplayen
Is haar vriend ook gay ofzoquote:
bij vrouwen krijg je vis vingersquote:
stoer zegquote:Op maandag 12 december 2016 16:25 schreef 2NutZ het volgende:
Oh kocht wel eens vispatatmaar is denk ik ongeveer hetzelfde.
quote:
echt cakeyquote:Op maandag 12 december 2016 16:26 schreef wise het volgende:
[..]
bij vrouwen krijg je vis vingers
[..]
stoer zeg
vliezen tussen de vingersquote:Op maandag 12 december 2016 16:26 schreef wise het volgende:
[..]
bij vrouwen krijg je vis vingers
[..]
stoer zeg
Vind haar irritantquote:
Ik vond vispatat een beetje teleurstellend.quote:Op maandag 12 december 2016 16:25 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
stoer man
[..]
Oh kocht wel eens vispatatmaar is denk ik ongeveer hetzelfde.
quote:
Waar lag dat aan?quote:Op maandag 12 december 2016 16:28 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Ik vond vispatat een beetje teleurstellend.
En Cynthia?quote:Op maandag 12 december 2016 16:28 schreef Crip het volgende:
[..]
heb ook nie zo veel met dr, vind mascha meer irri tho
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |