Zozo jij durftquote:Op zondag 4 december 2016 20:00 schreef Mister-Bradge het volgende:
[..]
Als jij in een spiegel kijkt word de spiegel mat.
Heb niet het origineel, wel een goede remake.quote:Op zondag 4 december 2016 19:59 schreef Chloroform het volgende:
[..]
Ongetwijfeld, Chai weet vast wel iets op te duikelen
? ;squote:Op zondag 4 december 2016 20:00 schreef Mister-Bradge het volgende:
[..]
Als jij in een spiegel kijkt word de spiegel mat.
Geen idee, zo vaak hang ik niet met hem. Maar die ene keer na het stappen moest ik maar eieren maken omdat hij niet wist hoequote:Op zondag 4 december 2016 20:00 schreef Chai het volgende:
[..]
En diegene heeft het wel geprobeerd te leren met hulp? Lijkt me dat er eerst een waardige poging is gedaan voordat hij tot die conclusie kwam.
Kost doekoequote:Op zondag 4 december 2016 20:00 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Frank wil wel wat kookcursussen bij je volgen
Heb je haar ook gegeten?quote:Op zondag 4 december 2016 20:00 schreef BozeHaas het volgende:
[..]
Jawel ik had 3 borden op maar er was nog wat over
Maar ik genoot er wel van ik zat gewoon volquote:Op zondag 4 december 2016 20:00 schreef Oberkullie het volgende:
[..]
Wow zou nog schijnheilig aardig blijven doen en zodra ik thuis was niet meer terugappen
Hoi Pharkus niets aan de hand hier nothing to seequote:Op zondag 4 december 2016 20:00 schreef Pharkus het volgende:
Dima kap eens, chloro hou ook eens op met je eeuwige geziek op Braddie. Wees eens de verstandigste van de twee.
Post danquote:Op zondag 4 december 2016 20:01 schreef Chai het volgende:
[..]
Heb niet het origineel, wel een goede remake.
In Azie zouden ze je kielhalenquote:Op zondag 4 december 2016 20:02 schreef BozeHaas het volgende:
[..]
Maar ik genoot er wel van ik zat gewoon vol
Oh zo.quote:Op zondag 4 december 2016 20:02 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Geen idee, zo vaak hang ik niet met hem. Maar die ene keer na het stappen moest ik maar eieren maken omdat hij niet wist hoe
Laat maar Dima. Mensen vergelijken zich graag met anderen op het internet die ze verder niet kennen. Om vervolgens te vertellen dat ze een beter leven hebben.quote:Op zondag 4 december 2016 20:00 schreef Dimachaerus het volgende:
[..]
je bent wel geobserdeerd he met mn social life
Jaaaaaa hoor dikke toeterquote:Op zondag 4 december 2016 20:00 schreef Pharkus het volgende:
Dima kap eens, chloro hou ook eens op met je eeuwige geziek op Braddie. Wees eens de verstandigste van de twee.
Dat dacht ik eerst ook. Of dat hij het grappig vond ofzo, maar hij moest schoorvoetend toegeven dat hij het nooit heeft gedaan en er ook 'geen behoefte' aan heeft.quote:Op zondag 4 december 2016 20:02 schreef Chai het volgende:
[..]
Oh zo.Niet gewoon dronken dan? Mijn broertje ging ook een keer met zijn zatte kop nasi maken en vroeg halverwege aan mij of ik het over wilde nemen.
Nicequote:
Ik keek anders heel de tunnel van mevr. Coen in.quote:Op zondag 4 december 2016 20:02 schreef Oberkullie het volgende:
[..]
Hoi Pharkus niets aan de hand hier nothing to see
Doe nou niet want straks is het weer huilen geblazenquote:Op zondag 4 december 2016 20:04 schreef xcachet het volgende:
[..]
Kijk jou eens rebels zijn dan. Zo zo.
Dat is rascisme. Koloniale namen moeten allemaal verdwijnen volgens Denk.quote:Op zondag 4 december 2016 20:04 schreef Pharkus het volgende:
[..]
Ik keek anders heel de tunnel van mevr. Coen in.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |