Im no fat i havin big bones you guysquote:Op vrijdag 2 december 2016 11:25 schreef Kaas- het volgende:
Rene is op z'n werk plotseling heel bad-ass.
Doet me denken aan Cartman de halbewaker op school.
[ afbeelding ]
quote:
Ha Kaas! Zo gek ben ik dus nog nietquote:Op vrijdag 2 december 2016 11:24 schreef Renesite het volgende:
[..]
Nou ik denk het wel maar ik zeg het ook. Fuck it. Zachte heelmeesters maken diepe wonden.
Ik win weer eens op crazyness, helaas niet voor het eerst.quote:Op vrijdag 2 december 2016 11:29 schreef Ang3l het volgende:
[..]
[..]
Ha Kaas! Zo gek ben ik dus nog niet
Nee hoor. Wij gebruiken veelvuldig de muteknop.quote:Op vrijdag 2 december 2016 11:29 schreef Ang3l het volgende:
[..]
[..]
Ha Kaas! Zo gek ben ik dus nog niet
RESPECT MY AUTHORITAH!!!quote:Op vrijdag 2 december 2016 11:25 schreef Kaas- het volgende:
Rene is op z'n werk plotseling heel bad-ass.
Doet me denken aan Cartman de halbewaker op school.
[ afbeelding ]
Neh, ben er zo eentje die wel van z'n whatsapp af moet blijven als ie zat isquote:
#vooroordeel Het zal ook veelal wel een beetje paupervolk zijn, niet?quote:Op vrijdag 2 december 2016 11:39 schreef Renesite het volgende:
[..]
Nee hoor. Wij gebruiken veelvuldig de muteknop.
"Nee mevrouw de Vries, nee mevrouw de Vries. Néé dat zit zo niet, wilt u eens luisteren? Nee, laat u mij eens uitpraten" en dan vervolgens op de mute tegen mijn collega'dat stomme mens moet nu eens ophouden' ... "Mevrouw de Vries ik ga nu gewoon door u heen praten tot u stopt met praten"!
Oeh, zo'n 1 ben ik ook. Anders heel veel nachtelijke spamquote:Op vrijdag 2 december 2016 13:19 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Neh, ben er zo eentje die wel van z'n whatsapp af moet blijven als ie zat is
Ohjaquote:Op vrijdag 2 december 2016 13:19 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Neh, ben er zo eentje die wel van z'n whatsapp af moet blijven als ie zat is
Ik ook. Van liefdesverklaringen tot dickpicsquote:Op vrijdag 2 december 2016 13:44 schreef Paxcon het volgende:
[..]
Ohja
Ik heb ook wel eens wat bijzondere dms verstuurd op zulke momenten
quote:Op vrijdag 2 december 2016 13:45 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Ik ook. Van liefdesverklaringen tot dickpics![]()
quote:Op vrijdag 2 december 2016 13:45 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Ik ook. Van liefdesverklaringen tot dickpics![]()
Whahahaquote:Op vrijdag 2 december 2016 13:45 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Ik ook. Van liefdesverklaringen tot dickpics![]()
Truequote:Op vrijdag 2 december 2016 13:46 schreef Kaas- het volgende:
Volgens mij herkennen we allemaal dat we als we dronken zijn bepaalde uitspraken tegen anderen ineens heel normaal vinden, terwijl je het anders niet zou doen of durven.
dit herken ik nietquote:Op vrijdag 2 december 2016 13:46 schreef Kaas- het volgende:
Volgens mij herkennen we allemaal dat we als we dronken zijn bepaalde uitspraken tegen anderen ineens heel normaal vinden, terwijl je het anders niet zou doen of durven. Soms wel beetje awkward daarna.
ik check in de ochtend altijd m'n geschiedenisquote:Op vrijdag 2 december 2016 13:50 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Omdat je vergeet wat je mij dronken allemaal stuurt.
Zal het wel gedroomd hebben dan. Misschien betrap ik je dronken nog wel een keer op een pro-Pechtgod-post.quote:Op vrijdag 2 december 2016 13:51 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
ik check in de ochtend altijd m'n geschiedenis
Ik heb je nummer dan ook nietquote:Op vrijdag 2 december 2016 13:48 schreef Kaas- het volgende:
Heb trouwens nog nooit een liefdesverklaring of dickpic van Ang3l ontvangen.
Rollen met je ogen en zo.quote:Op vrijdag 2 december 2016 11:20 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Ik zou een hele slechte zijn, aangezien ik steeds zou roepen "Eigen domme schuld!".
Het is wel zo dat als je dronken bent je wel meer je hart laat spreken. Zowel positief als negatief, Opeens merk je ook op hoe leuk iemands haar krult of zo en dan zeg je dan hardop.quote:Op vrijdag 2 december 2016 13:46 schreef Kaas- het volgende:
Volgens mij herkennen we allemaal dat we als we dronken zijn bepaalde uitspraken tegen anderen ineens heel normaal vinden, terwijl je het anders niet zou doen of durven. Soms wel beetje awkward daarna.
Jup. That's me.quote:Op vrijdag 2 december 2016 15:17 schreef Stuart.Alan.Jones het volgende:
[..]
Rollen met je ogen en zo.
Kinderen en dronken mensen, bla die bla!quote:Op vrijdag 2 december 2016 15:21 schreef Stuart.Alan.Jones het volgende:
[..]
Het is wel zo dat als je dronken bent je wel meer je hart laat spreken. Zowel positief als negatief, Opeens merk je ook op hoe leuk iemands haar krult of zo en dan zeg je dan hardop.
Over het algemeen trek ik domheid ontzettend slecht. Die fik ik dan ook af tot op hun veters. Helaas bij mensen die ik lief vind, zit dat anders. Dan ga ik de boel proberen op te lossen voor ze.quote:Op vrijdag 2 december 2016 15:36 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Jup. That's me.
Ik kan irritatie echt slecht verbergen.
En ik ben snel geirriteerd ook nog eens
Ik fik mensen die ik lief vind ook wel af, maar dna met een knipoogquote:Op vrijdag 2 december 2016 15:53 schreef Stuart.Alan.Jones het volgende:
[..]
Over het algemeen trek ik domheid ontzettend slecht. Die fik ik dan ook af tot op hun veters. Helaas bij mensen die ik lief vind, zit dat anders. Dan ga ik de boel proberen op te lossen voor ze.
Jup. En XTC is pas echt een truth serum^1000.quote:Op vrijdag 2 december 2016 15:21 schreef Stuart.Alan.Jones het volgende:
[..]
Het is wel zo dat als je dronken bent je wel meer je hart laat spreken. Zowel positief als negatief, Opeens merk je ook op hoe leuk iemands haar krult of zo en dan zeg je dan hardop.
Tenzij ze heel lekker zijn. Dan is het bij elke domme opmerking gewoon HAAHAHAHAHAHAHAH.quote:Op vrijdag 2 december 2016 15:55 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Ik fik mensen die ik lief vind ook wel af, maar dna met een knipoog
Maar domheid idd, daar heb ik echt totaal geen geduld voor.
Over wat voor gaymuziek hebben we het?!quote:Op vrijdag 2 december 2016 18:21 schreef Kaas- het volgende:
Voordeel aan goede earplugs is dat de rest van de coupe niet hoort wat voor gaymuziek ik luister.
Nadeel is dat kauwen op m'n chocoladekoekje zoveel lawaai maakt in m'n oren.
(Ik spam gewoon door uit verveling in de trein)
nah dat meen je uiteindelijk allemaal nietquote:Op vrijdag 2 december 2016 17:38 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Jup. En XTC is pas echt een truth serum^1000.
Jij met je chocoladekoekjes van het station.quote:Op vrijdag 2 december 2016 18:21 schreef Kaas- het volgende:
Voordeel aan goede earplugs is dat de rest van de coupe niet hoort wat voor gaymuziek ik luister.
Nadeel is dat kauwen op m'n chocoladekoekje zoveel lawaai maakt in m'n oren.
(Ik spam gewoon door uit verveling in de trein)
Deze nu:quote:Op vrijdag 2 december 2016 18:23 schreef TwisterNederland het volgende:
[..]
Over wat voor gaymuziek hebben we het?!
Je dekt je vast in voor alle aardige dingen die je tegen mij gaat zeggen op de rave.quote:Op vrijdag 2 december 2016 18:26 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
nah dat meen je uiteindelijk allemaal niet
quote:Op vrijdag 2 december 2016 18:29 schreef Rezania het volgende:
[..]
Jij met je chocoladekoekjes van het station.Ook nog een frappuchino gehaald?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 2 december 2016 18:39 schreef Kaas- het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zo voorspelbaar.
Gist is liefde, gist is leven. Vooral in een vagijn.
Iedereen is in redelijke mate voorspelbaar.quote:Op vrijdag 2 december 2016 18:41 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Jij bent irl ook enorm voorspelbaar trouwens.
Niet mijn muzieksmaak in ieder geval, maar geniet ervanquote:
Ja, niks mis mee.quote:Op vrijdag 2 december 2016 18:41 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Jij bent irl ook enorm voorspelbaar trouwens.
Doet me denken aan:quote:Op vrijdag 2 december 2016 18:59 schreef Kaas- het volgende:
Dit is ook zo'n prachtig nummer.
Ooit toen ik verliefd was op zo'n jongen probeerde ik een momentje te creëren door samen naar dit nummer te luisteren.
Liep slecht af. Al die stomme hetero's op de middelbare ook.
Volgens mij zouden al die zangers superleuk zijn als ze 2016 kapsels en kleding zouden hebben.quote:
best wel jaquote:Op vrijdag 2 december 2016 13:20 schreef Ang3l het volgende:
[..]
#vooroordeel Het zal ook veelal wel een beetje paupervolk zijn, niet?
Verbaast me altijd weer hoeveel het tijd dat kost voor die paar vierkante meter.quote:
Klopt, maar eens in de zoveel alles schoonmaken en troep opruimen bevalt mij wel. Anders komt het er bij mij ook nooit van.quote:Op vrijdag 2 december 2016 20:34 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Verbaast me altijd weer hoeveel het tijd dat kost voor die paar vierkante meter.
Overigens baal ik dat het weekend is. Doordeweeks zijn m'n stapavonden altijd en in het weekend is het meer beetje chillen.
Wat maakt dat nou uit? Jij leeft toch uit een koffer.quote:Op vrijdag 2 december 2016 20:34 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Verbaast me altijd weer hoeveel het tijd dat kost voor die paar vierkante meter.
Overigens baal ik dat het weekend is. Doordeweeks zijn m'n stapavonden altijd en in het weekend is het meer beetje chillen.
Ja wil niet weten hoe snel ik het toch altijd weer rommelig kan maken.quote:Op vrijdag 2 december 2016 21:45 schreef Rezania het volgende:
[..]
Wat maakt dat nou uit? Jij leeft toch uit een koffer.
Dat gebeurt vaak onopvallend en uit het niksquote:Op vrijdag 2 december 2016 21:53 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Ja wil niet weten hoe snel ik het toch altijd weer rommelig kan maken.
Hou op zeg. Bij sommige mensen slaat er instant verliefdheid toe en ben je opeens samenwonen aan het plannen.quote:Op vrijdag 2 december 2016 17:38 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Jup. En XTC is pas echt een truth serum^1000.
Ik denk wel dat er een kern van waarheid in zit.quote:Op vrijdag 2 december 2016 18:26 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
nah dat meen je uiteindelijk allemaal niet
Gezellig. Avondje stappen en ineens heb je huisje, boompje, beestjequote:Op vrijdag 2 december 2016 22:41 schreef Stuart.Alan.Jones het volgende:
[..]
Hou op zeg. Bij sommige mensen slaat er instant verliefdheid toe en ben je opeens samenwonen aan het plannen.
Gelukkig kom je wel bij zinnen. Maar ik ben soms al half bij toekomstige schoonouders voorgesteld.quote:Op vrijdag 2 december 2016 22:52 schreef TwisterNederland het volgende:
[..]
Gezellig. Avondje stappen en ineens heb je huisje, boompje, beestje
True.quote:Op vrijdag 2 december 2016 22:11 schreef TwisterNederland het volgende:
[..]
Dat gebeurt vaak onopvallend en uit het niks
Dat meen je dan allemaal uit de grond van je hart.quote:Op vrijdag 2 december 2016 22:41 schreef Stuart.Alan.Jones het volgende:
[..]
Hou op zeg. Bij sommige mensen slaat er instant verliefdheid toe en ben je opeens samenwonen aan het plannen.
Alleen als je een kort geheugen hebt blijft dat niet hangen.quote:Op vrijdag 2 december 2016 23:05 schreef Kaas- het volgende:
[..]
True.
[..]
Dat meen je dan allemaal uit de grond van je hart.
Haha, dat zal er vast goed uitzienquote:Op vrijdag 2 december 2016 22:53 schreef Stuart.Alan.Jones het volgende:
[..]
Gelukkig kom je wel bij zinnen. Maar ik ben soms al half bij toekomstige schoonouders voorgesteld.
Ik heb trouwens grote hekel aan dat moment. Voor het eerst je schoonouders ontmoeten. Je ziet ze denken...quote:Op vrijdag 2 december 2016 23:37 schreef TwisterNederland het volgende:
[..]
Haha, dat zal er vast goed uitzien
Trouwplannen maken haha.
Zeker al 4x. Ik date nu alleen nog maar met weesjes.quote:Op zaterdag 3 december 2016 09:05 schreef Kaas- het volgende:
Zo vreselijk vaak gebeurt dat ook weer niet toch, voor het eerst je schoonouders ontmoeten?
Dat is dus gemiddeld eens per tien jaar? Niet zo vreselijk vaak dus.quote:Op zaterdag 3 december 2016 09:09 schreef Stuart.Alan.Jones het volgende:
[..]
Zeker al 4x. Ik date nu alleen nog maar met weesjes.
Ik probeer meestal een relatie wel vast te houden ja. Wat dat betreft is daten tegenwoordig een eindeloze herhaling die ik meestal wil fastforwarden.quote:Op zaterdag 3 december 2016 09:15 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Dat is dus gemiddeld eens per tien jaar? Niet zo vreselijk vaak dus.
Het datende leven is een hard bestaan.quote:Op zaterdag 3 december 2016 09:16 schreef Stuart.Alan.Jones het volgende:
[..]
Ik probeer meestal een relatie wel vast te houden ja. Wat dat betreft is daten tegenwoordig een eindeloze herhaling die ik meestal wil fastforwarden.
Daar zouden rond deze tijd eens voor moeten collecteren. De arme vrijgezel tijdens de feestdagen.quote:Op zaterdag 3 december 2016 09:17 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Het datende leven is een hard bestaan.
Geld is waardeloos, het gaat om liefde. Hier heb je een bescheiden bijdrage van mijquote:Op zaterdag 3 december 2016 09:18 schreef Stuart.Alan.Jones het volgende:
[..]
Daar zouden rond deze tijd eens voor moeten collecteren. De arme vrijgezel tijdens de feestdagen.
En je hebt niet eens een snoepje op.quote:Op zaterdag 3 december 2016 09:23 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Geld is waardeloos, het gaat om liefde. Hier heb je een bescheiden bijdrage van mij.
Heb uit mezelf al heel veel liefde te verdelen.quote:Op zaterdag 3 december 2016 09:24 schreef Stuart.Alan.Jones het volgende:
[..]
En je hebt niet eens een snoepje op.
Kun je nagaan als dat in grote hoeveelheden los gaat komen.quote:Op zaterdag 3 december 2016 09:31 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Heb uit mezelf al heel veel liefde te verdelen.
Ja, dan is het dus echt extreem.quote:Op zaterdag 3 december 2016 09:38 schreef Stuart.Alan.Jones het volgende:
[..]
Kun je nagaan als dat in grote hoeveelheden los gaat komen.
Dan heb je waarschijnlijk een grote voorraad serotonine en die vul je dan ook nog eens ontzettend snel aan.quote:
quote:Op zaterdag 3 december 2016 09:18 schreef Stuart.Alan.Jones het volgende:
[..]
Daar zouden rond deze tijd eens voor moeten collecteren. De arme vrijgezel tijdens de feestdagen.
Ooh. Superlief!quote:Op zaterdag 3 december 2016 09:31 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Heb uit mezelf al heel veel liefde te verdelen.
Bij iedereen?quote:Op zaterdag 3 december 2016 11:46 schreef TwisterNederland het volgende:
[..]
Ooh. Superlief!
Ik vind mijzelf al zo'n knuffeldier
Ja het object moet natuurlijk niet meuren.quote:Op zaterdag 3 december 2016 12:12 schreef TwisterNederland het volgende:
[..]
Je moet er wel een beetje verzorgd uitzien natuurlijk
of hevig tegenspartelen ?quote:Op zaterdag 3 december 2016 12:14 schreef Stuart.Alan.Jones het volgende:
[..]
Ja het object moet natuurlijk niet meuren.
Genoeg liefde voor iedereen mens0n.quote:Op zaterdag 3 december 2016 12:02 schreef Stuart.Alan.Jones het volgende:
[..]
Dan delen we de liefde van Kaas wel.
Oké!quote:Op zaterdag 3 december 2016 12:02 schreef Stuart.Alan.Jones het volgende:
[..]
Dan delen we de liefde van Kaas wel.
quote:Op zaterdag 3 december 2016 13:45 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Genoeg liefde voor iedereen mens0n.
Dan heb je nooit meer weekend.quote:Op zaterdag 3 december 2016 13:45 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Genoeg liefde voor iedereen mens0n.
Nope.quote:Op zaterdag 3 december 2016 17:38 schreef Vlarp het volgende:
[..]
Ben je op Blijdorp Winter Festival?
Ben momenteel in de andere Hollandse provincie.quote:Op zaterdag 3 december 2016 17:59 schreef Vlarp het volgende:
[..]
Het is niet uitverkocht. Zie ik je zo?!
Kaas-, je stelt me teleurquote:Op zaterdag 3 december 2016 18:03 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Ben momenteel in de andere Hollandse provincie.
Pizza is een verzameling van alle verzamelingen die zichzelf niet bevatten.quote:Op zaterdag 3 december 2016 18:02 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Maar pizza is dus niet onderdeel van alles?
quote:Op zaterdag 3 december 2016 18:16 schreef Rezania het volgende:
[..]
Pizza is een verzameling van alle verzamelingen die zichzelf niet bevatten.
Wil ik dat woord begrijpen of kan ik mijn dirty mind gewoon gelijk geven?quote:Op zaterdag 3 december 2016 19:13 schreef Kaas- het volgende:
Dan begint de Leidsche acumolypse natuurlijk.
Het is een grote hoop van woorddiarree.. Het ligt niet aan jouquote:Op zondag 4 december 2016 17:08 schreef Rezania het volgende:
Ligt het aan mij of is dit stuk echt op een vreselijke manier geschreven? http://www.volkskrant.nl/(...)ent&utm_content=free
je moet toch wat als je boodschap totale onzin isquote:Op zondag 4 december 2016 17:08 schreef Rezania het volgende:
Ligt het aan mij of is dit stuk echt op een vreselijke manier geschreven? http://www.volkskrant.nl/(...)ent&utm_content=free
Mijn ideale pup is een echte hond.quote:Op zondag 4 december 2016 18:26 schreef TwisterNederland het volgende:
[..]
Hoe ziet je ideale pup er dan uit?
Wtf moet je met een kat? Een kat kan je niet trainen, kan je niet mee lopen, sporten, begroet je niet als je thuiskomt, wil meestal niet lekker samen chillen op de bank. Katten.quote:Op zondag 4 december 2016 18:38 schreef TwisterNederland het volgende:
[..]
Waarom eigenlijk geen leuke kat/kitten?
Je hebt een klein beetje verkeerd beeld van katten, merk ik al. Er zijn kattensoorten welke stronteigenwijs zijn en je hebt katten welke je zo ongeveer kunt commanderen om mee te chillen op de bankquote:Op zondag 4 december 2016 18:49 schreef Rezania het volgende:
[..]
Wtf moet je met een kat? Een kat kan je niet trainen, kan je niet mee lopen, sporten, begroet je niet als je thuiskomt, wil meestal niet lekker samen chillen op de bank. Katten.
http://imgur.com/gallery/PZXJQ
kattenquote:Op zondag 4 december 2016 18:38 schreef TwisterNederland het volgende:
[..]
Waarom eigenlijk geen leuke kat/kitten?
Het aaien van een kat schijnt ook goed te zijn voor je bloeddruk.quote:Op zondag 4 december 2016 20:10 schreef TwisterNederland het volgende:
[..]
Je hebt een klein beetje verkeerd beeld van katten, merk ik al. Er zijn kattensoorten welke stronteigenwijs zijn en je hebt katten welke je zo ongeveer kunt commanderen om mee te chillen op de bank
Ik vind het geweldig wanneer een kat bij je komt zitten omdat ie geaaid wilt wordenIk word er zelf altijd zoo heerlijk rustig van
![]()
Er zijn hondensoorten waarmee het onmogelijk is om te trainen of om mee te sporten. Maar honden kunnen ook best wel chill zijn hoor, maar lang niet allemaal
Maar ieder heeft zijn eigen mening over huisdieren
quote:Op zondag 4 december 2016 20:16 schreef Mortaxx het volgende:
Katten en honden is net als wo vs hbo.
Hbo'ers aka honden kun je trucje leren, maar waarom ze het doen weten ze niet. Katten zijn de ware vrije geesten. Nieuwsgierig en onafhankelijk zoeken zij zelf uit hoe het zit en laten zich door niemand de boel voorkauwen (economie studenten uitgezonderd)
Ik haat niet, vind ik.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |