Eigenlijk mag alles in Amsterdam omdat er zelden of nooit politie in de buurt is als het mis gaat. Een waarlijk tolerante stad dus.quote:Op dinsdag 29 november 2016 13:35 schreef Ulx het volgende:
Dus bouwvakkers mogen ook niet meer fluiten? Wel lullig als zo'n hardwerkende belastingbetaler zo'n boete krijgt.
Tenzij het een Pool is natuurlijk.
Houden zo.quote:Op dinsdag 29 november 2016 13:35 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Ja, wat is dat? Ik ben een provinciaaltje en dit kennen wij hier niet.
Maar die toezichthouders zullen wel een stel vadsige mannelijke 50+'ers zijn, en geen personen uit de groep die er het meest last van hebbenquote:Op dinsdag 29 november 2016 13:35 schreef ems. het volgende:
Goed initiatief. Hopelijk gaan ze ook snel anonieme toezichthouders inzetten om te checken of personen niet al te veel naar iemand kijken. Dat kan ook opgevat worden als intimiderend.
Het kan duur worden om uit de bus te stappen. Da's waar.quote:Op dinsdag 29 november 2016 13:39 schreef Zolderkamer het volgende:
Leuk voor alle verkeer met luchtremmen..
Het gaat meer om groffe uitingen,zoals Hoer, en een vrouw echt honderden meters volgen.quote:Op dinsdag 29 november 2016 13:35 schreef Ulx het volgende:
Dus bouwvakkers mogen ook niet meer fluiten? Wel lullig als zo'n hardwerkende belastingbetaler zo'n boete krijgt.
Tenzij het een Pool is natuurlijk.
Dat staat er niet.quote:Op dinsdag 29 november 2016 13:46 schreef videonatic het volgende:
[..]
Het gaat meer om groffe uitingen,zoals Hoer, en een vrouw echt honderden meters volgen.
Maar als het nou echt een prostituee betreft?quote:Op dinsdag 29 november 2016 13:46 schreef videonatic het volgende:
[..]
Het gaat meer om groffe uitingen,zoals Hoer
Alles mag! Want er is toch geen handhaving.quote:Op dinsdag 29 november 2016 13:52 schreef Ulx het volgende:
Dus iets aardigs al "hee lieverd, je hebt een lekkere kont!" mag wel?
Zerieusz?quote:Op dinsdag 29 november 2016 13:57 schreef Yasmin23 het volgende:
'Agent, die jongen heeft naar mij gesist'
Precies. Eerst was het de top 100 nu is het al een top 1000 van bekende vrienden van de politie die vrij los lopen in de stad.quote:Op dinsdag 29 november 2016 13:58 schreef Verrekte_Koekwous het volgende:
Symptoom bestrijding, zoals met al die honderden maatregelen welke we de laatste 20/30 jaar door de strot krijgen geduwd, alles om maar een bepaalde groep niet tegen het hoofd te stoten terwijl daar wel de problemen vandaan komen.
Wat kinderen vanuit huis niet mee krijgen daar kan geen leraar wat aan doen.quote:Op dinsdag 29 november 2016 14:18 schreef B.R.Oekhoest het volgende:
Ook zou ik alle VMBO-leraren Nederlands in de Randstad daarnaast aanklagen, want dat gesis gaat vaak samen met erbarmelijk taalgebruik als 'die meisje'.
https://singaporelegaladv(...)e-sexual-harassment/quote:509. Whoever, intending to insult the modesty of any woman, utters any word, makes any sound or gesture, or exhibits any object, intending that such word or sound shall be heard, or that such gesture or object shall be seen by such woman, or intrudes upon the privacy of such woman, shall be punished with imprisonment for a term which may extend to one year, or with fine, or with both.
http://www.businessinside(...)ional=true&r=US&IR=Tquote:Along with throwing cigarette butts on the street, spitting is banned in Singapore. As with similar prohibitions, these laws are in place to maintain Singapore's reputation for cleanliness.
Both infractions come with significant fines and are routinely enforced.
Als dat er zou staan, zou er niet zo verontwaardigd op gereageerd worden.quote:
Tja, je zou denken dat dit een oerklank is van Marokkanen, die ze niet kunnen onderdrukken.quote:Op dinsdag 29 november 2016 14:33 schreef Loekie1 het volgende:
Is dit geen discriminatie van Marokkanen? Racisme!
Waarom vind je dat belachelijk?quote:Op dinsdag 29 november 2016 15:08 schreef Opkloter het volgende:
Ondanks dat dat soort apengedrag vaak van bepaalde etnische groeperingen afkomt en dat het zeer irritant en intimiderend is voor vrouwen, denk ik dat het echt belachelijk is om daar boetes voor te geven.
Dat zal inderdaad lastig zijn. Kan alleen als er aangifte gedaan wordt en zal waarschijnlijk ook vooral betrekking hebben op ernstige intimidatie. Tegenwoordig kunnen dit soort zaken ook makkelijk gefilmd worden en kunnen die filmbeelden als bewijs dienen.quote:Uberhaubt dit handhaven is vrijwel onmogelijk, vooral symboolpolitiek, waar de VVD de laatste tijd veel mee bezig is.
Als je elke ongewenste bejegening voor het gemak schaart onder "straatintimidatie" is het niet gek dat het percentage vrouwen dat ermee in aanraking is gekomen erg hoog is.quote:Op dinsdag 29 november 2016 14:47 schreef Flow3r het volgende:
83 %?
Da's best veel
Moet zeggen dat ik er zelf ook last van heb, is heel vervelend, zoek een leven denk ik dan
Dat zijn de vrouwen die niet met hun tijd meegaan en menen dat nog elke jonge vent op ze geilt.quote:Op dinsdag 29 november 2016 15:13 schreef tong80 het volgende:
Ik ken vrouwen in de meno-pauze die de confrontatie met de werkelijkheid gruwelijk vinden, nu ze niet meer nagefloten worden door bouwvakkers.
Verkrachting, aanranding en nu ook wat daar aan vooraf gaat, omdat dat al bedreigend genoeg is.quote:Op dinsdag 29 november 2016 15:18 schreef AnanYaw het volgende:
[..]
Als je elke ongewenste bejegening voor het gemak schaart onder "straatintimidatie" is het niet gek dat het percentage vrouwen dat ermee in aanraking is gekomen erg hoog is.
Nafluiten, naroepen en iets als "psst meisje"? Op die manier kun je iedere zwerver die om geld vraagt of persoon die om sigaretten bietst ook wel een vorm van straatintimidatie noemen.
Wanneer je zo vrijelijk omgaat met de term, zou het voor de statistieken fijn zijn om ze te zien uitgesplitst per onderdeel.
Mijn reactie ging over de statistieken niet de verordening.quote:Op dinsdag 29 november 2016 15:22 schreef Gia het volgende:
[..]
Verkrachting, aanranding en nu ook wat daar aan vooraf gaat, omdat dat al bedreigend genoeg is.
Goeie zaak.
Iemand die bewonderend tussen zijn tanden fluit naar een meisje gaat echt geen aanklacht krijgen. Meeste meisjes voelen zich dan wel gevleid. Maar roepen: Hey meisje, kom es hier, lekker neuken.... gaat net te ver. Maar valt al niet te bewijzen.
Met een groep insluiten, zelfs zonder aan te raken, mag wmb flink beboet worden.
Het zou inderdaad beter zijn om Nederland als een ziek land te zien. En het gedrag als een kanker te zien. Dus dan heb je de keuze. Je slikt een paar pilletjes en kijken hoe dat afloopt (vraag maar aan Sylvia Millecam) of je gaat gewoon snijden en je kijkt wat er overblijft. Het einde is altijd positief, je hebt immers de grootste kankergezwellen verwijderd.quote:Op dinsdag 29 november 2016 15:08 schreef Opkloter het volgende:
Ondanks dat dat soort apengedrag vaak van bepaalde etnische groeperingen afkomt en dat het zeer irritant en intimiderend is voor vrouwen, denk ik dat het echt belachelijk is om daar boetes voor te geven. Uberhaubt dit handhaven is vrijwel onmogelijk, vooral symboolpolitiek, waar de VVD de laatste tijd veel mee bezig is.
Die zullen er wel down ondergaan. In Brussel vrezen ze trouwens het ergste momenteel.quote:Op dinsdag 29 november 2016 15:24 schreef LurkJeRot het volgende:
Ik voorzie een explosieve stijging van het aantal mensen in Amsterdam die lijden aan het syndroom van Tourette.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |