Ik vind het wel grappig hoe iedereen van alles de schuld geeft aan de PvdA, geeft iig aan dat het gedachtegoed van de PvdA kennelijk in principe zo ongeveer centraal staat in NL.quote:Op maandag 28 november 2016 15:55 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Ja dat mag je niet zeggen he. De PVDA is namelijk de schuld van alles.
(NRC)quote:Hij hoopt met zijn nieuwe partij “twintig tot dertig” zetels te halen bij de Tweede Kamerverkiezingen in maart. Dat is volgens hem geen zelfoverschatting, maar een kwestie van “geloof in het eigen verhaal en ambitie”.
Monasch denkt dat de Kamer 15.000 zetels heeft, vermoed ik.quote:Op maandag 28 november 2016 17:40 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
(NRC)
Helemáál geen zelfoverschatting hoor...
Euhm. Dus óf ze hebben de macht in handen maar kijken weg bij migratieproblematiek, of ze geven te veel toe en laten het aan de VVD over. In beide gevallen zie ik niet zo goed in hoe de problematiek de schuld van 'links' is.quote:Op maandag 28 november 2016 16:01 schreef Wespensteek het volgende:
Ze hadden niet met de VVD hoeven te regeren, volgens mij is het grote probleem van de PvdA dat ze zo veel willen toegeven om maar te kunnen regeren.
Met koers bedoel ik niet het aantal zetels, maar het gepredikte programma. Als dat zo tegen de waarden van Monasch in gaat had hij al veel eerder op kunnen stappen. Maar toen wilde hij maar wat graag meeliften op de successen.quote:Op maandag 28 november 2016 15:45 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Mwaoh afgelopen 15 jaar? Vorige verkiezingen heeft de PvdA nog 38 zetels gescoord, nu schommelen ze in de peilingen rond de 10 zetels, dus je zou kunnen zeggen dat het grootste verlies geleden is tijdens deze coalitie met de VVD. Ze hebben wel vaker lager gestaan en gescoord, maar zijn toch weer uit dat dal steeds geklommen. Ik denk dat de zaken nu anders liggen voor de PvdA. Ik lees ook heel vaak commentaren van trouwe PvdA-stemmers die zeggen dat ze er nu echt klaar mee zijn.
Ik denk dat Monasch afgelopen 4 jaar tot de conclusie is gekomen dat de koers van de PvdA niet meer deugt. En met hem, volgens de peilingen althans, denkt dat een groot deel van het traditionele electoraat van de PvdA.quote:Op maandag 28 november 2016 18:16 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Met koers bedoel ik niet het aantal zetels, maar het gepredikte programma. Als dat zo tegen de waarden van Monasch in gaat had hij al veel eerder op kunnen stappen. Maar toen wilde hij maar wat graag meeliften op de successen.
quote:Op maandag 28 november 2016 17:40 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
(NRC)
Helemáál geen zelfoverschatting hoor...
Ik heb het niet over links of de migratieproblematiek gehad, maar volgens mij is wel duidelijk dat een coalitiepartij verantwoordelijk is voor het regeringsbeleid. Ik zie dus niet hoe de PvdA niet verantwoordelijk kan zijn voor het beleid van Rutte 2 en Balkenende 4.quote:Op maandag 28 november 2016 18:12 schreef nietzman het volgende:
[..]
Euhm. Dus óf ze hebben de macht in handen maar kijken weg bij migratieproblematiek, of ze geven te veel toe en laten het aan de VVD over. In beide gevallen zie ik niet zo goed in hoe de problematiek de schuld van 'links' is..
Ik zie Monasch nog niet in de kamer komen eerlijk gezegd....quote:Op maandag 28 november 2016 14:12 schreef Twiitch het volgende:
Ik wil een kiesdrempel van een x aantal zetels. Misschien wat minder democratie maar dit schiet ook niet meer op met 20 splinterfracties in de kamer dadelijk
Hetzelfde kan gezegd worden van veel beroepspolitici.quote:Een flink deel van "de gewone burgers" zijn nog te stom om hun eigen reet af te vegen, dus nee, liever niet.
Hij komt over als de acteur die in de TV serie De Fractie 'de politicus' zou spelen. Zo'n op Zweedse filmtraditie gebaseerde serie.quote:Op maandag 28 november 2016 18:32 schreef Slaro het volgende:
Ik vind Monasch een beetje opportunistich qua persoonlijkheid, dat was hij al voor deze hele affaire, maar als hij een Goede partij weet te maken, met redelijke standpunten, zou ik overwegen op hem te stemmen.
Ook altijd geweldig ja, denken dat ze tig zetels gaan halenquote:Op maandag 28 november 2016 17:40 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
(NRC)
Helemáál geen zelfoverschatting hoor...
Of hij verwart het aantal kandidaten met het aantal zetels.quote:Op maandag 28 november 2016 17:56 schreef freako het volgende:
[..]
Monasch denkt dat de Kamer 15.000 zetels heeft, vermoed ik.
Meer dan ambitieus. Eentje zou al wonderbaarlijk zijn.quote:Op maandag 28 november 2016 18:55 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Ook altijd geweldig ja, denken dat ze tig zetels gaan halen
Een zetel is vorlopig ambitieus genoeg
Ik vraag me altijd af of hij dit serieus echt geloofd.... Ik vermoed het wel.quote:
Bedoel je 1 stem?quote:Op maandag 28 november 2016 18:57 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Meer dan ambitieus. Eentje zou al wonderbaarlijk zijn.
Fake it untill you make it.quote:Op maandag 28 november 2016 19:46 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Ik vraag me altijd af of hij dit serieus echt geloofd.... Ik vermoed het wel.
Ik geef de voorkeur aan Sjaak Monasj.quote:Op maandag 28 november 2016 20:45 schreef Kaas- het volgende:
Wat een waardeloze spelling in de TT trouwens.
Ja leuk, alsof simpele Harries nu al niet teveel invloed hadden op het runnen van het land.quote:Op maandag 28 november 2016 14:11 schreef Oud_student het volgende:
[..]
Daarom moet er een "nieuw" systeem komen gebaseerd op de democratie in Athene voor meer dan 2000 jaar geleden. Basis uitgangspunt is dat de regering bestaat uit gewone burgers die door loting worden aangewezen, zij voeren het beleid gedurende een periode tussen de 4 of 8 jaar.
Het is Sjak, volgens mij.quote:Op maandag 28 november 2016 20:46 schreef freako het volgende:
[..]
Ik geef de voorkeur aan Sjaak Monasj.
De vrouwen, slaven en minvermogende vrijen werden er buiten gelaten toen hoor, moet je toch blij zijn, geen PVV'ers en vrouwen.quote:Op maandag 28 november 2016 20:46 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Ja leuk, alsof simpele Harries nu al niet teveel invloed hadden op het runnen van het land.
Het probleem zijn niet de simpele Harries. Het probleem zijn de micro-managers die zich meer gedragen als ambtenaar dan politicus.quote:Op maandag 28 november 2016 20:46 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Ja leuk, alsof simpele Harries nu al niet teveel invloed hadden op het runnen van het land.
Waarom zou ik daar blij mee zijn?quote:Op maandag 28 november 2016 20:48 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
De vrouwen, slaven en minvermogende vrijen werden er buiten gelaten toen hoor, moet je toch blij zijn, geen PVV'ers en vrouwen.
ow god, nog zo 1quote:Op maandag 28 november 2016 13:48 schreef Mishu het volgende:
''Nederland is klaar met het wegkijken van links bij integratie- en immigratieproblemen. Nederland heeft genoeg van het buitensluiten van de burger, zelfs na referenda, door de gevestigde politiek.''
Nee, het probleem zijn de simpele Harries. Die stemmen op achterlijke partijen.quote:Op maandag 28 november 2016 20:52 schreef Slaro het volgende:
[..]
Het probleem zijn niet de simpele Harries. Het probleem zijn de micro-managers die zich meer gedragen als ambtenaar dan politicus.
Simpele Harries stemmen op achterlijke partijen omdat er geen alternatief is. Wie stemt er nu op zijn reclasseringsambtenaar?quote:Op maandag 28 november 2016 21:07 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Nee, het probleem zijn de simpele Harries. Die stemmen op achterlijke partijen.
Vraagteken vergeten, was een vraag iig.quote:Op maandag 28 november 2016 21:06 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Waarom zou ik daar blij mee zijn?
Je kunt altijd nog beslissen om niet op een achterlijke partij te stemmen. Misschien stellen de niet-achterlijke partijen niet voortdurend van die fijne dingen als gratis geld voor, maar hun voorstellen zijn tenminste haalbaar.quote:Op maandag 28 november 2016 21:08 schreef Slaro het volgende:
[..]
Simpele Harries stemmen op achterlijke partijen omdat er geen alternatief is. Wie stemt er nu op zijn reclasseringsambtenaar?
Helikopter-geld wordt ook door Draghi gebruikt hoor, heb Tegenlicht nog niet gezien van gister, weet niet waar het terecht komt verder.quote:Op maandag 28 november 2016 21:20 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Je kunt altijd nog beslissen om niet op een achterlijke partij te stemmen. Misschien stellen de niet-achterlijke partijen niet voortdurend van die fijne dingen als gratis geld voor, maar hun voorstellen zijn tenminste haalbaar.
Welke voorstellen zijn dat dan? Ik wil liever een partij die de grote lijnen uitzet, politiek begrijpelijk maakt voor simpele Harries (en de belangen van simpele Harries begrijpelijk maakt voor de politiek), dan iemand die een campagne voert voor een zogenaamd haalbaar voorstel om 1% van belasting A te halen. Of dan iemand van wie de dossierkennis zo ontzettend indrukwekkend is. Dat soort mensen kan je overwegen als ambtenaar.quote:Op maandag 28 november 2016 21:20 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Je kunt altijd nog beslissen om niet op een achterlijke partij te stemmen. Misschien stellen de niet-achterlijke partijen niet voortdurend van die fijne dingen als gratis geld voor, maar hun voorstellen zijn tenminste haalbaar.
Lekker, he, hokjes....quote:Op maandag 28 november 2016 21:55 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Boze bange blanke man van pre-middelbare leeftijd gespot.
Welnee, maar een dissidente PvdA'er verdient sowieso een pluim.quote:Op maandag 28 november 2016 21:55 schreef Ryan3 het volgende:
Boze bange blanke man van pre-middelbare leeftijd gespot.
Gaat hem niet worden, want binnen PvdA kun je stemmen op hetzij Samsom hetzij Asscher, maar hij heeft idd wel wrs een punt. Alleen too little, too late wrs. PvdA gaat het niet meer redden, met die historie, ook vooroorlogse SDAP mee nemend.quote:Op dinsdag 29 november 2016 00:17 schreef Ringo het volgende:
[..]
Welnee, maar een dissidente PvdA'er verdient sowieso een pluim.
Het wordt allemaal niks.quote:Op dinsdag 29 november 2016 00:19 schreef Ringo het volgende:
Het wordt wel lastig zo met al die nieuwe clubjes. Jan Roos, Thierry Baudet, Jacques Monasch. En dan Geert Wilders nog. Wie van hen gaat het systeem omverwerpen? Of doen ze het samen?
Gewoon een opportunist die denkt een ongevuld politiek gat te zien en springt er in.quote:Op dinsdag 29 november 2016 00:27 schreef Ringo het volgende:
Het sneue van Monasch is dat hij zichzelf zo ontzettend graag wil neerzetten als een jongen van de gestampte pot, als vriend van de gewone man. Maar zo bekend was ie toch helemaal niet vóór het akkefietje met die interne verkiezingen? Een voor de bühne tamelijk onzichtbare partijbobo, zo een Haags baasje met net te dure pakken voor een socialist. En dan nu opeens doen alsof je, al mokumsemoppentappende, het Vaderland komt redden.
dat gat is er niet eens.quote:Op dinsdag 29 november 2016 00:46 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Gewoon een opportunist die denkt een ongevuld politiek gat te zien en springt er in.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |