quote:De prijzen van de tickets voor Pinkpop 2017 stijgen dit jaar niet en de officiële prijzen zijn:
Weekendkaart: 3-dagen toegang incl. festivalcamping ¤ 195,00 en
Dagkaart (zaterdag/zondag/maandag): ¤ 95,00
(beiden incl. ¤ 5,00 servicekosten)
Dit is waar, maar het steekt vooralsnog vrij schril af bij bv. Werchter. En hoe dan ook gaan dit soort acts ALTIJD een shitstorm aan kritiek opleveren, zie Kanye op Glastonbury. Ik zeg niet dat het een slechte zet is, maar ik denk dat ze beter voor een meer credible popact hadden kunnen, die ook nog wat exclusiever is (bieber stond paar maanden terug 2x in het Gelredome).quote:Op woensdag 15 februari 2017 09:32 schreef indiaantje89 het volgende:
Maar goed, had Pinkpop beter af geweest als ze daar Linkin Park, The Prodigy daar neer zouden zetten (naast alweer Green Day, en alweer Kings Of Leon)? We lopen allemaal in de polonaise als die cliché namen weer naar boven gehaald worden (The Killers, Rammstein, Muse etc.).
Misschien is dit de opening dat we volgend jaar een keer wel Beyoncé krijgen of een Kanye West.
Tsja, het is gewoon een relevante act (of je het nu leuk vind of niet). En dat kritiek moet je dan maar voor lief nemen. Als je gewoon rondkijkt wat er tourt vind ik Justin Bieber relevanter dan iedere act die op Werchter staat (niet beter, maar relevanter). Dat er mensen het niet in het brede perspectief kunnen zien is niet het probleem van Pinkpop lijkt me. Ik vind dit oprecht een betere boeking dan dat ze met een Linkin Park zouden komen.quote:Op woensdag 15 februari 2017 09:39 schreef Cyanide- het volgende:
[..]
Dit is waar, maar het steekt vooralsnog vrij schril af bij bv. Werchter. En hoe dan ook gaan dit soort acts ALTIJD een shitstorm aan kritiek opleveren, zie Kanye op Glastonbury. Ik zeg niet dat het een slechte zet is, maar ik denk dat ze beter voor een meer credible popact hadden kunnen, die ook nog wat exclusiever is (bieber stond paar maanden terug 2x in het Gelredome).
dit dus ja.quote:Op woensdag 15 februari 2017 09:53 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Tsja, het is gewoon een relevante act (of je het nu leuk vind of niet). En dat kritiek moet je dan maar voor lief nemen. Als je gewoon rondkijkt wat er tourt vind ik Justin Bieber relevanter dan iedere act die op Werchter staat (niet beter, maar relevanter). Dat er mensen het niet in het brede perspectief kunnen zien is niet het probleem van Pinkpop lijkt me. Ik vind dit oprecht een betere boeking dan dat ze met een Linkin Park zouden komen.
kijk daar ga je al... uitgaan van je persoonlijke mening over de artiest Bieber. Dat is echt een verkeerd uitgangspunt.quote:Op woensdag 15 februari 2017 10:07 schreef Metalfreak het volgende:
Geen haar op mijn hoofd die er nu aan zal denken om dit jaar naar Pinkpop te gaan...
Het programma van Rock Werchter vind ik echt 1000x beter dan die van Pinkpop. Dus nee, indiaantje89, ik ben het niet met je eens. Pinkpop is echt stervende... De JB fans hebben geen binding met een festival als Pinkpop (en zullen dat waarschijnlijk ook nooit krijgen), dus de sfeer die er altijd was, zul je op deze manier niet lang vasthouden.
En als Atzegod het zegt.... dan is het ook zotwitter:atzedevrieze twitterde op woensdag 15-02-2017 om 09:32:33Bieber op Pinkpop, wat een verfrissing na de aankondiging van Green Day en Kings Of Leon. reageer retweet
twitter:giels twitterde op woensdag 15-02-2017 om 10:13:26Zo ontzettend vet! @justinbieber op @pinkpopfest #PP17 en @MartinGarrix was al bevestigd. Beste line up sinds jare... https://t.co/iIa2o5jViI reageer retweet
Tjah, de posterboys zullen niet kritisch zijn nee. Dit levert hoe dan ook een shitstorm op, los van alle relevantie en verdere argumenten. Vandaar ook dat ik me afvraag wat dit doet voor Pinkpop 'in the long run'. Je hoort mij niet zeggen dat het een slechte boeking is, maar het is wel duidelijk een andere weg die ze inslaan, wat een ander publiek oplevert, etc. etc. En we weten bv. allemaal hoe het Lowlands verging toen ze een 'ander publiek' wilden trekken.quote:Op woensdag 15 februari 2017 10:12 schreef indiaantje89 het volgende:
En als Atzegod het zegt.... dan is het ook zotwitter:atzedevrieze twitterde op woensdag 15-02-2017 om 09:32:33Bieber op Pinkpop, wat een verfrissing na de aankondiging van Green Day en Kings Of Leon. reageer retweet
Gielgod:twitter:giels twitterde op woensdag 15-02-2017 om 10:13:26Zo ontzettend vet! @justinbieber op @pinkpopfest #PP17 en @MartinGarrix was al bevestigd. Beste line up sinds jare... https://t.co/iIa2o5jViI reageer retweet
die overdrijft dan weer een beetje.
Dit ja. Heel veel mensen zullen pinkpop nu links laten liggen en bijvoorbeeld voor een werchter gaan, die hebben gewoon een beter programma. Er zullen vast genoeg kaarten voor PP verkocht worden hoor en met Bieber misschien zelfs uitverkocht, maar zoals jij aangeeft deze hebben geen binding. Die mensen komen alleen voor Bieber en komen volgend jaar niet meer, de "vaste" bezoeker die kan nu andere keuzes maken en dan is het afvragen of die terugkomen.quote:Op woensdag 15 februari 2017 10:07 schreef Metalfreak het volgende:
Geen haar op mijn hoofd die er nu aan zal denken om dit jaar naar Pinkpop te gaan...
Het programma van Rock Werchter vind ik echt 1000x beter dan die van Pinkpop. Dus nee, indiaantje89, ik ben het niet met je eens. Pinkpop is echt stervende... De JB fans hebben geen binding met een festival als Pinkpop (en zullen dat waarschijnlijk ook nooit krijgen), dus de sfeer die er altijd was, zul je op deze manier niet lang vasthouden.
Beter dan dit kan ik mijn gevoel niet verwoorden.quote:Op woensdag 15 februari 2017 10:23 schreef Keyos het volgende:
Mja wat kun je zeggen, Pinkpop was al niet mijn favoriete festival qua sfeer maar op deze manier boren ze inderdaad een nieuw publiek aan terwijl tegelijkertijd het oude nu gedeeltelijk zal afhaken.
Als ze meer kaarten verkopen dit jaar heb je het als festivaldirecteur goed gedaan, maar ik kan me voorstellen dat de oude garde die al jarenlang dat sfeerloze festival overeind houden er langzamerhand wel klaar mee zijn zo.
lowands gaat hetzelfde doen dit jaar door meer hiphop te boeken..quote:Op woensdag 15 februari 2017 10:19 schreef Cyanide- het volgende:
[..]
Tjah, de posterboys zullen niet kritisch zijn nee. Dit levert hoe dan ook een shitstorm op, los van alle relevantie en verdere argumenten. Vandaar ook dat ik me afvraag wat dit doet voor Pinkpop 'in the long run'. Je hoort mij niet zeggen dat het een slechte boeking is, maar het is wel duidelijk een andere weg die ze inslaan, wat een ander publiek oplevert, etc. etc. En we weten bv. allemaal hoe het Lowlands verging toen ze een 'ander publiek' wilden trekken.
Ik heb ook het idee dat gewoon heel veel mensen een standaard oordeel klaar heeft staan over JB. Dat laatste album was gewoon een goed album in de pop scene, meeste gestreamd artiest op Spotify van 2016 (op Drake na), zijn album was een van de beste verkochte albums van 2016. Zijn tour was ook dik, maar dan ook dik uitverkocht.quote:Op woensdag 15 februari 2017 10:19 schreef Cyanide- het volgende:
[..]
Tjah, de posterboys zullen niet kritisch zijn nee. Dit levert hoe dan ook een shitstorm op, los van alle relevantie en verdere argumenten. Vandaar ook dat ik me afvraag wat dit doet voor Pinkpop 'in the long run'. Je hoort mij niet zeggen dat het een slechte boeking is, maar het is wel duidelijk een andere weg die ze inslaan, wat een ander publiek oplevert, etc. etc. En we weten bv. allemaal hoe het Lowlands verging toen ze een 'ander publiek' wilden trekken.
Maar Lowlands heeft heel veel podia natuurlijk en ruimte voor heel veel bands. Als je daar een paar hiphop bands bij zet kan ik er wel mee leven dat het aanbod een klein beetje verandert. Ding is wel dat als je houdt van de bands die al jarenlang op juist de festivals al PP en RW staan, je in Nederland geen alternatieven meer hebt terwijl je toch wel redelijk wordt platgegooid met het aanbod aan dancefeesten.quote:Op woensdag 15 februari 2017 10:25 schreef peaceman het volgende:
[..]
lowands gaat hetzelfde doen dit jaar door meer hiphop te boeken..
zegt wellicht iets over de 'markt'.
Natuurlijk is Bieber een populair artiest en is zijn album een succes en zijn tours ook, maar dat heeft hier toch niet veel mee te maken. Je krijgt gewoon ander publiek, en dat is niet erg, maar dat is geen trouw publiek dat elk jaar komt. Die mensen kopen een dagkaart voor Bieber en komen daarna nooit meer op PP. En als pp dan een keer een minder jaar heeft dan heeft het weinig om op terug te vallen.quote:Op woensdag 15 februari 2017 10:27 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Ik heb ook het idee dat gewoon heel veel mensen een standaard oordeel klaar heeft staan over JB. Dat laatste album was gewoon een goed album in de pop scene, meeste gestreamd artiest op Spotify van 2016 (op Drake na), zijn album was een van de beste verkochte albums van 2016. Zijn tour was ook dik, maar dan ook dik uitverkocht.
En ja Werchter heeft naar "mijn smaak" ook een beter affiche. Maar kom op die headliners hebben we allemaal de afgelopen 5 jaar meerdere malen voorbij zien komen. En het is een kwestie van tijd dat Werchter ook aan dit spelletje mee gaat doen. Pinkpop loopt gewoon voor op Werchter wat dat betreft.
Je gaat gewoon hetzelfde krijgen als met Robbie Williams, wacht achteraf toch wel een goede zet bleek te zijn.
Vooral dat laatste ja. Pinkpop is geen festival waar je heengaat omdat de aankleding zo prachtig is, of de sfeer zo geweldig. je gaat er puur heen voor de line-up, en dat zal dit jaar niet anders zijn. Ik geloof wel dat die donderdag uitverkoopt. Maar je had een groepje hardnekkige PP-gangers, over het algemeen wat 30/40+ plussers uit Limburg, zeg maar de 20k man die er nog stond toen de line-up compleet ruk is. Die strijk je nu wel tegen de haren in, en de vraag is of je bij een volgende 'mindere' line-up niet compleet afgemaakt wordt omdat niemand meer 'binding' heeft met je festival, en gewoon kijkt waar ze de meeste bang for buck hebben, en dan kiezen voor Lowlands, DTRH, BKS, Werchter, Rock am Ring, noem maar op.quote:Op woensdag 15 februari 2017 10:25 schreef Asschen_sukar het volgende:
[..]
Beter dan dit kan ik mijn gevoel niet verwoorden.
Deze weg van pop en meer en meer dagkaarten proberen te verkopen zal voor pinkpop misschien een goede keuze zijn, maar het zorgt er in mijn geval ook voor dat ik liever uitwijk naar andere festivals.
Mwah, Werchter hééft dit gedaan hé. En is er van teruggekomen. De jaren met 50 Cent, The Game, Snoop Dogg en Black Eyed Peas vergeten?quote:Op woensdag 15 februari 2017 10:27 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Ik heb ook het idee dat gewoon heel veel mensen een standaard oordeel klaar heeft staan over JB. Dat laatste album was gewoon een goed album in de pop scene, meeste gestreamd artiest op Spotify van 2016 (op Drake na), zijn album was een van de beste verkochte albums van 2016. Zijn tour was ook dik, maar dan ook dik uitverkocht.
En ja Werchter heeft naar "mijn smaak" ook een beter affiche. Maar kom op die headliners hebben we allemaal de afgelopen 5 jaar meerdere malen voorbij zien komen. En het is een kwestie van tijd dat Werchter ook aan dit spelletje mee gaat doen. Pinkpop loopt gewoon voor op Werchter wat dat betreft.
Je gaat gewoon hetzelfde krijgen als met Robbie Williams, wacht achteraf toch wel een goede zet bleek te zijn.
blijkbaar is er wel sfeer als die mensen toch komen.quote:Op woensdag 15 februari 2017 10:36 schreef Cyanide- het volgende:
[..]
Vooral dat laatste ja. Pinkpop is geen festival waar je heengaat omdat de aankleding zo prachtig is, of de sfeer zo geweldig. je gaat er puur heen voor de line-up, en dat zal dit jaar niet anders zijn. Ik geloof wel dat die donderdag uitverkoopt. Maar je had een groepje hardnekkige PP-gangers, over het algemeen wat 30/40+ plussers uit Limburg, zeg maar de 20k man die er nog stond toen de line-up compleet ruk is. Die strijk je nu wel tegen de haren in, en de vraag is of je bij een volgende 'mindere' line-up niet compleet afgemaakt wordt omdat niemand meer 'binding' heeft met je festival, en gewoon kijkt waar ze de meeste bang for buck hebben, en dan kiezen voor Lowlands, DTRH, BKS, Werchter, Rock am Ring, noem maar op.
twitter:ehpo twitterde op woensdag 15-02-2017 om 09:38:39En nu ga ik even lekker smullen op de Facebook van Pinkpop over wat mensen met hun portemonnaie aan zo'n ketting commenten. Genieten. reageer retweet
Dat is het probleem van Pinkpop: de line-up boeit de mensen wel (behoudens wat groepjes mensen die jaren gaan natuurlijk). Het is zodanig ingericht dat je in de middag komt voor die 20 bandjes die ze hebben uitgenodigd en ze willen je zo snel mogelijk weer van dat terrein hebben om 20 km te lopen naar je kutcamping nadat de headliner is afgelopen (vroeger 22:30). Dan begin ik nog niet over het feit dat de camping pas de eerste dag van het festival open gaat.quote:Op woensdag 15 februari 2017 10:43 schreef MichelWuyts het volgende:
[..]
blijkbaar is er wel sfeer als die mensen toch komen.
Die ene artiest gaat trouwens echt niet veel veranderen. het is wel zo dat ze een Dergelijke artiest beter pas bekend kunnen maken nadat de kaartverkoop al is begonnen. Zo geef je de vaste bezoekers de kans om de 3 dagen kaarten te kopen.
De meeste mensen boeit de Line up ook echt geen reet. Het moet natuurlijk wel nog een bepaald niveau houden zodat het geen Piratenfestijn word.
Dit is gewoon gelul. Werchter Classic verkoopt gewoon 80k+ kaarten met Guns N Rosesquote:Op woensdag 15 februari 2017 10:48 schreef CPS2000 het volgende:
twitter:ehpo twitterde op woensdag 15-02-2017 om 09:38:39En nu ga ik even lekker smullen op de Facebook van Pinkpop over wat mensen met hun portemonnaie aan zo'n ketting commenten. Genieten. reageer retweet
![]()
Pinkpop is gewoon een mainstream popfestival. En rock en 'alternative' zijn al een tijd niet groot meer als genre, dus in blijven zetten op de gitaarbands is een doodlopende weg voor een redelijk grootschalig MOR popfestival dat het verder niet van sfeer of beleving moet hebben. Aan de ene kant proberen ze met JB een jong publiek aan zich te binden (hoewel hij nu nog niet past op een affiche met KOL en Green Day. Aan de andere kant is het ook gewoon een opportunistische keuze natuurlijk want ze hebben het wel geprobeerd met Foo Fighters en Radiohead. Het is Werchter gewoon wel gelukt om de grootste vissen uit het alternatieve vijvertje te halen maar ik twijfel er niet aan dat die er op een gegeven ook aan moeten. Of je moet accepteren dat de "Classic" festivals en de hoofdedities en bijbehorend publiek steeds meer naar elkaar toegroeien.
Foo Fightersquote:Op woensdag 15 februari 2017 10:48 schreef indiaantje89 het volgende:
Maar wie had er dan moeten headlinen die zaterdag #durftevragen?
Dat laatste is een mening. Je komt genoeg Duitsers/Fransen tegen die Pinkpop veruit het sfeervolste festival vinden.quote:Op woensdag 15 februari 2017 10:48 schreef Keyos het volgende:
[..]
Dat is het probleem van Pinkpop: de line-up boeit de mensen wel (behoudens wat groepjes mensen die jaren gaan natuurlijk). Het is zodanig ingericht dat je in de middag komt voor die 20 bandjes die ze hebben uitgenodigd en ze willen je zo snel mogelijk weer van dat terrein hebben om 20 km te lopen naar je kutcamping nadat de headliner is afgelopen (vroeger 22:30). Dan begin ik nog niet over het feit dat de camping pas de eerste dag van het festival open gaat.
Mensen die naar PP komen voor sfeer hebben nooit andere festivals gezien, zover is duidelijk.
Die festivals verkopen nog wel die aantallen inderdaad, maar SOAD en Linkin Park hadden net zo goed (of beter) op Classic gepast en dat publiek wordt steeds ouder. Of wil je beweren dat de jeugd in grote getale naar Foo Fighters en Kings of Leon aan het luisteren is? Over tien jaar zijn de mensen die voor dat soort acts gaan in de 40-50. Die zullen niet allemaal blijven komen, zeker niet voor 3 dagen. Die alto-festivals die je noemt zijn groot in hun niche maar niet vergelijkbaar met een popfestival als Pinkpop. Rock am Ring wellicht, maar dat is met Duitsland als achterland toch een stukje groter.quote:Op woensdag 15 februari 2017 10:54 schreef Cyanide- het volgende:
[..]
Dit is gewoon gelul. Werchter Classic verkoopt gewoon 80k+ kaarten met Guns N Roses
Werchter zelf verkoopt 80k kaarten met SOAD, Linkin Park, Foo Fighters, etc.
Festivals als Rock am Ring, Hellfest, Wacken verkopen tienduizenden tot 100k+ kaarten met gitaar- en alternatieve muziek.
De combi is gewoon dodelijk, wat iemand hierboven zegt; PP is te klein om het allemaal aan te bieden, daardoor hebben ze simpelweg te weinig podia en te weinig te boeken bands. En je maakt mij niet wijs dat de ene dag Bieber en Garrix, de andere dag KoL, en een volgende dag Green Day geen invloed heeft op je 3 dagen kaarten. Echte uitblinker zit er sowieso imho niet tussen, en je mikt nu gewoon op dagkaart-mensjes. Prima, maar dat komt over het algemeen de sfeer op een festival niet ten goede.
Als je een Bieber boekt is dat altijd een hoofdact. Gewoon top 5 grootste namen die touren. Combi met Garrix helemaal.quote:Op woensdag 15 februari 2017 10:34 schreef alopio het volgende:
[..]
Natuurlijk is Bieber een populair artiest en is zijn album een succes en zijn tours ook, maar dat heeft hier toch niet veel mee te maken. Je krijgt gewoon ander publiek, en dat is niet erg, maar dat is geen trouw publiek dat elk jaar komt. Die mensen kopen een dagkaart voor Bieber en komen daarna nooit meer op PP. En als pp dan een keer een minder jaar heeft dan heeft het weinig om op terug te vallen.
En er zijn wel meer artiesten wiens album een groot succes is en hun concerten uitverkocht zijn en die wil je ook niet als festival. De Bieber dag zal ongetwijfeld uitverkopen dat wel, maar of dit op de lange termijn een succes is weet ik niet.
En dat PP voorloopt op Werchter is onzin, kijk als Werchter een bierber boekt tussen al het geweld wat al op het affiche staat snap ik dat meer, dan is het een leuke aanvulling. Maar PP boekt hem als hoofdact, en laten we eerlijk zijn bij gebrek aan beter.
Ja maar, ik weet niet of het pop/hiphop/jonge volk nou echt festivalvolk is. Misschien is dat ook wel gewoon de conclusie, en zijn festivals die 3 a 4 dagen hangen in een tentje en naar vieze oude mannen die gitaarmuziek spelen gewoon failliet. Zie wat een flop Rihanna (toch een popact van formaatje Bieber) op Werchter Boutique was.quote:Op woensdag 15 februari 2017 11:25 schreef TAV74 het volgende:
Teveel mensen hanteren de logica: ik vind Bieber helemaal niks, dus Pinkpop is dood.
Ik denk dat je er dan toch naast zit.
Ik vind Bieber totaal k*t en festival onwaardig, maar ik ben een oude lul. Onder jong publiek is het een grote publiekstrekker, en of wij oude zakken en puristen het nu leuk vinden of niet: dat is de toekomst. Je kunt niet tot het eind der tijden met Springsteen op de proppen komen. Ondanks stormen aan kritiek die het zal oproepen kan het zomaar een prima keus zijn.
Inmiddels wel, uitgaanspubliek is festivalpubliek geworden. De tijden dat je op festivals echt een subcultuur met alternatief publiek zag zijn allang voorbij.quote:Op woensdag 15 februari 2017 11:28 schreef Cyanide- het volgende:
[..]
Ja maar, ik weet niet of het pop/hiphop/jonge volk nou echt festivalvolk is.
Ik denk dat een hoop mensen hier écht wel begrijpen dat Bieber is geboekt. Waarschijnlijk is dit een garantie voor een uitverkochte dag aan dagtickets (wat je hoofddoel is als directeur van zo'n festival). Gaat hem er meer om dat er een trend is dat het festival zo 'al-een-gaatje' wordt waardoor je niet zo snel meer 3-dagen gaat maar gaat op de dag waar je favoriete genre het meest is vertegenwoordigd. Kan begrijpen dat je dan baalt als je jarenlang een weekend naar PP gaat.quote:Op woensdag 15 februari 2017 11:25 schreef TAV74 het volgende:
Teveel mensen hanteren de logica: ik vind Bieber helemaal niks, dus Pinkpop is dood.
Ik denk dat je er dan toch naast zit.
Ik vind Bieber totaal k*t en festival onwaardig, maar ik ben een oude lul. Onder jong publiek is het een grote publiekstrekker, en of wij oude zakken en puristen het nu leuk vinden of niet: dat is de toekomst. Je kunt niet tot het eind der tijden met Springsteen op de proppen komen. Ondanks stormen aan kritiek die het zal oproepen kan het zomaar een prima keus zijn.
bewijst vooral dat Pinkpop zich toch vooral richt op 3 festivaldagen die gericht zijn op de grote headliner, die trend is al langer zichtbaar.quote:Op woensdag 15 februari 2017 11:31 schreef Keyos het volgende:
[..]
Ik denk dat een hoop mensen hier écht wel begrijpen dat Bieber is geboekt. Waarschijnlijk is dit een garantie voor een uitverkochte dag aan dagtickets (wat je hoofddoel is als directeur van zo'n festival). Gaat hem er meer om dat er een trend is dat het festival zo 'al-een-gaatje' wordt waardoor je niet zo snel meer 3-dagen gaat maar gaat op de dag waar je favoriete genre het meest is vertegenwoordigd. Kan begrijpen dat je dan baalt als je jarenlang een weekend naar PP gaat.
Smeets heeft gewoon naast alle grote 'festivalacts' gepist en moet dan met deze move komen, niet onbegrijpelijk maar voor heel veel mensen wel jammer.
Yep, levert ze ook nog eens meer geld op (minder kosten aan de camping en 3x 95 euro ipv weekendtarief en extra parkeergeld). Als dat Pinkpop in leven houdt mogen ze van mij hun gang gaan, maar dan betekent het dat je met 1 jaar minder aan aanbod wel keihard de lul bent.quote:Op woensdag 15 februari 2017 11:37 schreef TAV74 het volgende:
[..]
bewijst vooral dat Pinkpop zich toch vooral richt op 3 festivaldagen die gericht zijn op de grote headliner, die trend is al langer zichtbaar.
Ik heb toen Snoop Dogg op Werchter 2005 gezien, was best grappig, maar er was toen ook nog zoveel anders te zien en volgens mij werd hij niet gebracht als dé headliner. Kijk, ik begrijp aan de ene kant de keuze voor JB ook wel, maar de rest van Pinkpop is gewoon te mager om daar voldoende tegenover te zetten om overeind te blijven. Ik vraag me echt af wat dit met de sfeer gaat doen. Kijk bijvoorbeeld 2 jaar terug naar Pharell op Pinkpop, wat een aanfluiting was dat en dat is toch ook een heel bekende "grote artiest". Als dat de toekomst van Pinkpop moet zijn, dan denk ik dat het gauw over is.quote:Op woensdag 15 februari 2017 10:36 schreef Cyanide- het volgende:
[..]
Mwah, Werchter hééft dit gedaan hé. En is er van teruggekomen. De jaren met 50 Cent, The Game, Snoop Dogg en Black Eyed Peas vergeten?
ja, want andere acts als linkin park, kanye en the prodigy zijn er niet?quote:Op woensdag 15 februari 2017 09:32 schreef indiaantje89 het volgende:
Maar goed, had Pinkpop beter af geweest als ze daar Linkin Park, The Prodigy daar neer zouden zetten (naast alweer Green Day, en alweer Kings Of Leon)? We lopen allemaal in de polonaise als die cliché namen weer naar boven gehaald worden (The Killers, Rammstein, Muse etc.).
Smeets heeft al tientallen jaren niks meer te zeggen over het programma.quote:Op woensdag 15 februari 2017 11:59 schreef FlipjeHolland het volgende:
pinkpop bestaat alleen nog voor de poen die ze binnen harken. ze moeten die smeets eruit uit zijn functie ontheffen en er een echte muziek liefhebber neer zetten ipv zon commerciele bobo.
Kanye West niet nee...quote:Op woensdag 15 februari 2017 11:57 schreef FlipjeHolland het volgende:
[..]
ja, want andere acts als linkin park, kanye en the prodigy zijn er niet?![]()
![]()
![]()
Ja, want volgens jou redenering er zijn geen andere grote rock en dance bands die een podium verdienen? of je kent natuurlijk alleen deze 2 bands.quote:Op woensdag 15 februari 2017 12:06 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Kanye West niet nee...
En namen als Linkin Park en The Prodigy.. I rest my case.
Smeets zou het ook nooit geboekt hebben.quote:Op woensdag 15 februari 2017 12:04 schreef KingRadler het volgende:
[..]
Smeets heeft al tientallen jaren niks meer te zeggen over het programma.
Mojo bepaald alles.
Noem ze maar op.. die er touren, en die haalbaar zijn.quote:Op woensdag 15 februari 2017 12:11 schreef FlipjeHolland het volgende:
[..]
Ja, want volgens jou redenering er zijn geen andere grote rock en dance bands die een podium verdienen? of je kent natuurlijk alleen deze 2 bands.
Nogmaals, het is volstrekt begrijpelijk dat ze het doen om die dag te redden, maar het blijft erbij dat je met deze line-up het lastig gaat krijgen om weekendkaarten aan de man te brengen. Het is voor de mainstream muziek gewoon een klotejaar als het om aanbod gaat en dan moet je het er maar mee doen.quote:Op woensdag 15 februari 2017 12:16 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Noem ze maar op.. die er touren, en die haalbaar zijn.
Er zijn tig festivals wat al dit jaar niet door kan gaan omdat ze geen namen te pakken konden krijgen. Fortarock, T In The Park, Rockavaria, Der Ring etc.
Download heeft een Biffy Clyro gepromoveerd nou joepie... wat een grote headliner zeg. Glasto gaat Ed Sheeran krijgen, Rock Am Ring komt met opnieuw Die Toten Hosen voor de 10e keer. Hurricane zet dar Casper neer. Lowlands komt opnieuw met de Editors. Zelf een Primavera komt "weer" met Arcade Fire en The XX.
Maar oohh wat een fiasco dat Pinkpop de meeste gestreamde/best verkopend artiest van 2016 boekt zeg
En ik denk dat je een hele generatie ontzettend onderschat. De jongeren van nu zitten niet zo veel meer op forums rond te struimen, die zitten op instagram en wat voor sociale media. Maar die kunnen wel gewoon een weekendje doen met JB, Green Day en KoL zo ver liggen die namen toch ook niet uit elkaar als we eerlijk zijn?quote:Op woensdag 15 februari 2017 12:19 schreef Keyos het volgende:
[..]
Nogmaals, het is volstrekt begrijpelijk dat ze het doen om die dag te redden, maar het blijft erbij dat je met deze line-up het lastig gaat krijgen om weekendkaarten aan de man te brengen. Het is voor de mainstream muziek gewoon een klotejaar als het om aanbod gaat en dan moet je het er maar mee doen.
Als ik dan kijk naar Graspop is voor mij de line-ik van dit jaar als liefhebber van progressieve muziek juist weer ronduit geweldig. Ook weer geluk van het touren.
Denk toch dat het verschil in luisteraars wel groot zullen zijn. De waarde van namen als Bieber en Green Day neemt ook af hé omdat ze net nog een show in Nederland hebben gedaan. Maar we zullen het zien met de kaartverkoop. Valt de verkoop tegen weten we allemaal waar het aan heeft gelegen. Verkoopt het super goed zal PP na dit jaar nooit meer hetzelfde zijn.quote:Op woensdag 15 februari 2017 12:21 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
En ik denk dat je een hele generatie ontzettend onderschat. De jongeren van nu zitten niet zo veel meer op forums rond te struimen, die zitten op instagram en wat voor sociale media. Maar die kunnen wel gewoon een weekendje doen met JB, Green Day en KoL zo ver liggen die namen toch ook niet uit elkaar als we eerlijk zijn?
Net of die namen niet nog steeds komen. Ze toch nog niet groot, dus niet iedereen kent ze.quote:Op woensdag 15 februari 2017 12:18 schreef FlipjeHolland het volgende:
natuurlijk komt er altijd een bepaalde vorm van commercie bij kijken want je wil dat je festival goed word bezocht maar pink pop wilde vroeger ook een goede line up leveren met vaak nog onbekende artiesten die later zouden uit groeien tot grote namen in muziekwereld. dit aspect bestaat nu niet meer en nu willen ze alleen nog maar zo veel mogelijk poen binnen harken zonder zich te bekommeren om het publiek wat ze ooit groot heeft gemaakt.
Heeft met concurrentie en een veranderende markt te maken. Band touren veel meer en er zijn zo ontzettend veel festivals dat Pinkpop zich wel moet profileren met grote namen. Met onbekendere acts verkopen ze niet. Maakt het festival ook in mijn ogen veel minder interessant, maar als je wilt ontdekken moet je ergens anders zijn.quote:Op woensdag 15 februari 2017 12:18 schreef FlipjeHolland het volgende:
natuurlijk komt er altijd een bepaalde vorm van commercie bij kijken want je wil dat je festival goed word bezocht maar pink pop wilde vroeger ook een goede line up leveren met vaak nog onbekende artiesten die later zouden uit groeien tot grote namen in muziekwereld. dit aspect bestaat nu niet meer en nu willen ze alleen nog maar zo veel mogelijk poen binnen harken zonder zich te bekommeren om het publiek wat ze ooit groot heeft gemaakt.
Kijk eens naar lowlands programma's uit de eerste jaren daar zat nog veel meer diversiteit in als tegenwoordig.quote:Op woensdag 15 februari 2017 10:25 schreef peaceman het volgende:
[..]
lowands gaat hetzelfde doen dit jaar door meer hiphop te boeken..
zegt wellicht iets over de 'markt'.
Buiten dat heeft het boeken van Bieber invloed op het budget voor de rest van het weekend. Maarja, we zien het allemaal wel met de ticketsale. Mojo heeft er net als iedereen hier een belang bij dat het zo'n mooi mogelijk affiche wordt, de mogelijkheden voor de line-up zoals in jaar 2014 komt niet elk jaar voorbij.quote:Op woensdag 15 februari 2017 13:15 schreef lighted het volgende:
Laten we nou niet PP gaan prijzen om hun lef om een andere weg in te slaan... dit is puur geboren uit noodzaak. Als volgend jaar een Pearl Jam, U2, Radiohead, Foo Fighters wel willen komen gaan ze gewoon weer op de ouderwetse tour. Ik vind het juist jammer dat een PP niet het lef heeft om een minder grote naam te nemen die wel in de "rock categorie" zit. Ik denk dat de vaste weekendbezoekers dat een stuk meer hadden gewaardeerd dan iets totaal anders. JB is alleen gekozen uit commercieel oogpunt maar heeft echt niks met lange termijn visie of verandering van muziekstroming te maken.
Dat is een mening, ik voorspel Pharrell Williams achtige reviews na het optreden van Bieber op PP. De vergelijking tussen Robbie Williams en Bieber slaat ook helemaal nergens op. Robbie Williams is verder gewoon een prima all-round zanger die voor iedereen wel iets heeft geproduceerd. Of dat nou een radiohit is of de uitstekende vertolking van My Way tijdens zijn Albert Hall shows.quote:Op woensdag 15 februari 2017 13:26 schreef indiaantje89 het volgende:
http://www.esquire.nl/man(...)-een-heel-goed-idee/
Goed stuk
Dan had KoL er niet gestaan lijkt mequote:Op woensdag 15 februari 2017 13:29 schreef Keyos het volgende:
[..]
Dat is een mening, ik voorspel Pharrell Williams achtige reviews na het optreden van Bieber op PP. De vergelijking tussen Robbie Williams en Bieber slaat ook helemaal nergens op. Robbie Williams is verder gewoon een prima all-round zanger die voor iedereen wel iets heeft geproduceerd. Of dat nou een radiohit is of de uitstekende vertolking van My Way tijdens zijn Albert Hall shows.
Als Pinkpop Foo Fighters had kunnen boeken had Bieber er niet gestaan, dat lijkt me duidelijk.
Het verbaasd mij niet dat jij het een goed stuk vindtquote:Op woensdag 15 februari 2017 13:26 schreef indiaantje89 het volgende:
http://www.esquire.nl/man(...)-een-heel-goed-idee/
Goed stuk
Er hebben wel bands met een groter kaliber dan Bieber op PP gestaan waar er niet zulke aandacht aan wordt besteed. Maar dit is denk ik geen verassing voor iedereen, Pinkpop heeft dit jaar gewoon een probleem met boeken en moet middels noodgrepen ervoor zorgen dat ze op wat voor manier dan ook kaartjes weten te verkopen. Deze editie maar snel vergeten dus want met bands als Greenday en KoL red je het de laatste jaren ook niet meer mee.quote:Op woensdag 15 februari 2017 13:43 schreef indiaantje89 het volgende:
Toch slaat het nieuws wel in als een bom. Op festileaks zijn al mensen benaderd voor hun mening in Editie NL vanavond. Dus van de ene kant zegt het misschien wel iets over het kaliber van de artiest Justin Bieber. Maar ergens geeft al deze kritiek ook wel aan dat dit niet echt de wens is van de gemiddeld Pinkpopganger.
Dus omdat het de meest gestreamde/best verkopende artiest is van 2016 is het gelijk een goede boeking? Als André Hazes Jr in 2017 de best verkopende artiest wordt in NL die in 2018 ook maar op PP zetten?quote:Op woensdag 15 februari 2017 12:16 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Maar oohh wat een fiasco dat Pinkpop de meeste gestreamde/best verkopend artiest van 2016 boekt zeg
Er zijn net 7-8 namen bekend. Dus de hele line-up al matig noemen is wat kort door de bocht.quote:Op woensdag 15 februari 2017 14:01 schreef alopio het volgende:
[..]
Dus omdat het de meest gestreamde/best verkopende artiest is van 2016 is het gelijk een goede boeking? Als André Hazes Jr in 2017 de best verkopende artiest wordt in NL die in 2018 ook maar op PP zetten?
Het gaat trouwens niet alleen om Bieber, want Bieber opzich vind ik niet eens een rare boekingen. Had hem tussen de huidige Werchter line-up gezet was het een leuke gimmick geweest en grappige pop toevoeging. Nu is het een head liner op een verder matige linu up. Op de Bieber dag krijg je alleen maar bakvisjes die heel de dag op Bieber lopen te wachten, wat de sfeer niet te goede komt.
En laten we aub niet doen alsof PP vernieuwend bezig is, want had met de Foo's of Pearl Jam kunnen krijgen voor die dag had men Bieber niet geboekt
Helemaal eens. Al dat gezeur over de pop acts slaat nergens op. Er komen al vele jaren popacts naar Pinkpop (Pink, 30 seconds to mars, Krezip, Sugababes). Niets mis mee.quote:Op woensdag 15 februari 2017 09:53 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Tsja, het is gewoon een relevante act (of je het nu leuk vind of niet). En dat kritiek moet je dan maar voor lief nemen. Als je gewoon rondkijkt wat er tourt vind ik Justin Bieber relevanter dan iedere act die op Werchter staat (niet beter, maar relevanter). Dat er mensen het niet in het brede perspectief kunnen zien is niet het probleem van Pinkpop lijkt me. Ik vind dit oprecht een betere boeking dan dat ze met een Linkin Park zouden komen.
Heb je dat laatste album beluistert? Dat album was beter dan de laatste albums van Green Day en KoL bij elkaar. En kom eens met andere namen dan met Foo Fighters en Pearl Jam, het is geen 1996 meer hoor, ga met de tijd mee. JB is voor de nieuwe generatie de Pearl Jam van toen.quote:Op woensdag 15 februari 2017 14:01 schreef alopio het volgende:
[..]
Dus omdat het de meest gestreamde/best verkopende artiest is van 2016 is het gelijk een goede boeking? Als André Hazes Jr in 2017 de best verkopende artiest wordt in NL die in 2018 ook maar op PP zetten?
Het gaat trouwens niet alleen om Bieber, want Bieber opzich vind ik niet eens een rare boekingen. Had hem tussen de huidige Werchter line-up gezet was het een leuke gimmick geweest en grappige pop toevoeging. Nu is het een head liner op een verder matige linu up. Op de Bieber dag krijg je alleen maar bakvisjes die heel de dag op Bieber lopen te wachten, wat de sfeer niet te goede komt.
En laten we aub niet doen alsof PP vernieuwend bezig is, want had met de Foo's of Pearl Jam kunnen krijgen voor die dag had men Bieber niet geboekt
Weer geef je aan dat Bieber op Werchter een gimmick zou zijn. Dat is niet zo. Minder dan head zal hij nergens zijn gezien zijn populariteit en de daarbij horende kosten. Vorig jaar nog een uitverkochte stadion tournee waar menig grote band alleen maar van kan dromen.quote:Op woensdag 15 februari 2017 14:01 schreef alopio het volgende:
[..]
Dus omdat het de meest gestreamde/best verkopende artiest is van 2016 is het gelijk een goede boeking? Als André Hazes Jr in 2017 de best verkopende artiest wordt in NL die in 2018 ook maar op PP zetten?
Het gaat trouwens niet alleen om Bieber, want Bieber opzich vind ik niet eens een rare boekingen. Had hem tussen de huidige Werchter line-up gezet was het een leuke gimmick geweest en grappige pop toevoeging. Nu is het een head liner op een verder matige linu up. Op de Bieber dag krijg je alleen maar bakvisjes die heel de dag op Bieber lopen te wachten, wat de sfeer niet te goede komt.
En laten we aub niet doen alsof PP vernieuwend bezig is, want had met de Foo's of Pearl Jam kunnen krijgen voor die dag had men Bieber niet geboekt
Heel leuk voor die weekendbezoekers, maar met een half leeg veld heeft Pinkpop een groot probleem. Daarbij is Pinkpop een popfestival, zou niet weten waarom ze perse rock moeten boeken.quote:Op woensdag 15 februari 2017 13:15 schreef lighted het volgende:
. Ik vind het juist jammer dat een PP niet het lef heeft om een minder grote naam te nemen die wel in de "rock categorie" zit. Ik denk dat de vaste weekendbezoekers dat een stuk meer hadden gewaardeerd dan iets totaal anders.
Adele en Beyonce maken ook een goed album maar dat zijn ook niets de acts die je massaal ziet op de Europese zomerfestivals. Smaken verschillen, ik ben wat meer een liefhebber van (hard) rock en metal, maar je kunt niet onderkennen dat bands als Coldplay, Metallica, Rammstein, Foo Fighters, Pearl Jam, Muse etc een grote acceptatiegraad hebben onder het 'festivalpubliek'. Om een weekend te gaan moeten 2 van de 3 dagen het bezoeken waard zijn, en ik denk dat het met een line-up als van dit jaar dat voor veel mensen niet het geval gaat zijn. Je kunt niet iedereen even blij maken, maar je moet toch een soort middle-ground vinden, en op Pinkpop wordt die middle-ground vaak gevonden door de Headliners (en niet door het dagprogamma).quote:Op woensdag 15 februari 2017 14:14 schreef indiaantje89 het volgende:
x
[..]
Heb je dat laatste album beluistert? Dat album was beter dan de laatste albums van Green Day en KoL bij elkaar. En kom eens met andere namen dan met Foo Fighters en Pearl Jam, het is geen 1996 meer hoor, ga met de tijd mee. JB is voor de nieuwe generatie de Pearl Jam van toen.
Ik koop er zelf ook geen kaartje voor, omdat ik het de moeite niet vind. Maar ik snap de hele commotie niet, ik zie eigenlijk alleen maar blinde haat.
Ik zie persoonlijk ook liever de namen die je opnoemt. Ik doe nu wel lekker denigrerend over FF. Pearl Jam, Green Day maar ik bezoek dat soort acts net zo hard mee hoor. Maar die acts pak ik toch echt meer mee om hun hits uit vroegere tijden dan om de muziek die ze nu maken.quote:Op woensdag 15 februari 2017 14:27 schreef Keyos het volgende:
[..]
Adele en Beyonce maken ook een goed album maar dat zijn ook niets de acts die je massaal ziet op de Europese zomerfestivals. Smaken verschillen, ik ben wat meer een liefhebber van (hard) rock en metal, maar je kunt niet onderkennen dat bands als Coldplay, Metallica, Rammstein, Foo Fighters, Pearl Jam, Muse etc een grote acceptatiegraad hebben onder het 'festivalpubliek'. Om een weekend te gaan moeten 2 van de 3 dagen het bezoeken waard zijn, en ik denk dat het met een line-up als van dit jaar dat niet het geval zal zijn. Je kunt niet iedereen even blij maken, maar je moet toch een soort middle-ground vinden.
Overigens niet te vergeten dat ik verwacht dat Pearl Jam publiek meer alcohol consumeert dan Bieber-publiek, ook niet onbelangrijk als festivaldirecteur.
Maar again, wacht de kaartverkoop maar af, maar het gaat dit jaar niet makkelijk worden voor Smeets & co, daar durf ik mijn geld wel op te wedden.
Maar ik heb niks tegen de muziek van Bieber hoor, zijn nieuwe album is idd prima. En dat ik met de Foo's en Pearl Jam kom is meer dat ik daarmee bedoel dat als PP die kon boeken ze er gewoon hadden gestaan, niet omdat het mijn droom headliner is.quote:Op woensdag 15 februari 2017 14:14 schreef indiaantje89 het volgende:
x
[..]
Heb je dat laatste album beluistert? Dat album was beter dan de laatste albums van Green Day en KoL bij elkaar. En kom eens met andere namen dan met Foo Fighters en Pearl Jam, het is geen 1996 meer hoor, ga met de tijd mee. JB is voor de nieuwe generatie de Pearl Jam van toen.
Ik koop er zelf ook geen kaartje voor, omdat ik het de moeite niet vind. Maar ik snap de hele commotie niet, ik zie eigenlijk alleen maar blinde haat.
Dat denk ik ook ja,quote:Op woensdag 15 februari 2017 14:36 schreef indiaantje89 het volgende:
Maar ik gok wel dat het nu druk gaat worden bij Richard Ashcroft in de tent.
Maar het valt of staat ook een beetje met de instelling van de artiest zelf natuurlijk. Kijk naar Robbie Williams, daar sta ik niet van te kijken dat dat (onverwachts) toch nog wel een feestje werd. Dat is gewoon een ras-artiest die bovenal gewoon heel erg goed kan zingen. Zet je Gaga neer op Pinkpop wordt het vast en zeker ook gewoon een feestje. Het gevaar schuilt hem juist in de artiesten waar er altijd een soort negativiteit omheen hangt zoals Kanye en Bieber. Als er dan geen chemie is dan kan het snel heel naar worden met als gevolg dat alleen de mensen die voor Bieber komen het wat aan vonden.quote:Op woensdag 15 februari 2017 14:33 schreef alopio het volgende:
[..]
Maar ik heb niks tegen de muziek van Bieber hoor, zijn nieuwe album is idd prima. En dat ik met de Foo's en Pearl Jam kom is meer dat ik daarmee bedoel dat als PP die kon boeken ze er gewoon hadden gestaan, niet omdat het mijn droom headliner is.
En dat JB de Pearl Jam van deze generatie is dat is bullshit. Toen ik jong was brak Pearl Jam door met Ten. Maar de Pearl Jam fans waren wel de wat alternatievelingen, het was geen muziek voor standaard publiek. Bieber is gewoon pop (niks mis mee) en meer vergelijkbaar met een Micheal Jackson, Robbie Williams of een andere top 40 pop artiest. Nogmaals niks mis mee, maar het is zeker niet zoiets als Pearl Jam was toen ik jong was. En daarmee gaat PP dus een andere weg inslaan, prima dat mag. Maar het is niks voor mij, de sfeer bij Pharell was ook anders (ik vond minder), de Sugababes waren een flop, en Rihanna op Werchter was gewoon schandalig slecht. Aan de andere kant, Lionel Richie op PP was wel dikke prima. We zullen het zien, ik sla alleen over. Misschien dat ik in de toekomst wel nog een keer een dag ga als er een goed programma is die dag. Ook leuk maar je sfeer wordt anders als "dagfestival"
Helemaal top , je zal vast en zeker een hele leuke dag hebbenquote:Op woensdag 15 februari 2017 14:44 schreef indiaantje89 het volgende:
True, maar vorig jaar liepen er ook wel eng veel mensen weg Paul McCartney. Dus ook dat is geen garantie. Hier gaat het zeker geen weekend kaartje worden, ik wacht even de rest van het affiche af en kies misschien 1 leuk dagje uit.
Dit is inderdaad ook een zeer valide punt. Ik heb geen moeite met artiesten die niet mijn muziek maken, maar wel het publiek weten te bespelen. Met artiesten die een voorgeprogrammeerd kunstje doen heb ik wel moeite en dat was bijvoorbeeld bij Pharell ook zo. Van voor tot achter was elk stapje en elk woord uitgedacht en er zat absoluut geen spontaniteit in. Kijk dan bijvoorbeeld eens naar een Dave Grohl, die weet het publiek zo te bespelen dat ze meegaan in zijn enthousiasme en daar komt ook wat spontaniteit bij kijken. Rammstein is een ander verhaal natuurlijk, maar daar is de show zo groots opgezet dat het werkt.quote:Op woensdag 15 februari 2017 14:39 schreef Keyos het volgende:
[..]
Maar het valt of staat ook een beetje met de instelling van de artiest zelf natuurlijk. Kijk naar Robbie Williams, daar sta ik niet van te kijken dat dat (onverwachts) toch nog wel een feestje werd. Dat is gewoon een ras-artiest die bovenal gewoon heel erg goed kan zingen. Zet je Gaga neer op Pinkpop wordt het vast en zeker ook gewoon een feestje. Het gevaar schuilt hem juist in de artiesten waar er altijd een soort negativiteit omheen hangt zoals Kanye en Bieber. Als er dan geen chemie is dan kan het snel heel naar worden.
Als ik dan kijk naar Pharrell trouwens dan sta ik er ook niet van te kijken dat dat een flop was, die man kan was en zeker wel aardig zingen en entertainen maar die leunt dan weer teveel op zijn gastoptredens. Je moet wel de regie in eigen handen hebben als je een veld 2 uur lang moet vermaken.
Thanks, mijn voorkeur gaat wel uit naar acts die ik nog niet gezien heb als het enigzins kan (of een combi van). Die KoL en SOAD dag heeft ook wel mijn interesse, maar dan hoop ik wel op een oude tracklist van KoL, en dat SOAD in de vorm verkeerd van hun laatste ZiggoDome show.quote:Op woensdag 15 februari 2017 14:45 schreef Keyos het volgende:
[..]
Helemaal top , je zal vast en zeker een hele leuke dag hebben. Hopen maar dat het programma in de breedte een beetje interessant wordt voor de meeste (vaste) bezoekers. Ik ga dan sowieso niet naar Pinkpop dit jaar maar ik gun vanzelfsprekend iedereen een hele mooie line-up met veel memorabele concerten (al heb je de meest memorabele concerten vaker in een tent dan op een groot podium).
Rtl baseert zich op deze cijfers, die minstens uit 2014 stammenquote:Op woensdag 15 februari 2017 15:12 schreef indiaantje89 het volgende:
Zou Green Day blij zijn met het whatsapp berichtje van Pinkpop? Dat was wel weer niveau van de rode telefoon weer zeg![]()
http://www.rtlnieuws.nl/e(...)t-bedrag-voor-bieber
Dit slaat natuurlijk ook weer nergens![]()
Justin Bieber kost net zoveel als Green Day + Snow Patrol + Paramore + Passenger + One Republic + The Script bij elkaar
Justin Bieber kost ook net zoveel als Christina Aguilera + Demi Lovato + David Guetta + James Blunt + John Legend + Jason Mraz bij elkaar.
En hij kost ook net zoveel als Avicii + Ed Sheeran + Bruno Mars + John Mayer
En als kers op de taart net zoveel als Shakira + Usher + Nora Jones + Calvin Harris + Drake
Dat JB een miljoen kost durf ik best te geloven. Maar als die andere artiesten uit dat stuk zo weinig kosten dan begin ik morgen nog een eigen festival![]()
Lekker non-nieuws dus..quote:Op woensdag 15 februari 2017 15:48 schreef Jovatov het volgende:
[..]
Rtl baseert zich op deze cijfers, die minstens uit 2014 stammen
Eerlijk gezegd vind ik 1 miljoen nog weinig. Zou me niet verbaen dat die gast al op 1,5 zit ondertussen.quote:Op woensdag 15 februari 2017 16:21 schreef Cyanide- het volgende:
Kansloos stukje proza van RTL. Die prijzen zijn in een paar jaar zo geexplodeerd. Net als bv. de populariteit van artiesten als Ed Sheeran, Paramore straks met nieuw album kost echt niet meer wat ze 2014 kosten, en dat geldt voor praktisch dat hele lijstje.
JB zal vast 1 mio+ kosten, maar dat is tegenwoordig een 'normale' gage voor een headliner.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |