Je hebt toch een hek?quote:Op zaterdag 19 november 2016 22:47 schreef just me het volgende:
[..]
ik gooi de lege flessen wel in de glasbak
Schotten niet?quote:Op zaterdag 19 november 2016 22:47 schreef Lucky2Bastard het volgende:
[..]
Die Ieren hebben doedelzakken.![]()
ja in die tas meenemen naar de glasbakquote:Op zaterdag 19 november 2016 22:48 schreef chufi het volgende:
[..]
Daar heb je zo'n mooie tas voor tegenwoordig
Dat zijn de Schotten toch?quote:Op zaterdag 19 november 2016 22:47 schreef Lucky2Bastard het volgende:
[..]
Die Ieren hebben doedelzakken.![]()
Daarom drink ik het nooit.quote:Op zaterdag 19 november 2016 22:48 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Schotten niet?
Maar als je op Amerikaanse whiskey doelt, dat vind ik echt niet lekker...
Heb vanmiddag nog een slokje Buffalo Trace geprobeerd, maar de rillingen liepen over mijn rug...quote:Op zaterdag 19 november 2016 22:49 schreef Lucky2Bastard het volgende:
[..]
Daarom drink ik het nooit.Amerikaanse is wel voor weinig te krijgen, maar wat ik proefde was bocht en zat echt geen muziek in.
Die Somewhere Over The Rainbow is volgens mij recenter ook nog in een commercial gebruikt.quote:Op zaterdag 19 november 2016 22:52 schreef Lucky2Bastard het volgende:
Ja mensen, die serie waar Muis het over heeft is echt dik de moeite waard en de daarin gebruikte muziek is over het algemeen echt top!
quote:Op zaterdag 19 november 2016 22:53 schreef Dj_Vout het volgende:
Muis, ik mis de doedelzakken en draaiorgels.
Hoeveel seizoenen heeft het gedraaid?quote:Op zaterdag 19 november 2016 22:52 schreef Lucky2Bastard het volgende:
Ja mensen, die serie waar Muis het over heeft is echt dik de moeite waard en de daarin gebruikte muziek is over het algemeen echt top!
Gelukkig nog wel.quote:Op zaterdag 19 november 2016 22:53 schreef MadMaster het volgende:
Onze gelukkig nooit geboren dochter had Vienna geheten...
Dat zou Melting moeten wetenquote:Op zaterdag 19 november 2016 22:53 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Die Somewhere Over The Rainbow is volgens mij recenter ook nog in een commercial gebruikt.
quote:
2 seizoenenquote:Op zaterdag 19 november 2016 22:53 schreef chufi het volgende:
[..]
Hoeveel seizoenen heeft het gedraaid?
Hmm, dat zou zomaar kunnen, want ik herkende deze uitvoering direct, maar had geen idee waarvan.quote:Op zaterdag 19 november 2016 22:53 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Die Somewhere Over The Rainbow is volgens mij recenter ook nog in een commercial gebruikt.
quote:Op zaterdag 19 november 2016 22:53 schreef MadMaster het volgende:
Onze gelukkig nooit geboren dochter had Vienna geheten...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |