Ow.quote:Op zondag 20 november 2016 10:34 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Nee, een echte (nou ja) stand-up comedian (ene Nabil) was het maar een tonprater geweest. Was een jonge knul die er blijkbaar ook nog een opleiding voor gedaan had. Het waren echt niet leuke poep en pies grappen brrrr
Was dat niet een Chinese vloek? "Ik wens je veel personeel toe"quote:Op zondag 20 november 2016 10:17 schreef Lucky_Strike het volgende:
Ik wil heel graag personeel. Ooit.
Ghe, ik vond het al apart dat je wist dat ik ook dr. Who fan ben, maar je bedoelde dus gcjoelquote:Op zondag 20 november 2016 10:20 schreef Lucky_Strike het volgende:
We gaan Doctor Who kerstversiering kopen![]()
Minilot en Mjan (e.a.), tips voor sites behalve Thinkgeek?
Juustem, ze namen/nemen het heel serieus.quote:Op zondag 20 november 2016 11:07 schreef FutureFairytale het volgende:
Goeiemorgen.
Kaatje; jammer dat de avond wat minder was. Ik hou van carnaval, van het ff niet serieus zijn en lekker gek doen en andere mensen kijken die er nog maffer uitzien. Maar een carnavalsvereniging vind ik te ver gaan, want die nemen het juist wel weer serieus.
Ik ga pas eind januari.quote:Op zondag 20 november 2016 12:10 schreef mjan het volgende:
[..]
Als je mini nou lief aankijkt of ze in London even langs de Forbidden Planet wil lopen
Het waait hier ook té hard ja. Foto's van een buurman:quote:Op zondag 20 november 2016 15:20 schreef FutureFairytale het volgende:
Ik denk dat ik maar lopend ipv met de fiets boodschappen ga doen, voor ik de sloot in fiets
nou, ik liep dus even een rondje om de Amstel en bij het Amstelhotel waaide er net een metalen stoel van het verhoogde terras mijn kant op.quote:
Zal het bad even vol laten lopen en dan kijkenquote:Op zondag 20 november 2016 15:49 schreef Pietverdriet het volgende:
Voor de liefhebbers van Top Gear oude stijl, the Grand Tour is vrijdag begonnen op amazon prime, en inmiddels ook op joetoep aangekomen. Ouderwets lekker en melig, prachtige opnames. Alleen de intro moet meer gekost hebben dan hele series bij de PO
Natuurmonumenten houd de bossen ook bij, daar staan vrijwel geen dooie bomen. Valt me altijd op in het bergherbos in montferland, hoe opgeruimd het is, zo netjes.quote:Op zondag 20 november 2016 15:50 schreef derLudolf het volgende:
Ik ben de hele ochtend in het bos geweestMaar in Drenthe waaide het lang niet zo hard.
Dit was Staatsbosbeheer, Sleenerzandquote:Op zondag 20 november 2016 15:52 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Natuurmonumenten houd de bossen ook bij, daar staan vrijwel geen dooie bomen. Valt me altijd op in het bergherbos in montferland, hoe opgeruimd het is, zo netjes.
Het verbaast me niet gezien je uitstekende smaakquote:Op zondag 20 november 2016 12:10 schreef mjan het volgende:
[..]
Ghe, ik vond het al apart dat je wist dat ik ook dr. Who fan ben, maar je bedoelde dus gcjoel
Als je mini nou lief aankijkt of ze in London even langs de Forbidden Planet wil lopen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |