Was wel even nodigquote:Op zaterdag 19 november 2016 11:34 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
http://pauw.vara.nl/media/366990
Oooooh, ik wil ook naar die film.quote:Op zaterdag 19 november 2016 11:25 schreef minilot het volgende:
Zo, uitgehuishoudend! Nu onder vier dekens opgekruld in een hoek van de bank de nieuwe Elle Eten lezen.
Later vandaag met lief en broertje van lief naar Fantastic Beasts and Where to Find Them, daarna pizza en mogelijk dansen op grime in WORM, maar mogelijk ook gewoon vroeg weer terug de bedstee in..
Een echte vrije zaterdag, woohoo!
Heel goed, ik krijg nog de kriebels als ik aan die 2 moeders denk, en geen fijne kriebelsquote:Op zaterdag 19 november 2016 11:34 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
http://pauw.vara.nl/media/366990
We hebben een Groupon voor een mixed grill bij Plan C.quote:
Intussen is het kwaad al geschied.quote:Op zaterdag 19 november 2016 11:34 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
http://pauw.vara.nl/media/366990
Je moet de Facebook-reacties onder dit fragment eens bekijken.quote:Op zaterdag 19 november 2016 12:09 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Intussen is het kwaad al geschied.
Ja, het is wel wennen aan een samenleving waarin iedereen zijn eigen feiten kiest.quote:Op zaterdag 19 november 2016 12:17 schreef Vanyel het volgende:
Hoe bizar is het toch dat die mensen geen enkele realiteitszin hebben over de waarde van hun eigen internetkennis.
Ja, al deed hij tijdens de uitzending ook een poging, maar die stroom van onwetendheid daar viel niet door te komen.quote:
Dat wel ja. Sommige zaken kun je beter überhaupt geen podium gevenquote:Op zaterdag 19 november 2016 12:09 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Intussen is het kwaad al geschied.
Ja hoi. Hier ook pas problemen na de BMR. Die was dus duidelijk de oorzaak van al ons kwaad.quote:Op zaterdag 19 november 2016 12:21 schreef Isegrim het volgende:
Het énige dat lijkt te werken, is een kind dat ernstig ziek wordt.Dat zijn de enige verhalen die ik ken van ex-antivaxxers...
Leuk! Veel plezier!quote:Op zaterdag 19 november 2016 11:25 schreef minilot het volgende:
Zo, uitgehuishoudend! Nu onder vier dekens opgekruld in een hoek van de bank de nieuwe Elle Eten lezen.
Later vandaag met lief en broertje van lief naar Fantastic Beasts and Where to Find Them, daarna pizza en mogelijk dansen op grime in WORM, maar mogelijk ook gewoon vroeg weer terug de bedstee in..
Een echte vrije zaterdag, woohoo!
quote:
Nice!quote:Op zaterdag 19 november 2016 12:58 schreef Myraela het volgende:
Laatste cijfer van het eerste kwartaal binnen.Gemiddelde van m'n cijfers is een 8,2. Ik ben blij.
Streberquote:Op zaterdag 19 november 2016 12:58 schreef Myraela het volgende:
Laatste cijfer van het eerste kwartaal binnen.Gemiddelde van m'n cijfers is een 8,2. Ik ben blij.
Tofste Nederlandstalige jeugdfilm in lange tijdquote:Op zaterdag 19 november 2016 13:09 schreef FutureFairytale het volgende:
Het Paard van Sinterklaas op NPO3
Second opinion dan, neem ik aan? Maar het blijft lastig met fibromyalgie.. (dat was toch het euvel met je mams, als ik het me goed herinner?)quote:Op zaterdag 19 november 2016 13:44 schreef Myraela het volgende:
Jezus. Volgens het UWV kan m'n moeder nog gewoon 40 uur werken. Want ja, ze kan gewoon alles bewegen. Dat elke beweging pijn doet, maakt geen zak uit.Als ik m'n moeder uiteten neem, twijfel ik al of ze 3 gangen wel red om te blijven zitten. Na zo'n avond kan ze 3 dagen helemaal niets meer.
Dit was al de hoorzitting, ze zou alleen nog een keer naar de rechter kunnen. Weet ook niet hoe dat precies allemaal werkt. Maar ze heeft er allemaal geen energie meer voor. Geen idee wat er nu gaat gebeuren.quote:Op zaterdag 19 november 2016 13:47 schreef minilot het volgende:
Second opinion dan, neem ik aan? Maar het blijft lastig met fibromyalgie.. (dat was toch het euvel met je mams, als ik het me goed herinner?)
Nee, het is dan een heldere bouillon waar de tartaar licht in gegaard is, idee gejat van de Gulle Waardquote:Op zaterdag 19 november 2016 14:08 schreef computergirl het volgende:
Je bent er maar druk mee, Piet.
Dat voorgerecht zie ik nog niet helemaal voor me, tartaar wordt dan verwarmd/gegaard door de hete bouillon en dat wordt dan soort soep?
die dalek ribbels zorgen voor extra sensatiequote:Op zaterdag 19 november 2016 14:38 schreef RobinOok het volgende:
Een Dr Who dildo en D.alek buttplug?
Wat fantastisch! Waar heb je dat gekocht? Ik wil het ook! Erg duur?quote:Op zaterdag 19 november 2016 14:23 schreef gcjoel het volgende:
even gevlucht uit de bouwzooi. Kerstspul kopen bij het mooiste tuincentrum in de omgeving.
Voor de fans hier de trots van dit jaar:
[ afbeelding ]![]()
welkoop santpoort. Zij hebben altijd heel tof spul uit amerika enzo. die losse zijn 7.95 en dat pakje 15.95quote:Op zaterdag 19 november 2016 15:55 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Wat fantastisch! Waar heb je dat gekocht? Ik wil het ook! Erg duur?
Ik ben zo jaloers...quote:Op zaterdag 19 november 2016 16:03 schreef gcjoel het volgende:
[..]
welkoop santpoort. Zij hebben altijd heel tof spul uit amerika enzo. die losse zijn 7.95 en dat pakje 15.95
Hier ook, eindelijk weer eens een blokje van 8 km gewandeld en nu de hele middag in de keuken.. appeltaart in de oven, pepernotendeeg gemaakt (mixer was toch al viesquote:Op zaterdag 19 november 2016 15:06 schreef Lonaa het volgende:
Luie zaterdagIn slaap gevallen op de bank.
De rest van de dag alleen thuis, dus zo straks eens even bedenken wat voor lekkere dingen ik ga halen.
Zo, alles is voorbereid en wat klaar moest zijn is klaar.quote:Op zaterdag 19 november 2016 14:03 schreef Pietverdriet het volgende:
Taart gebakken, check
Rode kool klaar, check
Saus staat op, vet smelt uit
Gans gaat tegen 4 uur de oven in, serviettenknoedel moet ik nog maken
Tartaar nog malen, bouillon is klaar
Herrencreme met rum ben ik mee bezig, brood staat te rijzen
Vanavond etentje
Tegen vier uur taart met thee
vooraf
Tartaar in een kommetje, daar hete bouillon overheen, vers volkorenbrood met boter en olijfolie erbij
Gans met rode kool, diverse wortelgroente, rode kool, serviettenknoedel, bruine saus
Herrencreme, kazen.
Je vraagt je sowieso af wat sommige mensen bezieltquote:Op zaterdag 19 november 2016 14:51 schreef Isegrim het volgende:
Ik zou die toch niet graag in mijn kont stoppen.
Is ooit een leuk topic over geweest. Van user Anus.quote:Op zaterdag 19 november 2016 16:27 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Je vraagt je sowieso af wat sommige mensen bezielt
http://www.smashinglists.com/20-incredibly-strange-x-ray-images/
Ik was om zes uur wakker en heb alles gedaan voor vandaag. Ook wel lekker. Rest vd dag bankhangen. Slapen kan ik toch niet op de bank.quote:Op zaterdag 19 november 2016 15:06 schreef Lonaa het volgende:
Luie zaterdagIn slaap gevallen op de bank.
De rest van de dag alleen thuis, dus zo straks eens even bedenken wat voor lekkere dingen ik ga halen.
Waar is het paard van Sinterklaas vind ik nog leuker. Dat vriendje die denkt dat hij een Indiaan isquote:Op zaterdag 19 november 2016 13:44 schreef minilot het volgende:
[..]
Tofste Nederlandstalige jeugdfilm in lange tijd
Vind ik dan. Erg fraai gemaakt.
Standaard zaterdag voer. Pizza quattro formaggi.quote:Op zaterdag 19 november 2016 17:01 schreef FutureFairytale het volgende:
Ik heb een nieuwe laptop gekocht! Een 'dikke' schijnbaar met veel geheugen, die veel kan en een 17 inch scherm met prachtige kwaliteit. Vorige ging 10 jaar mee, hopelijk deze ook. Vnv maar even uitproberen als ik thuis ben.
Was vandaag met m'n ouders. En bij de poelier lekker eten gehaald voor vanavond; grote kiploempia's (uit de oven met een gebakken ei, ham en pindasaus) en Surinaamse bami. Zin in!
Wat eten jullie behalve Piet?
Gezellig en sushi.. jam!! Veel plezierquote:Op zaterdag 19 november 2016 17:22 schreef Lucky_Strike het volgende:
Dat klinkt lekker FFT![]()
Wij gaan sushi eten met 6 vrienden. Eerst gaan we douchen bij twee van de groep in ruil voor een lift. Lekker cremespoeling in mijn haar
Wat vind je moeilijk aan taarten bakken Uniek?quote:Op zaterdag 19 november 2016 16:09 schreef uniekhoorn het volgende:
[..]
Hier ook, eindelijk weer eens een blokje van 8 km gewandeld en nu de hele middag in de keuken.. appeltaart in de oven, pepernotendeeg gemaakt (mixer was toch al vies)
Aardappels geschild, wortels en uien gesneden voor de hutspot, klapstuk lekker aan het pruttelen.
Heerlijk ontspannen is dat, behalve dat ik een drama ben met taarten enzo bakken.. ik vind het maar moeilijk
oooh die fittie weerquote:Op zaterdag 19 november 2016 18:54 schreef RobinOok het volgende:
Nee, iemand die appelpartjes in een beklede bakvorm pleurt.![]()
In plaats van leuke patroontjes legt.![]()
(ging het hier een paar weken terug over)
Kijk, het tegenovergestelde van een appeltaartpartjespleurer:
[ afbeelding ]
Zie je toch niets van als je er een raster over maakt of een kruimellaagjequote:Op zaterdag 19 november 2016 18:54 schreef RobinOok het volgende:
Nee, iemand die appelpartjes in een beklede bakvorm pleurt.![]()
In plaats van leuke patroontjes legt.![]()
(ging het hier een paar weken terug over)
Kijk, het tegenovergestelde van een appeltaartpartjespleurer:
[ afbeelding ]
Dat is helemaal waar.quote:Op zaterdag 19 november 2016 19:09 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Zie je toch niets van als je er een raster over maakt of een kruimellaagje
Ben vanmiddag ook aan het partjes pleuren geweest... Op een of andere manier is het erin geslopen dat ik het laten slijpen van schaatsen nooit goed te betalen in ruil voor een taart. Dus vanmiddag even taartje gebakken.
Neuh.quote:Op zaterdag 19 november 2016 19:12 schreef krakkemieke het volgende:
Maar Robin, een paar posten terug zei Uniekhoorn dat hij het moeilijk vindt om taarten te bakken.
Wil je hem dan niet liever helpen om een goeie taart te bakken?
Niet nodig. Heb er het volste vertrouwen in dat haar appeltaart helemaal goed is geworden zonder onze hulp. Als iemand iets moeilijk vindt wil dat niet automatisch zeggen dat ze hulp nodig heeft. Gewoon doen. Niet alles hoeft je makkelijk af te gaan. Niks mis met een beetje zwoegen en zweten.quote:
uniek is een vrouwquote:Op zaterdag 19 november 2016 19:12 schreef krakkemieke het volgende:
Maar Robin, een paar posten terug zei Uniekhoorn dat hij het moeilijk vindt om taarten te bakken.
Wil je hem dan niet liever helpen om een goeie taart te bakken?
Op zaterdag 19 november 2016 19:21 schreef RobinOok het volgende:
Nee, ik heb ook geen behoefte om Uniekhoorn te helpen met taarten in het algemeen.quote:Op zaterdag 19 november 2016 19:28 schreef krakkemieke het volgende:
[quote][ afbeelding ] Op zaterdag 19 november 2016 19:21 schreef RobinOok het volgende:
[..]
Het ging over taarten in het algemeen.
Das heel jammer.quote:Op zaterdag 19 november 2016 19:21 schreef RobinOok het volgende:
[..]
Niet nodig. Heb er het volste vertrouwen in dat haar appeltaart helemaal goed is geworden zonder onze hulp. Als iemand iets moeilijk vindt wil dat niet automatisch zeggen dat ze hulp nodig heeft. Gewoon doen. Niet alles hoeft je makkelijk af te gaan. Niks mis met een beetje zwoegen en zwete[quote]Op zaterdag 19 november 2016 19:32 schreef RobinOok het volgende:
[..]
Nee, ik heb ook geen behoefte om Uniekhoorn te helpen met taarten in het algemeen.![]()
Om dezelfde reden die ik gaf.
Weet serieus niet... Het lukt eigenlijk nooit. Zelf een simpele appeltaart is of, te hard of te rauw... Nooit perfect ofzo (qua smaak wel trouwensquote:Op zaterdag 19 november 2016 18:24 schreef krakkemieke het volgende:
[..]
Wat vind je moeilijk aan taarten bakken Uniek?
Het is niet echt moeilijk als je je oven kent.quote:Op zaterdag 19 november 2016 19:36 schreef uniekhoorn het volgende:
[..]
Weet serieus niet... Het lukt eigenlijk nooit. Zelf een simpele appeltaart is of, te hard of te rauw... Nooit perfect ofzo (qua smaak wel trouwens)
Hou er gewoon ook niet van om te maken... laat mij maar knutselen met warm eten
Klinkt als dat je toe bent aan een nieuwe oven.quote:Op zaterdag 19 november 2016 19:36 schreef uniekhoorn het volgende:
[..]
Weet serieus niet... Het lukt eigenlijk nooit. Zelf een simpele appeltaart is of, te hard of te rauw... Nooit perfect ofzo (qua smaak wel trouwens)
Hou er gewoon ook niet van om te maken... laat mij maar knutselen met warm eten
Of als je toe bent aan een gebruiksaanwijzing voor de ovenquote:Op zaterdag 19 november 2016 19:46 schreef RobinOok het volgende:
[..]
Klinkt als dat je toe bent aan een nieuwe oven.
Goed gepleurd!quote:Op zaterdag 19 november 2016 19:49 schreef uniekhoorn het volgende:
[..]
Klopt als een bus![ link | afbeelding ]
Ik ben toe aan een nieuw huisquote:Op zaterdag 19 november 2016 19:46 schreef RobinOok het volgende:
[..]
Klinkt als dat je toe bent aan een nieuwe oven.
ik ook. Groter.quote:Op zaterdag 19 november 2016 19:51 schreef uniekhoorn het volgende:
[..]
Ik ben toe aan een nieuw huis
Hahahaahahahaahahahaha! Briljant!quote:Op zaterdag 19 november 2016 19:49 schreef uniekhoorn het volgende:
[..]
Klopt als een bus![ link | afbeelding ]
Is dit een appel kruimel taart?quote:Op zaterdag 19 november 2016 19:49 schreef uniekhoorn het volgende:
[..]
Klopt als een bus![ link | afbeelding ]
Dacht dat het pizza zou wordenquote:Op zaterdag 19 november 2016 19:46 schreef minilot het volgende:
Ik vind taarten ook geen makkie.Maar tevens geen hulp nodig.
Nu laksa @ Maleisiër naast de bios
Ja, dat dacht ik ookquote:Op zaterdag 19 november 2016 20:39 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
Dacht dat het pizza zou worden
Goed uitgemikt met de Chinees!quote:Op zaterdag 19 november 2016 20:30 schreef borisz het volgende:
Thuis uit Hillywood en de Chinees kwam twee minuten later.
Dit zijn fijne D66dagen, Heul veul inhouden natuurlijk na afloop een borrel
.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |