Zoiets heet een hypothese, wanneer leren mensen dat nou eens.quote:Op zondag 13 november 2016 13:22 schreef wytdyk het volgende:
[..]
Ben geen toekomstvoorspelwonder.
Ik denk een manier gevonden te hebben om quakes te voorspellen. Ik wil eerst zien of mijn theorie klopt. Vandaar dat ik het pas achteraf bekend maak hoe ik het weet.
Wie gelooft dat dan?quote:Op zondag 13 november 2016 15:33 schreef Momo... het volgende:
Mensen die hier geloven dat iemand hier aardbevingen kan voorspellen, en zelfs als die gene laat blijken dat hij helemaal niet zo veel van Aardwetenschappen af te weten.
Mensen die geloven dat mensen hier iets gelovenquote:Op zondag 13 november 2016 15:33 schreef Momo... het volgende:
Mensen die hier geloven dat iemand hier aardbevingen kan voorspellen, en zelfs als die gene laat blijken dat hij helemaal niet zo veel van Aardwetenschappen af te weten.
Dat is niet mis..quote:Op zondag 13 november 2016 15:36 schreef heywoodu het volgende:
Mogelijk 3-5 meter als hoogste 'piek' van de tsunami, aldus ome Tony op de radio.
O, in TRU... Ja, in uithoeken als BNW en TRU wordt de meest idiote onzin geloofd.quote:Op zondag 13 november 2016 15:36 schreef Momo... het volgende:
[..]
Er lijken toch wat mensen te happen in het TRU topic, kan ook trol gewoon zijn ofcourse.
Kerncentrale.quote:Op zondag 13 november 2016 15:39 schreef heywoodu het volgende:
"The damage done here is unreal."
Lastig te horen waar de beste man precies staat.
Vooral grappig hoe snel mensen daar geloofd worden. Beetje paradoxaal bijna. Luister niet naar de wetenschappers! Die werken voor de NWO. Luister naar deze kerel met 3 forum posts zonder dat ik enige achtergrond van hem weet!quote:Op zondag 13 november 2016 15:37 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
O, in TRU... Ja, in uithoeken als BNW en TRU wordt de meest idiote onzin geloofd.
Er zitten de meest bizarre overtuigingen tussen. Holle aarde, platte aarde, de maan is een ruimteschip, ruimtevaart bestaat niet, de NASA is een UFO-dekmantel, Hillary Clinton is een robot, dokters maken je ziek, vaccinaties maken je autistisch, ziektes zijn er om de bevolking onder controle te houden, kanker bestaat niet, noem maar op.quote:Op zondag 13 november 2016 15:51 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Vooral grappig hoe snel mensen daar geloofd worden. Beetje paradoxaal bijna. Luister niet naar de wetenschappers! Die werken voor de NWO. Luister naar deze kerel met 3 forum posts zonder dat ik enige achtergrond van hem weet!
Iets bedenken wat niemand daar gelooft is onmogelijk.quote:Op zondag 13 november 2016 15:54 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Er zitten de meest bizarre overtuigingen tussen. Holle aarde, platte aarde, de maan is een ruimteschip, ruimtevaart bestaat niet, de NASA is een UFO-dekmantel, Hillary Clinton is een robot, dokters maken je ziek, vaccinaties maken je autistisch, ziektes zijn er om de bevolking onder controle te houden, kanker bestaat niet, noem maar op.
Jawel: wat in de krant staat klopt.quote:Op zondag 13 november 2016 16:04 schreef hottentot het volgende:
[..]
Iets bedenken wat niemand daar gelooft is onmogelijk.
Touchéquote:Op zondag 13 november 2016 16:04 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Jawel: wat in de krant staat klopt.
Altijd grappig wanneer 2 tegenstrijdige conspiracies met elkaar botsen. Bijvoorbeeld dat de maanlanding nep was maar dat de overheid wel enorme ruimteschepen verbergt.quote:Op zondag 13 november 2016 15:54 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Er zitten de meest bizarre overtuigingen tussen. Holle aarde, platte aarde, de maan is een ruimteschip, ruimtevaart bestaat niet, de NASA is een UFO-dekmantel, Hillary Clinton is een robot, dokters maken je ziek, vaccinaties maken je autistisch, ziektes zijn er om de bevolking onder controle te houden, kanker bestaat niet, noem maar op.
Blijft ook maar gaan. Iedere F5 is een nieuwe bijna.quote:Op zondag 13 november 2016 15:15 schreef heywoodu het volgende:
Dat Radio NZ is best interessant om te luisteren. Zoveel naschokken ook, achter elkaar 4.5+ op een km of 10 diepte..
Ben wel benieuwd wat dat zijn. Net als velen.quote:Op zondag 13 november 2016 16:30 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Deze is wel interessant. Blauwe flitsen in de lucht tijdens de aardbeving.
https://m.facebook.com/st(...)2&id=835468579878342
Ik heb wel eens een theorie gelezen dat er soms een hoop gas vrij kan komen bij een aardbeving. Misschien heeft het daarmee te maken?quote:Op zondag 13 november 2016 18:06 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Ben wel benieuwd wat dat zijn. Net als velen.
Zijn dat niet dikke elektriciteitslijnen die beschadigd raken oid?
Blue jets ?quote:Op zondag 13 november 2016 16:30 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Deze is wel interessant. Blauwe flitsen in de lucht tijdens de aardbeving.
https://m.facebook.com/st(...)2&id=835468579878342
Pff.. en gelijk al de pagina ge-update ook.quote:Op zondag 13 november 2016 18:12 schreef heywoodu het volgende:
https://en.wikipedia.org/wiki/Earthquake_light
Het heeft vooral Kaikoura geraakt. Een maand geleden zat ik er nog. Christchurch is nog verre van hersteld van 2011. Ik hoop dat de schade meevalt aldaar.quote:Op zondag 13 november 2016 12:42 schreef Dagoduck het volgende:
http://www.nu.nl/buitenla(...)m_medium=socialmedia
[..]
Ik heb daar familie wonen en ben er begin dit jaar geweest, wat een ravage heeft die aardbeving uit 2011 aangericht. Kreeg net de eerste berichten op facebook dat het goed gaat met familie.
Had je moeten doen. Prachtig aldaar.quote:Op zondag 13 november 2016 20:05 schreef Stokken_en_stenen het volgende:
Het komt wel dichtbij nu, Ik had er kunnen wonen indien ik een aanbod in1996 had geaccepteerd
Ja ik vraag me vaak af hoe het had kunnen zijnquote:Op zondag 13 november 2016 20:14 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Had je moeten doen. Prachtig aldaar.
Jij hebt mij een tijdje terug tegengesproken en hebt toen onaardig gedaan. Denk maar niet dat je daar ooit mee wegkomt. Jij zult nooit meer rustig en veilig kunnen fokken.quote:Op zondag 13 november 2016 13:06 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Je claimt de toekomst te kunnen voorspellen of zo? Of alleen aardbevingen?
zag het ook op journaal, maar denk niet dat het prio heeft om die beesten in veiligheid te brengen.quote:
No SHIIIIIT11!1quote:Op maandag 14 november 2016 19:20 schreef Loekie1 het volgende:
Is er vanochtend weer een aardbeving geweest? Ik droomde vannacht/vanochtend dat het gebouw waarin ik woon instortte. De oorzaak in mijn droom was slechte bouwkwaliteit. Ik stond op een hoge balk en ik werd niet eens meteen naar beneden gehaald, waar ik zeer verontwaardigd over was. Net zoals met die koeien eigenlijk.
Oké freak.quote:Op maandag 14 november 2016 17:33 schreef Villas__Rubin het volgende:
[..]
Jij hebt mij een tijdje terug tegengesproken en hebt toen onaardig gedaan. Denk maar niet dat je daar ooit mee wegkomt. Jij zult nooit meer rustig en veilig kunnen fokken.
Over een leeuw gesproken, ik droomde vorige week dat ik in mijn oude vertrouwde platteland - geboortegrond - midden in de druilerige grijze polder zomaar een leeuw zag staan, 50 meter van me vandaan. Maar toen dacht ik: o, een leeuw. Ben eigenlijk niet bang. Terwijl ik gewoon te voet was. Droom af. Leeuw staat voor mij voor Isis dus signaal dat de bedreiging begint te wennen.quote:Op maandag 14 november 2016 19:29 schreef myShizzle het volgende:
[..]
No SHIIIIIT11!1
Ik droomde vannacht dat ik 2 koeien was.
Stonden lekker te loeien en opeens... įllemaal gedonder en stof en andere shit...
*poef*
...verscheen uit het niets een vage kerel in een leeuwenpak naast ons!!1!1
Wij waren uieraard ook enorm boo-s
Ik woon in Wellington, maar was ten tijde van de eerste bevingen in Auckland en heb daar gelukkig niets gevoeld. Ben maandagmiddag teruggevlogen en heb enkele heftige naschokken gevoeld. Inmiddels zijn er al meer dan 1000 naschokken geregistreerd.quote:Op zondag 13 november 2016 20:15 schreef Stokken_en_stenen het volgende:
[..]
Ja ik vraag me vaak af hoe het had kunnen zijn
quote:Op dinsdag 15 november 2016 02:35 schreef Drebbelman het volgende:
[..]
Ik woon in Wellington, maar was ten tijde van de eerste bevingen in Auckland en heb daar gelukkig niets gevoeld. Ben maandagmiddag teruggevlogen en heb enkele heftige naschokken gevoeld. Inmiddels zijn er al meer dan 1000 naschokken geregistreerd.
Vandaag zijn er gelukkig nog geen voelbaar geweest hier, maar de stad wordt wel geteisterd door een flinke storm die behoorlijk wat schade en overstromingen in de regio heeft veroorzaakt. Wellington is momenteel vanwege landslides geisoleerd, een ongelukkige samenloop.
Het centrum is inmiddels weer toegankelijk op enkele afgesloten gebieden na. Het kantoor waar ik werk opent waarschijnlijk donderdag pas weer vanwege schade aan het gebouw.
edit: en net als ik dit post beeft het weer flink.
Ja, het is gewoon even kut hier nu in Wellington. Sommige mensen moesten zondag nacht evacueren ivm de tsunami threat, en maandagnacht weer evacueren ivm de overstromingen.quote:Op dinsdag 15 november 2016 02:35 schreef Drebbelman het volgende:
[..]
Ik woon in Wellington, maar was ten tijde van de eerste bevingen in Auckland en heb daar gelukkig niets gevoeld. Ben maandagmiddag teruggevlogen en heb enkele heftige naschokken gevoeld. Inmiddels zijn er al meer dan 1000 naschokken geregistreerd.
Vandaag zijn er gelukkig nog geen voelbaar geweest hier, maar de stad wordt wel geteisterd door een flinke storm die behoorlijk wat schade en overstromingen in de regio heeft veroorzaakt. Wellington is momenteel vanwege landslides geisoleerd, een ongelukkige samenloop.
Het centrum is inmiddels weer toegankelijk op enkele afgesloten gebieden na. Het kantoor waar ik werk opent waarschijnlijk donderdag pas weer vanwege schade aan het gebouw.
edit: en net als ik dit post beeft het weer flink.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |