SPOILER: MAL-lijstOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: FOK! Anime aanradersOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Waarom zijn (sommige) fansubs illegaal?
Anime worden steeds populairder in andere landen, waardoor er vaker licenties opgekocht worden. Dit betekent dat de afleveringen officieel niet verspreid mogen worden (zonder toestemming).
Dit gebeurt niet bij alle series, maar meestal bij series die bekendheid verkrijgen in het westen waardoor een westerse uitgever de licentie koopt om hieraan te verdienen.
Ik kan de fansubs niet afspelen, wat moet ik doen?
Waarschijnlijk heb je niet de goede codes die nodig zijn om de formaten af te spelen.
Er zijn Drie verschillende ''Populaire'' codecs waar je anime mee kunt kijken.
Je hebt KCP- Kawaii Codec Pack deze codec pack bevat de meest essentile codecs die nodig zijn voor het bekijken van anime. Bij KCP is ook de media speler MPC-HC aanwezig. Dit is een mediaspeler die uitermate geschikt is voor het bekijken van anime.
Het CCCP-Project is een pakket speciaal ontwikkeld voor anime. Het voordeel van CCCP is dat het al een lang lopend project is. Het biedt ongeveer dezelfde mogelijkheden als KCP. Enig nadeel bij CCCP is wel dat het niet constant wordt gepdatet en er dus lange intervals zijn.
En als laatst heb je ook nog K-lite Codec pack
K-lite kun je het beste gebruiken in combinatie met MPC-HC het biedt vergelijkbare functies aan zoals KCP, en CCCP hebben.
De beste Media speler die wordt aangeraden voor het kijken van anime is MPC-HC Deze speler is geschikt voor het kijken van anime en geeft ook nog eens een betere beeldkwaliteit.
Een andere speler die recent aan populariteit begint te winnen is mpv. Deze speler wordt vooral gebruikt op GNU/Linux en OSX, maar is ook op Windows te krijgen. Hij bevat veel opties voor mensen die zoveel mogelijk controle willen hebben over het afspelen van hun bestanden. Er zijn bijvoorbeeld opties om verschillende vormen van interpolatie te gebruiken, verschillende algoritmes voor upscaling en downscaling etc. mpv kent ook vele sneltoetsen voor alle functionaliteiten.
Kan ik downloaden via IRC?
Een guide om via IRC downloaden is gemaakt door Robin007bond en kun je hier vinden.
Help! Mijn plaatjes doen het niet. Wat nu?
Je bent aan het hotlinken, en dit mag niet. Upload het plaatje via Imgur of Photobucket en plaats hem opnieuw.
Degene die het topic sluit (door middel van de 301e post), opent het volgende deel! Er worden ook statistieken bijgehouden./A/non's with his waifu, all's right in the world.
Liefde is... samen met je waifu werken aan werelddominatie.quote:Op zaterdag 12 november 2016 16:12 schreef Arashimashou het volgende:
[..]
Kunnen we toch samen doen. Of klinkt dat sneu...
quote:Op zaterdag 12 november 2016 16:19 schreef De_Dakgoot het volgende:
Best girl, en Repel knows it.
[ afbeelding ]
Maar Umaru is niet mijn waifuquote:Op zaterdag 12 november 2016 16:27 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
Liefde is... samen met je waifu werken aan werelddominatie.
quote:
Nee, fuck you guysquote:
Doel je nu op degene die het geschenk gekocht heeft?quote:Op zaterdag 12 november 2016 15:14 schreef Repelsteeltju het volgende:
Ze ziet er tevreden uit. Ik vertrouw er op dat je h'r regelmatig chips en cola voert. En de nieuwste gaymu voor h'r koopt.
quote:
quote:Op zaterdag 12 november 2016 20:57 schreef Repelsteeltju het volgende:
Dat commentaar lijkt me gericht op de pleb die Dayone~sorearu niet blieft? Maar even serieus hoe kun je huillachen in het aangezicht van het beste Oregairu-meisje?
Letterlijk meest vervelende persoon uit de serie. Vind ik.quote:Op zaterdag 12 november 2016 21:04 schreef De_Dakgoot het volgende:
[..]
Wat is er loos?
[ afbeelding ]
Drifters is goed,quote:Op zaterdag 12 november 2016 22:52 schreef Ferinia het volgende:
Dit seizoen: Drifters+Shuumatsu no izetta+Flip Flappers voor de rest wwworking voor de snack
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt./A/non's with his waifu, all's right in the world.
Uchuu senkan yamatooo!quote:Op zondag 13 november 2016 13:58 schreef Arashimashou het volgende:
Fuck ik realiseer me nu pas dat we in een nieuw deel zitten. Goede titel.
Als het goed is komt volgend jaar 2202 uitquote:Op zondag 13 november 2016 13:58 schreef Arashimashou het volgende:
Fuck ik realiseer me nu pas dat we in een nieuw deel zitten. Goede titel.
Ja, gaat snel als je K-ON post.quote:Op zondag 13 november 2016 13:58 schreef Arashimashou het volgende:
Fuck ik realiseer me nu pas dat we in een nieuw deel zitten. Goede titel.
Klein beetje vals. Maar verder wel leuk.quote:
HOE WERKT DIE KIKKERquote:Op zondag 13 november 2016 16:32 schreef De_Dakgoot het volgende:
Deze ritsu is ook wel aardig
Moet je op die kikker letten
brrquote:
Agreed! K-on is gewoon meesterlijjk :3quote:Op zondag 13 november 2016 17:03 schreef De_Dakgoot het volgende:
Ik heb nooit de hele hype rondom Fnaf gesnapt.
K-ON! daarintegen, dat is gewoon een meesterwerk.
Je moet het ironisch kijken.quote:Op zondag 13 november 2016 17:30 schreef Ferinia het volgende:
Watamotedo? dat is BL, Ik ga het misschien een kans geven XD
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 17% gewijzigd door Kyubey op 13-11-2016 17:40:06 ]Helemaal super.
quote:Op zondag 13 november 2016 17:32 schreef Kyubey het volgende:
[..]
Je moet het ironisch kijken.Oooh, oooohhh :3SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ergens vind ik het wel grappig dat Rusland Yuri on Ice niet blieft.quote:
Deze beschrijving?quote:Op zondag 13 november 2016 17:18 schreef Kyubey het volgende:
[ afbeelding ]
Verrassing van het seizoen. Bij de beschrijving dacht ik dat het pure troep was. Maar ik moet er elke episode om lachen.
Die beschrijving.quote:Op zondag 13 november 2016 19:36 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
Deze beschrijving?
Kae Serinuma is a second year high schooler and an avid fujoshi who secretly ships her classmates, Igarashi-kun and Nanashima-kun. The death of her favorite anime character causes her to become stressed—and loses weight rapidly. Now that Serinuma has become an attractive girl to her classmates, her snarky kouhai Shinomiya-kun, and her senpai Mutsumi, how is she going to deal with them ...with her constant BL-filled, fujoshi mind?!
hahahaquote:Op zondag 13 november 2016 19:36 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
Deze beschrijving?
Kae Serinuma is a second year high schooler and an avid fujoshi who secretly ships her classmates, Igarashi-kun and Nanashima-kun. The death of her favorite anime character causes her to become stressed—and loses weight rapidly. Now that Serinuma has become an attractive girl to her classmates, her snarky kouhai Shinomiya-kun, and her senpai Mutsumi, how is she going to deal with them ...with her constant BL-filled, fujoshi mind?!
quote:
Verklaar je nader.quote:
Het is letterlijk scene voor scene dezelfde trailer. Het enige verschil is dat ze het nummer van de van de gelekte 'shelling sequence' gebruikt hebben:quote:Op zondag 13 november 2016 22:02 schreef Qunix het volgende:
[..]
Een fan made trailer met de originele soundtrack ziet er zo veel beter uit:
0:58 "What are you?"quote:Op zondag 13 november 2016 23:01 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
Verklaar je nader.
Ik kan verder geen kritiek uiten op de trailer. Het was gewoon een bundeling scenes. Sommige daarvan zijn geheel of gedeeltelijk uit de film uit 1995 getild. Het enige waar ik me een beetje aan stoot is het onzichtbaarheidspak, maar daar was ik in de oorspronkelijke film ook al niet heel erg over te spreken en de hele notie dat Motoko Kusanagi niet zou weten wie ze is, dat laaste is wel uniek aan deze nieuwe film. The Major worstelt me wat ze is, niet met wie ze is! Of tenmiste zo was het altijd. Tot Arise om de deur kwam kijken. Als Arise de mijlpaal is die de nieuwe film haalt ben ik teleurgesteld.
En dat hele "then maybe next time you can design me better" was charmant gebracht.
xDquote:Op zondag 13 november 2016 23:47 schreef DeZwabber het volgende:
0:58 "What are you?"
De vraag wordt in ieder geval gesteld.
Mja, het lijkt er op dat ze hun best doen om de geest (whehe) van het verhaal intact te laten, maar we zullen zien.
Voorzichtig optimisme.
Wat nee?quote:
Eens!quote:Op maandag 14 november 2016 00:48 schreef DeZwabber het volgende:
Tja. Al haten voor het ding uit is schiet niemand wat mee op. Hoe meer ik hoor en zie over deze film hoe meer ik het zie zitten.
Dit is wel tof.
In de film van 1995 draagt de Majoor alleen laarzen tot op haar dijen als ze onzichtbaar gaat. In SAC draagt ze een soort van gympak op de voorgenoemde laarzen. Ongeacht de symboliek is wat ze in de oorspronkelijke media aan heeft ook belachelijk.quote:Op maandag 14 november 2016 08:29 schreef Drieklank het volgende:
Nee foute kostuums. Dat verpest alles voor mij. Zo fout. Zo kinderachtig.
Akira Toriyama de schrijver en tekenaar van Dragonball was ook niets dan lof over de Dragonball Evolution film. Totdat de critici de film finaal afmaakten en zijn royalty's terug liepen. Daarna leek de film niets op zijn visie van Dragonball. Dat zegt me dus niet zo veel.quote:Op maandag 14 november 2016 11:49 schreef Qunix het volgende:
Als Oshii (director anime film uit 1995) aanwezig is heb ik er vertrouwen in dat het wel goed komt... YOKO KANNO MOET WEL DE OST MAKEN!
(interviewer is echt kut)
Opening van de film!
"Watch the live action Ghost in the Shell movie's take on the anime's iconic opening sequence, with original composer Kenji Kawai performing a new composition live on drums."
Die film krijgt een http://www.forbes.com/sit(...)eature/#2b37ef498f74 ik voel het aan mijn water. De nominatie die Puella Magi Madoka Magica: Rebellion had moeten krijgen.quote:Op maandag 14 november 2016 20:43 schreef Qunix het volgende:
http://www.crunchyroll.co(...)ain-in-its-12th-week
All-Time Box Office Top 10 in Japan (Japanese & foreign films combined):
1. "Spirited Away" (2001/30.8 billion yen)
2. "Titanic" (1998/26.2 billion)
3. "Frozen" (2014/25.48 billion)
4. "Harry Potter And The Sorcerer's Stone" (2001/20.3 billion)
5. "Howl's Moving Castle" (2004/19.6 billion)
6. "Princess Mononoke" (1997/19.4 billion)
7. "your name." (2016/18.49 billion)
IMDB: 8.9/10
Rotten Tomatoes: 96%
en op MAL nummer 1!
Ik ben erg benieuwd!
En ook super snel een Engelse dub voor de Amerikanen... Een Franse sub, Finse sub en zag ook een Duitse sub nee, een Deense sub. Ik hoop dat het hier ook komt.quote:Op maandag 14 november 2016 20:55 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
Die film krijgt een http://www.forbes.com/sit(...)eature/#2b37ef498f74 ik voel het aan mijn water.
En wordt vervolgens verslagen door Finding Dory.quote:Op maandag 14 november 2016 20:55 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
Die film krijgt een http://www.forbes.com/sit(...)eature/#2b37ef498f74 ik voel het aan mijn water. De nominatie die Puella Magi Madoka Magica: Rebellion had moeten krijgen.
Eerst de film kijken uit 1995, dan Stand Alone Complex 2 seizoenen, dan Arise OVA en dan daarvan de film.quote:Op maandag 14 november 2016 22:17 schreef 6star6lord6 het volgende:
Kijk momenteel ghost in the Shell anime. Heb alleen het gevoel dat ik season 2 ofzo kijk.
De Oscars zijn doorgestoken kaart.quote:Op maandag 14 november 2016 21:11 schreef Kyubey het volgende:
[..]
En wordt vervolgens verslagen door Finding Dory.
Volgens mij kijk ik de film, maar er staat episode 1.quote:Op maandag 14 november 2016 22:23 schreef Qunix het volgende:
[..]
Eerst de film kijken uit 1995, dan Stand Alone Complex 2 seizoenen, dan Arise OVA en dan daarvan de film.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Is dit de film of de serie?
In deze trant wil denk ik dat het verstandig is door het centrum van een grote stad te slenteren op zoek naar kapotte en gebruikte injectienaalden om in je ogen te steken. Lijkt me in ieder geval beter voor je ogen dan GitS Arise.quote:
Ik kijk blijkbaar de film.quote:Op maandag 14 november 2016 22:35 schreef Repelsteeltju het volgende:
De eerste paar minuten van de film.
De eerste aflevering van SAC.
Oordeel zelf.
Kan iemand mij uitleggen waarom magisch meisje zo hoog gewaardeerd wordt in dit topic?quote:Op maandag 14 november 2016 20:55 schreef Repelsteeltju het volgende:
Puella Magi Madoka Magica: Rebellion
Dat zal pas worden verteld nadat je...quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt./A/non's with his waifu, all's right in the world.
quote:Op maandag 14 november 2016 23:35 schreef De_Dakgoot het volgende:
[..]
Dat zal pas worden verteld nadat je...Ik wens dat ik een oneindig aantal wensen mag doen. Wens 1: eeuwig leven. Wens 2: eeuwige jeugd. Wens 3: oneindig hoeveelheid geld. Wens 4: liefste knapste meid die er bestaat. Wen...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
...wacht, kijk me niet zo aan.![]()
quote:Op maandag 14 november 2016 20:43 schreef Qunix het volgende:
http://www.crunchyroll.co(...)ain-in-its-12th-week
All-Time Box Office Top 10 in Japan (Japanese & foreign films combined):
1. "Spirited Away" (2001/30.8 billion yen)
2. "Titanic" (1998/26.2 billion)
3. "Frozen" (2014/25.48 billion)
4. "Harry Potter And The Sorcerer's Stone" (2001/20.3 billion)
5. "Howl's Moving Castle" (2004/19.6 billion)
6. "Princess Mononoke" (1997/19.4 billion)
7. "your name." (2016/18.49 billion)
IMDB: 8.9/10
Rotten Tomatoes: 96%
en op MAL nummer 1!
Ik ben erg benieuwd!
pleb.quote:Op maandag 14 november 2016 23:22 schreef Drieklank het volgende:
[..]
Kan iemand mij uitleggen waarom magisch meisje zo hoog gewaardeerd wordt in dit topic?![]()
De anime is maar twaalf afleveringen en wekt niet de tranen als bijvoorbeeld een Steins; Gate. En die "heksen", kom op, de grote boze schurken zijn kinderkleurplaten? En de echte schurk is een poes/Alien met een blank stare?
In b4 Kyubey zegt: ' pleb'.![]()
Nee serieus, niet om het af te kraken, maar misschien zie ik iets over het hoofd wat anderen wel in de anime hebben gezien. De anime krijgt overal ook een hoge rating, zie ik.
De film heb ik niet gezien.
Zo, zo, wat een bewoording. Kwaliteit is wel een ding wat niet aanwezig is in Arise.quote:Op maandag 14 november 2016 22:34 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
In deze trant wil denk ik dat het verstandig is door het centrum van een grote stad te slenteren op zoek naar kapotte en gebruikte injectienaalden om in je ogen te steken. Lijkt me in ieder geval beter voor je ogen dan GitS Arise.
quote:Op maandag 14 november 2016 22:31 schreef 6star6lord6 het volgende:
[..]
Volgens mij kijk ik de film, maar er staat episode 1.Kan ook Arise zijn. Zie de Youtube filmpjes hierboven.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Is dit de film of de serie?
geen Ghost in the Shell 2: Innocence? ik moet ook die hele zooi nog kijken.quote:Op maandag 14 november 2016 22:23 schreef Qunix het volgende:
[..]
Eerst de film kijken uit 1995, dan Stand Alone Complex 2 seizoenen, dan Arise OVA en dan daarvan de film.
Planetes > GitSquote:Op woensdag 16 november 2016 02:37 schreef Der_Mann het volgende:
[..]
geen Ghost in the Shell 2: Innocence? ik moet ook die hele zooi nog kijken.
maar eerst Planetes, ben daar net mee begonnen
"Wat lief", zegt Drieklank op een manier die in het midden laat of hij echt meent wat hij zegt of niet.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 29% gewijzigd door Drieklank op 16-11-2016 09:13:01 ]
De grote onthulling.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op woensdag 16 november 2016 23:22 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
Dragon Ball Super:Ik heb de aflevering per ongeluk met Oost-Europese (cyrillische ogende letters) gedownload, de ondertitels af gezet en toch maar gekeken. Hoe komt het dat de Spirit Bomb iets doet? Het krenkte Vegita niet eens in de saiyan saga. En op Namek deed het ook geen drol. En nu omzeilt het een onsterfelijk lichaam? Hoe dan?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.“An interesting thing is a good thing.”
Wat denk je zelf?quote:Op woensdag 16 november 2016 23:39 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
Ik heb de aflevering per ongeluk met Oost-Europese (cyrillische ogende letters) gedownload, de ondertitels af gezet en toch maar gekeken. Hoe komt het dat de Spirit Bomb iets doet? Het krenkte Vegita niet eens in de saiyan saga. En op Namek deed het ook geen drol. En nu omzeilt het een onsterfelijk lichaam? Hoe dan?
Reina voert zo weinig uit dat we haar vergeten te rekenen tot de personages die niets uitvoeren.quote:Op donderdag 17 november 2016 00:40 schreef Kyubey het volgende:
Hibike was weer leuk!
Wel jammer dat Sapphire-chan en Hazuki zijn verworden tot bijrollen. Ze voeren niets meer uit.
Reina heeft te veel screen time.quote:Op donderdag 17 november 2016 20:06 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
Reina voert zo weinig uit dat we haar vergeten te rekenen tot de personages die niets uitvoeren.
[ afbeelding ]
v.l.n.r Wie, wie en wie.
quote:Op woensdag 16 november 2016 23:22 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
Dragon Ball Super:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hangt natuurlijk af van de grootte en de bron. Verder was het niet echt een genki dama. Eerder een Trunks Dama.quote:Op woensdag 16 november 2016 23:39 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
Ik heb de aflevering per ongeluk met Oost-Europese (cyrillische ogende letters) gedownload, de ondertitels af gezet en toch maar gekeken. Hoe komt het dat de Spirit Bomb iets doet? Het krenkte Vegita niet eens in de saiyan saga. En op Namek deed het ook geen drol. En nu omzeilt het een onsterfelijk lichaam? Hoe dan?
Het (misschien nogal zwakke excuus) is dat de fusion tussen een sterfelijk lichaam en een onsterfelijk lichaam een pseudo-onsterfelijk lichaam maakt. Daarom blabberde zijn rechterhelft zo smerig. Hij zou eigenlijk op dat moment al dood moeten zijn, maar door de onsterfelijkheid van de andere helft bleef hij in leven.
https://www.animenewsnetw(...)film-is-in-progress/quote:Animation director Takeshi Honda (Neon Genesis Evangelion, Rebuild of Evangelion films) stated in an interview with the UK Anime Network in October that the fourth Rebuild of Evangelion film is in progress.
"We're actually working on the new Evangelion film right now," Honda commented. "We're working hard and it'll come out eventually, so thanks for all of your patience - please continue to be patient, because it's going to be the last episode."
Godverdomme lang niet gepost hier, en ook al lang geen anime meer gekeken.quote:Op maandag 14 november 2016 20:43 schreef Qunix het volgende:
http://www.crunchyroll.co(...)ain-in-its-12th-week
All-Time Box Office Top 10 in Japan (Japanese & foreign films combined):
1. "Spirited Away" (2001/30.8 billion yen)
2. "Titanic" (1998/26.2 billion)
3. "Frozen" (2014/25.48 billion)
4. "Harry Potter And The Sorcerer's Stone" (2001/20.3 billion)
5. "Howl's Moving Castle" (2004/19.6 billion)
6. "Princess Mononoke" (1997/19.4 billion)
7. "your name." (2016/18.49 billion)
IMDB: 8.9/10
Rotten Tomatoes: 96%
en op MAL nummer 1!
Ik ben erg benieuwd!
Nope... Wachten op de dvd/bluray... Hij is al 13 weken in de Japanse bios te zien. Gaat nog wel duren tot na kerst aangezien het een kaskraker is! Hopelijk komt hij in de Nederlandse bios...quote:Op vrijdag 18 november 2016 22:06 schreef marp0 het volgende:
[..]
Godverdomme lang niet gepost hier, en ook al lang geen anime meer gekeken.
Heb deze al eens voorbij zien komen maar vergat het steeds op te zoeken.
Is er al een sub uit? Please dm
Ik zag dat de manga nu ook hier te koop is. Mooi, want vond het toch wel jammer dat ik door The Origin heen wasquote:Op vrijdag 18 november 2016 20:35 schreef Qunix het volgende:
[ afbeelding ]
2 nieuwe episodes aangekondigd voor Gundam Thunderbolt!
quote:
Ik heb het idee dat ik dit moet kijken. Wat is het?quote:Op zaterdag 19 november 2016 12:49 schreef Kyubey het volgende:
[ afbeelding ]
[..]
Hij wordt steeds jonger.
Watashi ga Motete Dousunda.quote:Op zaterdag 19 november 2016 13:02 schreef Arashimashou het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
[..]
Ik heb het idee dat ik dit moet kijken. Wat is het?
OMG OMG OMG OMG OMG!!!!!!!!!!!quote:Op vrijdag 18 november 2016 20:35 schreef Qunix het volgende:
[ afbeelding ]
2 nieuwe episodes aangekondigd voor Gundam Thunderbolt!
OMG OMG OMG OMG OMG!!!!!!!!!!!!!!!quote:Op vrijdag 18 november 2016 20:41 schreef Qunix het volgende:
Space Battleship Yamato 2202: Ai no Senshi-tachi
25 feb 2017!
Vandaag Mobile Suit Gundam The Origin - 04!quote:Op zaterdag 19 november 2016 13:41 schreef De_Dakgoot het volgende:
[..]
OMG OMG OMG OMG OMG!!!!!!!!!!!
[..]
OMG OMG OMG OMG OMG!!!!!!!!!!!!!!!
Fuck yeah, marathon.quote:Op zaterdag 19 november 2016 21:35 schreef Qunix het volgende:
[..]
Vandaag Mobile Suit Gundam The Origin - 04!
Bioscoop broekje aan en gaan!quote:Op zaterdag 19 november 2016 21:36 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
Fuck yeah, marathon.
Hold my beer, I'm going in.
WAT!quote:Op zaterdag 19 november 2016 21:35 schreef Qunix het volgende:
[..]
Vandaag Mobile Suit Gundam The Origin - 04!
SPOILER: Drakenbal superOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 20 november 2016 18:15 schreef Arashimashou het volgende:
Dragonball en logica... Geniet gewoon van alle Zeno's ex Machina en pak wat extra popcorn terwijl je luistert naar het geschreeuw van een bejaarde vrouw die de sterkste man ter wereld vertegenwoordigt.SPOILER: Drakenbal superOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Helemaal super.
Oh please, die tachtigjarige oma doet het beter dan al die dubbers bij elkaar.quote:Op zondag 20 november 2016 20:19 schreef Kyubey het volgende:
[..]
Dragonball en logica... Geniet gewoon van alle Zeno's ex Machina en pak wat extra popcorn terwijl je luistert naar het geschreeuw van een bejaarde vrouw die de sterkste man ter wereld vertegenwoordigt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
Zo kun je wel erg goedkoop op vakantie naar Japan.quote:Op maandag 21 november 2016 13:04 schreef Qunix het volgende:
https://www.youtube.com/user/lylehsaxon/videos
All fine and dandy, ik klik door... zie iets in comments over 'hilarische omschrijving', dus ik kijk er nog eens naar want ik zag zo snel niets bijzonders oid. Staat er nog een stuk achter:quote:27 year-old Ayukawa Yuuji has never been much of a man. He's more comfortable sewing than fighting, he faints at the sight of blood, and his fiancee is tougher than he is. He's also a terrible pushover. So when his boss at the medical lab volunteers him for some experimental drug therapy, how can he possibly refuse? All's mediocre for Yuuji: master of the pathetic.
Mediocre, that is, until a juvenile mass murder suspect jumps out from under Yuuji's bed, declaring him his "mate."
wutquote:Mediocre, that is, until a juvenile mass murder suspect jumps out from under Yuuji's bed, declaring him his "mate." Before Yuuji has time to argue, the stranger transforms into a 16 foot-tall dinosaur and beheads his roommate...
Yuuji suddenly finds himself the sole target of a lost race that turns into dinosaurs, an extremely scary woman with a Goddess-Complex, the yakuza, a mad scientist and one 17 year-old boy who really, really, really wants to sleep with him.
Okeeeejjjjquote:Op maandag 21 november 2016 20:54 schreef Xaryna het volgende:
Dusssss.... ik zocht een manga om te lezen, en browsde door de beschrijvingen op zoek naar iets interessants. Ik vond deze:
[..]
All fine and dandy, ik klik door... zie iets in comments over 'hilarische omschrijving', dus ik kijk er nog eens naar want ik zag zo snel niets bijzonders oid. Staat er nog een stuk achter:
[..]
wut
Blijkbaar is er dus een soort verborgen groep 'mensen' die kunnen veranderen in dino's... en er zijn wetenschappers die ze in het geheim bestuderen en hun goede kwaliteiten willen gebruiken om de mensheid te redden. En deze hoofdpersoon is daar een proefpersoon van zonder het te weten. En verandert nu langzaam (oid) in een vrouwlijke dino. Waar ze er veel te weinig van hebben. En nu vecht het hele dino-dorp om de volgorde van kinderen verwekken. Juist...quote:
Hahahahahquote:Op maandag 21 november 2016 20:54 schreef Xaryna het volgende:
Dusssss.... ik zocht een manga om te lezen, en browsde door de beschrijvingen op zoek naar iets interessants. Ik vond deze:
[..]
All fine and dandy, ik klik door... zie iets in comments over 'hilarische omschrijving', dus ik kijk er nog eens naar want ik zag zo snel niets bijzonders oid. Staat er nog een stuk achter:
[..]
wut
Het wordt er niet beter op.quote:Op maandag 21 november 2016 21:16 schreef Xaryna het volgende:
[..]
Blijkbaar is er dus een soort verborgen groep 'mensen' die kunnen veranderen in dino's... en er zijn wetenschappers die ze in het geheim bestuderen en hun goede kwaliteiten willen gebruiken om de mensheid te redden. En deze hoofdpersoon is daar een proefpersoon van zonder het te weten. En verandert nu langzaam (oid) in een vrouwlijke dino. Waar ze er veel te weinig van hebben. En nu vecht het hele dino-dorp om de volgorde van kinderen verwekken. Juist...
I know, dit is geweldig.quote:
Wow.quote:
Waardeloos zonder plaatjes.quote:Op maandag 21 november 2016 20:54 schreef Xaryna het volgende:
Dusssss.... ik zocht een manga om te lezen, en browsde door de beschrijvingen op zoek naar iets interessants. Ik vond deze:
[..]
All fine and dandy, ik klik door... zie iets in comments over 'hilarische omschrijving', dus ik kijk er nog eens naar want ik zag zo snel niets bijzonders oid. Staat er nog een stuk achter:
[..]
wut
Dus gestopt met gitaar spelen en begonnen met toeteren?quote:Op dinsdag 22 november 2016 13:38 schreef De_Dakgoot het volgende:
Gister Hibike S2 gemarathoned in bed, het is de beste anime sinds K-ON
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.is per definitie goed.
Hibike is stiekem alles dat ik verwacht had dat K-On zou zijn.quote:Op dinsdag 22 november 2016 13:38 schreef De_Dakgoot het volgende:
Gister Hibike S2 gemarathoned in bed, het is de beste anime sinds K-ON
Trump-sama's eerste dag in het Witte Huis is nog niet eens begonnen en hij heeft al zulke vorderingen gemaakt.quote:
Boh, zelfs je avatar...quote:Op dinsdag 22 november 2016 23:18 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
Trump-sama's eerste dag in het Witte Huis is nog niet eens begonnen en hij heeft al zulke vorderingen gemaakt.
[ afbeelding ]
Het is me eindelijk gelukt er een paar op imgur te zettenquote:
FFF,quote:Op woensdag 23 november 2016 22:15 schreef mschol het volgende:
is HS de enige met hibiki S2 of kijk er grandioos overheen?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt./A/non's with his waifu, all's right in the world.
het moet dan ookquote:Op woensdag 23 november 2016 22:20 schreef Kyubey het volgende:
Gemiddelde episode van Hibike S2:
Whiplash-man zegt dat ze beter moet spelen
SPOILER: Hibike Umareta te no yume tsumekondeOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 26% gewijzigd door Kyubey op 23-11-2016 23:11:00 ]Helemaal super.
SPOILER: Yuri op ijsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Helemaal super.
Bedankt. Ik weet niet eens wat ik hier van moet vinden of zeggen. Is het hele verhaal niet gewoon een metafoor voor de puberteit waarin men verandert in een God Damn Sexual Tyrannosaurus?quote:Op woensdag 23 november 2016 19:51 schreef Xaryna het volgende:
[..]
Het is me eindelijk gelukt er een paar op imgur te zetten
http://imgur.com/a/4uCgo
Bevat lichte spoilers (duh), maar eigenlijk amper
Jij ziet echt overal metaforen in, ofnie?quote:Op donderdag 24 november 2016 09:24 schreef Drieklank het volgende:
[..]
Bedankt. Ik weet niet eens wat ik hier van moet vinden of zeggen. Is het hele verhaal niet gewoon een metafoor voor de puberteit waarin men verandert in een God Damn Sexual Tyrannosaurus?![]()
Het zegt ook wat over de tekenaar die dit soort dingen verzint.![]()
Gisteren slecht geslapen want ERASED afgekeken. Een van de betere anime die ik gezien heb, zeker een aanrader. Wel jammer dat je eigenlijk al snel door hebt wie het is, maar misschien was dat de bedoeling ook als deel van de spanning. Het einde vond ik ook wat slap; ik heb het idee dat er veel meer in had kunnen zitten. Misschien was de anime ook niet zozeer een detective, maar een metafoor voor het volwassen worden?
Klopt. Alles wat een mens doet, laat, denkt, zegt, tekent, schrijft, musiceert enzovoorts is bewust of onbewust vanuit een bepaald referentiekader, een geheel aan opvoeding, cultuur, opvattingen, normen, waarden, zelfbeeld, wereldbeeld enzovoorts.quote:Op donderdag 24 november 2016 11:44 schreef Xaryna het volgende:
[..]
Jij ziet echt overal metaforen in, ofnie?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |