Klopt en dat is de aantrekkingskracht van Apple. Hun designfilosofie is gewoon eenvoud. Dat zie je terug in hun stores, hun productlijnen, de producten zelf, de marketing, etc. alles is zo simpel mogelijk.quote:Op donderdag 10 november 2016 20:03 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Bij Apple heb je nauwelijks keuze, je moet maar genoegen nemen met wat ze voor je bedacht hebben.
Welke hardware zou zijn geoptimaliseerd voor OSX?quote:Op donderdag 10 november 2016 23:46 schreef jogy het volgende:
[..]
Je begrijpt het niet, het gaat in dit geval niet om welke hardware van welke fabrikant er in zit maar dat de hardware die erin zit wordt geoptimaliseerd voor het OS.
Oh? Apple moet voor haar nieuwe MBP's dezelfde drivers voor de Samsung-SSD's gebruiken als die ik gebruik.quote:Niks geen 3th party drivers
Het OS is geoptimaliseerd op de hardware, niet andersom. Wel goed lezen. Windows moet rekening houden met de mogelijke hardware van een willekeurige pc en Apple niet, dat is qua programmeren een stuk efficiėnter.quote:Op donderdag 10 november 2016 23:57 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Welke hardware zou zijn geoptimaliseerd voor OSX?
Het is allemaal generie hardware van Intel, Samsung etc.
Exact dezelfde hardware, microcode en al voor zo ver ik het kan overzien (als jij bewijs van het tegendeel hebt...), die in andere PC's wordt gebruikt.
Steam is tegenwoordig ook op OSX beschikbaar en steeds meer games komen ook beschikbaar op OSX.quote:
Ook dat is een optie.quote:Op donderdag 10 november 2016 23:26 schreef FredvZ het volgende:
[..]
Dat kan ook. Stond 5 jaar geleden op mijn bureau: DIG / Hackintosh: omdat het kan
Moet nog even zoeken waar de foto's zijn gebleven.
Moet er wel fatsoenlijke videokaart inzitten.quote:Op vrijdag 11 november 2016 00:04 schreef FredvZ het volgende:
[..]
Steam is tegenwoordig ook op OSX beschikbaar en steeds meer games komen ook beschikbaar op OSX.
Het Linux-verhaal. Meer dan vroeger maar nog steeds erg beperkt. Dit zeg ik als iemand die ook Linux op zijn systeem heeft staan (ik ben dus openminded op dit vlak).quote:Op vrijdag 11 november 2016 00:04 schreef FredvZ het volgende:
[..]
Steam is tegenwoordig ook op OSX beschikbaar en steeds meer games komen ook beschikbaar op OSX.
Ja maar gewoon nee. Gamers zijn niet de doelgroep van Apple.quote:Op vrijdag 11 november 2016 00:04 schreef FredvZ het volgende:
[..]
Steam is tegenwoordig ook op OSX beschikbaar en steeds meer games komen ook beschikbaar op OSX.
Zo'n bakbeest heb ik op het werk staanquote:
Mja, echt aan te raden is het nou ook weer niet, als ik hier een uurtje Cities: Skylines op draai wordt die warm en gaat die herrie maken. Gamen doe ik wel gewoon op de PS4quote:Op vrijdag 11 november 2016 00:04 schreef FredvZ het volgende:
[..]
Steam is tegenwoordig ook op OSX beschikbaar en steeds meer games komen ook beschikbaar op OSX.
Dat heb ik dus óók draaien en moet eerlijk gezegd wel bekennen dat ik voor gamen toch wel meestal Windows gebruik. (Voor zover ik game dan, want meestal is dat niet meer dan af en toe een avond Cities:Skyline. )quote:Op vrijdag 11 november 2016 00:06 schreef Bram_van_Loon het volgende:
Het Linux-verhaal. Meer dan vroeger maar nog steeds erg beperkt. Dit zeg ik als iemand die ook Linux op zijn systeem heeft staan (ik ben dus openminded op dit vlak).
Precies en dat zal de Apple-gebruiker die fanatiek gamet (de meeste gamers draaien niet 1 spel) ook moeten doen. Aan Windows ontsnap je niet, helaas. Ik ben zelf namelijk niet tevreden over W10.quote:Op vrijdag 11 november 2016 00:19 schreef FredvZ het volgende:
[..]
Dat heb ik dus óók draaien en moet eerlijk gezegd wel bekennen dat ik voor gamen toch wel meestal Windows gebruik. (Voor zover ik game dan, want meestal is dat niet meer dan af en toe een avond Cities:Skyline. )
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.ING en ABN investeerden honderden miljoenen euro in DAPL.
#NoDAPL
quote:Op vrijdag 11 november 2016 00:24 schreef Bram_van_Loon het volgende:
Daar kan ik me eigenlijk niet in vinden, Windows 10 start hier op zonder in te inloggen en je kan nog steeds de kleuren aanpassen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.So we just called him Fred
Geen "vrije keuze", een keuze uit een klein aantal voorgeselecteerde kleuren. Je kan wit, zwart (allebei gruwelijk ongeschikt voor LCD omdat echt wit en echt zwart niet mogelijk is), grijs en absurd felle kleuren kiezen. Geen normale kleuren die niet opvallen en prettig voor het oog zijn. Niet voor mij althans. Het punt is dat je van alle 8^3 kleuren nog geen 10% kan kiezen. Dat is absurd, bij W7 kon je wel alle 8^3 kleuren kiezen. Waarom doet MS dat? Visueel gehandicapten in combinatie met dumbing down/infantilisering (het inspelen op de lowest common denominator, de mensen die voor het eerst een computer gebruiken). Erg slecht!quote:Op vrijdag 11 november 2016 00:40 schreef FredvZ het volgende:
[..]
Daar kan ik me eigenlijk niet in vinden, Windows 10 start hier op zonder in te inloggen en je kan nog steeds de kleuren aanpassen.
Hij schijnt gewoon te koop te zijn. Ik raad je dan ook aan om gewoon geld over te maken.quote:Op vrijdag 11 november 2016 00:02 schreef jogy het volgende:
[..]
Het OS is geoptimaliseerd op de hardware, niet andersom. Wel goed lezen. Windows moet rekening houden met de mogelijke hardware van een willekeurige pc en Apple niet, dat is qua programmeren een stuk efficiėnter.
En die surface studio, ik zou er een lever en een teelbal voor over hebben om die te mogen hebben.
quote:Op vrijdag 11 november 2016 00:24 schreef Bram_van_Loon het volgende:
Precies en dat zal de Apple-gebruiker die fanatiek gamet (de meeste gamers draaien niet 1 spel) ook moeten doen. Aan Windows ontsnap je niet, helaas. Ik ben zelf namelijk niet tevreden over W10.Je kan prima aan windows ontsnappen door een playstation te nemen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Als je geen zak geeft om precies deze dingen, dan ben je dus waarschijnlijk een Apple klant. Dus laat ik het omdraaien:quote:Op donderdag 10 november 2016 20:03 schreef Bram_van_Loon het volgende:
Ik begrijp niet waarom mensen anno 2016 nog steeds voor Apple kiezen. Je betaalt veel meer voor matige hardware, slechts een kleine minderheid van de software draait onder het besturingssysteem van Apple, je kan vrijwel niets upgraden aan Apple-computers, je betaalt gigantisch veel voor wanneer je wel iets kan upgraden (extra RAM of zo), je hebt een hele beperkte keuze aan hardware en dit geeft flinke beperkingen met de stijl en de andere functionaliteit dan performance.
Dat ze beschikbaar zijn, betekent niet dat ze goed werken:quote:Op vrijdag 11 november 2016 00:04 schreef FredvZ het volgende:
[..]
Steam is tegenwoordig ook op OSX beschikbaar en steeds meer games komen ook beschikbaar op OSX.
Dat de mac geen beste keuze is voor gamers staat volgens mij niet ter discussie.quote:Op vrijdag 11 november 2016 09:54 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Dat ze beschikbaar zijn, betekent niet dat ze goed werken:
50% van de fps onder MacOS.. Nee dank je.
Behalve je iPhone verbinden met je gloednieuwe MacBook. Of de foto's van je camera overzetten. Of je gloednieuwe lightning headset in je gloednieuwe MacBook stoppen.quote:Op donderdag 10 november 2016 23:49 schreef retorbrapi het volgende:
[..]
Klopt en dat is de aantrekkingskracht van Apple. Hun designfilosofie is gewoon eenvoud. Dat zie je terug in hun stores, hun productlijnen, de producten zelf, de marketing, etc. alles is zo simpel mogelijk.
We hebben geen vrije markt als we MacOS willen. Als we een voorkeur voor MacOS hebben, hebben we maar te slikken wat Apple ons voorschotelt.quote:Niet iedereen houdt daarvan, sommige mensen willen iets dat er opvallend en geeky uitziet, waarmee je kan knutselen en tweaken, etc. voor hun zijn de opties in je post bedoeld.
Voor beide kanten is het erg moeilijk om de appeal van de andere kant te zien.
Gelukkig hebben we een vrije markt die beide groepen mensen bedient en is iedereen vrij te kiezen wat hij/zij het prettigst vindt en hoeft deze onzinnige discussie, waarin niemand ooit van mening zal veranderen, eigenlijk niet gevoerd te worden.
Ik denk dat hier de kern van het verhaal zit. Voor jou staat een 'echt highend systeem' gelijk aan 'de krachtigste grafische kaarten'. Voor veel anderen is dat nu eenmaal niet zo. Ook veel van de andere bezwaren die je noemt zijn erg persoonlijk. Ik heb in het verleden honderden PCs zelf gebouwd en aangepast, maar zelfs voor mij zijn de argumenten uit je OP gewoon niet belangrijk genoeg.quote:Op vrijdag 11 november 2016 00:05 schreef Bram_van_Loon het volgende:
omdat Apple geen echte highendsystemen heeft, ook niet voor de desktops (de krachtigste grafische kaarten)
Jij snapt niet dat mensen nog Macs kopen. Ik snap niet dat mensen PCs kopen of maken die eruit zien als in je OP. Of nou ja, ik snap het wel, ik zou het zelf alleen nooit doen. Maar mensen en smaken verschillen nu eenmaalquote:A ‘Professional’ should be defined by the work they deliver and the value they bring, not their gear.
Je vergeet te melden waar het dan wel om draait.quote:Op donderdag 10 november 2016 20:26 schreef nostra het volgende:
Omdat in jouw hoofdje alles draait om de feitelijke prestatie van het eindproduct, terwijl dat slechts een relatieve voorwaarde is.
Wat de TS juist probeert te zeggen, is dat je dat met een Windows based pc allemaal kan. Je kunt er alles mee wat je met een Mac ook kan, alleen dan voor minder geld en met een langere levensduur. Wil je grijs en saai? Dat kan makkelijk zonder dat je een iMac koopt.quote:Op donderdag 10 november 2016 23:49 schreef retorbrapi het volgende:
[..]
Niet iedereen houdt daarvan, sommige mensen willen iets dat er opvallend en geeky uitziet, waarmee je kan knutselen en tweaken, etc. voor hun zijn de opties in je post bedoeld.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |